Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rodžer Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162
RORY
1jeAhonen
CITAT (rape91 @ Sep 2 2013, 11:14 PM) *
Ayre napustio Melwood i izjavio da je smo zavrsili sa kupovinom.

Najbitnije je sto smo zadrzali Suareza, a sada da pocnemo da grizemo za to cetvrto mesto da bismo ga zadrzali i sledece leto. Ukoliko ne obezbedimo CL on sigurno ide,a to nikad nece biti teze jer mi se cini da velika sestorka nikad nije bila ovako kvalitetna. Ne bih se iznenadio da neko od ovih "vidjenih"(Chelsea,MUN,MCity) ne udje u 4

zezaš?..da grizemo za 4.mesto?...Trenutno smo na 1om i to je fakat još najmanje dve nedelje i borimo se da ostanemo tu gde jesmo-na 1om do daljnjeg...a otom potom, kad dodje vreme.
Dee Jay
Luis Alberto: Može da ispadne dobar, može da ispadne novi Borini, videćemo.

Iagao Aspas: Posle dobrog predstavljanja i dobre igre u pripremnom periodu i protiv Stokea, jako slab u poslednje dve utakmice. Nešto nemam velika očekivanja od njega posle toga, iako sam isprva mislio da će možda biti otkrovenje. Trebalo je da bude neko unapređenje u odnosu na Downinga, on za sada to nije baš pokazao.

Simon Mignolet: Naše najveće pojačanje ovog leta, nisam uopšte iznenađen njegovim trenutnim učinkom. Mislim da kod nas može da postane jedan od najboljih golmana. Njegove odbrane su nam već dosta donele i tek će.

Kolo Toure: Za sada se pokazao kao odlično pojačanje s obzirom na ulogu u timu i očekivanja.

Aly Cissokho: Biće odlična konkurencija Enriqueu, ne znam da li imamo opciju da ga kupimo, rešili bi tako problem na levom beku na duži rok.

Mamadou Sakho: Mislim da ga nisam nikad gledao, ali kako kažete kvalitetno i dobro pojačanje.

Tiago Ilori: Potpuna nepoznanica. Ali ajde neka, imaš dva štopera za startnih 11, a u rezervi jednog iskusnog i jednog mladog. To mi je nekako ok.

Victor Moses: Naravno da nije kalibar ofanzivnog veznog kojeg smo očekivali, ali mislim da će nam koristiti, jer osim Coutinha i Hendersona ostali ofanzivni vezni i krila su nam Alberto, Sterling, Ibe i nesigurni Aspas.

Što se tiče odlazaka, Carroll, Downing , Spearing, Assaidi, rešili smo se dosta deadwooda, tako da ostaje prekobrojan u timu jedino Coates. Suso iako je na pozajmici mislim da je odigrao svoje kod nas, posle onog izvođenja iz igre oko 30. minuta, i očigledno nekog sukoba sa Rodgersom.

Mislim da smo se prelako i jeftino odrekli Shelveya, i da smo slanjem Reine na pozajmicu bezveze ostavili Simona bez konkurencije pa smo morali da jurimo Givena. Boriniju ova pozajmica samo može da koristi, da vidimo definitvno da li će biti išta od njega.

Veliki uspeh je ostanak Luisa u klubu, a neuspeh je sa druge strane to što nismo doveli jednog jakog ofanzivnog veznog, a i nismo doveli nikoga na sredini gde imamo samo 3 igrača.
Take Two
QUOTE (Tonča @ Sep 2 2013, 10:28 PM) *
Jel ima nešto u vezi sa bitnim stvarima - brojevima na dresu? biggrin.gif

Ništa za sada sad.gif Da sam ja neka vlast, to bi bilo prvo pitanje u svakom od onih First Interview na sajtu. "Dobar dan, dobro došli, koji ste broj uzeli?"

Imamo slobodno #13, #17, #18, i #19 od ovih normalnijih brojeva. Ne znam da li su slobodni #11 i #12 ili su njih već negde zadužili Assaidi i Pacheco pre nego što su otišli...
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Sep 2 2013, 11:54 PM) *
Ništa za sada sad.gif Da sam ja neka vlast, to bi bilo prvo pitanje u svakom od onih First Interview na sajtu. "Dobar dan, dobro došli, koji ste broj uzeli?"

