Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool - Leverkusen
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Joe

VS

12.8.2012. u 16.00h

poslednja provera za crvene pred pocetak PL-a i lepa prilika da navijaci jos jednom pozdrave jednu istinsku legendu kluba - Sami Hipiju.

Narsil
Oh, Sami, Sami...
Take Two
Mogao bi Carroll da dobije priliku, da odigra bar koji minut u ovom novom sistemu koji dosta liči na stari sistem. Suareza nikako ne može da zameni, ali umereno-do-znatno beskorisnog Downinga bi možda i mogao. Na CF poziciji, naravno, Gerrard malo iza a Pistolero & Coltellino po krilima.

Inače, samo ukratko da prokomentarišem ostale pripremne utakmice ovde kad već forum nije radio:

- Toronto: Prva utakmica, očekivana nula od igre i forme. Ništa im se ne može zameriti. Jonjo i Pacheco su jedini delovali OK, koliko se sećam. Morgan je i dalje sirov, a Wisdoma sam prvi put gledao i fino se pokazao na beku. Bar bolje od Flanagana koji me po temperamentu i mozgu sve više podseća na GNevilla, nažalost dry.gif

- Roma: Slično izdanje kao prethodno, s tim što ovde protivnici nisu bili neki tamo amateri nego relativno ozbiljan klub. Jedno poluvreme smo se kako-tako držali, drugo nikako. Joe Cole još jednom pokazao da je francuska liga maksimum za njega. Od Sterlinga i Susa sam više očekivao, teško da će dobijati bolje šanse u toku sezone, ali nažalost, motivisanije su delovali kad su pričali o PS3 mečevima tokom turneje sad.gif

- Tottenham: Bolje da nisu izlazili na teren. Ni jednima ni drugima se nije igrao fudbal, jedva par polušansi za 90 minuta, toplo vreme je valjda neki izgovor. Magarčina Adam uspeo da povredi Bejla, naravno. Nije da mi je nešto žao zbog povrede Velšanina, ali mi je sve više žao što škotski balvan i dalje nosi LFC dres isuse.gif
vladx
Mozda me secanje vara, ali Suso je bio jedan od boljih protiv Toronto-a.

A, u cetvrtak, mozda gresim dusu posto je vec bilo 3:0 u tom 75. minutu, ali kada je tada na sredini dosao Adam, pa ubrzo i Spearing, evidentno se nasa igra usporila i gotovo da vise nismo ozbiljno zapretili.
Stevie_G
Suso je imao par lepih poteza protiv Toronto-a, ali uglavnom je bio nevidljiv. Wisdom je zverina, steta sto nije igrao stopera. Kad smo vec kod Wisdoma, dosta klubova iz championshipa je zainteresovano za pozajmicu, valjalo bi mu da ode u neki tim koji ce mu garantovati dosta minuta.
Take Two
Da, Suso je OK odigrao u prvoj utakmici ali u drugoj se nije ni video. Sterling je bio razočaravajuće slab u obe, samo se zaleće u prazno ali kao da nema baš jasnu ideju šta će sa loptom kad je stigne.

Nego, jeste videli novi tat koji ima Jay Spearing? Odraslo dete, sad je kao pola Meirelesa tongue.gif
Vanja Trotter
Meč sa aspirinima mi budi lepa sećanja, kad smo ih tukli na putu ka tituli prvaka Evrope. ;(
Mario_T
QUOTE (Stevie_G @ Aug 12 2012, 10:23 AM) *
Suso je imao par lepih poteza protiv Toronto-a, ali uglavnom je bio nevidljiv. Wisdom je zverina, steta sto nije igrao stopera. Kad smo vec kod Wisdoma, dosta klubova iz championshipa je zainteresovano za pozajmicu, valjalo bi mu da ode u neki tim koji ce mu garantovati dosta minuta.

Meni je zao sto on nije igrao playmakera umesto Shelveya. Mislim da je Suso kao stvoren za tu poziciju, dok je Jonjo tipican box-to-box midfielder. Nadam se da ce Suso dobiti svoje sanse ove sezone, barem u kupovima i Euro League.

Ako neko ima link za danasnju tekmu, neka postavi. It will be much appreciated. smile.gif
Stevie_G
CITAT (Mario_T @ Aug 12 2012, 01:04 PM) *
Meni je zao sto on nije igrao playmakera umesto Shelveya. Mislim da je Suso kao stvoren za tu poziciju, dok je Jonjo tipican box-to-box midfielder. Nadam se da ce Suso dobiti svoje sanse ove sezone, barem u kupovima i Euro League.

