Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rodžer Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162
Djotun
Da sad gledam nesto svoje postove, mnogo sam negativan i preterano serem.. ali ispostavice se da sam u pravu laugh.gif
Ali mi je neverovatno da ste svi u nekoj fantaziji da nam je LS odan i posvecen i da ne vidite da je on svoj deo sa Cigalonom dogovorio.
Sto nije u izvinjenju spomenuo, LFC, Brendana i sve ljude koji trpe njegova sranja.. Nego ni klub ni savez nije konsultovao za to saopstenje.
Nebitno, nadam se da ce Henry biti smeker do kraja i uzeti svih 85M funti onim govnima.

@Redsi Ne mozes da poredis kurir i informer sa the independent, guardian itd..
rape91
Ako vlasnici i BR odluce da treba prodati Suareza ne bih voleo da zurimo sa prodajom,dugo je leto. Ne treba ici ispod odredjene cene jer nam ne gori pod nogama da moramo da ga prodamo. Nek se Barselona malo krcka na tihoj vatri. Ako ne znaju kako se izvlace pare kod transfera nek pogledaju kako radi onaj Levi iz Tottenhama
redsi
Jel vi uopste shvatate da ga ne mozemo prodati do januara,mislim zvanicno biggrin.gif
Narsil
CITAT (redsi @ Jun 30 2014, 09:35 PM) *
Jel vi uopste shvatate da ga ne mozemo prodati do januara,mislim zvanicno biggrin.gif

Naravno da možemo.
Djotun
QUOTE (redsi @ Jun 30 2014, 09:35 PM) *

Ti bas i nisi upucen.. biggrin.gif Kada je FIFA izrekla kaznu, na kraju svih sranja koja su napisali da ne moze da radi, stoji da transfer MOŽE.
Take Two
QUOTE (djotun @ Jun 30 2014, 09:22 PM) *
Ali mi je neverovatno da ste svi u nekoj fantaziji da nam je LS odan i posvecen i da ne vidite da je on svoj deo sa Cigalonom dogovorio.

Čoveče, niko ovde ne misli da nam je odan lik koji je prošlog leta kmečao kako ga zlostalvjaju engleski mediji, ne može na ulicu s detetom da izađe, pa bi zato da mu se dozvoli transfer u Arsenal, šta ti je?

Poenta je u tome da je tada klub pokazao da ume da kaže "ne može, jebi se, plaćen si i ima da igraš". A Suki je pokazao da ume pozitivno da odgovori na takav stav smile.gif

Samo se nadamo da se klub nije predomislio, ništa drugo.
redsi
CITAT (djotun @ Jun 30 2014, 09:44 PM) *
Ti bas i nisi upucen.. biggrin.gif Kada je FIFA izrekla kaznu, na kraju svih sranja koja su napisali da ne moze da radi, stoji da transfer MOŽE.

Nisam ovo znao i deluje debilno.Moze neki citat ili izvor?
Take Two
Mrzi me sad da tražm izvor, ali koliko se sećam, u originalnom tekstu kazne ništa nije navedeno o transferima. Onda su mediji protumačili da "all football activities" znači i potpisivanje novih ugovora, pa su tražili pojašnjenje... onda je FIFA pojasnila da fudbal znači samo fudbal, a ne potpisivanje ugovora. No biggie.
Joe
a engleski novinari i novine su pouzdani???
Take Two
Posebno su pouzdani kad prenose šta pišu španski tabloidi biggrin.gif

The Guardian:
There had been strong suggestions in Spain that Barcelona would pursue the signing of Suárez from Liverpool only if he had issued a formal apology and vowed there would be no repeat of such behaviour in future. Barça hope to secure the player this summer, with the Chile forward Alexis Sánchez potentially moving to Anfield as an eye-catching makeweight, and have indicated they have the funds to compete at such a level in the transfer market.

Liverpool, who are considering their own response to Fifa’s punishment of their player, do not feel under any particular pressure to sell a striker who scored 31 Premier League goals last season and it would require a deal that triggers the release clause in the player’s contract, believed to be set at close to £80m, for them to respond. However, they are increasingly braced for the player seeking a move away from Anfield, with the Camp Nou understood to be his preferred destination.

