Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rodžer Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162
rape91
Mislim da je curenja informacija bilo i pre, samo sto sa popularizacijom drustvenih mreza, konkretno twittera, to poprima sire razmere. A zivimo u eri kada je potreba za ekskluzivom velika, a i prava informacija mnogo vredi.
E sad neke informacije namerno klub pusta u etar iz raznoraznih razloga, a neke procure jer nije jednostavno kontrolisati sve ljude ukljucene u transfer.
A tu su i menadzeri koji time dizu cenu svojim igracima.

Evo juce je James Pearce izjavio u nekom intervjuu da smo zainteresovani za Adama Bogdana. Danas milion ljudi pise kako je to maltene gotova stvar.
Djotun
Ko je jebeni Adam Bogdan isuse.gif

Ok sad ga nadjoh, jebeni madjarski golman, od 2007. branio na 104 utakmice, dakle 13 godisnje.
Taj ce da nas spasi.
rape91
Golman...
Jedan od likova koji mi je izuzetno iritantan, iako ne znam razloc zasto je to tako. Mozda zbog boje kose biggrin.gif
Poznat po onom primljenom golu koji mu je dao Howard preko celog terena
Digital_Jesus
Kako twitter javlja, izgleda da i Paskoe napusta klub biggrin.gif

CITAT
paul joyce ‏@pjoyceexpress 7h7 hours ago
Liverpool set to part company with assistant manager Colin Pascoe as further part backroom shake up.

CITAT
Mr_CallumWright ‏@Mr_CallumWright 17h17 hours ago
Colin Pascoe looks set to be next on the list of outgoings from #LFC

Mr_CallumWright ‏@Mr_CallumWright 7h7 hours ago
Now confirmed. #Pascoe
Djotun
Opaa mrš debeliii !!
BeFair
Taj Pascoe je retko odvratna njuska, samo da je istina da su ga sutnuli. Steta sto mu sef ostaje do daljnjeg u Klubu...
Take Two
Auuu, pa to je već ozbiljan shakeup ohmy.gif Kako ćemo bez VelŠuraka?

Sad će Brodžers da odreaguje emotivno:
BeFair
P.S. To samo dokazuje kakvo je djubre od coveka Rodgers - odrice se saradnika koje je doveo iz Swansea, samo da spasi svoje dupe. Ne kazem da su Pascoe i co dobri treneri ali da ti oni budu izgovor za TVOJE greske, L O L...
dzoker
Tezak smrad ovaj Rodzers. Samo da uzme kintu, nema morala, odgovornosti, principa ma nista.
rape91
pricao sam vam ja da ce FSG dati uslov Rodgersu da nesto promeni. Jednostavno nakon ovakve sezone nekom je glava morala da leti.

Meni je drago sto su smenjeni treneri. Sad naci bolje od njih
Svebor
Ima li jos koga da baci pod autobus? Reklo bi se da su mu ostala jos deca i Shagi.
Dee Jay
Samo čekam šta će da se desi kada mu dovedu staff koji o fudbalu zna više nego on biggrin.gif
BeFair
QUOTE (Dee Jay @ Jun 5 2015, 09:48 PM) *
Samo čekam šta će da se desi kada mu dovedu staff koji o fudbalu zna više nego on biggrin.gif

Hahahahhaahhahahahahaha, kako si me nasmejao biggrin.gif Stvarno, bice veoma zanimljivo AKO se to desi... Znajuci nas Klub nije iskljuceno da dovedemo GORE trenere od ovih odlazecih, nazalost :/
Svebor
CITAT (Dee Jay @ Jun 5 2015, 09:48 PM) *

