Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rodžer Junior
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Transferi i Glasine
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162
Reds

smile.gif
vanjuska
A i onaj kiks kad je Agger udario glavom, a sa linije skinuo Podolski. Ali i dalje ne vidim da je losiji od Reine (u trenutnoj formi). U istom je, po meni, rangu trenutnu sa Llorisom. Tako da je tu ne bi menjao nista, pre bih pojacao tu tuznu obranu koju oni imaju, nego menjao golmana...
Jamaica
QUOTE (Reds @ Jan 31 2013, 09:31 PM) *

smile.gif

Video sam to biggrin.gif WTF? biggrin.gif

Mada na Wikipediji je malo konfuzno koja je to liga. Ne izgleda kao da je četvrta, a mrzi me da palim menadžer da im proveravam strukturu smile.gif U Brazilu je neko komplikovano takmičenje, imaju ta prvenstva država koja su odvojena od nacionalnog i tako to...
rape91
QUOTE (Jamaica @ Jan 31 2013, 08:49 PM) *
Ne mogu da se setim tačno šta beše, ali juče je imao bar jednu komičnu procenu situacije, imali su sreće da nismo dali gol.

imao ih je vise ali najgluplje je ono driblanje Sturridgea kada je malo falilo da damo gol

Ko hoce da prati uzivo desavanje Skysports
Jamaica
Ali što je Odemwingie izgleda seo u kola i došao do Loftus Road-a u pokušaju da sam sebe transferiše biggrin.gif
rape91
Upravo su na Sky-ju rekli da smo pokusali da angazujemo Cuencu ali se on odlucio za Ajax... Sto se mene tice ja sam zadovoljan,Cuenca mi se uopste ne svidja
Jamaica
Sky pušta patke na sve strane, presmešni su. Guardian je mnogo bolji.
rape91
QUOTE (Jamaica @ Jan 31 2013, 10:28 PM) *
Sky pušta patke na sve strane, presmešni su. Guardian je mnogo bolji.

Graham Hunter,za koga kazu da poznaje odlicno situaciju u Barsi je to malopre rekao u SSN
Svebor
Rory Delap has left Stoke for Barnsley. "Perhaps Michael Owen should practice his throwing, he might get a game then," chortles Mark Judd. laugh.gif
Jamaica
QUOTE (rape91 @ Jan 31 2013, 10:31 PM) *
Graham Hunter,za koga kazu da poznaje odlicno situaciju u Barsi je to malopre rekao u SSN

Balague says otherwise, kome verovati ko zna smile.gif

LOL, Vila je dovela Simon Dawkins-a. Znam ga sa jednog od starih menadžera, Spursi su ga uvek puštali posle prve sezone, bio je odličan za Konferenciju biggrin.gif Kako će da ispadnu iz lige ovim tempom, neće znati šta ih je snašlo.
rape91
Alex Ox-Chamberlain ‏@Alex_OxChambo
Does Odemwingie need a place to stay tonight?

hahaha Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Fred Kremenko
ODEMWINGIE WOAAHH, ODEMWINGIE WOAAHH, HE DROVE TO QPR, THEY LEFT HIM IN HIS CAR, ODEMWINGIE WOAHHH, ODEMWINGIE WOAAHH"
biggrin.gif
rape91
Gotov je prelazni rok. Nije bio zanimljiv kao neki prethodni ali dobro...
Potrosili smo 20 milki,valjda ce se isplatiti. Posle Njuke i QPR smo najvise potrosili u ovom roku. U zdravlje!
Reds
QUOTE (Fred Kremenko @ Jan 31 2013, 11:49 PM) *
ODEMWINGIE WOAAHH, ODEMWINGIE WOAAHH, HE DROVE TO QPR, THEY LEFT HIM IN HIS CAR, ODEMWINGIE WOAHHH, ODEMWINGIE WOAAHH"
biggrin.gif

ima i ova

"Hey, I just drove here. And this is crazy. I'm in your car park. So sign me maybe"
Stevie_G
Didi Hamann @DietmarHamann
Odemwingie just turned up at my door ...i didn't let him in either #WBA

Hail.gif
Svebor
CITAT (Jamaica @ Jan 31 2013, 11:11 PM) *
LOL, Vila je dovela Simon Dawkins-a. Znam ga sa jednog od starih menadžera, Spursi su ga uvek puštali posle prve sezone, bio je odličan za Konferenciju biggrin.gif Kako će da ispadnu iz lige ovim tempom, neće znati šta ih je snašlo.