Kao, jesmo zainteresovani da kupimo vašeg igrača, ali samo ako se formalno izvini. Inače nam je 80 miliona ipak previsoka suma. Ali ako se izvini, ne pitamo za cenu.

Budalaštine dry.gif
Svebor
CITAT (Tonča @ Jun 30 2014, 06:52 PM) *
Iz nekog razloga me podsetio na Dynamoa, mada realno niđe veze osim što je tu negde iste visine rekao bih. smile.gif

Ali "Lallana - Magician Impossible" lepo zvuči. dancing.gif

thumb.gif
Daniel Agger
Nek obore Bejlov rekord i nek ga nose,dovescemo Krauca kewlpics.gif
milos7
Lalana zvanicno, uzeo broj 20 ! Nadam se da je to u skladu s cenom smile.gif
Djotun
Kao, jesmo zainteresovani da kupimo vašeg igrača, ali samo ako se formalno izvini. Inače nam je 80 miliona ipak previsoka suma. Ali ako se izvini, ne pitamo za cenu.

Budalaštine dry.gif
[/quote]

Jebe se njima za Lpool, ne verujem ni da su pregovori poceli, ovo se odnosi na to da Barselona zahteva od Suareza javno izvinjenje i obecenje kako se takvo ponasanje nece ponoviti, da bi onda nastavili sa njim, fakticki bez znanja lpoola, da rade na detaljima transfera, pa valjda kad se pogode jedni s drugima (pere ciganin luis ciganin i barsa cigani).. da izadju pred henry-ja sa zahtevom za transfer i nekim ciganskim predlogom "Evo posto je decko problematican i mi veliki rizik preuzimamo na sebe kako vam se cini Jose Pinto posto volite rezervne golmane, moze onaj mali Teljo raaspitivali ste se za njeha lani, i evo 25M evra to bi bilo ok"

I to ce da se razvlaci celo leto, jer tako Barsa radi transfere (Neymar, Fabregas..) S te strane bi nam bilo bolje da Real nije batalio LS, jer em kad nesto hoce oni daju kes koliko se trazi, em sto bi se klali sa ovim govnima pa bi ta cena svakako dosla do one sume koja nas zadovoljava.

QUOTE (Joe @ Jul 1 2014, 12:58 AM) *
a engleski novinari i novine su pouzdani???