Ništa od toga, tviter kaže da je Živa odbio ponudu.
Dee Jay
Što me sprdate, nije mi jasno? biggrin.gif Pa kog god bivšeg fudbalera da mu dovedu, sigurno zna više o fudbalu od Rodžersa biggrin.gif
BoJaNNNNN
Još da ga neko isprda u klubu da su prodali Alena, da vidimo da li će izvršiti samoubistvo.
Svebor
CITAT (Dee Jay @ Jun 6 2015, 12:36 AM) *
Što me sprdate, nije mi jasno? biggrin.gif Pa kog god bivšeg fudbalera da mu dovedu, sigurno zna više o fudbalu od Rodžersa biggrin.gif

Niko ne zna više o fudbalu od BRodžsona, osim Žive. wink.gif
Dee Jay
Sa twitera:

Haha it was his mrs , marsh and Pascoe in the three envelopes

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Take Two
Dobar biggrin.gif

Ali hoće li mi neko otkriti više tu veliku tajnu, koja su imena bila u kovertima? Ja sam se odmah kladio da je neki David Brentovski man management u pitanju, da su prazni papiri ili tako neko inspirativno sranje, ali nigde posle nisam naišao na rešenje misterije.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Jun 6 2015, 01:14 PM) *
Dobar biggrin.gif

Ali hoće li mi neko otkriti više tu veliku tajnu, koja su imena bila u kovertima? Ja sam se odmah kladio da je neki David Brentovski man management u pitanju, da su prazni papiri ili tako neko inspirativno sranje, ali nigde posle nisam naišao na rešenje misterije.

Na kraju je rekao negde da su bili prazni papiri. biggrin.gif
rape91
ja se secam da su se u kadru nakon tih koverata pojavili Borini, Downing i Adam biggrin.gif Mozda je reziser znao nesto sto mi nismo znali wink.gif
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Jun 6 2015, 03:14 PM) *
Na kraju je rekao negde da su bili prazni papiri. biggrin.gif

Znao sam. Čaroban je menadžer, kao da je učio zanat u fabrici papira u selendri po imenu Slough. Jednog dana, daćebog, ima ovako da se oprašta od LFC:

rape91
Ostrvski mediji pisu da nam za Brendijevog asistenta dolazi Paco Ayestaran. Po drugi put medju Scouserima.
Bio je Rafin asistent u uspesnim godinama. A ove sezone je kao menadzer uzeo treble sa Maccabijem.
Ovo bi bilo odlicno.
Digital_Jesus
CITAT (rape91 @ Jun 7 2015, 06:56 AM) *
Ostrvski mediji pisu da nam za Brendijevog asistenta dolazi Paco Ayestaran. Po drugi put medju Scouserima.
Bio je Rafin asistent u uspesnim godinama. A ove sezone je kao menadzer uzeo treble sa Maccabijem.
Ovo bi bilo odlicno.

Ako se ovo obistini, onda cemo definitivno imati asistenta koji je o fudbalu zna vise nego menadzer biggrin.gif
Take Two
To bi bilo kao kad su Ulijea doveli da bude ko-menadžer Evansu u nadi da će ovaj da ispizdi i podnese ostavku. Ali nema šanse da se to desi sa ovim egomanijakom.

- I'm assistant regional manager...
- You're assistant TO the regional manager!
Dee Jay
CITAT (Digital_Jesus @ Jun 7 2015, 01:31 PM) *
Ako se ovo obistini, onda cemo definitivno imati asistenta koji je o fudbalu zna vise nego menadzer biggrin.gif

Rekoh ja, a mene svi napušavaju ovde biggrin.gif

Mislim da će Rodžersova uloga faktički biti redefinisana, da će biti više neki glavni trener, i pitanje je koliko će se zaista pitati za transfere. Ja bih bio zadovoljan ako se ovo na kraju razreši tako što mu dovedu novi staff i zaposle nekog da bude DoF.
Svebor
CITAT (Take Two @ Jun 6 2015, 07:08 PM) *
Znao sam. Čaroban je menadžer, kao da je učio zanat u fabrici papira u selendri po imenu Slough. Jednog dana, daćebog, ima ovako da se oprašta od LFC:

