Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rodžer Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162
All Red
CITAT (steva8lfc @ Feb 1 2014, 12:36 AM) *
Pa normalno da je vlasnik kriv, on daje pare a ne Ayre... ovaj mucenik samo pokusava da skine cenu sa 15 miliona na 5 posto je izgleda toliko spreman da odvoji... dan kad nas ovi govnari prodaju ima da slavim kao drugi rodjendan

Ako se kojim slučajem sećaš koliko su para davali vlasnici na početku shvatićeš da je krivica na nekome drugom. Nisu oni šeici i oligarsi pa da im bude 100 milki manje-više.
Djotun
Meni ne ide u glavu jedno, pre mesec dana smo bili prvi na tabeli, trebalo je samo malo pogurati finansijski da mozda mozda tu i ostanemo, a ako ne onda svakako da budemo sigurni za laganih top4.. imali su mesec dana da dovedu igrace koje verovatno skautiraju i posmaatraju mesecima. Zao mi je Rodzersa sto nije prvi put da mu uvaljuju kurac ovako i sto ce on morati da opravdava pederluk vlasnika i nesposobnost direktora..
S druge strane mi ga nije zao jer kad je bilo para i vremena i dobrih igraca za prvih 11 kako sada zapeva, on je to skenjao na Aspasa, Ilorija i ALberta koji su odigrali 200 minuta zajedno. more pusi kurac.

Ne znam da li cemo izdrzati da ostanemo u top4, iskreno mislim da ne. ali nikad nismo imali bolju priliku od ovog januara da napravimo cudo.
milos7
Od ovih timova iz top 7-8 pojacao se samo celsi i to ne nesto spec jer su vec imali dugacki spisak imena. Matic je vrh igrac ali su mogli i bez njega, sa druge strane izgubili su matu iako nije igrao takav lik znaci i na klupi. Arsenal doveo kalstroma, pf, jaka stvar lik ima 31 igra u rusiji.
Tot je kurac ali ih kenja..tim koji ima 43 poena a gol razliku minus 1 !! igraju bolje sa ovim servudom ali nisu ubedljivi.. everton je doveo tog traorea ali ga ne vidim kao nekog vrh igraca, a lukaku povredjen plus su u padu forme odavno nisu pobedili.. tako da uglavnom ako pricamo o mestu broj 4 tu je glavni konkurent posrnuli mancester..oni su se pojacali ali nadam se da im ni to nece pomoci pa ma ko bio 4ti nadam se da ce oni biti van

CITAT (djotun @ Feb 1 2014, 12:57 AM) *
Meni ne ide u glavu jedno, pre mesec dana smo bili prvi na tabeli, trebalo je samo malo pogurati finansijski da mozda mozda tu i ostanemo, a ako ne onda svakako da budemo sigurni za laganih top4.. imali su mesec dana da dovedu igrace koje verovatno skautiraju i posmaatraju mesecima. Zao mi je Rodzersa sto nije prvi put da mu uvaljuju kurac ovako i sto ce on morati da opravdava pederluk vlasnika i nesposobnost direktora..
S druge strane mi ga nije zao jer kad je bilo para i vremena i dobrih igraca za prvih 11 kako sada zapeva, on je to skenjao na Aspasa, Ilorija i ALberta koji su odigrali 200 minuta zajedno. more pusi kurac.

Ne znam da li cemo izdrzati da ostanemo u top4, iskreno mislim da ne. ali nikad nismo imali bolju priliku od ovog januara da napravimo cudo.

sve je tacno, ja se samo nadam zbog kluba da ce uspesno izgurati ovu sezonu a na kraju ako ne zele da ulazu u igrace nego da prave pare nek prodaju klub ima ovih naftasa pun k biggrin.gif
Djotun
Sad krecu neke sulude teorije.. ja bih samo pitoo sta i sa kim su nasi predstavnici radili tri jebena dana u ukrajini ako je taj predsednik u 00:00h resio da mu se ne prodaje najbolji igrac.. to je potpuno idiotski ne kapiram idem da se izbodem aaaaaa

ipak smo doveli golmana laugh.gif

http://www.rovers.co.uk/news/article/jacks...ol-1332180.aspx

Narsil
Mene više brine što se mnogo slabijih timova pojačalo, a svi oni će da grizu zbog opstanka u ligi. Biće mnogo težih utakmica od Sitija, Spursa i Čelsija.
Bataemperor
Koga smo doveli ?