Imamo slobodno #13, #17, #18, i #19 od ovih normalnijih brojeva. Ne znam da li su slobodni #11 i #12 ili su njih već negde zadužili Assaidi i Pacheco pre nego što su otišli...

Mislim da može i da će Moses da uzme #11. Ako je mogao Lane da skine #10 za Joa Cola mora da može. biggrin.gif
Take Two
Ali to je bilo pre nego što je sezona počela, nekako mislim da smo morali da pošaljemo u FA ko će koji broj da nosi pre prve utakmice. Samo ne znam da li to može da se menja posle transfera, da se direktno preuzme broj koji je nosio igrač u odlasku... i da li ima veze što taj igrač nije bio ni na klupi, a kamoli ulazio u igru?
Dee Jay
Ma može. Joe Cole nosio #10 prošle sezone, otišao u Janurau u WHU, došao Coutinho uzeo #10.
Take Two
Aaa, vidiš u pravu si! Znači Moses #11, Sakho #12, Ilori... koji god hoće.
Joe
pa da sumiram u par reci ovaj prelazni rok - ja sam relativno zadovoljan, mislim da je ekipa mnogo jaca nego pocetkom prosle sezone i da mozemo da se nadamo dobroj sezoni.

Minjole - covek je napravio da se odlazak Pepea ni ne oseti, samo nek tako nastavi
Ture - najbolji defanzivac ekipe u prva 2 kola. mnogi su kukali kad smo ga doveli, kad ono dobar Kolo
Aspas - obrni okreni sigurno unapredjenje u odnosu na Downinga i Borinija, treba mu dati vremena da se pokaze
Sakho - mali je potencijalno zver, nadam se da ce to i pokazati ubrzo
Aly - solidna konkurencija Enrikeu koji prosle sezone nije imao k od konkurencije
Ilori i Alberto - klinci, videcemo sta ce biti
Moses - nije svetska klasa, ali je tip igraca kog nemamo u ekipi i koji bi mogao dosta da nam znaci pogotovu protiv nekih bunkerasa da ih otvri nekim prodorima i sutevima sa strane
Tonča
QUOTE (Take Two @ Sep 2 2013, 11:54 PM) *

Ja bih zapravo uslovio finaliziranje transfera slikom na kojoj igrač drži dres sa brojem. Ovo je neozbiljno...

Inače, piše se po tnjiteru da smo doveli nekog Rafu Paeza na free iz Reala. 19 godina, štoper. Čisto da ne bude nezapisano da smo doveli tri štopera u jednom danu. biggrin.gif

Igraće u u21...
Take Two
QUOTE (Joe @ Sep 3 2013, 12:29 AM) *
Ture - najbolji defanzivac ekipe u prva 2 kola. mnogi su kukali kad smo ga doveli, kad ono dobar Kolo

Sve tačno, ali bio je i Škrtel najbolji defanzivac u trećem kolu, i to protiv RVP-a, ne protiv Croucha ili Agbonlahora.

Kad smo već kod njega, hoće li on na pozajmicu u taj Napoli ili šta? Znam da rok traje malo duže kad su pozajmice u pitanju, ali ne znam da li to važi samo na ostrvu ili u celoj Evropi...
milos7
Kol je otisao ali asaidi nije, on je i dalje igrac liverpula
moony
Dobar rok. Doveli igrače i za prvih 11 i za squad depth, kad se sve sabere i oduzme potrošili oko £16m (pročitah negde da za Borinija dobijamo neko milionče). Imamo top class igrače, imamo zamene, imamo mlade igrače koji obećavaju, dobrog trenera i timski duh, kao i najbolji početak sezone u 20 godina. Bring on the season!
Aleksandar88
Jeste da je prelazni rok tek zavrsen, ali ja se nadam da cemo, kad vec nismo letos, potrositi neke ozbiljnije pare na zimu. Pohvalno je sto ne zelimo da preplacujemo igrace i ocigledno je da nismo hteli da dovedemo bilo koga po svaku cenu, ali jedan top class igrac moze da se ispregovara i zavrsi negde tamo u januaru. Uvlacenje u prva cetiri i pokazivanje jasne ambicije da se napravi konkurentan tim bice signal ne samo Suarezu da ostane vec i potencijalnim pojacanjima da odaberu LFC umesto da ga izbegavaju dok im ne dogori pod nogama.
Scouser
Pitanje je da li će Suarez ostati i ako budemo ušli u 4...prosto ako dođe neki Real i grune mu 25% bolju platu biće glatko ćao zdravo.