Pouzdaniji su od nase zute stampe jer je to ovde neko isto pokusao da poredi. A radi se o tome da ako neko ko je ozbiljan prati engleske medije, sigurno se ne misli na Metro, Dejl Mejl, The *** i ta govna.. Svi mi cini mi se prenosimo vesti sa novina i kuca koje su dosta ozbiljnije. Naravno da i Echo, Gardijan, Telegraf, Tajms, BBC, Sky prenesu neka sranja iz spanskih, zabarskih smece novina, ali za to se jasno zna odakle prenose vest..
Ja sam govorio o tome da kad je tekst potpisan sa Tony Barrett, James Pearce, Rory Smith, Chris Bascombe, Andy Hunter, Ben Smith, Oliver Holt, Oliver Kay..
Informacije su uglavnom smislene i proverene. To su ljudi koji prate Lpool, bliski su klubu itd..
Kako bi inace imali onoliko informacijama o igracima sa kojima smo u pregovorima mesecima, sve one fijasko transfere, otezanja.. itd..
Evo za Lallanu se znalo metar dana, i vise.
Dee Jay
U celoj toj situaciji jedina neka uteha mi je što bar znam da Henry neće biti popustljiv. I nekako sam sve više siguran da Suarez ne ostaje u Liverpoolu, ali i prošlog leta je bio blizu prelaska i to u mrtvi Arsenal, posle toga osvojio zlatnu kopačku. Posle svega, mislim da mi njegov odlazak i ne bi teško pao, ako uzmemo neke masne pare i bar po imenima se adakvatno pojačamo, iako sam svestan kakvog igrača gubimo.
Djotun
Evo majke mi vise necu da spomenem Suareza do 1. septembra..
Bice mi zao ako ode jer takav igrac je cista genijalnost na terenu, i koliko god para da potrosimo sanse nema da ga zamenimo, pre svega jer radimo najgore transfere u istoriji sporta.. i bez njega san o tituli se odlaze na jedno 10 godina.
S druge strane, od kad znam za sebe Liverpul se kretao od 3-8 mesta na tabeli sa tri izleta na vicesampionsku poziciju, to je nesto na sta smo svi oguglali..
A opet ga nista manje nismo voleli. Ova buka koju sa sobom donosi LS, ta ekipa njegovih menadzera, savetnika.. nek se teraju u kurac, svaki vikend sam u grcu kakvo ce sad sranje da bude. Licno bih voleo da za nas igra sto manji broj latinosa, a sto veci broj nemaca, holandjana (ne roben) i tih sto igraju fudbal i ne prave sranja.
Ovi juznoamerikanci nema jedan da je ostao normalan u evropi duze od 3 sezone.
dzoker
Jebote ladno smo ipak platili Lalanu 30 miliona. Pa dokle bre vise. Najgori menadžment na planeti ima Liverpul. Ajde nek mu je sa srecom, valjda nece biti promasaj ko prosli Englezi.
Fred Kremenko
Ja sam sve manje i manje nervozan, kad je u pitanju Suarez, i nasa ekipa bez njega. On je stvarno vrhunski to znamo, ali mi smo igrali dobar fudbal i kad on pocetkom sezone nije igrao, i kad je pao sa golovima pred kraj isto. I to sve sa krs odbranom, squadom tanjim od Palacea biggrin.gif Mi smo u negde 3-4 meca cele sezone bili nadigrani. Rodgers ima ideju kako hoce da igramo, ovi ce da mu daju pare da to ostvari. Ako to znaci Lallana nesto preplacen, neka ga, uklopice se i fercerace to, da nabavimo jednog beka,jos jednog veznog, mozda stopera i spica i cao.

QUOTE (dzoker @ Jul 1 2014, 12:49 PM) *
Jebote ladno smo ipak platili Lalanu 30 miliona. Pa dokle bre vise. Najgori menadžment na planeti ima Liverpul. Ajde nek mu je sa srecom, valjda nece biti promasaj ko prosli Englezi.

Platili smo 23 sa dodacima 25, kako prenosi BBC, a sad ako blic mozzart ili slicni javljaju 30, onda je 30.
Dee Jay
@Djotun: U pravu si, Suarez je jednistven igrač, i da dovedemo i Rojsa i Grizmana i Sančeza i ne znam ni ja više koga, mi jednostavno takve majstorije gledati nećemo, plus je pitanje kao što si i rekao, šta ćemo kupiti od para koje za njega dobijemo. To je jedan aspekt, njegov odlazak bi bio veliki korak u nazad u odnosu na sve što je urađeno poslednje dve godine, a čovek je bio tu centralna figura. Sa druge strane jako mi ide na kurac da Pere Gvardiola malo malo pokušava da ga preseli negde, naravno da bi zaradio on pare, i činjenica da sve više verujem da je čovek sve ovo uradio da bi isforsirao transfer. Nije me iznreviralo ni to što je ujeo čoveka, pa rekao da je pao na njega, blatio ime kluba i ostala sranja, nego što verujem da je to uradio da pogura transfer, i sad mislim da je to želeo svaki put kad je ujeo nekog, uvek je bilo u zgodno vreme pred prelazni rok biggrin.gif. Tako da na kraju krajeva, koliko god voleo Suareza i ono što čovek pokazuje na terenu, možda mi i neće biti teško da ode, samo da ne kupujemo drvnu građu ako ga prodamo.
Take Two
QUOTE (Fred Kremenko @ Jul 1 2014, 12:58 PM) *
Platili smo 23 sa dodacima 25, kako prenosi BBC, a sad ako blic mozzart ili slicni javljaju 30, onda je 30.