Ha!, BrenTon. biggrin.gif
ps
Rikija za menadžera!
milos7
Javljaju kao za ingsa da je gotova stvar..nastavlja se kupovina osrednjih igraca po PL kao da druge lige ne postoje
Svebor
CITAT (milos7 @ Jun 8 2015, 11:31 AM) *
Javljaju kao za ingsa da je gotova stvar..nastavlja se kupovina osrednjih igraca po PL kao da druge lige ne postoje

Pa, cilj nam je da budemo osrednji u PL, a ne u nekoj drugoj ligi.
Take Two
Makar i osrednjost za džabe je ipak za džabe sleep.gif

Što ste tako negativni, dečko je izdominirao Championshipom, planiramo da nam pomogne da obezbedimo promotion one tamo sezone.
Dee Jay
CITAT (milos7 @ Jun 8 2015, 11:31 AM) *

Nije kao, objavljeno je na sajtu zvanično. I mene nervira što ne umemo da otkrijemo nekog van PL za male pare, ali neka ne bude novi Aspas i ja ću biti zadovoljan. Treći, četvrti napadač, ali koji će zapravo nešto uraditi kada ga ubaciš u igru. Ako su ga doveli da odmah uleti u prvih 11 da igra zajedno sa Staridžom, onda smo najebali.

Staridž, Origi, Ings i još Baloteli, Borini, Lambert, nadam se da će uspeti da prodaju ovu poslednju trojicu. Mislim da će Lamberta prodati bez problema, Eho piše da nameravamo da u transfer Kovačića uključimo Borinija, a Balotelija neka daju i džabe samo neka ga neko vodi.

Neće biti dobar rok ako nekako ne uspemo da zadržimo Škrtela, i ne dovedemo Klajna i nekog dobrog napadača. Na samog Stardiža se ne može više računati. Nadam se da je ostalo nešto od njega posle svega i da će odigradi sledeće sezone bar 25 utakmica i dati 10-15 golova. Sterling nek ide gde hoće ako će se za njega uzeti dobre pare i dovesti neki napadač, mada čak i ako se ispuni prvo, ovo drugo je veoma upitno. I na to sve nam još fale rezervni golman i dobar zadnji vezni.

rape91

znaci od napadaca koji su sigurni za sledecu sezonu imamo Studga, Origigija, Ingsa. Ja ocekujem da rasprodamo/pozajmimo ostale i da dovedemo jos jedno krilo/napadaca.

jasno je sto smo zapeli za Kovacica sleep.gif

Svebor
CITAT (Take Two @ Jun 8 2015, 12:18 PM) *
Makar i osrednjost za džabe je ipak za džabe sleep.gif

Što ste tako negativni, dečko je izdominirao Championshipom, planiramo da nam pomogne da obezbedimo promotion one tamo sezone.

Ispade da nije bas dzabe, treba da platimo nekakvu kompenzaciju, neka ciganija tipa: ako Barnli ne prihvati nasu ponudu, FA odredjuje visinu kompenzacije...kol'ko se ja secam, to je ranije bio slucaj sa klincima koji nemaju profesionalni ugovor.
dzoker
Meni ovo sve isto majke mi. Dovodimo likove iz PL ko poludeli. Neko odigra solidih 3 meseca i evo nas. Isti princip i kad su doveli Dauninga, Kerola, Lalanu, Lamberta it itd. Ne vidim sta sada radimo drugačije. Glupi smo ko tuki.
rape91
ovu dvojicu bar nismo platili po 20 miliona
Digital_Jesus
CITAT (Dee Jay @ Jun 8 2015, 12:31 PM) *
Nije kao, objavljeno je na sajtu zvanično. I mene nervira što ne umemo da otkrijemo nekog van PL za male pare, ali neka ne bude novi Aspas i ja ću biti zadovoljan. Treći, četvrti napadač, ali koji će zapravo nešto uraditi kada ga ubaciš u igru. Ako su ga doveli da odmah uleti u prvih 11 da igra zajedno sa Staridžom, onda smo najebali.