Ja sam zaista zadovoljan ovim prelaznim rokom:

Stjuart i Borini aut

Suarez (pre svih) ostao

Dovedeni dobri i mladi štoperi

Aspas i Moses imaju šansu da budu dobra potpora udarnim napadačima.

Najveća zamerka je za onu situaciju sa Pepeom, i eto za tog zadnjeg veznog što nije doveden neki bolji back up od Alena.

Ne znam koliko je moguće da taj Ilori igra na desnom beku...u tom slučaju mi smo do jaja nazad, imamo komplet popunjenu defanzivnu liniju. Trebaće nam zdravi Džerard i Lukas ove sezone, ali ekipa koja igra jednom nedeljno nema mnogo prostora da sebi priušti i komplet dobar rezervni sastav, i to je ok za ovu situaciju gde igramo ligu i poneki kup
Take Two
QUOTE (Scouser @ Sep 3 2013, 02:03 AM) *
Ne znam koliko je moguće da taj Ilori igra na desnom beku...u tom slučaju mi smo do jaja nazad, imamo komplet popunjenu defanzivnu liniju.

Do jaja smo nazad ali samo teoretski. Tu su tri nova igrača koja nemaju nikakvo PL iskustvo i ko zna kako govore jezik, a jedan od njih ima samo 20 godina. Tu je Slovak nezadovoljan statusom koji možda ostaje a možda i ne. Tu je Sukijev mladi zemljak koji će verovatno da popije pedalu čim se oporavi od povrede, što ko zna kako će onom da se svidi. Dakle, dobro smo popunjeni po imenima, ali i dalje dosta toga treba ukomponovati...
bocejan
Jeste Suarez ostao, ali nista ne znaci da nece na zimu da ide. Bitno je sada da se za to vreme trazi zamena, a da bi nasli dobru zamenu potrebne su nam dobre igre i da pokazemo da smo do pocetka februara bar u konkurenciji za top 4, a da bi to uradili potreban nam je Suarez. wacko.gif Meni je kod te njegove sage najvise smetalo sto je Arsenal bio najozbiljniji daga dovede.
Ko ce sada da doceka da prodju ove repke, pa da vidimo sta smo izdovodili?
Peyson
Zaista ne bih da mračim jer za sada, što se tiče rezultata, sve ide kako treba, ali ne mogu da se otmem utisku da smo poslednju fazu prelaznog roka odradili na silu i guzove.
Da se Kolo nije povredio, zaista se pitam da li bi Sako bio doveden. Pa je onda u stilu "daj pet karata" doveden i Portugalac. Francuz je, da se igra FM2011, na primer, do jaja. Ali ovo je život, pa vrlo lako može da ispadne i mačka u džaku. O Iloriju, zaista, ne znam ništa. Valjda nije Koates.
Ne mogu da prežalim Eriksena, pogotovo zbog cene za koju je otišao u Totenhem. Nisam siguran, moguće je da grešim, ali čini se da je polivalentan igrač, koji bi mogao da pokrije više mesta u vezi. Zbog toga me i dalje užasava tvrdoglavost BR da samo Kutinjo "mora" da igra desetku. Kao da je Kutinjo Čak Noris kome se ništa nikada neće dogoditi. Sem toga, Kapiten nam ipak ima 33 godine i ako BR misli da će Stevan igrati kao Gigs još deset godina, onda u redu. Zbog svega toga, mislim da je odricanje čak i od pokušaja da se Eriksen dovede u finansijski najboljem mogućem trenutku, opasna greška.
No dobro, bumo videli kako sve ovo funkcioniše već za dve sedmice.
Naravno, i dalje prizivam januar i "scenario" da će portugalski pajac išutirati Matu u Liverpul. Do tada je neophodno da budemo tim o kojem se priča kao ozbiljnom kandidatu za top 4, a ne ekipi koja je, eto, posle historijskog starta ponovo dobila dečje bolesti od kojih boluje duže od dve decenije.
Posle toliko godina, to više nije stvar nadanja nego imperativ - biti bolji nego što zaista jesmo.
vladx
Po meni, sasvim solidno smo ostali pozadi. Toure je najavio da se na njega ozbiljno da racunati, Skrtel ostao, a imamo sad i Sakho-a, za Ilori-ja nisam siguran koliko ce na pocetku imati mesta u prvom timu, pre ce kod u21's, ali to su samo pretpostavke. A, sto se bekova tice, desno ne mora Ilori, imamo Kelly-ja koji se polako vraca, a i Wisdom moze da uskoci u neprilici. Levo Enrique, Ally se jbg vec povredio, ali citam da Sakho moze da odigra i na toj poziciji.
Zbog poslednjeg dana, ostace sprdnja sa scum-om i "laznjacima" u Spaniji, mada i mi smo ispusili za Mikija, a on evo vec belezi asistencije i golove za Dortmund. Izvisili glat i za Wilian-a, zavrsili sa Mojsijem. Za Costa-u nisam siguran koliko bi ozbiljno bili zainteresovani da nije bila frka oko Suarez-a, mada je on odlican igrac. To mi je jedina onako blaga uteha, da smo oko bacili na zaista kvalitetne igrace za razliku na prosle sezone.