23-25 GBP je 30 EUR, a ljudi vole što sočnije i okruglije cifre. Mogli su da preračunaju i da smo platili 3,4 milijarde dinara, ali nije okruglo.
Djotun
Ja se stvarno izvinjavam ali Rakiticeva druga izjava po zvanicnom potpisivanju za Barsu sinoc se tice sta mislite koga laugh.gif
rape91
QUOTE (Take Two @ Jul 1 2014, 01:25 PM) *
23-25 GBP je 30 EUR, a ljudi vole što sočnije i okruglije cifre. Mogli su da preračunaju i da smo platili 3,4 milijarde dinara, ali nije okruglo.

Mislim da treba da se dogovorimo koja je zvanicna valuta ovog foruma? biggrin.gif Hocemo valutu iz zemlje porekla kluba ili iz zemlje u nazivu foruma? biggrin.gif Ne vidim kako se tu € uklapa... funta ili dinar?
Narsil
CITAT (djotun @ Jul 1 2014, 01:37 PM) *
Ja se stvarno izvinjavam ali Rakiticeva druga izjava po zvanicnom potpisivanju za Barsu sinoc se tice sta mislite koga laugh.gif

Daj da pročitam tu izjavu. Oficijalni sajt im je komplikovan. biggrin.gif
Fred Kremenko
QUOTE (djotun @ Jul 1 2014, 01:37 PM) *

Ti nikako da ukapiras, moze on da truca sta god hoce. Prodaja ce biti po Henryevom ili je nece ni biti. Ako je nesto pokazao prosle godine, pokazao je da je igrac pod ugovorom pod njegovom kontrolom, iako smo pre toga imali sjajne teorije da kad igrac hoce da ide, samo ga pustis da ide i svima lepo. Vazi, sto ce to da bude tako. Apsolutno nista ne zavisi od Barcelone, samo ako ponude nenormalnu kolicinu para i proceni se da je to dovoljno on ce otici, u suprotnom ostaje i to je to.
Djotun
QUOTE (Narsil @ Jul 1 2014, 01:48 PM) *
Daj da pročitam tu izjavu. Oficijalni sajt im je komplikovan. biggrin.gif

https://twitter.com/barcastuff/status/483933008681242624

https://twitter.com/barcastuff/status/483935630360322049

Nemoj samo da me napadnes kako nije zvanicni sajt rolleyes.gif pokusao sam da nadjem na spanskom nisam uspeo :/
Ali znam da ovi smaraci skoro da su official tnjiter na engleskom.

QUOTE (Fred Kremenko @ Jul 1 2014, 02:02 PM) *
Ti nikako da ukapiras, moze on da truca sta god hoce. Prodaja ce biti po Henryevom ili je nece ni biti. Ako je nesto pokazao prosle godine, pokazao je da je igrac pod ugovorom pod njegovom kontrolom, iako smo pre toga imali sjajne teorije da kad igrac hoce da ide, samo ga pustis da ide i svima lepo. Vazi, sto ce to da bude tako. Apsolutno nista ne zavisi od Barcelone, samo ako ponude nenormalnu kolicinu para i proceni se da je to dovoljno on ce otici, u suprotnom ostaje i to je to.

Ti nikako da ukapiras da ja ne mislim da cemo mi da ga pustimo tek tako kako se njemu/njima hoce..
Samo ukazujem na to kako barselona na sve nacine, ogavno i pokvareno radi transfere.. pre su stalno pujol iniesta i xavi davali izjave kako jedva cekaju da im se taj i taj pridruzi na treningu.. stalno to rade, vrse pritisak i smaraju, ne mogu da ih podnesem.