"I'm starting to think Paul Lambert is using Champ Manager to search players and doesn't know quite how to work the filter," muses Ben Bennett. laugh.gif
rape91
Liverpool have already agreed to sell striker Andy Carroll to West Ham at the end of the season, according to Hammers co-owner David Sullivan.

Pominje se ona klauzula od 17 milki. Ovo smo vec pretpostavljali da ce se desiti. Ja sam Carrolla mnogo zavoleo ali jebi ga kad se ne uklapa u Rodgersove zamisli. I cenom sam zadovoljan kad se uzme u obzir kako je igrao kod nas,sad je povredjen tako da nismo mogli vise ni da izvucemo.
Eto West Ham nam fino plati Carrolla i oslobodi nas tereta zvani Coleova plata. Hvala im!
Plus ovo su lepe pare za pocetak sanjarenja o letnjim pojacanjima

edit:
sinoc sam se sprdao ali koliko mi je zao sada kad gledam ovaj intervju sa Odemwingijem ,posebno sto mi je gotivan igrac. A i onaj komentar o Suarezu ga je mnogo podigao u mojim ocima
vanjuska
Jamaica
17m za Kerola znači jedan više nego dobar igrač na leto ako lepo potrošimo pare, fine by me.
1jeAhonen
CITAT (rape91 @ Feb 1 2013, 12:19 AM) *
Gotov je prelazni rok. Nije bio zanimljiv kao neki prethodni ali dobro...
Potrosili smo 20 milki,valjda ce se isplatiti. Posle Njuke i QPR smo najvise potrosili u ovom roku. U zdravlje!

ali smo za razliku od njih koji su doveli francuze i islužene renomirane igrače za borbu u čempionšipu, doveli dva kvalitetna pojačanja. Prvo je očigledan ubod, a drugo obećava da to treba bude. Dok smo letos pojačavali sredinu, sada napad...odbrana će doći na red. Možemo biti skromno zadovoljni.
Aleksandar88
CITAT (Jamaica @ Feb 1 2013, 09:03 PM) *
17m za Kerola znači jedan više nego dobar igrač na leto ako lepo potrošimo pare, fine by me.

Darren Bent, princ Harry ? Dobar igrac je sirok pojam...
Mario_T
QUOTE (Jamaica @ Feb 1 2013, 09:03 PM) *

10-12 miliona za obestecenje Realu za Xabija, i da ostane para za signing fee. Ja bi bio vise nego zadovoljan.
Jamaica
Previše je to para za njega, nije više dečak, ima godinu i po dana do isteka ugovora, a verujem da bi ga prodali samo ako je višak. Ja bih dao 5-8m za Alonsa maksimalno, pogovoto što bi imao poveću platu.
Daniel Agger
Naravno da je bitno koliko ima godina,ali bitnije je fizicko stanje igraca...Xabi nit se povredjuje,nit se godine osecaju u njegovoj igri,igra svaku utakmicu 90 minuta,a o njegovom kvalitetu ne treba ni pricati...
Kupuj kewlpics.gif
Vanja Trotter
Ako prodamo Kerola ja istog momenta okrećem prase na ražnju. biggrin.gif Barem smo obezbedili sebi mesto u rubrikama ''Worst transfers ever''.
rape91
Na leto GK,CB,LB,AMC(osim ako se Coutinho ne pokaze kao novi Zidane),jedna napadacka opcija-ja sam vise za spica ali moze i krilo. A ne bi skodilo neki krupni DMC koji ce da se bije sa raznim Stokama.
Dee Jay
CITAT (rape91 @ Feb 3 2013, 10:27 PM) *
Na leto GK,CB,LB,AMC(osim ako se Coutinho ne pokaze kao novi Zidane),jedna napadacka opcija-ja sam vise za spica ali moze i krilo. A ne bi skodilo neki krupni DMC koji ce da se bije sa raznim Stokama.