Sto se tice Arsenal-ove sredine, niko ne spori da ce Ozil biti pojacanje za njih, ali ne znam zasto su doveli igraca na sredini gde su jako dobro pokriveni. Odbrana im nikako nije za strahopostovanje, dok napred jeste da imaju Podolski-og i Giroud-a, ali smatram da su trebali i ozbiljnije da zagrizu za Demba Ba, ako je verovati Sky-ju, nudili su 1,5m za jednogodisnju pozajmicu, plavci trazili 3m.

Ali, barem dok je pauza da se baskarimo na 1. mestu i smejemo scum-u: haha.gif
Joe
^zar nismo jurili i gledali tog Ilorija, Papadopulosa i jos neke bekove celo leto?? od pocetka roka trazimo centralnog beka i Sakho je bolje resenje od bolesnog Grka. za pocetak Sakho je bar zdrav i prosle ili predprosle sezone je bio proglasen za najboljeg mladog igraca francuskog prvenstva. tip je igraca koji nam fali od kako je Hipija otisao, dal ce dostici Samijev nivo to niko ne zna, ali svakako obecava njegovo dovodjenje.

Ilori je decko 1993 godiste i njega smo pratili veoma dugo posto se o njemu pisalo da nam je meta mesecima pre potpisaivanja za nas, tako da ne mislim da smo na silu dovodili centralne bekove - zavrsili smo sve poslednjeg trenutka, ali mislim da je plan da se pojaca odbrana bio priortet celo leto.

levog beka takodje smo jurili celo leto i tu smo nasli zanimljivo resenje, videcemo i kako ce se Aly snaci... za Enrike sad nema opustanja kao prethodnih sezona kad nam je bio jedini bek.

jedino je ovaj Moses(koji btw uopste nije los igrac) deluje kao ''prinudno'' resenje, ali kad su nas vec ispalili Mkht, Costa i Willian onda je i Moses dobar a u januaru imamo sanse da dovucemo nekog odlicnog koji ne igra u svom klubu a svetsko se priblizava ili nekog iz CLa cija ekipa je ispala iz takmicanje - Mata bi bio bomba, ali ima jos dosta do januara i ko zna sta ce se izdesavati. vazno je samo da klub bude spreman da pljune pare i u januaru za pojacanje u napadu.
Take Two
Joj ljudi odustanite više od Mate, neće ga dati u Englesku, nisu oni Liverpool. Juče se raspitivao PSG ali nisu stigli da se dogovore.
milos7
Ne znam zasto svi kukaju za napadacima i ofanzivcima kada su tu suarez staridz aspas mozes kutinjo sterling alberto (sa zadrskom kazem poslednju dvojicu)
Vise bih obratio paznju na sredinu terena, pravu sredinu, tu je tanko bas bas dzerard i henderson su ok, lukas je lukas, ovu sezonu je poceo lukasovski mnogo gresi prave glupave faulove i def je to igrac sa najvecom srecom medju fudbalerima, on kod svakog trenera vec 4-5 godina je neprikosnoveni prvotimac, a realno je prosek igrac i to nikad nece da preskoci, nadam se da gresim.. tu je jos alen, koji moze da bude samo bek ap za lukasa i to je sve.. valjda ce to da uoci i da za januar spremi neka pojacanja na tim mestima
Znaci 4 igraca za 3 pozicije.. mnogo malo
Digital_Jesus
Sve u svemu, relativno dobar prelazni rok. Iako je najvece pojacanje Suarezovo ostajanje u klubu, i dalje ne bih rekao da je prelazni rok bio los. Fino smo pokrpili odredjene pozicije, rastosiljali se skarta i delujemo poprilicno uigrano za sada. Ne znam za vas, ali ja na dolazak Mosesa gledam kao na vrhunski posao pod uslovom da ima buyout opciju na kraju. Secam se da smo ga navodno i mi hteli pre par godina, pa ga je ipak na kraju Celzi kupio... Od njega ocekujem bas dosta. Sa druge strane, to sam isto govorio i za Adama kad je dosa pa... rolleyes.gif