Ako neko ima link za danasnju tekmu, neka postavi. It will be much appreciated. smile.gif

Slazem se, ali prilicno ga setaju po pozicijama. Za Spaniju igra klasicnog CM-a, gledao sam nekoliko pripremnih utakmica rezervi i Borrel izgleda ne odustaje od ideje da Suso bude desno krilo, nije da igra lose tu, ali mislim da je njegovo mesto na sredini. Skoro celu proslu sezonu je proveo na desnom krilu, da li je to zbog Adorjana ili Borel stvarno misli da ga razvija na toj poziciji, ne znam...

Opet je prebacen u rezerve, sudeci po njegovoj reakciji na twitter-u, nije bas bio odusevljen. Pominjala se neka pozajmica u Bristol, ali nista od toga za sada.
Narsil
CITAT (Mario_T @ Aug 12 2012, 01:04 PM) *

Za sve utakmice koje gledam, linkove nalazim ovde.

smile.gif
Narsil
The team in full is: Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Coates, Lucas, Shelvey, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez.

Subs: Jones, Henderson, Carroll, Adam, Robinson, Spearing.
Stevie_G
The team in full is: Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Coates, Lucas, Shelvey, Gerrard, Downing, Sterling, Suarez

Subs: Jones, Henderson, Carroll, Adam, Robinson, Spearing.
Stevie_G
Raheem!!! Bravo decko!
Narsil
Divno!
Take Two
To bre, mali! Hail.gif
BoJaNNNNN
Majstorski!
Narsil
Haha, sjajno!
Take Two
Sjajno, ali iz ofsajda biggrin.gif Ne znam zašto Luis nije sam šutirao?
BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ Aug 12 2012, 04:33 PM) *
Sjajno, ali iz ofsajda biggrin.gif Ne znam zašto Luis nije sam šutirao?

Nije ofsajd, dodao mu je ovaj iz Leverkuzena biggrin.gif A Suarez je lose primio loptu
Narsil
http://www.youtube.com/watch?v=OUAvNEFzt0c

Mario_T
Gledao od 25. minuta, na momente bas lepo kombinujemo i drzimo loptu u timu. Vidi se da Gerrard uziva kad igra iza napadaca, bice sigurno jos bolje sa Allenom u timu. Downing (po obicaju) dosta neodlucan kad se nadje u dobroj poziciji, zaista nam treba neko konkretniji na krilnim pozicijama. A gol Sterlinga ... inlove.gif
Narsil

Kad smo već kod Džerarda i Sterlinga.
Take Two
Andy Carroll, ubica korner zastavica! Hail.gif

Evo, ovo bi Carroll mogao da radi kad po krilima napadaju Suarez i Borini. Da zadrži loptu, navuče odbranu na sebe, a onda zavrne loptu njima da utrče.

Ali izgleda ni pod Rodgersom nećemo gledati Suareza kao WF... misterija ostaje nerešena.

Trpaj! Hail.gif
Narsil
Posle kažu da ne ume da igra nogama. Hail.gif (Nemoj samo da mi neko kaže kako bi drugačije igrao fudbal, nego nogama. tongue.gif )
Take Two
Stopala, a ne noge tongue.gif

Fantastično se okrenuo, defender pošao da preseče dupli pas. Šut je bio sranje, ali dobro, da ne sitničarimo smile.gif
BoJaNNNNN
Ima top u toj levoj nozi, a i osetili smo to na St. James Parku smile.gif

Definitivno ima mesta za njega.
Take Two
Drago mi je da su se Sterling i Jonjo bolje pokazali nego na prethodnim utakmicama, a još više što se Carroll onoliko rastrčao i trudio da pritiska loptu (umesto da stoji i kenja saigračima što mu je nisu bolje dodali).

Coates se solidno držao do pola drugog dela, onda pokvario utisak onim glupostima, a loše je reagovao i kod gola. Mora još da radi i napreduje da bi prišao prvoj postavi.

Neko iz sredine stvarno mora da ode, bar na pozajmicu. Nema smisla da su na klupi i Adam i Henderson i Shelvey i Spearing, a svi kao konkurišu za tri mesta u postavi koja su realno zakucana (#8, #21, #24).
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Aug 12 2012, 06:11 PM) *
Coates se solidno držao do pola drugog dela, onda pokvario utisak onim glupostima, a loše je reagovao i kod gola. Mora još da radi i napreduje da bi prišao prvoj postavi.