Mislim da nam klasičan špic nije toliko neophodan. Igramo sa jednim špicem, Sturridge se lepo uklopio, mislim da Suarez treba tu da igra, a imamo i Borinija. Na AMC isto imamo Coutinha, Jonja, Hendersona pa reći ću i Gerrarda iako on kod Rodgersa mislim nije nijednom to igrao.
Sad bih po prioritetima poređao CB, krilo, GK, DMC, LB
sedplas
nama treba neki crnac. biggrin.gif

ali ozbiljno, treba nam neka zivotinja da moze da dominira kad igramo protiv nekih siledzija, bilo na sredini, bilo u odbrani, a ne bi se zalio da kupimo po jednog za obje pozicije.
Reds
QUOTE (sedplas @ Feb 4 2013, 12:11 AM) *
nama treba neki crnac. biggrin.gif

ali ozbiljno, treba nam neka zivotinja da moze da dominira kad igramo protiv nekih siledzija, bilo na sredini, bilo u odbrani, a ne bi se zalio da kupimo po jednog za obje pozicije.

daj diabija beer.gif
venger svakako jednom godišnje proda najbolje fudbalere,tako da bi mogli jednog diabija bas fino da iskoristimo.
Take Two
Mogli bi, na te tri utakmice godišnje koliko će da bude zdrav. A u međuvremenu Wenger ga zameni onom životinjom od Diamea, koji je trebalo da potpiše za nas da se nismo raspali pred letnji prelazni rok dry.gif

U ostalom, nije teško biti najbolji vezista Arsenala. Vidi onog Songa, odigrao jednu pristojnu sezonu (bunario RVP-a), i odmah Barcelona. Posle toga ima da bude pravac Katar, Rusija, ili tako nešto...
rape91
S obzirom da smo ispali iz svih kupova ostaje nam da se skoncetrisemo na PL i LE. I nije nam nesto zgusnut raspored tako da mozemo najjacim snagama da idemo na oba takmicenja. Ako izbacimo Zenit,a mislim da mozemo, imamo protivnika iz kategorije laksih u sledecoj fazi,nakon toga sve je moguce. Ja licno bih voleo da osvojimo ovo takmicenje ,ne toliko sto sam lud za tim trofejom, vec zato sto bi nabilo samopouzdanje igracima i jos bitnije po meni, sto bi podiglo samopouzdanje Rodgersu. Mislim da mu je potrebno nesto tako da mu pokaze u kakav klub je dosao i da je ovaj klub sposoban da osvaja trofeje. Cini mi se da jos nije prelezao neke Swanseajevske bolesti.

Na twitteru se pojavila informacija od nekog ko je dosad povremeno imao prave informacije,mada cesto i netacne(freelance journalist),da ce FSG Rodgersu dati 35 miliona sterlinga plus prihode od prodatih igraca. Uracunas prodaje Carrolla i Reine i dodjemo do neke cifre od oko 60 milki.
Mozda prodamo jos nekog-Coates,Downing,Allen... i bice para za pristojne igrace.

Hocu na leto da vidim Julio Cesara(ako qpr ispadne) ili Begovica!
Drug koji prati francusku ligu(da, francusku, i ja sam jedva poverovao smile.gif ) mi kaze da u Tuluzu igra neki Kapue,ili tako nesto, za koga znam iz managera, ali mi on kaze da je decko zver na sredini(DM) i da ce sigurno preci u veci klub na leto,tako da...
Dee Jay
Bilo bi lepo kada bi što dalje dogurali, pa na kraju i osvojli LE ne samo zbog samopouzadnja, već i konkretno zbog koeficijenata, da nas povratak u LŠ ne zatekne u nekom četvrtom šeširu. Međutim s obzirom na to da je već na početku sezone rečeno da je liga apsolutni prioritet, što smo i pokazali laganim ispadanjem iz oba kupa dry.gif , i na poslednje izjave Gerrarda (link) i Sturridga (link), mislim da ćemo pre da jurimo četvrto mesto do kraja iako imamo veliki zaostatak nego da probamo da osvojimo LE.