Ne znam da li je ovo neko vec spominjao, bilo je aktuelno na tviteru onda kada se pricalo o tome da li ce Suarez ici u Arsenal ili ne... U svakom slucaju, navodno, Henry i Glejzer (vlasnik scumsa) su saradjivali na nekim finansijskim projektima u Americi i sad su sklopili nekakav dogovor da ni jedan, ni drugi nece prodavati najbolje igrace konkurentima u ligi. Poprilicno mi deluje ovako "damirovski", ali bilo bi lepo ako bi bila istina, vise mi je stvarno muka da gledam kako prodajemo najbolje igrace najvecim rivalima... Neko je ovde spomenuo da ce Suarez mozda otici na zimu, ne znam, ja msilim da Henry namerava da ga zadrzi do kraja sezone, a posle ce se u zavisnosti od rezultata samog kluba sve vec videti smile.gif

Evo i jedan interesantan tekst biggrin.gif Da nije pisao neko od forumasa? tongue.gif link.
bocejan
Kuka se za DMC, bar ja kukam jos od prosle sezone, a krilo koje ce cut inside i pri tome je levonog (npr. Mata), legao bi nam kao budali samar. Jer od levonogih u napadu imamo Stukija i Aspasa. Ocigledno da je Stuki mnogo produktivniji u sredini, a Aspas prema svemu sto je do sada pokazao, nije neki igrac koji ce carlamisati.
Naravno da Mata nece u Englesku, sto ako vec nece kod nas u sustini treba da nas raduje, ali mislim da ce pre De Belgijanac na klupu, cim krene da brljavi malo, pa ce biti mesta i za Matu.
Scouser
QUOTE (Take Two @ Sep 3 2013, 03:27 AM) *
Do jaja smo nazad ali samo teoretski. Tu su tri nova igrača koja nemaju nikakvo PL iskustvo i ko zna kako govore jezik, a jedan od njih ima samo 20 godina. Tu je Slovak nezadovoljan statusom koji možda ostaje a možda i ne. Tu je Sukijev mladi zemljak koji će verovatno da popije pedalu čim se oporavi od povrede, što ko zna kako će onom da se svidi. Dakle, dobro smo popunjeni po imenima, ali i dalje dosta toga treba ukomponovati...

Pa nemaju iskustvo , ali pored te trojice koji su došli ti imaš u timu defanzivce koji su u EPL godinama, zapravo sva četvorica standardnih gde u njih ubrajam Turea - dakle nisu ti koji su došli iz drugih liga glavni oslonac naše odbrane. Imaš Škrtela koji može da ima sasvim dovoljno mesta u rotaciji ukoliko taj Ilori može desno - kartoni i povrede kao što je ova Turea ostavljaju Škrtelu prostor za nastupe, i da ne zaboravimo najbitnije - formu na osnovu koje može da se izbori da igra u prvom timu. Kažem, ako Ilori može desno a ako ne može onda jbg odjednom imaš trojicu na čekanju i tu onda postoji problem. Nigde nismo tako dobro popunjeni kao u odbrani.