+1

Inace, sta mislite koju cemo formaciju igrati sledece sezone? S obzirom da je par ljudi napustilo staff ne bi me cudilo da se i taktika znacajno promeni. Nadam se da ce se odustati od 352 i da ce se preci ili na dijamant ili na 433. U dijamantu bi bilo interesantno na sredini videti Can (ili novi, ozbiljan DM tipa Kondogbia biggrin.gif?) Milner-Hendo i na vrhu dijamanta Kutinjo, a dva napadaca da budu Staridz i Sterling (neki novi spic ako Sterling ode).

Isto 433 - Milner-Can-Hendo, a napred Kutinjo-Staridz-Sterling (ili novi krilni napadac ako Sterling ode).

No, verujem da bi se za sredinu i napad jos i nekako skrpili, ali odbrana bi tu bila najveci problem. Moreno, Manquillo i Markec mi ne ulivaju poverenje za bekove u formaciji sa cetvoricom nazad. Po meni su nam tu onda preko potrebna dva nova beka, a s obzirom da nam je odbrana takva kakva je, trebao bi nam i jedan valjan stoper da se upari sa Skrtuljkom.
Dee Jay
I ja mislim da su nam 4-3-3 i 4-4-2 dijamant najbolja rešenja, s obzirom čime raspolažemo. Eventualno 3-4-1-2, ali ipak nisam fan. Bitno je samo što pre odlučiti se za sitem i onda dovesti igrače koji nedostaju.

Sa dijamantom bi koristili Kutinja na najbolji način i mislim da bi tu trebalo da igra. Kako god za prvih 11 nam fale napadač i desni bek.

rape91
Najbolji igraci treba da igraju na svojim pozicijama. Coutinho kao desetka, Sterling(ako ostane) kao krilo. Formacija koja zadovoljava taj uslov je 4-2-3-1 ali za nju nam treba da Sturridge bude zdrav jer nema sanse da cemo dovesti jos jednog kvalitetnog napadaca jer ih vec imamo dovoljno za igru sa jednim spicem. Za tu formaciju nam treba neki vrhunski igrac da igra pored Henda.
Mada za igrace koje imamo mislim da bi nam odgovarala 4-3-2-1. Jelka omogucava free role dvojici ofanzivaca(Cou i RS), a i Lallana bi mogao da uskoci na tu poziciju. A ova trojica u sredini: Can kao holding, a Hendo i Milner kao trkaci. U ovoj formaciji bekovi moraju biti ofanzivni, Moreno jeste, samo jos takvog na drugoj strani da dovedemo.

A mislim da cemo igrati za dva napadaca biggrin.gif
dzoker
Realno ta druga formacija koju si naveo i sam taj stil igre bez sirine i pravih krila je tesko sranje i odavno prevaziđen nacin igre. Kada bi video da nam ''kreatore'' u vezi igraju Hendo, Milner i Can ili jos gore Alen pa slogirao bi se. Od svih njih samo jedan nam treba u isto vreme na terenu, nikako vise. Najidealnije je sa jednim klasicnim pozadi, a ispred dva ofanzivna tipa Kutinjo i Lalana. Po krilima bolje forsirati Markeca i Ajba. A u napadu fali neki iskusni golgeter pored staklenog Stadza.

Jbg mozda i od Markeca i Ajba bude nesto, ko zna, treba ih mozda isforsirati jednu sezonu. Malog Sterlinga bi napusio i poslao u omladince dok mu ne istekne ugovor i onaj njegov smrad od menadžera da ne uzme ni evro provizije kada posle bude tražio, kao slobodan igrac, klub.