Što se tiče odlazaka iz kluba, Carroll definitvno odlazi, od ostalih najbliži tome su mi Coates i Assaidi. Allena ne vidim da prodajemo na leto ma kakav bude do kraja sezone, a ostaje da vidimo jel Reini ono bio 'Riise' momenat. Mada verovatno bi naši vlasnici jedva dočekali da ga prodaju, ali ne znam koga će da kupe kao zamenu. Stoke im maznuo glavnu metu, engleskog talenta među stativama Butlanda dry.gif . Jedino da ovi pošalju Begovića nama, ali ne znam šta bi mi tu tražili ako ga hoće utd. Ima bar tri, četiri pozicije na kojima bi trebali pre da se pojačavamo nego sad da kupujemo novog golmana.
Narsil
Pepe, molim te, odbrani neki penal u sledećim utakmicama, čisto da ne moramo da te prodajemo. smile.gif
milos7
Kao sumnjaju za namestanje Liverpul debrecin od pre 3-4 godine u LS

http://www.guardian.co.uk/football/2013/fe...ons-league-2009
Dee Jay
Pa u tome i jeste stvar, ne moramo. Daleko je nema Reina od problema i kritičnog mesta u timu, ali njegova prodaja malo malo pa iskoči negde kao tema. Zašto bi prodavali Reinu, ako ne možemo da dovedemo boljeg golmana, i koliko ima boljih od njega, bez obzira na njegovu trenutnu formu? Mada, deluje mi da bi ga naši vlasnici vrlo rado prodali, ima 31 godinu, a može dosta na njemu da se zaradi. On samo nek brani kao protiv Citya, ne bih se iznenadio da na kraju to stvarno i urade. A ako se to ikada desi, onda neka ga prodaju za masne pare i obezbede što je moguće bolju zamenu.
bocejan
Pa tu je ovaj Poleksic primao pare, ne Liverpul. Veca je sramota sto coveku koji je trebalo da primi dva ili vise gola, mi smo dali jedva jedan.
Dee Jay
CITAT (milos7 @ Feb 5 2013, 01:40 PM) *
Kao sumnjaju za namestanje Liverpul debrecin od pre 3-4 godine u LS

http://www.guardian.co.uk/football/2013/fe...ons-league-2009

Koliko sam ja shvatio Singapurci su platili golmanu da primi 3 gola i više, samo smo mi igrali tada toliko loše da smo jedva dali i taj jedan biggrin.gif. Ja ne vidim kako smo mi tu učestvovali u nameštanju.
Edit: Nisam video prethodni post.
milos7
Na nekom nasem programu su rekli kao trebao da primi 3 gola, ali nisu rekli da je dobio instrukcije od singapurcana nego kao sigurno od liverpula, sto je bilo cudno jer to je bilo prvo kolo koliko se ja secam te mizerne godine u LS a i inace..i kome treba gol razlika u prvom kolu. Ali bitno da se pomene liverpul, da se proda prica.. jer da su igrali debrecin metalist sve bi bolela patka za to.

Dobro je da liverpul nema veze sa tim sem sto je eto bio ucesnik te utakmice silom prilika. Samo bi jos falila neka suspenzija na celokupnu situaciju
sedplas
hahaha znajuci nasu srecu osvojicemo 4. mjesto ali ce da nas diskvalifikuju na par godina zbog Debrecina.
Take Two
QUOTE (milos7 @ Feb 5 2013, 02:16 PM) *
Na nekom nasem programu su rekli kao trebao da primi 3 gola, ali nisu rekli da je dobio instrukcije od singapurcana nego kao sigurno od liverpula

To može samo RTS i njima slični isuse.gif

Cela priča oko nameštanja utakmica je direktno vezana sa tim singapurskim kladionicama, njima trebaju tačni rezultati, jebe se Liverpulu i Rafi Benitezu da li će da dobiju mađarski tim sa jedan ili osam razlike...
Trunks
Jeste ali jako smara što se u istoj rečenici spominje Liverpul i nameštanje utakmica iako nema nikakve direktne veze.
vladx
QUOTE (bocejan @ Feb 5 2013, 01:48 PM) *
Veca je sramota sto coveku koji je trebalo da primi dva ili vise gola, mi smo dali jedva jedan.