A Koatesu bi u svakom slučaju trebalo da su dani odbrojani...
miskooo
CITAT (milos7 @ Sep 3 2013, 11:06 AM) *
lukas je lukas, ovu sezonu je poceo lukasovski mnogo gresi prave glupave faulove i def je to igrac sa najvecom srecom medju fudbalerima, on kod svakog trenera vec 4-5 godina je neprikosnoveni prvotimac, a realno je prosek igrac

Stevo, jel citas? tongue.gif
dzoker
Ja mislim da se lukas bas popravio, bas fino igra zadnjih godinu dana. Jedino je nedopustivo da u celoj ekipi imamo samo jednog pravog defanzivnog veznog. To jeste problem. Konkurencija mora da postoji kakva god da je.
vanjuska
Robbie Fowler ‏@Robbie9Fowler 13h
Good player fellaini.... But just not a man utd player
steva8lfc
QUOTE (dzoker @ Sep 3 2013, 01:53 PM) *
Ja mislim da se lukas bas popravio, bas fino igra zadnjih godinu dana. Jedino je nedopustivo da u celoj ekipi imamo samo jednog pravog defanzivnog veznog. To jeste problem. Konkurencija mora da postoji kakva god da je.

Misko, citas li? biggrin.gif

Vi kako hocete, ali Lukas je nas buduci kapiten (ili bar zamenik Daniju). Decko kida svaku veliku utakmicu, na nekim manjim utakmicama zna da zestoko zasere (kao da se opusti previse) dok derbije kida po defaultu.

p.s. A da treba kvalitetan backup, to svakako.
steva8lfc
QUOTE (Take Two @ Sep 3 2013, 12:08 AM) *
Aaa, vidiš u pravu si! Znači Moses #11, Sakho #12, Ilori... koji god hoće.

Squad numbers: Sakho 17, Moses 12, Ilori 26
milos7
To za brojeve ja sam vec rekao kad neko ode na pozajmicu a zaduzio je broj, taj broj ne moze u PL niko da nosi. Mada mi nije jasno zasto ako je pozajmica na godinu dana a ne ona tipa pozajmica klinaca u championship pa recall kad im padne napamet.

Mozes ocigledno nece 13 kao u celsiju da ne malerise smile.gif
Ocekvao sam da neko uzme 23 ili se to ne sme smile.gif
moony
Glendžina povreda dovoljna da propusti tekmu za reprezentaciju, nadam se da se vraća već protiv Labudova.
vanjuska
Ma daj, covek je opasno izvrnuo clanak, odmarace se 7 do kraja nedelje, verovatno otok da spadne i da se malo smiri, pa ce onda da ga snime i kazu da pauzira bar mesec dana.. Nema sanse da igra protiv labudova
Scouser
da bi se skočni zglob lepo sanirao realna pauza je 3 nedelje. Otok kreće da spada već 3-4og dana ali osim samog zgloba koji se izvrne- tu se sve živo istegne, pogotovu one male tetive u stopalu.
1jeAhonen
ma dobro je ako je samo zglob a ne i koleno ili meniskus...bio je jak duel. No verujemo da je Glendza dobro fizicki pripremljen te da ce oporavak biti bolji i brzi nego inache u tim slucajevima.
1jeAhonen
Brojevi ...Sakho 17...broj koji su nosili Mekmanaman, Dzerard i Maksi Rodrigez. Mozes br.12 ...nekad nosili Sami Hipija, Roni Vilan i Fabio Aurelio. Tijago broj 26 koji je nekad nosio Carli Adam.
Take Two
QUOTE (Scouser @ Sep 3 2013, 09:56 PM) *
da bi se skočni zglob lepo sanirao realna pauza je 3 nedelje. Otok kreće da spada već 3-4og dana ali osim samog zgloba koji se izvrne- tu se sve živo istegne, pogotovu one male tetive u stopalu.

Joj sad me podseti, Višković se za vreme Arsenal-Tottenham utakmice izlupetao kako je bolje prelom kolena nego oštećeni ligamenti, jer brže zarasta! Pošto, znaš, kad se neki zglob slomi obično ligamenti oko njega ostanu magično neoštećeni biggrin.gif
bocejan
Verujem da je mislio na prelom noge, mislim na kost, ne na zglobove naravno. Ma Visko gresi sve vise i vise. Hoce da kaze dve-tri stvari odjednom, pa na istoj toj utakmici kaze da Kazorla vuce kontru Liverpula.
Nas neka prenosi samo Plavsic i nema zime, za sada nam donosi srecu. wink.gif
BoJaNNNNN

