Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rodžer Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162
Under
ali zašto dovesti matorog, verovatno mnogo plaćenog golmana, sumnjivih kvaliteta da bude backup? pa zar nije bolje dovesti nekog mladog perspektivnog, spominjao se onaj iz Readinga (McCarthty valjda, ojadio nas poslednji put kad smo igrali protiv njih), a sigurno ima još brdo takvih (dobrih) golmana koji bi se tukli nogama u bulju da dođu kod nas i brane u kupovima i par tekmi u prvenstvu.
rape91
po meni je glupo dovesti iskusnog golmana sa finom platom mesec dana nakon sto smo dali Reinu za dzabe. Ali u slucaju da dodje normalno da mu treba pruziti sansu da pokaze kakav je golman i da li zasluzuje mesto startera ili klupu. Ako dostigne formu iz Barselone ja nemam dilemu ko je bolji.

A to oko plate, pitanje je da li on moze racunati na neku vecu platu. Povredjen je vec neko vreme, svi top timovi u Evropi imaju reseno pitanje golmana, tako da moze da bira da li ce kod nas da se jos uvek bori za nesto, ili ce u razne AlAhlije da bere pare.
Svebor
Kviz pitanje*: Navedite (u sebi) tri najbolja golmana PL proshle sezone. Da li jedan od ta tri golmana sada brani u Championship-u?

*A u pitanju je odgovor.
Fred Kremenko
QUOTE (Under @ Sep 3 2014, 10:35 AM) *
ali zašto dovesti matorog, verovatno mnogo plaćenog golmana, sumnjivih kvaliteta da bude backup? pa zar nije bolje dovesti nekog mladog perspektivnog, spominjao se onaj iz Readinga (McCarthty valjda, ojadio nas poslednji put kad smo igrali protiv njih), a sigurno ima još brdo takvih (dobrih) golmana koji bi se tukli nogama u bulju da dođu kod nas i brane u kupovima i par tekmi u prvenstvu.

Ja bi svakog mladog i dobrog golmana koji dodje sa idejom da brani Carling cup tukao mokrim peskirom dok krv ne propisa. Taj mentalitet igraca me uzasava.
milos7
McCarthy je sada u QPR
Tonča
Meni Valdes uvek bio kesa od golmana, i vazda je bio najgori igrač u celokupnom timu Barse.
E sad, nije da ja mnogo pratim ciganiju, pa se možda i varam. Ubeđivali su me ljudi nekad skorije da se mnogo popravio i da više nije tolika kesa.
vanjuska
Ja kazem da je ovu poslednju sezonu za barsu sto je igrao branio ko zmaj. Bas me je iznenadio. A i koji ce nam mladi golman koji ce potencijalno da kiksa, kad nam je vec takav prvi golman. Zamena po meni treba da bude nesto tipa Bred Fridel. Jes da smo pustili Rejnu a hocemo Valdeza, ali ko zna sta se krije iza te price, mozda Rodja preferira Valdeza, ne svidja mu se Rejna, Rejna nece da igra za Rodzersa, ima veliku platu ko ce ga znati. Sve u svemu, pozdravljam dolazak Valdeza kao rezervnog golmana, bi bio mnogo mirniji da vidim na listi igraca sa klupe Valdes, nego Jones.
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Sep 3 2014, 07:08 AM) *
Ko prica o popravljanju utiska? Pola foruma trubi kako je Mignolet kiksara, a Jones tek rupa, i kad tog Jonesa ili ako se izbori Mignoleta treba da zameni Valdes sad ni to ne valja...

Imaš u prvom postu:
QUOTE (BoJaNNNNN @ Sep 2 2014, 10:39 PM) *
Ovo bi mi mnogo popravilo utisak o prelaznom roku.

Ne može rezervni golman, makar bio najbolji na svetu, da popravi utisak o prelaznom roku. Sve će zavisiti primarno od toga kako budu igrali Balotelli, Lallana, i Can, ako to ispadne katastrofa niko neće reći "Pa dobro, ali bar imamo jaku klupu kad je golman u pitanju, znači super je prelazni rok."