...

biggrin.gif
Take Two
QUOTE (djotun @ Feb 1 2014, 01:07 AM) *

Genijalno laugh.gif

Najbolje opcije su "Donuts" i "Galvanize" biggrin.gif

Djotun
Galvanajz mi je od sad omiljena rec. Kad jebem, GALVANAAAAAJZ!! Kad mi je hladno u busu GALVANAAAAAJZ!! Kad mi se place... GALVANAAJZ.
Dee Jay
Eno na sajtu umesto objave da smo potpisali nekoga, sačekao nas neki usrani BR intervju o tome kako on veruje u ovaj tim na raspolaganju i ostalo. Ko ima snage neka čita. Ne znam šta sad da prokomentarišem, analiziram a da se ne ponavljam. Neka su nam samo živi i zdravi Suki & Stuki, i neka nam je Fowler u pomoći do kraja sezone da ostanemo četvrti. Mada pitanje šta nam će ta LŠ da nam zaista donese, ako se cela ova bagra oko tog transfer komiteta ne rastera lepo.
RORY
Vlasnik im je stari zajebant
owner
1jeAhonen
Uh, Laknulo mi je! Ne dovedosmo Konoplju...da i u onako praznom roku za nas nabacimo još koje drvo u drvored...koje posle treba najuriti.

Štagod ne uradismo bolje i to, nego polovna posla...suva q..mokrih opanaka da se vraćamo.

Pravi rok je ipak leto ako uspemo da napravimo rezultat vredan pažnje u ovoj sezoni, prava pojačanja mogla bi doći pred novi start. A sad u se i u svoje kljuse, magare il šta god...
Deadline results
Djotun
Kad se javi Ahonen sa analizom na jeziku druida cini mi se da imam napad epilepsije.
Take Two
+1

Prosto me galvanizuje kad pročitam.
miskooo
CITAT (All Red @ Feb 1 2014, 12:52 AM) *
Ako se kojim slučajem sećaš koliko su para davali vlasnici na početku shvatićeš da je krivica na nekome drugom. Nisu oni šeici i oligarsi pa da im bude 100 milki manje-više.

Za ovo su vlasnici sami krivi, ne treba klub da ispasta zbog toga. Prvo su trebali da dovedu trenera koji zna sta valja, a ne nekoga da mi dovodu tu neke engleske polutane, a onda i nekoga ko zna da realizuje transfere. Kad to nisu uradili (nisu znali jer se ne razumeju u ovaj sport ili zbog cega vec), trebalo je da budu fer i kazu "jeli smo govna, tim recima" i da vade fleke, a ne da nastave da nas upropascavaju.

CITAT (milos7 @ Feb 1 2014, 01:00 AM) *
Tot je kurac ali ih kenja..tim koji ima 43 poena a gol razliku minus 1 !! igraju bolje sa ovim servudom ali nisu ubedljivi..

Slazem se da nemaju igru za postignute rezultate ili za poziciju na tabeli, ali gol razlika bi im bila mnogo bolja da ih mi i Siti nismo unakazili u 3 utakmice.
rape91
Rick Parry all over again
BeFair
HAhahahahahahhaahahahha biggrin.gif

