Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rodžer Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162
copkillah
QUOTE (Stevie_G @ Jun 18 2012, 11:54 AM) *
U drugom kolu protiv Sitija. Odlicno, da im zapocnemo ubijanje nade za odbranom titule. cool.gif

Jasno, da olakšamo Junajtedu posao wink.gif
Svebor
Eto i nama titule u poslednjem kolu protiv QPR-a. tongue.gif
vanjuska
Reko sam ja da cemo igrati sa Arsenalom u prva tri kola sigurno, ne mozemo mi njih da zaobidjemo...
milos7
Arsenal uvek u prvim kolima
Ovo moze da bude i lose i dobro..ako krenemo ga gazimo onda samopouzdanje ce da raste..a zna se da LFC dobro igra jake utakmice...sa druge strane ako krene lose onda ce odmah da padnu sve ambicije u vodu..
Mada raspored treba da gledaju one ekipe ispod prve polovine tabele.. ali kad nema transfera moramo da komentarisemo raspored
Thead
PSG hoce da kupi Carroll-a?!
ne bih volio da ode sad kad je pocheo da igra
Cosa
QUOTE (Thead @ Jun 19 2012, 08:38 AM) *

Ako su dobre pare, neka ga nose i neka im je sa srecom.
copkillah
Neozbiljni ste sa tim pričama o Kerolu, zaista.
kloppeks
QUOTE (Svebor @ Jun 18 2012, 01:39 PM) *
Eto i nama titule u poslednjem kolu protiv QPR-a. tongue.gif

Hail.gif
Svebor
Aquaman
miskooo
CITAT (Thead @ Jun 19 2012, 08:38 AM) *

Kamo srece da ga traze, ali sumnjam....
LUIS_7_SUAREZ
CITAT (Svebor @ Jun 19 2012, 04:31 PM) *

Njegov agent prica drugu pricu.
http://www1.skysports.com/football/news/11...aits-on-Rodgers
Take Two
Diame potpisao za WHU, toliko o tome dry.gif
dejabgb75
Pa neka mu je sa srećom. Rodgers se navodno interesuje za Victora Wanyamu iz Celtica, meni deluje da je dobar, mlad i jak kao bik a valjda i zna sa loptom.......?
Joe
u Skotskoj ligi bi i ja bio dobar, al' ko zna mozda i valja taj crnja nesto...
Reds
QUOTE (dejabgb75 @ Jun 20 2012, 01:31 PM) *
meni deluje da je dobar, mlad i jak kao bik a valjda i zna sa loptom.......?

zar se taj lik ne zove ček tiote..?smile.gif
Vanja Trotter
Ja prvi put čujem za tog lika iz Seltika. tongue.gif A i šta će nam imamo Čarli Adama!
matori lfc
Citam malo pre De Rosi iako je produzio ugovor na 5 dina,premijer liga ga zove a onda odem na Lfc i citam da je De Rosiju Dzerard idol i da mu se divi...jao kad bi njega doveli!!! Pored Cabija Alonsa po meni najbolji igrac na toj poziciji na svetu! A i Skot Parker neki dan nahvalio Stevu,kao kako se super snalaze na terenu i to.Jos ne mogu da prezalim sto ga onomad nismo doveli iz Vest Hema za smesne pare!
AnF1elD
Giroud novi tobdzija. Toliko o pljuvanju na njegov racun pojedinaca ovde. Ne bih voleo,ali mislim da cete ga pljuvati jos vise. Znate vec zasto to kazem. :S
Djotun
kakvo mrtvilo.
sedplas
http://www.football-italia.net/20270/liver...-waiting-borini

sve se cesce on pominje. nisam ga gledao, ali je mlad i ima dosta solidan ucinak po utakmicama. dao je 15 na 35 utakmica (za Svonsi i za Romu)

a tu je i ovo

LFC News ‏@LFCtransfernews
RT @JohnFogartyIrl: Hearing #LFC have made inquiries about Porto's James Rodriguez. Talk of a £23m bid."

AnF1elD
Brendan Rodgers is chasing Italian hitman Fabio Borini.

The new Liverpool boss wants the 21-year-old Parma striker to join his Anfield revolution — but it will cost around £10million.

Rodgers knows all about Borini, having coached him as a youngster during his days as Chelsea’s youth chief.

And the Italian also had a loan spell at Swansea when Rodgers was in charge.