Pritom je Rodgers, čim je doveo Mignoleta, najurio odlčinog golmana da mu ne bi slučajno bio konkurencija. Ne sme njegov transfer da bude doveden u sumnju, da nekom slučajno padne na pamet da bi Reina mogao na gol kad Mignolet primi dva-tri gola kroz ruke i noge.

Ali zato ako on dovede i Valdeza - e onda je OK, više nije preveliki luksuz imati dva skupa golmana u timu, konkurišu jedan drugom, boli nas uvo, neka najbolji pobedi...
Fred Kremenko
Rodgers koji ne dozovljava da njegovi transferi budu dovedeni u pitanje drzi Sakho-a na klupi kog je platilo 17 miliona funti,a igra mu Skrtel.
Joe
meni je ova paranoja oko igraca koje nije dove BR presmesna... smile.gif

Sterling i Hendo su mu kljucni igraci napr, a nije ih doveo on...
Svebor
CITAT (Joe @ Sep 3 2014, 04:03 PM) *
meni je ova paranoja oko igraca koje nije dove BR presmesna... smile.gif

Sterling i Hendo su mu kljucni igraci napr, a nije ih doveo on...

Nije, al' ih je zato izmislio, pitaj ga.
Take Two
+1

Isto važi i za Suareza koga je tehnički doveo Dalglish, ali sad treba svi da se pravimo da ne bi nikad dao više od 15 golova po sezoni da ga nije dohvatio Brendan Čudotvorac.

Voleo bih da mi neko objasni, ako već ne može svrhu Allena na terenu (a to ne može niko), onda tu značajnu prednost Valdeza u odnosu na Reinu.
KillForGlory
Liverpool sign midfielder Madger from Villarreal

nznam sta ce nam ovaj biggrin.gif
bokeli
Ima istu frizuru ko Sterling mozda tu bude nesto
Fred Kremenko
Reina je hteo da ide iz kluba, kmecao je o tome godinama, sad sto ga Barcelona nije zvala to je vec njegov problem.Trebalo je valjda svake godine da cekamo da vidimo moze li on to da izboksuje, pa ko ne moze onda da ga vracamo. Ima mnogo stvari koje bi ja voleo da mi se objasne al jbg niko ne objasnjava. Godinama je bilo nemoj dirati Lucasa buduceg kapitena Brazila, a sad odjednom fali kao zadnji vezni a strucnjak je jos tu.
Al nema ni veze u sustini, nek mi igramo dobar fudbal, pripisivacemo to zvezdama ne moramo Rodgersu. Usput cemo da se divimo Pochetinou i slicnim strucnjacima koje cemo da ispratimo sa 3 do 5 komada.
vanjuska
Jbt kako Raheem kida, koju zver od igrača imamo! <3
Joe
QUOTE (Fred Kremenko @ Sep 3 2014, 09:59 PM) *
Reina je hteo da ide iz kluba, kmecao je o tome godinama, sad sto ga Barcelona nije zvala to je vec njegov problem.Trebalo je valjda svake godine da cekamo da vidimo moze li on to da izboksuje, pa ko ne moze onda da ga vracamo. Ima mnogo stvari koje bi ja voleo da mi se objasne al jbg niko ne objasnjava. Godinama je bilo nemoj dirati Lucasa buduceg kapitena Brazila, a sad odjednom fali kao zadnji vezni a strucnjak je jos tu.
Al nema ni veze u sustini, nek mi igramo dobar fudbal, pripisivacemo to zvezdama ne moramo Rodgersu. Usput cemo da se divimo Pochetinou i slicnim strucnjacima koje cemo da ispratimo sa 3 do 5 komada.