Dobro je, ipak nisam jedini koji ne razume pola onoga shto on napishe ha? Pheeeew, sad mi je lakse biggrin.gif
1jeAhonen
Nisam se ni javljao iz Stounhendza z dzabe... tongue.gif laugh.gif
BR
gasha84
Znaci prvo smo hteli Salaha, pratili ga i pregovarali dva i po meseca, na kraju ne ispostujemo dogovor nego tvrdimo pazar, iznenada se pojavljuje zli Jose i uzima nam igraca..ok, idemo u Ukrajinu, spremni smo da platimo i vise za Konoa i nakon 3 dana pregovora uz vec odradjen medical saznajemo da imaju zajebanog gazdu koji je gadljiv na pare i zajebe nas u zadnjem momentu tako da zavrsimo rok bez pojacanja, pa majku mu, ako si znao da je tezak za saradnju, teraj ga u kurac i probaj nekog drugog, m'villa ili vec ko nam je ionako bio potrebniji..a da ne idemo dalje i prisecamo se i proslog roka i svih retardacija odatle..

Mene ovako nesto odavno nije pogodilo, zadnja 2 dana sam se izbuljio uz ekran cekajuci da ce nesto pozitivno(tj normalno) desi..kada smo konacno dosli u poziciju da se borimo za tu CL, mozda i za nesto vise, mi radimo nesto sto nikad nisam video od kako pratim fudbal..znaci ameri se u startu otvore, mi promasimo 90% pojacanja, menja se trener kome se zarad prethodnog iskustva daje limitirani budzet tj ovo cuveno ne preplacujemo igrace a on uzme i dovede 3 stopera i razne aspase, alberte, borinije itd..naravno, bilo je i dobrih pojacanja ali i previse ovih promasenih od kojih su pola sada po pozajmicama a ovi drugi sto dodju da ih zamene budu jos gori..i onda dodas jos jedno 5 igraca koje nismo doveli zbog raznoraznih gluposti, pa jbt, preterase ga majke mi!!

Ne znas vise ni dal se ovi stekaju, dal je Ayre idiot il je BR lud

Izvinjavam se ali morao sam ovo da izbacim iz sebe, prso sam skroz..aj da dobijemo sutra WBA da se povadimo malo posle ovih sokova

lfc.gif
Srele
Meni je najludje sto uglavnom igrace koje pozajmimo nekome procvetaju. Vkedajte Borinija,a mi pozajmimo 5 puta gore. E tu je Rodzers kriv 100%
1jeAhonen
Sta je cudno kad pozajmljeni igrac procveta!? Dobio minutazu prilagodio se timu i sve je kako valja.

Gora varijanta je sto kad dodju kod nas ti neki igraci, nista ne pokazu ili se ne uklope ili sede na klupi ili im treba cela sezona pa nista ni onda...

Cisto sumnjam da bi Borini tako igrao kod nas i ne samo on...igrac treba da "pasuje" timu i obratno.

Mislim da je Sanderlend bas klub i tim po njegovoj meri kao sto je i Stouk pravo mesto za Adama.

To sto je Borini sad dobar ne znaci da bi se dobro ili bolje pokazao kod nas ove ili naredne sezone...a sa Adamom, Dauningom i sličnima bilo je mučno.... Nek igraju tamo gde mogu da pokažu i koliko mogu da pokažu, kod nas su rejected.
RORY
Dnipro's statement regarding Konoplyanka transfer
Take Two
Hvala kurcu da im je neko odgovorio na standardne laži. "Salah izabrao Chelsea, Konopljanku nije pustio predsednik, pas mi je pojeo domaći" dry.gif

Mada iz ovoga meni i Ukrajinci zvuče kao amateri. Zašto ne bi potpisali ugovor dok ne legnu pare na račun, kakav je to način za obavljanje poslova? Valjda u ugovoru stoji da pare stižu do tog i tog datuma, pa ako te Englezi posle ispale, lepo ih teraj na sud zbog prekršene ugovorne obaveze i uzmi im sve što imaju.

Biće da se njima i nije toliko prodavalo, pa su ih drkali do poslednjeg trenutka zato što su mogli. Ali da smo otišli dan ranije i završili posao, ne bi ni mogli to da rade.
Tonča
A jbg, kako se inače završavaju ostali transferi koji su u minut do 12? A inače je po slobodnoj prroceni 30% transfera svake zime poslednje večeri prelaznog roka. Sve da tada rade platni promet i banke, posebno u Ukrajini gde je taba bilo koliko, 2 sata posle ponoći?