But the Kop manager plans to make former Swans midfielder Gylfi Sigurdsson his first signing from Hoffenheim.
Joe
QUOTE (AnF1elD @ Jun 22 2012, 03:07 PM) *
Giroud novi tobdzija. Toliko o pljuvanju na njegov racun pojedinaca ovde. Ne bih voleo,ali mislim da cete ga pljuvati jos vise. Znate vec zasto to kazem. :S

laugh.gif
Take Two
QUOTE (AnF1elD @ Jun 22 2012, 08:12 PM) *
Brendan Rodgers is chasing Italian hitman Fabio Borini.

Meni je malo blesavo da Rodgers traži samo igrače koje je već trenirao - Sygurdsson, Sturridge, Borini...

Zato pretpostavljam da su to uglavnom novinarska nagađanja.
AnF1elD
Pa pazi,na dosta stranih sajtova se spominju ti igraci,ne verujem da bas svaki sajt i svake novine pricaju gluposti. Ima tu istine sigurno. A vema je moguce da hoce bas te igrace koje je trenirao posto ih poznaje i sigurno zna koliko mogu da pruze. Meni se realno svidja opcija Borini - Sygurdsson. Sturridge nije takodje los,ali previse sebican i temperamentan. Voli mnogo da sutira,i da davi loptu,tacnije dribla,iako nije neki dribler. Ali ko zna,mozda sve to bude super. biggrin.gif
rape91
ako nas Borini ne unapredi nece niko isuse.gif
Starscream
Borini nema reseno pitanje vlasnistva izmedju Parme i Rome. A sto se tice naseg povezivanja sa igracima sa kojima je BR radio, to je iz ciste novinarske lenjosti (Kalou, Staridz, Borini...).
Tonča
@Take Two & Starscream

A kada je to Rodgers sarađivao sa Sturridgeom? smile.gif
Starscream
ohmy.gif

Nije saradjivao sa njim, ali novinari vole i te veze izmedju bivsih klubova menadzera , kao sto nas dovode u vezu sa nekolicinom iz Reala zbog veze BR sa "specijalnim"
copkillah
Onda može Xabi, dvajes' miliona da ponude, ionako mu ističe ugovor na kraju godine.
BoJaNNNNN
CITAT (Starscream @ Jun 24 2012, 04:13 PM) *
Borini nema reseno pitanje vlasnistva izmedju Parme i Rome.

Otkupila ga je Roma.
Take Two
QUOTE (AnF1elD @ Jun 24 2012, 11:19 AM) *
Pa pazi,na dosta stranih sajtova se spominju ti igraci,ne verujem da bas svaki sajt i svake novine pricaju gluposti. Ima tu istine sigurno.

Još kad bi svi ti sajtovi dobijali te informacije samostalno, a ne prepisivali jedni od drugih biggrin.gif

@Tonča: Nemam pojma koliko je on dugo bio u Čelsiju, negde kao da sam čuo to "Rodgers voli Sturridga još od kako ga je trenirao u rezervama CFC" ili tako nešto...
Daniel Agger
CITAT (copkillah @ Jun 24 2012, 06:12 PM) *
Onda može Xabi, dvajes' miliona da ponude, ionako mu ističe ugovor na kraju godine.

Mislim da bi to bilo najbolje utrosenih 20 miliona u istoriji sporta... rolleyes.gif
AnF1elD
@Starscream,roma je odkupila i ostalih 50% ugovora od parme,sto se tice Borinia. Bas iz tog razloga sto su videli da mogu da ga prodaju i zarade vecu lovu.
LUIS_7_SUAREZ
CITAT (Take Two @ Jun 24 2012, 10:16 PM) *
@Tonča: Nemam pojma koliko je on dugo bio u Čelsiju, negde kao da sam čuo to "Rodgers voli Sturridga još od kako ga je trenirao u rezervama CFC" ili tako nešto...

Sturridge nikad nije bio u njihovim rezervama, on je bio u sitiju, pa otisao u prvi tim chelsea.
dejabgb75
pa mi smo 100% blesavi ako kupimo tog Borinija i to još po ceni od 10m...ne vidim logiku ,pride, da rodžers dovlači igrače koje je on trenirao ko zna kad i gde...Sig bi tu bio izuzetak i na tome treba ostati.. ima bre toliko dobrih igrača a mi ponovo brljavimo....
Narsil
Borinija je Roma otkupila potpuno od Parme.

