Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rodžer Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162
BoJaNNNNN
CITAT (Stevie_G @ Aug 31 2013, 12:28 PM) *
I mi smo poceli da kupujemo na rate biggrin.gif

BR pika FM biggrin.gif
RORY
dzoker
Idemoo biggrin.gif! Svaka cast ipak sad na kraju mogu da kazem amerima. Stav povodom Suareza, dosta dobre kupovine. Jedino ostaje zal za tim zadnjim veznim, al kad pogledam pa mi smo se posle Sitija najvise pojacali u Engleskoj.
AnF1elD
Stigao sakho za 17m wink.gif

Moses na korak od Anfielda...
Dee Jay
CITAT (AnF1elD @ Aug 31 2013, 03:29 PM) *
Moses na korak od Anfielda...

Pozajmica ? Pravo otkupa ?
AnF1elD
Koliko sam ja procitao transfer (kupovina). Trebao je da ide u wba ili sautempton,ali ga Liver otima i pazari. Jos se ne zna suma i jos nista nije zavrseno,ali da kazem 80% je vec kod nas. Ja sam zadovoljan ako ga dovedemo,veoma jak igrac u duelu i brz. Ima skok igru,ali na zalost slab sut.
Take Two
Ja bih od Mosesa ako dođe očekivao vrlo malo, nadam se da grešim kao što sam grešio kad je Sturridge dolazio.

Sakho bi mogao da bude odlična kupovina, mada me brine kako će se odraziti na Škrtela koji bi trebalo da igra u nedelju unsure.gif
Djotun
Radujem se kupovinama, valjda ce bar jedan ispasti odlicna investicija!
Jedi sto ne mogu bas da podnesem prihvatim da smo murinjov feeder club mad.gif
sedplas
Mozes bi bio solidna opcija, i za neke normalne pare (ili pozajmicu) bi bio dobar posao, ALI vrlo razocaravajuce pojacanje nakon promasenih Jermena, Koste i Viliana. Steta sto smo se tako ispromasivali pa ce ti neuspjesi nekako da bacaju sijenku na dosta dobar prelazni rok.

Minjole dobar, Ture dobar, Aspas pokazuje da bi mogao da bude dobar, Alberto je potencijal, Sisoko solidna rezerva, Ilori i Sako vjerovatno dobra pojacanja takodje. Jos eventualno Mozes da pruzi dodatnu opciju za napad i ja sam zadovoljan.
da ne pominjemo zadrzavanje Suareza, prodaju Dauninga, Speringa i Kerola.

jedine lose stvari su prodaja Selvija za sicu i pomalo cudna pozajmica Reine, ali sta da se radi
Under
QUOTE (RORY @ Aug 31 2013, 02:06 PM) *

jbt, ala je crn! samo da ne bude crna rupa tongue.gif
Mario_T
Ja od Mosesa ne ocekujem apsolutno nista. Ni blizu kalibra igraca za koje smo bili zainteresovani. Ne verujem da bi nam doneo nesto sto Borini ili Sterling vec nemaju. Ako bi mogao da biram, radije bi doveo backup DMCa nego Mosesa.
Under
mi smo ostali samo sa jednim wingerom (raheem), ali s obzirom da BR i ne igra sa wingerima pa ne znam ni koji ce mu Mojsije. bolje da te minute dobijaju Sterling i Ibe, mada po meni svakako je bolji od Borinija. svako je bolji od Borinija...
milos7
Ako vec nisu hteli da daju velike pare mogli su da uzmu eriksena za 12m.. tot se opasno nakupovao i bice veoma tesko da liverpul preskoci njih po broju poena, kupili su dbre igrace i mnogo igraca
Under
QUOTE (milos7 @ Aug 31 2013, 06:29 PM) *
Ako vec nisu hteli da daju velike pare mogli su da uzmu eriksena za 12m.. tot se opasno nakupovao i bice veoma tesko da liverpul preskoci njih po broju poena, kupili su dbre igrace i mnogo igraca

pa i to moze biti problem. Totenhem nije blistao u prve dve tekme (jesu bili bolji, ali ne mnogo bolji) i obe su pobedili golovima iz penala. treba uigrati toliko igraca, vecina nije prosla pripreme tima. videcemo da li ta (ne)uigranost moze skupo da ih kosta.
Trunks
"We're not entering the league just to be fourth." Rodgers told Robbie Savage for the BBC's Football Focus programme. "Winning the league is about the best team not just the best players. That's our challenge."