Zato mi nije jasno koji ce nam Milner. Mi imamo tu vec Henda i Cana. Ovaj Ings isto mislim da niie ni za djoku. Nama fali neki top napadac za preko 30 tekmi da odigra. Kao zamenu vec imamo rovitog Stadza i eventualno budalu Balotelija. Vise nam fali neko krilo i naravno desni bek da bi dobili novu koncepciju. Ovi kreteni dovode istrošenog Engleza, nekog golmana rezervnog, veze sa životom nema.
Dee Jay
CITAT (rape91 @ Jun 8 2015, 02:49 PM) *
Najbolji igraci treba da igraju na svojim pozicijama. Coutinho kao desetka, Sterling(ako ostane) kao krilo. Formacija koja zadovoljava taj uslov je 4-2-3-1 ali za nju nam treba da Sturridge bude zdrav jer nema sanse da cemo dovesti jos jednog kvalitetnog napadaca jer ih vec imamo dovoljno za igru sa jednim spicem. Za tu formaciju nam treba neki vrhunski igrac da igra pored Henda.
Mada za igrace koje imamo mislim da bi nam odgovarala 4-3-2-1. Jelka omogucava free role dvojici ofanzivaca(Cou i RS), a i Lallana bi mogao da uskoci na tu poziciju. A ova trojica u sredini: Can kao holding, a Hendo i Milner kao trkaci. U ovoj formaciji bekovi moraju biti ofanzivni, Moreno jeste, samo jos takvog na drugoj strani da dovedemo.

Sam si rekao da nam za 4-2-3-1 fali da Staridž bude zdrav ili dovedmo kvalitetnog napadača, Sterling ostane, jedan dominantan DM pored Hendersona, tako da i meni omiljenu 4-2-3-1 teško da ćemo da gledamo biggrin.gif
A 4-3-2-1 nije ništa drugo neko 4-4-2 dijamant samo sa npr. Sterlingom kao free role AM umesto kao napadačem. biggrin.gif

Tako da ćemo najvetovatnije da igramo sa dva napadača kao što si rekao. biggrin.gif
bocejan
Mislim da je najrealnije da pocnemo sezonu sa dijamantom,barem za sada.Can DM,Hendo i Milner i Kutinjo,a u napad ko zna.Ne vidim u drugoj formaciji Henda i Milnera zajedno,ako se uzme u obzir da smo Milneru "obecali" ulogu u sredini terena.
Dee Jay
CITAT (bocejan @ Jun 8 2015, 06:40 PM) *
Mislim da je najrealnije da pocnemo sezonu sa dijamantom,barem za sada.Can DM,Hendo i Milner i Kutinjo,a u napad ko zna.Ne vidim u drugoj formaciji Henda i Milnera zajedno,ako se uzme u obzir da smo Milneru "obecali" ulogu u sredini terena.

Ili to, ili ta trojica kao sredina u 4-3-3 i Kutinjo levo u napadu.
Take Two
Meni je taj dijamant žestoko prevaziđena formacija. Jeste nas služila jedno vreme one tamo sezone, par puta čak i ove nesrećne prošle, ali to je hvatanje protivnika u krivini - iznenadiš ga utoliko što izvedeš postavu bez krila, pa njegovi bekovi nisu spremni da sve vreme prate kad će napadač da se izvuče na stranu a kad će da ode centralno. Pritom se pozadi oslanjaš da će centralni veznjaci da pomognu bekovima, jer od ovih napred slaba vajda.

Ako protivnički trener zna da ćeš da izvedeš dijamant, nije mu problem da pripremi ekipu za to. Onda ti ostaje da se uzdaš da će tvoji napadi sa tri igrača nešto da donesu, što je malo verovatno osim ako imaš nekoliko njih u vrhunskoj formi, u kom slučaju je maltene svejedno koju formaciju izvedeš.