Opet, to i dalje ne opravdava mnogo ove naše. Mogli su da odu ranije ako im se kupovalo, a imali su iskustva od letos sa Jermenom, tako da se znalo sa kim imaju posla... Saće da ispadne da je sve dogovoreno ali da eto nismo imali spremne dčakove para u Ukrajini da tiplamo. How yes no...
redsi
Pa nije ovo srednji vek da se ceka kovceg zlata da bi se otkupila mlada...Ovo gore napisano nema veze sa mozgom...
dule_lfc
http://www.mirror.co.uk/sport/football/new...ld-year-3109966

“I still feel there is a long way for this team to go - we are still building something here. I feel if we can get in the top four this year it would probably be a year early for us to what I was thinking.
Take Two
isuse.gif na kvadrat

Jeste, bolje da probamo sledeće sezone bez Suareza. Terrific.
Djotun
Lik je idiot. Pre 4 kola je govorio, mi smo tajtl kontenders jesmo jesmo kako nismo. ffs bag.gif
Zasto covek samo ne ucuti, trenira i radi monitoring igraca koje posle nece kupiti. Zasto se svaki cas oglasava i sam sebi skace u usta isuse hriste spasioce nas jbt
Take Two
Ne može da ćuti, šta ako se posle ispostavi da smo završili peti-šesti pa ga vlasnici pitaju gde je ta Liga šampiona? Nego lepo, prvo se dobro ukopaj, postavi odstupnice, objasni kako bedan i jadan tim imaš (iako su svi terrific i veruješ u njih do jaja), kako malo para imaš na raspolaganju (iako je uprava sjajna i svi su odličan prelazni rok odradili), spusti očekivanja na minimum... i čekaj da ti ponude novi ugovor.

Nije to Rodgers prvi izmislio, mnogi treneri se bave takvim mentalnom gimnastikom. Jebe se njima šta će igrači da pomisle kad to pročitaju.
bocejan
Znaci ocekivanja su za ovu sezonu, po njemu, 5. mesto. Doduse ja mislim da ce biti vrlo frustrirajuce ako udjemo u CL.
Zamislite, mi usli u CL, Suki ostaje sigurno, nadas se da ce dovesti bar 3 kvalitetna igraca, lozenje preko celog leta da bi mogli do titule cak, a ono 31. avgusta u 23:56, se ukrajinskom gazdi pokvari hemijska. Pre toga dovedemo Mosesa za stalno i jos kilo Aspasa i Alberta, a na pozajmicu posaljemo Sterlinga. I aj sada galvanize.
Ovako znas, tradicionalno imas prednost jer ne igras Evropu. Imas dzak para od Suareza za krofne. Utorkom i sredom ne dizes sebi pritisak, kada Serif da gol, ma milina.
Take Two
Znači, ti bi Tottenham scenario? biggrin.gif
Djotun
Liverpool Echo ‏@LivEchoLFC : Reds monitor Kroos’ contract stand-off biggrin.gif
bocejan
Sto pa da ne. Tri boda manje od cetvrtog sa gol razlikom -1. biggrin.gif
Rodzers galvanize moju ironiju.
Svebor
Speaking to the Liverpool Echo, Rodgers labelled the pair 'outstanding' and explained the more intricate workings behind their dynamic combination.

"There is a lot of tactical thinking that goes on behind them," Rodgers said.