Po meni je Carra (vise) kriv za gol, onaj lik je prosao pored njega kao da ga nije bilo. Ucinilo mi se, mozda gresim, posto sam se borio sa snom, da je Seba desno od sebe imao igraca i da zbog toga nije mogao da vise pridje onom 'Nemcu'.

QUOTE (Take Two @ Aug 12 2012, 06:11 PM) *
Neko iz sredine stvarno mora da ode, bar na pozajmicu. Nema smisla da su na klupi i Adam i Henderson i Shelvey i Spearing, a svi kao konkurišu za tri mesta u postavi koja su realno zakucana (#8, #21, #24).

Ja bi prodao #26 i #20 i od zaradjenih para kupio jednog kvalitetnog backup DMCa. Procitah pre neki dan da smo zainteresovani za Wanyamu iz Celtica. Decko definitivno ima fiziku za EPL, je'l ga neko mozda gledao?
Svebor
CITAT (Take Two @ Aug 12 2012, 06:11 PM) *
Drago mi je da su se Sterling i Jonjo bolje pokazali nego na prethodnim utakmicama, a još više što se Carroll onoliko rastrčao i trudio da pritiska loptu (umesto da stoji i kenja saigračima što mu je nisu bolje dodali).

Josh da mu ovo prvo predje u naviku, a drugo da ostavi za kafanu...
vladx
Opasno bih se smorio u slucaju Carroll-ovog odlaska. Danas je nastavio sa onom pokretljivoscu iz poslednja 2 meseca protekle sezone i s takvim pristupom moze dosta da nam pruzi.
Rodgers je opet istakao da ocekujemo jos nekoliko dolaska, bilo bi lepo da ima istine o trampi Adam + kusur za Dempsey-a.
Take Two
To ne bi bilo loše. Onda Dempsey u startnu kao desno krilo, Downing na klupu, a Cole u 3PLM. Ni rezervna sredina Spearing-Henderson-Shelvey ne izgleda loše.

QUOTE (Mario_T @ Aug 12 2012, 06:34 PM) *
Po meni je Carra (vise) kriv za gol, onaj lik je prosao pored njega kao da ga nije bilo. Ucinilo mi se, mozda gresim, posto sam se borio sa snom, da je Seba desno od sebe imao igraca i da zbog toga nije mogao da vise pridje onom 'Nemcu'.

Ne grešiš, ali trebalo je da primeti da će ovaj da šutira, u tom slučaju nema šta da brani pas u desno nego mora da uklizava.

Da je Carra lako ispao nema sumnje, ali na njegove greške se više ne vredi ni osvrtati. Bolje da gledamo kako Coates napreduje, tu možda i bude nešto.
Under
s obzirom da sam malopre doputovao,bio bih veoma zahvalan oosobi koja bi napisala konacni rezultat i postavila linkove za golove, a i castim ga pivom na beerfestu
lavirint
Svi golovi:

http://www.empireofthekop.com/anfield/2012...verkusen-video/
Under
QUOTE (lavirint @ Aug 12 2012, 05:52 PM) *

TNX!
javi se koji si dan na beerfestu za ono pivo wink.gif

grdan li je Bajerov dres
lavirint
QUOTE (Under @ Aug 12 2012, 08:14 PM) *
TNX!
javi se koji si dan na beerfestu za ono pivo wink.gif

grdan li je Bajerov dres

Dogovoreno, pivo se ne propušta wink.gif
Scouser
Ovaj Sidni Sam nije loš plejer et ol
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Aug 12 2012, 07:05 PM) *
Ne grešiš, ali trebalo je da primeti da će ovaj da šutira, u tom slučaju nema šta da brani pas u desno nego mora da uklizava.

Da je Carra lako ispao nema sumnje, ali na njegove greške se više ne vredi ni osvrtati. Bolje da gledamo kako Coates napreduje, tu možda i bude nešto.

Carra je trenutno nas 4th choice CB (ili bi to trebao da bude), backup za Sebu. Ne bi me iznenadilo da mu ovo bude zadnja sezona. Trebalo bi razmisliti da li neko od klinaca zasluzuje sansu sledece sezone ili bi trebali izdvojiti nekoliko miliona za (iskusnog) backup CBa.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.