Borini.
1jeAhonen
...i dok se ovde danima vrte kojekakva imena, a od pojačanja zasad ama baš ništa...mogli smo da otvorimo topik na temu naših reprezentativaca, bili smo najzastupljeniji a najjače utiske ostvarili su svakako Stivi Dži onim trima asistencijama , Džonson odličnom igrom u odbrani(mada i jedan autogol) i Kerol koji je igrao veoma solidno i zabio glavudžom..Hendo je ulazio dok je Keli bio na klupi... i Dauning, koji nije nikome zatrebao...
Djotun
Kako stvari na internetu stoje Gylfi ce u totenhem isuse.gif
Take Two
Sad nagađaju da će City u zamenu za Aggera da ponudi Lescotta (i $$$, naravno) isuse.gif
Djotun
koja je patnja voleti ovaj klub, kao da sam ceo zivot zaljubljen u ribu koju jebu razni i mnogi sad.gif
LUIS_7_SUAREZ
Ako Sigurdsson ode u Totenham to samo pokazuje koliki je degen od coveka. Znaci on je spreman da zajebe Rodgersa sa kojim je radio i da ode tamo gde mu niko ne garantuje da ce igrati, ne zna se ko ce biti trener, ocekuje se da 2 najbolja igraca odu iz kluba, samo da bi verovatno dobijao 20 000 evra vise nego sto bi dobijao u Liverpoolu. Strasno.
AnF1elD
City je opako krenuo na Skrtela,koji e sam izjavio da mu je jako tesko sto ne igramo ponovo Evropu. Znaci nezadovoljan je. Ne bi me udilo da predje. Inace vidim neki kazu da Borini ne vredi tih 10m za kojih bi ga doveli. Nemojte tako pricati,ima verujem ovde mnogo nas koji prate skoro sve lige i klubove. Borinia sam gledao vise puta,decko je zaista talentovan i veoma dobar tehnicar. Zna i da da gol i da dobro uposli drugog napadaca,tacnije asistira (ne klasicnim dodavanjem,nego predobrom dugom loptom ili nekim pasom u prazan prostor). Mislim da nama treba jedan takav. Kada sam objasnjavao mislio sam da nije tipa Gomez iz B.M. koji ne ume da dribla,doda,nego samo prijem u sut,klasican spic. Borini je vise kao Suarez,ume da dribla,brz je,da povuce loptu,da uposli i sto je veoma bitno ima osecaj za gol. Ne znam za druge,ali ja bih voleo da ga vidim u nasim redovima.
copkillah
QUOTE (djotun @ Jun 26 2012, 11:54 AM) *
koja je patnja voleti ovaj klub, kao da sam ceo zivot zaljubljen u ribu koju jebu razni i mnogi sad.gif

jedna od najboljih definicija ikada.
Nikša
dobro je, izgleda da Borini hoce da ostane u Romi
milos7
Joleon Lescott may be on his way away from Manchester, however, as City are said to be mulling over letting him go to Liverpool, which would facilitate City's swoop for Daniel Agger.
Cudo nisi rekli Stefan savic

Nama treba Pirlo
Starscream
Zar "po internetu" $iti nije zagrizao za Skrtela ? A te price da Sig ide u Tott su prenaduvane. Poslali su ponudu i to je to za sad.

Takodje smo, navodno, zainteresovani za Rondona iz Malage.
Djotun
Nama treba tocak vremena.
Puki
Djotune ka Njegos si.
smile.gif
Take Two
QUOTE (Starscream @ Jun 26 2012, 04:00 PM) *
A te price da Sig ide u Tott su prenaduvane. Poslali su ponudu i to je to za sad.

Samo su poslali ponudu koju je Hoffenheim prihvatio, ništa više. Prenaduvano biggrin.gif

QUOTE (LUIS_7_SUAREZ @ Jun 26 2012, 12:13 PM) *
Ako Sigurdsson ode u Totenham to samo pokazuje koliki je degen od coveka. Znaci on je spreman da zajebe Rodgersa sa kojim je radio i da ode tamo gde mu niko ne garantuje da ce igrati, ne zna se ko ce biti trener, ocekuje se da 2 najbolja igraca odu iz kluba, samo da bi verovatno dobijao 20 000 evra vise nego sto bi dobijao u Liverpoolu. Strasno.

Prilično je besmisleno kriviti Sigurdssona za činjenicu da ga Liverpool nije kupio. Nije on slobodan igrač pa da bira za koga će da potpiše - Tottenham se dogovorio za 10 miliona sa Nemcima, i šta sad on treba da radi? Da kaže "zajebite taj transfer, hajde da čekamo da se LFC smisli da li hoće da me kupe"?
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.