Dakle ja ne mislim da cemo mi da poklonimo Luisa, ali smatram da ce eventually ovog leta zavrsiti u Barseloni, verujem da ce isilovati transfer, i da su sve ovo govnarski potezi da se to ostvari, i sranja koja on pravi i ono sto Pere smislja da ovaj uradi i sama barsa kako radi transfere.
S druge strane koliko god je Henry ispao car prosle godine, kapiram i da je njemu vise pun kurac gluposti oko Suareza i da ce popustiti.
moony
Pa ovo je ciganisanje na vrhunskom nivou. Naravno da su oni časni, Liverpul bi trebalo da ga proda jer blati ime kluba, ali će ga oni uzeti jer se izvinio (ili pre izrazio žaljenje što se Kjelini povredio u sudaru sa njegovim zubima). Samo se nadam da će Henri da ih sjebe šmekerski, tako bi ujedno poručio jedno veliko ''fuck off'' i Fifi.
Fred Kremenko
QUOTE (djotun @ Jul 1 2014, 02:14 PM) *
https://twitter.com/barcastuff/status/483933008681242624

https://twitter.com/barcastuff/status/483935630360322049

Nemoj samo da me napadnes kako nije zvanicni sajt rolleyes.gif pokusao sam da nadjem na spanskom nisam uspeo :/
Ali znam da ovi smaraci skoro da su official tnjiter na engleskom.

Ti nikako da ukapiras da ja ne mislim da cemo mi da ga pustimo tek tako kako se njemu/njima hoce..
Samo ukazujem na to kako barselona na sve nacine, ogavno i pokvareno radi transfere.. pre su stalno pujol iniesta i xavi davali izjave kako jedva cekaju da im se taj i taj prodruzi na treningu.. stalno to rade, vrse pritisak i smaraju, ne mogu da ih podnesem.

Dakle ja ne mislim da cemo mi da poklonimo Luisa, ali smatram da ce eventually ovog leta zavrsiti u Barseloni, verujem da ce isilovati transfer, i da su sve ovo govnarski potezi da se to ostvari, i sranja koja on pravi i ono sto Pere smislja da ovaj uradi i sama barsa kako radi transfere.
S druge strane koliko god je Henry ispao car prosle godine, kapiram i da je njemu vise pun kurac gluposti oko Suareza i da ce popustiti.

A dobro svi mi znamo, da je to najodvratnija gamad koja postoji u fudbalu. To je jasno kao dan, samo ne znam sta se imas nervirati oko toga, nisu oni takvi od juce nego su gamad stalno da je neko malo pametan da im preore onu njivu i posadi kuruze, al dobro necemo vise o njima.
Ja mislim da cemo mi pre ili kasnije prodati Suareza, i da je neka vrsta dogovora napravljena i sa njim prosle godine(prvo hteo da ide kmekao ko kukavac a onda produzio ugovor, how yes no). Razlika u odnosu na prethodne godine, je sto smo po prvi put spremni. Ne damo sem po nasim uslovima, ne damo ni dok zavrsimo nama vecinu posla oko transfera(pa i ovo do sada, ne znam kad je bilo da prvo dovodimo sta treba, pa onda prodajemo, do sada uvek prvo prodaj squad playere pa 31. avgusta juri da se krpis i da cekas Dempseya). U tom smislu sam miran, bicemo spremni, dovescemo koga Rodgers misli da treba, i sve ce biti u redu koliko moze da bude. Daj da uradimo sve da pojacamo tim na svim pozicijama i fercerace to i bez Suareza kad bude moralo.
Djotun
Slazem se.
Ali kako da se ne nerviram oko kluba koji je dobio kaznu da ne moze da radi transfere, a onda na dva golmana i hrvata pljunuo 50 miliona, i sad hoce naseg Luisa ispod cene biggrin.gif pa ce jos i njemu da smanje kaznu kao i njima sto su.
Mislim sta ima Barselona da se izjasnjava o Suarezovom izvinjenju, i jos da konstatuju kao je on "humble enough to admit an error, which is very important."
vanjuska
Jbt, tripujete se da ce lika da oslobode ako prede u Barsu, kao da je to gotova stvar, a ne plod vase maste.. Gluposti, odradice on tu kaznu pa makar i ovamo na Kosovu igrao...
Djotun
Evo za Narsila, konkretno i provereno Rakitic o LS..

http://www.liverpoolecho.co.uk/sport/footb...pool-fc-7352756
Narsil
Možda ugrize Pepea na El Klasiku, sve bih mu oprostio. biggrin.gif
Take Two
QUOTE (djotun @ Jul 1 2014, 02:42 PM) *
Ali kako da se ne nerviram oko kluba koji je dobio kaznu da ne moze da radi transfere, a onda na dva golmana i hrvata pljunuo 50 miliona, i sad hoce naseg Luisa ispod cene biggrin.gif pa ce jos i njemu da smanje kaznu kao i njima sto su.
Mislim sta ima Barselona da se izjasnjava o Suarezovom izvinjenju, i jos da konstatuju kao je on "humble enough to admit an error, which is very important."