+1
moses
CITAT (Joe @ Sep 4 2014, 07:10 AM) *
+1

+2
Svebor
CITAT (Joe @ Sep 4 2014, 07:10 AM) *
+1

CITAT (moses @ Sep 4 2014, 11:31 AM) *
+2

3? 1eye.gif
Digital_Jesus
Ima dosta nelogicnosti u celoj prici Valdez-Reina. Jedino sto mi pada na pamet jeste to da bi Reina uzimao mnogo vecu platu od Valdeza, a verovatno i Minjolea, iako bi kod Brendana bio definitivno druga opcija. Pretpostavljam da bi Valdez pristao na znacajno manju platu od Reine, pa da je to razlog dovodjenja. Ukoliko lik bude imao istu platu kao Reina, onda je to vec cist idiotizam. Po meni je onda mnogo bolje pregrmeti jos ovu godinu sa Dzonsom, pa sledeci rok dovesti nekog ozbiljnijeg golmana za kog bi se u startu znalo da je upgrade u odnosu na Minjolea.
Tonča
^Pravda za Mistera! mad.gif

tongue.gif
Take Two
Brendan Rodgers and Valdes share a mutual admiration of each other so, pending a medical, he will end up at Anfield.

Do jaja su te izjave ljubavi, ja volim što je on strastven, a on voli što moji timovi dodaju loptu nogama wub.gif

Refreshing u odnosu na uobičajene lagarije tipa "navijao sam za vas od detinjstva takođe", "najviše volim kad je klub veliki i ambiciozan", "prilika da zaigram u CL", itede.
vanjuska
Take, polako sa optimizmom biggrin.gif
Djotun
Znao sam da ce Radomir kad tad da umesa svoje seljacke prste sudbine i u LFC, pa makar i tako sto je "zbog njega" pocela Valdezova blistava karijera dry.gif

Nego, kako u opste golman uspe da pokida ukrstene ligamente kolena, narucito u cigaloni.. moze tetris da igra na golu koliko nema sta da radi.
Take Two
Mora da se i on igrao sa decom pa mu ćerka uletela i skrljala oba kolena, Aurelio style...
vanjuska
CITAT (djotun @ Sep 4 2014, 06:31 PM) *
Nego, kako u opste golman uspe da pokida ukrstene ligamente kolena, narucito u cigaloni.. moze tetris da igra na golu koliko nema sta da radi.

Ovo je i meni palo na pamet
Trunks
Off-topic: prošle godine kad sam peglao menadžera doveo sam Balotelija, kao i Valdesa na free transfer a Velbek je otišao u Arsenal. Moram sa iskopam sejv da vidim šta se još dešava pa da uzmemo neku lovu na kladži. smile.gif
rape91
mozda je surfovao kao Radman svojevremeno tongue.gif
Mario_T
QUOTE (Digital_Jesus @ Sep 4 2014, 01:05 PM) *
Po meni je onda mnogo bolje pregrmeti jos ovu godinu sa Dzonsom, pa sledeci rok dovesti nekog ozbiljnijeg golmana za kog bi se u startu znalo da je upgrade u odnosu na Minjolea.

To nama svakako treba biti prioritet u sledecem letnjem prelaznom roku. Posto ne verujem da cemo dovoditi jos jednog golmana u januaru (ako uopste budemo dovodili nekog) kad je Valdes vec tu.
Fred Kremenko
Liverpool scouts were in attendance for Norway u21s vs Portugal u21s, to watch highly-rated Norway youngster, Martin Ødegaard (15).
Aleksandar88
Tog lika dovode Monaco, Man Utd i jos krs timova biggrin.gif . Verovatno ce mali izgoreti pre nego li i dobije sansu da postane igrac.
vladx
Mali i njegov caca navijaju za LFC, ako je verovati. smile.gif
Dee Jay
Jel to isti onaj što su o njemu pričali juče na utakmici Novaković i Živković, navodno je veliki talenat, debitovao za reprezentaciju, buši sve živo po Norveškoj, daje golove, asistira itd. biggrin.gif Samo koliko mi se učinilo oni su rekli da igra za Odd, a ne za Stromsgodset. Sudeći po Sterlingu, ja bih baš voleo da dovodimo više takvih igrača, a nekako i ide uz našu transfer politiku.