Zašto ovo brate BR? sad.gif Ćuti i budi srećan što ti ide ok za sad. Posle dve pobede od kojih je jedna užasna odmah ovakve izjave, pa jebi se.
Dee Jay
To je taj neizdrž biggrin.gif. Šta znam, možda je rekao to da se ne bi previše opustili pred utakmicu sa Junajtedom. Odnosno da ne igraju samo za prestiž, nego i bodove, prvo mesto, titulu... biggrin.gif. Svejedno Brendan je pokazao da je govrodžija na mom kurcu motrodžija.
Under
QUOTE (Trunks @ Aug 31 2013, 07:41 PM) *
Zašto ovo brate BR? sad.gif

ucio od Murinja. jbg, nas je problem sto nije naucio...
Take Two
QUOTE (Trunks @ Aug 31 2013, 08:41 PM) *
Zašto ovo brate BR? sad.gif Ćuti i budi srećan što ti ide ok za sad. Posle dve pobede od kojih je jedna užasna odmah ovakve izjave, pa jebi se.

My thoughts exactly. A još bolje je što već sledećom rečenicom govori svojim igračima "Niste dovoljno dobri, ostali klubovi imaju bolje - samo moja taktička genijalnost čini da naš tim ipak bude bolji od njihovih." Kretenizam.
Mario_T
Opet pokazuje te fantasticne man management skills ...
Under
Mojsije dolazi na jednogodisnju pozajmicu i nema klauzulu da mozemo da ga kupimo dogodine. totalni kretenizam.
milos7
Da li ce da pusti borinija u sanderlend ?
Dee Jay
Deadline day biggrin.gif !
Čekaj, jel do drugog, ili zaključno sa drugim biggrin.gif ?
The first commences at midnight on the last day of the season and ends on 31 August if a working day - or, if not, on the first working day thereafter, at a time determined by the Board.

A ponadao sam se.
Scouser
QUOTE (milos7 @ Sep 1 2013, 02:41 AM) *
Da li ce da pusti borinija u sanderlend ?

rolleyes.gif
Take Two
QUOTE (Dee Jay @ Sep 1 2013, 11:13 AM) *
Čekaj, jel do drugog, ili zaključno sa drugim biggrin.gif ?

Još sutra do ponoći.
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Sep 1 2013, 11:55 AM) *
Još sutra do ponoći.

Već sam sam sebi odgovorio biggrin.gif.
Take Two
Meni samo nije jasno zašto se uvek ostavljaju za poslednji dan stvari koje su mogle da se završe ranije, npr. zašto Sakho (i Ilori) nisu potpisali juče ili danas ako su obavili medical i dogovorili uslove, nego se čeka ponedeljak? Hoće sutra popodne da im dođe neki executive i pokuša da ispregovara manju platu, da se uštedi još kojih pola miliona po sezoni u poslednji čas?
Dee Jay
CITAT (Take Two @ Sep 1 2013, 12:02 PM) *
Meni samo nije jasno zašto se uvek ostavljaju za poslednji dan stvari koje su mogle da se završe ranije, npr. zašto Sakho (i Ilori) nisu potpisali juče ili danas ako su obavili medical i dogovorili uslove, nego se čeka ponedeljak? Hoće sutra popodne da im dođe neki executive i pokuša da ispregovara manju platu, da se uštedi još kojih pola miliona po sezoni u poslednji čas?

Verovatno zbog utakmice danas.
AnF1elD
“Hamšik je veoma važan jer se ubacuje u prazan prostor na vreme, ali Gonzalo Iguain je takođe dobar u otvaranju tog prostora za njega. Da li je Hamšik poput Džerarda? Oni su različiti igrači. Hamšik nema Džerardovu snagu, ali je taktički inteligentniji”, rekao je Benitez.

Debeli pljuje po Gerardovoj inteligenciji... wacko.gif
Take Two
Ne pljuje, nego ga poredi sa drugim takođe odličnim igračem. Da poredi Suareza sa Mesijem i kaže da ovaj drugi bolje kontroliše loptu, zar bi rekao da pljuje Suareza?

Naravno, prvi prioritet uvek moraju da budu igrači koje trenutno treniraš, ma šta mislio o bivšima.
Mario_T
QUOTE (AnF1elD @ Sep 1 2013, 12:44 PM) *
“Hamšik je veoma važan jer se ubacuje u prazan prostor na vreme, ali Gonzalo Iguain je takođe dobar u otvaranju tog prostora za njega. Da li je Hamšik poput Džerarda? Oni su različiti igrači. Hamšik nema Džerardovu snagu, ali je taktički inteligentniji”, rekao je Benitez.