Dakle, čak i da dovedemo nekog kvalitetnog napadača i kvalitetne bekove, ja se ne bih oslanjao na 4-D-2 kao standardnu formaciju.
BeFair
QUOTE (Take Two @ Jun 8 2015, 07:30 PM) *
Meni je taj dijamant žestoko prevaziđena formacija. Jeste nas služila jedno vreme one tamo sezone, par puta čak i ove nesrećne prošle, ali to je hvatanje protivnika u krivini - iznenadiš ga utoliko što izvedeš postavu bez krila, pa njegovi bekovi nisu spremni da sve vreme prate kad će napadač da se izvuče na stranu a kad će da ode centralno. Pritom se pozadi oslanjaš da će centralni veznjaci da pomognu bekovima, jer od ovih napred slaba vajda.

Ako protivnički trener zna da ćeš da izvedeš dijamant, nije mu problem da pripremi ekipu za to. Onda ti ostaje da se uzdaš da će tvoji napadi sa tri igrača nešto da donesu, što je malo verovatno osim ako imaš nekoliko njih u vrhunskoj formi, u kom slučaju je maltene svejedno koju formaciju izvedeš.

Dakle, čak i da dovedemo nekog kvalitetnog napadača i kvalitetne bekove, ja se ne bih oslanjao na 4-D-2 kao standardnu formaciju.

Upravo. To je jedna od najgorih taktika - nemas sirinu u napadu, nemas sirinu u odbrani. Centralni vezni se izvlace u sirinu da pokriju njihove bekove/krila pa onda na sredini ostaje rupcaga samo takva = siluje nas ko god stigne. To je godinama igrao AC Milan jer decenijama nisu imali krila samo sto Zabari em imaju kvalitetne defanzivne igrace em znaju igrati odbranu (i u toj nesrecnoj formaciji) sto se naravno ne moze reci ni za nase nesrecne igrace niti za nasheg Galvanizatora...
Take Two
Najbolje vesti ovog leta, makar u najavi: http://www.theguardian.com/football/2015/j...-role-liverpool

Ako ima iole mozga u klubu, zgrabili bi ga odmah.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Jun 9 2015, 12:54 AM) *
Najbolje vesti ovog leta, makar u najavi: http://www.theguardian.com/football/2015/j...-role-liverpool

Uz to bi kupili i navijački mir.
Svebor
CITAT (Take Two @ Jun 9 2015, 12:54 AM) *

Važi, sigurno bi ona ljubomorna kučka izbeljenih zuba pristao na tako nešto, sad kad se najzad otarasio svih naših ljubimaca.
BeFair
QUOTE (Svebor @ Jun 9 2015, 01:26 AM) *
Važi, sigurno bi ona ljubomorna kučka izbeljenih zuba pristao na tako nešto, sad kad se najzad otarasio svih naših ljubimaca.

Realno...
Digital_Jesus
CITAT (Svebor @ Jun 9 2015, 01:26 AM) *

Mislim da se on tu nece mnogo sta pitati. Verujem da je Rodzersu na onom sastanku od pre nedelju dana receno da ce ili leteti ili ce pristati na "diktaturu" FSG-a. S obzirom da je krenula cistka u strucnom stabu, meni deluje da je Rodzers sada u poziciji da saradjuje sa kim god gazde odluce. E sad, da li se Hipija uklapa u te moneyball masturbacije je vec druga stvar...

A inace dolazak Hipije bi bio dobra stvar na vise nivoa. Prvo, verujem da moze da dovede odbranu u red. Drugo, sigurno ce biti cenjen od strane igraca jer je bivsi kapiten kluba. Trece, ne verujem da ce gazde tolerisati ocajan start kao prethodne sezone, te i ako Brendana najure za 2 meseca, necemo morati da srljamo sa potragom za novim menadzerom kad vec imamo Hipiju u stabu koji bi to mesto mogao da preuzme, pa makar kao caretaker na neko vreme.
Take Two
Pa to, ne bi mu rasterali ortake ako ne nameravaju da dovedu nekakve zamene.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.