Sa druge strane neleteh sad na sliku, koliko košta naših prvih 11. Ne mogu da ubacim sliku pa evo linka

Sa izuzetkom GJa, ja bih voleo da ovo profunkcioniše nekako na terenu i da nam ovo bude prvih 11. Koliko je to realno i moguće i da li BR to želi videćemo kad dođe Lallana, stvarno sam nestrpljiv više da ga vidim na terenu.
AnF1elD
Remy igrac meca vs Spain veceras. I zavuce golcinu lepu. dry.gif
Svebor
CITAT (AnF1elD @ Sep 4 2014, 11:16 PM) *
Remy igrac meca vs Spain veceras. I zavuce golcinu lepu. dry.gif

Izgleda nije skapir'o da je neispravan.
Take Two
Pa to je bila neka privremena zdravstvena mana, čim su nam se javili Mariovi predstavnici Remiju se po našoj proceni naglo slošilo...
Fred Kremenko
Da je dosao i povredio se(a povredice se nikad ne odigra sve meceve u sezoni) bilo bi kako nas medical team nema pojma. Al ajd sad ako je zanimljivo plakacemo za Remyem.
vanjuska
Znao sam da treba da ga uzmemo! Čuj kao pao medical. A Celsiju je bio dobar izgleda! Ja ovo sve pripisujem nesposobnosti uprave kluba a ponajviše umisljenom egomanijaku Brendanu!
Take Two
Pa niko nije rekao da će da padne mrtav posle prve utakmice. Samo su ljudi procenili rizik... i odlučili da im se više isplati rizik zvani Balotelli, bolje se prodaju majice.
Kameni
Remy je već nekoliko puta padao na lekarskim. Take je, čini mi se, u nekom od prethodnih postova lepo objasnio zašto je za nas veći rizik nego za Čelski.

E da, +4 @Joe.
Digital_Jesus
Ja bih pre uzeo Balotelija za 16, nego Remija za 12m pa sve da je ovaj drugi i od celika napravljen...
dzoker
Ja bi pre dao 20 miliona za Falkaoa, sa kako pisu ovde "jednom nogom", za jednu sezonu nego gore navedenu dvojicu u paketu smile.gif
Svebor
Aj kad smo vec kod "ko bi, sta bi", ja, eto, ne bih prodao Suareza...a, da, i ne bih dovodio Hodzhsona, nikako.
rape91
Lallana dao gol u pobedi nad Wolvesima 1-0.
Take Two
QUOTE (Svebor @ Sep 5 2014, 03:09 PM) *
Aj kad smo vec kod "ko bi, sta bi", ja, eto, ne bih prodao Suareza...a, da, i ne bih dovodio Hodzhsona, nikako.

Ja ne bih dovodio Sounessa kad se Dalglish povukao, nikako. I kupio bih Kantonu pre nego što ga se Ferguson dočepa. I dao bih Fowleru da potpiše doživotni ugovor.
rape91
Ja bih Kelly Brook... i jednu sladju kafu
AnF1elD
According to Daily Mail, Former Barcelona goalkeeper Victor Valdes will join Liverpool next month once the Spain goalkeeper, 32, who suffered a serious knee injury in March, is fit enough for a medical.
Svebor
CITAT (Take Two @ Sep 5 2014, 07:17 PM) *
Ja ne bih dovodio Sounessa kad se Dalglish povukao, nikako. I kupio bih Kantonu pre nego što ga se Ferguson dočepa. I dao bih Fowleru da potpiše doživotni ugovor.

E, vala bi' i ja, a i ne bi' ono prvo.

CITAT (rape91 @ Sep 5 2014, 07:52 PM) *
Ja bih Kelly Brook... i jednu sladju kafu

I ja bi, al' kafu ne pijem.
AnF1elD
According to Daily Mail, Former Barcelona goalkeeper Victor Valdes will join Liverpool next month once the Spain goalkeeper, 32, who suffered a serious knee injury in March, is fit enough for a medical.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.