Ovaj čovek je slobodan agent, mogao bi biti dobar bekap na DMC iako ga nisam gledao još od Juventusa. A i da polako vraćamo "Best midfield in the world" biggrin.gif
1jeAhonen
CITAT (bocejan @ Sep 4 2013, 08:56 AM) *
Verujem da je mislio na prelom noge, mislim na kost, ne na zglobove naravno. Ma Visko gresi sve vise i vise. Hoce da kaze dve-tri stvari odjednom, pa na istoj toj utakmici kaze da Kazorla vuce kontru Liverpula.
Nas neka prenosi samo Plavsic i nema zime, za sada nam donosi srecu. wink.gif

...a za Benta kaze da je vrhunski profesionalac jer obilazi free shopove kad nije u ekipi (tj. ne posmatra utakmice). wacko.gif
Inace Visko pravi bar dva tri lapsusa po tekmi...recimo da je u Pregledu PL video Van der Sara na golu, a nakon toga Arsenal je igrao protiv Junajteda...itd. Plavsic je bas bio pun odusevljenja na kraju tekme, reklo bi se covek srcem navija. wink.gif biggrin.gif
sedplas
CITAT (milos7 @ Sep 3 2013, 11:06 AM) *
lukas je lukas, ovu sezonu je poceo lukasovski mnogo gresi prave glupave faulove i def je to igrac sa najvecom srecom medju fudbalerima, on kod svakog trenera vec 4-5 godina je neprikosnoveni prvotimac, a realno je prosek igrac i to nikad nece da preskoci, nadam se da gresim..

isuse.gif

Sisoko kao fri agent bi bio do jaja za rezervnog dm-a
Djotun
gledao sam malo danas gde su sve zavrsili raazni igraci koje smo navodno trazili ovog leta.. plač biggrin.gif
ako me ne bude mrzelo posle basketa cu da ispišem ovde, zanimljivo je..
All Red
Jel može neko da mi pojasni samo ovaj dogovor oko pozajmice za Mojsija. Imamo li mi tu mogućnost da ga otkupimo na kraju pozajmice ili ga samo malo spremamo za Čelsi? Kapiram da je ovo prvo ali nigde nisam pročitao tačno... smile.gif
Aleksandar88
Nema, igra godinu dana, ako se dobro pokaze vraca se u Celzi, ako ne verovatno ce u neki krs tim i da se oprosti od igranja vrhunskog fudbala. To mu je valjda dovoljan motiv da odigra najbolje koliko moze, a mi za 1.5 m dobijamo solidnog igraca u rotaciji, doduse na kratko.
Take Two
Ovo drugo. Nemamo nikakav dogovor, znači ako pokida kao Sturridge, uzeće ga nazad. Ako ispadne sranje kao Borini, možda nam ga i uvale za male pare.
Mario_T
Sissoko bi bio odlican backup, neka neko javi nasima da ga dovode. smile.gif
Aleksandar88
Sissoko ce izgleda u Reading i ja sam isprva pomislio, evo nam dzabe dmc rezerve, ali izgleda je igracki potpuno propao.
Under
QUOTE (Aleksandar88 @ Sep 5 2013, 03:25 PM) *
Sissoko ce izgleda u Reading i ja sam isprva pomislio, evo nam dzabe dmc rezerve, ali izgleda je igracki potpuno propao.

logicno, godinu dana prakticno nije igrao fudbal. ne mozes pored Blejza da se izboris za mesto u timu... ali sigurno je dovoljno dobar za bekap.
Joe
QUOTE (Take Two @ Sep 5 2013, 03:23 PM) *
Ovo drugo. Nemamo nikakav dogovor, znači ako pokida kao Sturridge, uzeće ga nazad. Ako ispadne sranje kao Borini, možda nam ga i uvale za male pare.

ja mislim da su vece sanse da ostane nego da ga ovi vrate, jedino sto ako pokida moracemo da se otvorimo nekih 10-15 milki...

Take Two
Misiliš da ne bi sad uzeli Stukija da je kojim slučajem bio samo pozajmljen?

Tako i Moses, ako eksplodira uzeće ga nazad bez pardona. Ako bude samo OK, možda nam ga prodaju ali zacepiće neku bezobrazno visoku cenu. Samo ako bude sranje, dobićemo ga jeftino.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.