Ima da se izjašnjava u odgovoru na pitanja (plaćenih) novinara. Misliš na primer da kad je Ferguson kenjao po Sukiju, on je to radio samoinicijativno? Naravno da ne, nego ga dežurni ložači pitaju "Šta mislite o onom Suarezu" a on odmah krene He's a disgrace to Liverpool football club, itd. To je standardna cirkuska tačka decenijama unazad.

A Sukijevo izvinjenje garantovano nema nikakve veze sa nekakvim zahtevima Barcelone, to je standardni PR stunt koji se radi posle svake brljotine (kad postane očigledno da poricanje ne pije vodu).

QUOTE (vanjuska @ Jul 1 2014, 02:57 PM) *
Jbt, tripujete se da ce lika da oslobode ako prede u Barsu, kao da je to gotova stvar, a ne plod vase maste.. Gluposti, odradice on tu kaznu pa makar i ovamo na Kosovu igrao...

Pa na Kosovu jedino ne bi jer nisu članica FIFA, a bilo bi apsolutno genijalno. Morali bi da se organizujemo da čoporativno odemo do Prištine na debi i pružimo mu podršku biggrin.gif
Joe
ne verujem da ce mu ova Raketina izjava smanjiti cenu... mi ako smo ozbiljni trazicemo im zacrtanu cifru i tacka, a prica od proslog leta ide u prilog tome. ako bude isao ici ce van EPLa, a na cigalonine izjave se ne obazirem posto su to cigani najveci i kad god su nekog dovodili pravili su vasar...

ja cak necu biti ni ljut ni na Suareza ni na klub ako ode u Real ili Barsu, realno da je presao proslo leto u smrdljivi arsenal bilo bi sranje - ovako kad te ovi spanci ganjaju ne mozes mnogo osim da ih oderes do gole koze sto se nadam da cemo i uraditi...
rape91
Tony Barrett @TonyBarretTimes · 54m
Barcelona praise Suarez for his apology. If you can't see the game that's being played now you never will.
Dee Jay
Neće gazda pristati na njihove ciganske igre. Može da se priča samo ako stigne adekvatna ponuda, u suprotnom 'šupičkumaterinu. Jedino možemo da smekšamo u smislu da sada i možemo da pristanemo na prodaju uopšte, ali za cenu popuštanja nadam se da neće biti. Ako ode hvala mu za svu radost, izvući neke pouke iz sranja koje je strefilo Tottenhem, dovesti šta BR želi, i vozi.
Narsil
Ako ne izjavi da mu žena hoće tamo gde pričaju španski ne uzimam ga za ozbiljno da hoće da ode.
milos7
Fabregasa su zvali na sva usta pa sta je bilo na kraju pobegao iz NJEGOVE BARSICE
moses
mislim da će im amer uračunati i poslednji peni za to što nije igrao krajem prošle i početkom ove sezone,kao i to što neće igrati do kraja avgusta kad bude prelazio kod njih.
dzoker
Daj da dovedemo ovog malog Origija, decko je na jednoj utakmici pokazao vise nego neki za celu sezonu.
moony
Sad navodno pojačavamo odbranu Lovrenom i Bertrandom. Shit just got serious.
Take Two
Bertrand bi mogao da bude flop Joe Cole kategorije. Kad god sam dečka video izgledao je kao klasičan Chelsea "projekat", nesposoban za bilo šta, a dovoljno mlad i jeftin da ga bez razmišljanja drže na platnom spisku no questions asked.