Debeli pljuje po Gerardovoj inteligenciji... wacko.gif

Je li rekao mozda nesto sto nije tacno? Kad je bio u Hamsikovim godinama, Stevica je 'divljao' po terenu. Nije bez razloga prebacen da igra kao AMC i/ili lazni AMR. Nije imao takticku discipline potrebnu za klasicnog MCa, koju su npr. imali Xabi, Hamann, Mascherano, itd. Danasnji Gerrard je drugaciji, mada on po meni nikad nije bio klasican veznjak. Slobodna rola kao onomad kad je igrao iza Torresa je najlogicnija pozicija za njega.
vanjuska
James Pearce ‏@JamesPearceEcho 1m
Moses loan deal agreed, Sakho and Ilori undergo medicals and agree personal terms http://tinyurl.com/pujlzvo All 3 expected at Anfield today.
rape91
pominje se da cemo da saljemo na pozajmicu Borinija.
Imam neki osecaj da cemo sutra dovesti jos nekog ofanzivca,pored Mosesa brucelee.gif
Mario_T
Moze Draxler, taman da njima damo Borinija na pozajmicu. smile.gif
sedplas
danas se vidjelo zasto nam i taj Mozes moze biti vrlo koristan. ovakav mec a na klupi samo Sterling.
ni Borinija ne bih slao nidje ukoliko ne dovodimo jos nekog, a siguran sam da ne dovodimo.
RORY
Fabio Borini has joined Sunderland on a season-long loan. [Liverpool Echo]
Kameni
QUOTE (RORY @ Sep 1 2013, 07:34 PM) *
Fabio Borini has joined Sunderland on a season-long loan. [Liverpool Echo]

To objasnjava zasto nije bio u kombinaciji danas. Moglo bi to da bude dobro za njega. Decko je pod velikim pritiskom od kad je dosao, plus povrede koje nisu ni malo pomogle. Pozajmica u premijeligaski klub je po meni idealna da se vidi koliko decko zaista moze. Sunderland ce biti dobra sredina za njega, Italijan trener a konkurencija onako, solidna. Welbeck i Campbell su se dobro snasli i proigrali tamo.
steva8lfc
Da je srece da on proigra tamo pa da tamo i ostane.
Tonča
Ja Sakhoa nikada nisam gledao, mada sam slušao o njemu da je dobar DC. Iloria koliko sam shvatio niko nigde nije video kako igra tako da ne znam pojma laugh.gif

Što se Mosesa tiče, ja njega lično veoma gotivim, i nadam se da će se pokazati kao pojačanje. Naravno, ne bih se iznenadio da flopne...

DA samo kažem malo i o Eriksenu. Ja uopšte nešto ne žalim što je otišao u Spurse. smile.gif
Joe
QUOTE (Tonča @ Sep 1 2013, 09:49 PM) *
DA samo kažem malo i o Eriksenu. Ja uopšte nešto ne žalim što je otišao u Spurse. smile.gif

ni ja, nije los ali nije ni nista spec... ali zato Lamela sad.gif

btw Moses je bolji i od Sterlinga i od Ibe i decko je jak i brz(dok je Sterling samo brz, svaki bek ga otrese ko iz sale) i jedan je od najboljih driblera u ligi(dok je bio u Wiganu bio je te sezone najbolji dribler lige tj. igrac sa najvise uspesnih prodora). ako BR napravi od njega bar pola onoga sto je uradio sa Staridzem eto nama finog pojacanja.

Sakho bi moga da bude kupovina sezone, decko je zverka.

Ilori isto kao Alberto - back up koga nikad nisam gledao.

Aleksandar88
Malo mi je nejasno kako nismo uspeli da izboksujemo otkupnu klauzulu za Mosesa, ovako ispada da razigravamo Celziju igraca, al' ajde, mislim da moze odmah da doprinese. On na jedno krilo, Suarez na drugo, Stuki u spic napada, a iza Couthino, me like it.
rape91
sutra deadline day,da otvaramo play by play :-)
imam osecaj da dovodimo jos jednog ofanzivca!
Joe
QUOTE (Aleksandar88 @ Sep 1 2013, 11:04 PM) *
Malo mi je nejasno kako nismo uspeli da izboksujemo otkupnu klauzulu za Mosesa, ovako ispada da razigravamo Celziju igraca, al' ajde, mislim da moze odmah da doprinese. On na jedno krilo, Suarez na drugo, Stuki u spic napada, a iza Couthino, me like it.

nismo jbg, al' imamo 12 meseci fore da izboksujemo nesto... ako se Moses dobro pokaze kod nas mozda i nece hteti da se vraca u Celzi da greje klupu. verovatno i on sam zna da se leba nece najesti pored Hazarda i ostalih ofanzivaca tamo.

