Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fabio Borini #29
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Aleksandar88

First Name : Fabio
Surname : Borini
Position : Forward
Height : 1.8m
D.O.B. 29 Mar 1991
Country of Birth : Italy
Nationality : Italy
vanjuska
Nije bio u protokolu za danasnju takmu?
Take Two
Ne, čuva ga za moćni WBA smile.gif

Ja se nadam da ćemo jednom videti kako funkcioniše Borini-Carroll-Suarez napad. Od starta, mislim, ne u finišu utakmice dok jurimo minus od dva gola.
vanjuska
Cini se da nemas poverenja u novog trenera smile.gif Ja bi takav scenario mogao da ocekujem od Kenija, ovaj BR mi deluje previse ozbiljno da bi radio tako nesto biggrin.gif
Take Two
A što? Već igramo sa trojicom u napadu, jedino je pitanje da li će Suarez ikada zaigrati kao WF umesto CF ili SS. Borini je već igrao kao CF u prvoj utakmici protiv Gomela, i kao LWF u drugoj (što će, pretpostavljam, igrati i protiv WBA).

Ja sam se nadao ovakvoj nekakvoj formaciji dok je Kenny Dalglish bio trener, ali on je sa vremenom sve više i više forsirao klasični 4-4-2 (a rezultati su bili sve gori i gori, slučajno).
vanjuska
Ma ok, nego sam ja mislio na onaj deo "ne u finišu utakmice dok jurimo minus od dva gola." smile.gif
MaPkO89
Od kad sam gledao jednu utakmicu Urugvaja gde je Cavani igrao krilo, a Suarez CF celu utakmicu, ja ne verujem da ce Suarez ikad biti gurnut u stranu. Zato je BR i hteo da se "oslobodi" Carrolla, jer zna da ce mu slabo igrati. Realno od Suareza niko nije bolji da igra kroz sredinu kad je napad u pitanju, a pogotovu kad je u pitanju pritiskanje odbrane protivnika. E sad sto to znaci da ce igrac od 35m da bleji na klupi, to je vec neka druga prica i necija druga greska...
Take Two
QUOTE (vanjuska @ Aug 14 2012, 03:37 PM) *
Ma ok, nego sam ja mislio na onaj deo "ne u finišu utakmice dok jurimo minus od dva gola." smile.gif

A pa dobro, svakom timu se nekad dese te situacije, šta sad biggrin.gif

Ali ni tada ne bi imalo previše smisla ubacivati Carrolla sa klupe, jer on nije dovoljno mobilan i agresivan da bi sam pokrenuo tim pun umornih igrača. (Za razliku od Borinija, Suareza, Gerrarda, pa čak i Downinga).
Narsil
The Italian FA has informed Liverpool that Fabio Borini has broken a bone in his foot. Their striker shortage has become a crisis.
Take Two
isuse.gif

vladx
Uffff...

....sad sta je tu je, step up Morgan, Yesil, Ngoo...
Vanja Trotter
Uff, velika šteta, kako je igrao.
Scouser
QUOTE (Narsil @ Oct 11 2012, 09:44 PM) *
The Italian FA has informed Liverpool that Fabio Borini has broken a bone in his foot. Their striker shortage has become a crisis.

U kurac više s tim metatarzalnim koskama blowup.gif

Jako je nezgodno. Iako operacija obezbeđuje bolje srastanje i sigurno kraći period oporavka, opet mora da se miruje bar mesec - mesec i po dana, pa onda polako nazad. Naravno u zavisnosti od toga gde je tačno bio prelom - i duže.

Ja sam imao tu čast da je takođe krcnem u februaru (i to identično kao naš Stevica onomad protiv Uniteda), i izabrao sam da me ne seku i to me je koštalo 5-6 meseci drkanja po terapijama i netrčanja, budalko..
matori lfc
Sad ce Dani Paceko da zablista! biggrin.gif
Vanja Trotter
CITAT (matori lfc @ Oct 12 2012, 11:27 AM) *
Sad ce Dani Paceko da zablista! biggrin.gif

Hahaha, dobar vic. biggrin.gif
vladx
Borini to undergo surgery
Fabio-u zelim potpun oporavak, da se ne prolongira duze od ocekivanog i nadam se da ce po povratku opravdati Rodgers-ovu veru u njegove kvalitete.
A, ovi iz uprave nek se udave u govna! angry.gif
Scouser
neće biti duže od tri meseca, to je inače otprilike i najgori scenario...s tim što će mesec dana da oporavlja nogu od operacije, i još mesec dana da miruje, pa od tog trećeg meseca će zavisiti kakav će se vratiti...

Ager i Džerard su to sjebali kod nas, ne znam jel još neko... Ager se vratio valjda isto posle tri meseca, a Džerard je odustvovao nešto manje, mislim oko 9 nedelja. To je uobičajni period, neće biti neke frke, a i ne znam koliko će nam on nedostajati
matori lfc
Kad li ce biti u konkurenciji za tim?
Reds
e odličan gol!
pogledao sam juče..fina tehnika pri prijemu i klinikl finiš.
Under
QUOTE (Reds @ Jun 16 2013, 09:54 AM) *
e odličan gol!
pogledao sam juče..fina tehnika pri prijemu i klinikl finiš.

mora se pohvaliti i holandski defanzivac... kao iz voza...
Svebor
Utrpa ga Boranija i u finalu.
RORY
Borini
steva8lfc
Valjda ce se neko sad zajebati pa ponuditi preko milion za njega unsure.gif
Dee Jay
Ja mislim da Borini ima dobar finish i da može da odigra lepo kao klasičan špic, ali da smo stekli loš utisak o njemu jer je i ono malo utakmica što je odigrao uglavnom igrao na krilu, a on jednostavno nema dovoljno tehnike za tako nešto.
Under
QUOTE (steva8lfc @ Jun 18 2013, 07:57 PM) *
Valjda ce se neko sad zajebati pa ponuditi preko milion za njega unsure.gif

ne, nego ce BR sad da pomisli ovaj je dobar, ne treba nam zamena za Suareza (ako ode)

nego opet mu ovaj sa 10-kom asistirao (ne znam ko je Saravi ili Insinje), mogli bi njega da dovedemo...
Carra
^
Insinje blush.gif
Under
QUOTE (Carra @ Jun 19 2013, 02:46 PM) *
^
Insinje blush.gif

?
Carra
CITAT (Under @ Jun 20 2013, 03:25 PM) *
?

Insinje je asistirao kod oba borinieva gola...bio bi ekstra pojacanje ali naravno nista od toga sad.gif
Under
nisam bio siguran, poslednji put kad sam ga gledao u Napoliju, 'em se raspado, 'em je imao normalnu frizuru... onako izblajhan lici na El Saravija... wacko.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.