Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: MMA
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Puki
Drugari, interesuje me jel ima medju vama nekoga ko je trenirao MMA, trenira ga i dalje ili neki drugi borilacki sport, cisto malo da diskutujemo i razmenjujemo iskustva, misljenja i materijale. smile.gif
Cosa
Ja sam veliki fan sporta, mada u poslednje vreme gledam samo vaznije UFC dogadjaje.
Puki
Ja gledam skoro sve jace promocije, jer u "slabijim" borbama koje nisu bas takticki i tehnicki na visokom nivou ima strasnih nokauta.
Kojeg borca/borce gotivis?
Trunks
Ja sam počeo da pratim otkad se dobar drugar malo probio u tom sportu, pobedio je u onom Vatrenom ringu.
Puki
Velicko je veliki talenat.
Cosa
QUOTE (Puki @ Jun 14 2012, 03:33 PM) *
Ja gledam skoro sve jace promocije, jer u "slabijim" borbama koje nisu bas takticki i tehnicki na visokom nivou ima strasnih nokauta.
Kojeg borca/borce gotivis?

Gotivim uglavnom borce koji pruzaju zanimljive borbe. Jon Jones, Anderson Silva i sl. MMA gledam kao i kosarku, cisto zabave radi tj. da uzivam u sportu smile.gif
Puki
Nabrojao si dva mozda najkompletnija borca u istoriji MMA. smile.gif
Jones je buducnost sporta.
Ako te nesto interesuje, pitaj. wink.gif
Cosa
Iskreno mislim da je Jones i trenutno mozda i najbolji pound-for-pound. Naravno sve je to moje misljenje, ali u zadnje 4 borbe je dobio sve same bivse sampione i to vrlo ubedljivo (izuzev Rashada). Treniras li MMA?
RORY
Ja pratim UFC. Gotivim njih vise ali najvise C. Velasqueza , Dan Hendersona i Rampage Jacksona ali se on penzionisao. Jon Jones je dobar borac ali je uobrazen i ne postuje protivnike.
Puki
QUOTE (RORY @ Jun 15 2012, 10:34 AM) *
Ja pratim UFC. Gotivim njih vise ali najvise C. Velasqueza , Dan Hendersona i Rampage Jacksona ali se on penzionisao. Jon Jones je dobar borac ali je uobrazen i ne postuje protivnike.

Rampage je dobar showman i volim da ga gledam. A za Jones-a: moze mu se! smile.gif

Trenirao sam, ali sam imao par tezih povreda i duzih pauzi, pa sam prekinuo. Jbg.
I dalje odrzavam formu, ali se verovatno necu vracati.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.