That said, i Sturridge je tako izgledao...Nadajmo se da će Enrique da uđe u kakvu-takvu formu.
Fred Kremenko
Pre sam i za Bertranda nego za Lovrena, Ovaj prvi nije toliko los kao sto voli da se preteruje jer je Englez, a i Rodgers ga poznaje, sem toga valjda ce se Enrique oporaviti pa bi bili konkurencija. Lovren sa druge strane, ako dodje za 15+miliona to je automatic 1st choice, ne bih to voleo, kad je u formi on moze da se meri sa najboljima, cim malo padne sipaju gluposti. Tako je u Lyonu bilo, zato ga i nismo uzeli prosle godine kad je prelazio u Sotton.

Citam u Echo, da sutra dolazi delegacija onih govana po Suareza, a nas zastupa Ayre. Ako je ikako moguce, bilo bi uputno da Henry dovuce svoju guzicu, ako cemo ga vec prodavati, nemoj da izvasare ovog mucenika i da ode za Tello vreteno i neku sicu npr.
Svebor
CITAT (moony @ Jul 2 2014, 12:17 AM) *
Sad navodno pojačavamo odbranu Lovrenom i Bertrandom. Shit just got serious.

Lovren je cepanica, a Bertrand ne bi mog'o da pojača ni Teleoptik.
Joe
Bertrand moze da bude back-up Enrikeu ako je Enrike uopste medju zivima... a Lovren nije nista spec bolji od Skrtela ili Aggera ako je uopste i bolji...
moony
Za Bertranda ne znam baš, ali koliko čujem, ljudi bi pre vratili Končeskog i Poulsena nego uzeli njega, pa mogu misliti kakav je. Bolje i da Flanagan odigra još jednu sezonu van pozicije nego da imamo novog Sisoka. Što se Lovrena tiče, ako već BR misli da nam je problem u odbrani kadrovski ( i to baš zbog CB-a, a ne bekova), onda čemu dovoditi igrača koji nije očigledno poboljšanje? Pritom, ako bi to značilo da jedan od sadašnje trojice ide, ne bi se lepo završilo. Sako plaćen kao prvi izbor i standardan na Svetskom, Škrtel imao odličnu sezonu (na stranu auto-golovi), a Ager je jednostavno naš čovek, a i statistika clean sheet-ova ga podržava. U toj situaciji, verujem da bismo morali da tražimo novog zamenika kapitena, što bi odmah usralo ovaj rok, bez obzira na euforiju dovodjenja Rikija i Adama.
Djotun
Meni nije jasno kako ih iskustvo nije naucilo da nakon sezone kakvu smo imali tim se unapredjuje a ne prave se sranja kao 2009.
Mislim ako prodajes Suareza za tolke pare, kupi jebenog Varana da igra sa Sakho-om, pa nek i kosta 30M.. za kakva smo se govna nadavali para, ova dvojica sjajno funkcionisu u reprezentaciji.. ili nebitno, nek ti transfer targeti budu Howedes, Reus, pa i oni izmisljeni nadolazeci holanjdani.. sve je bolje od upornog kopanja po kontejnerima premier lige. Brendan ima ozbiljan previd u vezi defanzivne postavke igre, izbora igraca.. mislim ti likovi na koje se on lozi su jeza.
rape91
meni je najveca uteha za narednu sezonu to da odbrana ne moze da bude gora nego prosle godine. biggrin.gif

Sakho ce sigurno biti bolji i od njega ocekujem da bude lider nase odbrane.
vanjuska
Sa tnjitera

CITAT
Lallana for 16m plus add ons, as I said a while back it be no where near 25m, got some grief yesterday over that call
Fred Kremenko
Hm, zanimljivo, Moley retko gresi.
moony
Ta cifra od 16m + add ons se pominjala još pre nedelju dana, al' posle kad je potvrdjen transfer svuda je pisalo 23m. Nebitno, ja sam dovoljno oduševljen pojačanjem da mi je bilo koja cena ok.

Izgleda da je neko od novinara rekao da je Bournemouth-u isplaćeno £4m kao 25% ukupnog transfera, pa to znači da je 16m. Ne bi me čudilo da su odradili to sa add-ons kako ne bi veći deo otišao na tu klauzulu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.