Mario_T
QUOTE (Joe @ Sep 1 2013, 10:53 PM) *
ni ja, nije los ali nije ni nista spec... ali zato Lamela sad.gif

Legao bi nam samo tako ... Luis, Stuki, Coutinho i on. Fantastic four bi bili.
Tonča
QUOTE (rape91 @ Sep 1 2013, 11:11 PM) *
sutra deadline day,da otvaramo play by play :-)
imam osecaj da dovodimo jos jednog ofanzivca!

Nemoj play by play, Underko reko da će nas siluje štakom sve od reda! A poučeni prošlom sezonom, ako otvorimo nema ni ova trojica što su danas bila na stadionu da dođu. biggrin.gif
Scouser
QUOTE (Mario_T @ Sep 1 2013, 11:32 PM) *
Legao bi nam samo tako ... Luis, Stuki, Coutinho i on. Fantastic four bi bili.

Eriksen je od jedno trista do petsto puta bolji igrač od tog Lamele ako mene pitate...

A vidim da si pomenuo Draxlera...ok, nije problem - samo da ostane u dobroj kući tongue.gif ali što Borinija nutkaš na zajam, pa malo li je što bi da se Julian ćapi pa još i ovog da im uvališ!? to je nisko, mojne, tebra smile.gif
Take Two
QUOTE (Scouser @ Sep 2 2013, 12:30 AM) *
Eriksen je od jedno trista do petsto puta bolji igrač od tog Lamele ako mene pitate...

Ja nisam nešto gledao ni Eriksena ni Lamelu, ali ako je jedan plaćen 12 a drugi 30 miliona, onda znam za kojim eventualno treba da žalim - za ovim jeftinijim, jer smo njega možda i mogli da navatamo.
Scouser
upravo tako s obzirom da pretpostavljam da je Eriksen koštao 12 milki, jer je ovaj već došao sa cenom iz Rivera u Romu...Eriksena sam gledao dosta puta u Ajaxu i jako mi se svidelo kako je igrao tamo. Ovaj drugi fićfirić igra neko krilo i voli da mulja do besvesti ... nikad u životu ne bih dao te pare na njega
Digital_Jesus
Ne znam koliko je ovo provereno, ali na tviteru sam naleteo na informaciju da je Ilori oborio klupski rekord Sportinga u sprintu na 100m, pre toga rekord je valjda drzala Kristina...

U sustini, Ilori+Sakho+Moses (ako ima buyout clause) je lep zavrsetak roka, vise nego sto sam se nadao kako je delovalo. Ostali smo jos tanki po nekim pozicijama, ali mislim da ovaj tim moze da konkurise za top4. smile.gif
Scouser
QUOTE (Digital_Jesus @ Sep 2 2013, 01:16 AM) *
U sustini, Ilori+Sakho+Moses (ako ima buyout clause) je lep zavrsetak roka, vise nego sto sam se nadao kako je delovalo. Ostali smo jos tanki po nekim pozicijama, ali mislim da ovaj tim moze da konkurise za top4. smile.gif

Jesmo tanki na nekim pozicijama tj najtanji na DMC - ali evo ovim trošenjima na dva štopera (gde Škrtuljko postaje peti u rotaciji, a Koatesu je tek daleko lepa kuća i još je i sjeban) je BR jednostavno pokazao da on bezrezervno veruje u sposobnosti Alena da može da pokrije to sa Lukasom. Prosto da nije tako, mogućnosti da to reši bi svakako imao.

Sa druge strane ja mogu da prihvatim da negde budemo tanki, ne igramo puno utakmica ove sezone, dosta puta ćemo igrati jednom u 7 dana, i ovo sad zaista izgleda kao bolji tim nego kad je prelazni rok počeo. Sad jebiga da li je za top4 - ne bih rekao da je to realno, ali sa druge strane nije ni neostvarivo i imamo puno pravo da se tome nadamo.
milos7
Ja se ne bih tako lako resio Skrtela koji je danas pokazao kako igra kad je u formi, sto ga je jedno vreme drzalo kao CB broj 1 u Liverpulu. Pored njega tu je Ager. Kolo ure je poceo dobro ali evo imao je peh sa povredom, nece dugo ali pod znakom je pitanja. Sako je tek dosao, treba da se uigra sa zadnjom linijom dok je Ilori operisan u julu i od tad nije odigrao nijednu, mozda je poceo da trenira, pritom ima 20 godina, znaci on je neko za buducnost. Znaci tu su 4 CB a ne 5.
A Vizdom def na pozajmicu da igra jer je mnogo tanak i mnogo gresi
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.