Isti mentor, pred vazne utakmice skrece pazhnju na sebe, da mediji ne remete igrache... adultesuicide2.gif
Under
da, nema veze sto je prakticno rekao da su oni dobri zbog njega (pretpostavljam da je prica o SaS-u)
Svebor
CITAT (Under @ Feb 7 2014, 11:19 AM) *
da, nema veze sto je prakticno rekao da su oni dobri zbog njega (pretpostavljam da je prica o SaS-u)

Naravno.
Under
da oni nisu toliko dobri, Liverpul bi bio 8-9 i on bi verovatno bio nezaposlen...
vanjuska
ALI, da opet stanem u odbranu BR, cinjenica je da su obojica mnooogo napredovali od kako rade sa njim...The truth is out there
Take Two
A jeeeste, napredovali su od kako rade s njim biggrin.gif Pa nemaju po 20 godina da ih on razvija i unapređuje kao igrače. Suarez je bio word class igrač i ranije, samo je u boljoj formi nego prethodnih sezona. Sturridge je napredovao u smislu da sad opet igra fudbal umesto da sedi na klupi, tako je isto "napredovao" u Boltonu.
vanjuska
Dakle, ti mislis da recimo sad West Ham kupi seJk, da big fat uglu Sam-u kes, on kupi ovu dvojicu, i west ham u top4? Necu da kazem da je BR novi mesija, ali sigurno ima udela u njihovoj dobroj formi.
Take Two
Ne moramo da izmišljamo West Ham, sećamo se kako je igrao i gde na tabeli bio Man City dok ih nije kupio šeik. Nema garancija kako bi se koji igrač snašao u kom okruženju, ali za Suareza je bar prilično sigurno bilo da je, što bi neki rekli, top top top class i kad ga je Kenny Dalglish trenirao.

Naravno da BR ima zasluge za to što tim sad daje više golova, isto kao što ima zasluge što ih više prima. Samo ne volim te ideje koje mirišu na fantaziranje kako ovaj igrač pod onim trenerom daje 350 golova po sezoni, a pod onim, eto, ne može ni 10 da skupi. (Npr. kad je Rafa otišao u Chelsea, svi su se redom iskenjavali kako je to bilo da bi Torres proigrao. Kao da je jedina razlika između njegove forme u LFC i njegove forme u CFC bio trener.)

Ili ako to pogledaš sa druge strane, da Suarezu nešto kvrcne u glavi sutra i da do kraja sezone ne može da se sastavi, svi bismo rekli OK, u lošoj je formi, ali kome bi palo na pamet da za to krivi Rodgersa? Nikome.
vanjuska
Clanak o Brendanu

CITAT
Increasingly, one of Rodgers’ greatest strengths is the ability to hold his hands up and admit that he has got it wrong.

Pa vi posle recite nesto tongue.gif
Bataemperor
Rodja
bocejan
The wolf of Merseyside. laugh.gif
A Pascoe je onaj drugi. laugh.gif
Pa sada vidite zasto nemamo milion vise za Salaha.
Take Two
Koji je ono tabloid, taj Blic, imam osećaj da pažljivo biraju najsočnije vesti iz engleske medijske kloake koje će da prenesu...
moony
CITAT (Take Two @ Feb 11 2014, 07:46 PM) *
Koji je ono tabloid, taj Blic, imam osećaj da pažljivo biraju najsočnije vesti iz engleske medijske kloake koje će da prenesu...

Bljuc sport odavno nema veze sa sportom, već sa stvarima koje su nekako, nije bitno kako, povezane sa sportom. Više para i komenatara. Jedino je dobro što su brzi, al' to opet znači da su informacije slabo proverene.
Take Two
Pa da, to je Aca Stojanović tretman sporta. Od silnih zanimljivosti™ nema gde lopta da prođe...
1jeAhonen
Bljuc ima svoju target grupu...koja tolko prati sport kolko da vidi kroz cije dupe gaće vise... pljuju oni kojima je Stanija trendseterka i reklama.
Starscream
bocejan
CITAT (Starscream @ Feb 15 2014, 07:27 PM) *

Jel to Rodzersova ledja, ili sta je vec?
Starscream
Jedino ako mu je alias Joe Daley. A pise "I’ve always said that you can live without water for many days, but you can’t live for a second without hope." by our very own BR .
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.