Vec sam podjebavan zbog toga. biggrin.gif
Under
QUOTE (Dee Jay @ Feb 5 2013, 12:07 PM) *
Jedino da ovi pošalju Begovića nama, ali ne znam šta bi mi tu tražili ako ga hoće utd.

ako bi mi prodali Reinu, mozda bi Begovic pre odabrao nas nego skam (ako je isti finansijski momenat), mislim da je on svestan da je De Gea ipak velika konkurencija i da mu tamo ne bi bilo zagarantovano mesto startnog golmana. mada mislim da moze da se uzmi i bolji golman od Begovica, a kontam da ce SToke da zacepe cifru. sta je sa onim Akinfejevim? jel' ziv posle one povrede? ne pratim ruse vise, samo ponekad pogledam tabelu.
rape91
QUOTE (Under @ Feb 5 2013, 06:17 PM) *
ako bi mi prodali Reinu, mozda bi Begovic pre odabrao nas nego skam (ako je isti finansijski momenat), mislim da je on svestan da je De Gea ipak velika konkurencija i da mu tamo ne bi bilo zagarantovano mesto startnog golmana. mada mislim da moze da se uzmi i bolji golman od Begovica, a kontam da ce SToke da zacepe cifru. sta je sa onim Akinfejevim? jel' ziv posle one povrede? ne pratim ruse vise, samo ponekad pogledam tabelu.

Julio Cesar,samo QPR da ispadne. Gledao sam ih zadnjih nekoliko kola i neverovatno brani. A sto se tice Begovica verovatno ga nisi skoro gledao,decko kida ove sezone,sad je Arsenalu skinuo 3-4 zicera
milos7
Ne znam jel pod moranje prodati reinu?? Zulio ima 33 ove puni 34, dal ce da brani jos 5 godina?? Nece. Sansa je propustena kada je stouk kupio butlanda. Od ovih rezervi dzons moze da uskoci ali on nije klasa. Liverpul mora da ima i golmana klasu kao sto ima klasu u dzerardu i suarezu jer nekad i golman donese poene. Hart i ceh su ta klasa. Reina bio dok nije poceo da sere. Videcemo kako ce da zavrsi ovu sezonu, mozda se stabilizuje
1jeAhonen
Poleksic je pod istragom..a to sto je neko kontaktirao Poleksica i sto je ovaj možda i hteo da proda meč ima veze s kladionicama ,nema veze s Liverpulom, posebno ne u meču protiv Debrecina....

A Liverpool spokesman told the Press Association: "We have had no contact from Europol or any other organisation over this."

Meanwhile, Professional Footballers' Association chief executive Gordon Taylor said players at all 92 league clubs were warned earlier this season to blow the whistle if they are approached about illegal betting or match-fixing. Advisers from the PFA visited every club and the dangers of becoming involved in such activities were spelled out clearly.

PFA boss Taylor said the issue of match-fixing was "very high on our agenda". He said: "At the beginning of the season we had a team going out to all the clubs telling the players there should be no betting on any competition they have any association with, and that any approaches should be reported to the authorities.

"We have had some problems with one or two games in the recent past where players at Accrington Stanley and Bury were charged and sanctioned so although it is not commonplace in our country we are not complacent or naive. We need to be vigilant at all levels of the game."
emir_lfc
Misli li neko jos ovde da je Al Habsi iz Vigana dobar golman? smile.gif

Naravno da bih najvise voleo da ostane Reina i mislim da ce ostati, al eto..pitam smile.gif
Trunks
Al' ste otpisali Reinu, stvarno Riise momenat izgleda. biggrin.gif
BoJaNNNNN
CITAT (emir_lfc @ Feb 5 2013, 11:58 PM) *
Misli li neko jos ovde da je Al Habsi iz Vigana dobar golman? smile.gif

Ne. biggrin.gif
Take Two
Al Habsi je dobar golman, ne kiksa tako često a refleksi su mu strašni.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.