Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Swansea vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Vanja Trotter

vs

13.5.2012. 16:00

Poslednje kolo ove sezone u ligi. Utakmica bitna samo zbog toga da se zna da li će Liverpul biti možda i 7. na kraju? Velšani zadovoljni, ispunili su svoj cilj a to je opstanak. U prethodnom meču ove sezone na Enfildu je bilo 0:0.
Puki
Utakmica bitna samo iz razloga da se zavrsi jos jedna "sta bi bilo, kad bi bilo" sezona.
Mislim da smo svi ovde vec jedno 3 meseca totalno flegmaticni i jedva cekamo kraj ovog prvenstva.
I naravno da nisam zadovoljan osvajanjem "Kupa Lilijane Ronketi".
Izvinjavam se za OT.
Narsil
Ni ja nisam zadovoljan. Bolje bi bilo da nismo ništa osvojili i da što pre privedemo sezonu kraju i čekamo narednu gde ćemo do nekog oktobra biti optimistični. rolleyes.gif

Što se tiče gostovanja Svonsiju, očekujem da igraju klinci malo više. Možda da ga Sterling ubode prvi put. smile.gif
Puki
Jel sam ja to namirisao sarkazam u vazduhu? smile.gif
Ok, trofej je trofej, ali ovo je haos sta smo radili ove godine.
Do decembra. biggrin.gif
Mogao bi da ga zavuce Rahim kad vec nije Rusima.
Starscream
Bez obzira na sve, ja bi voleo da pobedimo. Da zavrsimo sezonu da dobar nacin. A ipak imamo sanse da zavrsimo na 7. mestu. Sterlinga sam video na najnovijim slikama sa treninga , tako da ce verovatno biti bar na klupi.

2:0 za nas happy.gif
bocejan
Ne bi me iznenadilo i da izgubimo. Labudovi su to. Ne mozes gol da im das ni na svom terenu.
matori lfc
Sto neko rece bilo bi lepo da sezonu zavrsimo pobedom ili ti na 7 mestu! Osecam da ce sastav biti sarenolik,Sterling neverujem da ce da pocne ali bi mogao da udje u 2 poluvremenu bar pola cuke.Kerol i Suarez strelci!
vladx
Bellamy siguran starter.
Reds

samo taj rad!
vladx
Iznenadjenje za mene sto nece biti Bellamy-ja od starta.
Confirmed #LFC team: Doni, Kelly, Carragher, Agger, Johnson, Henderson, Shelvey, Maxi, Downing, Carroll, Suarez
Subs: Jones, Enrique, Coates, Kuyt, Spearing, Sterling, Bellamy
Take Two
Ima li neko stream? Mrzi me da gledam multiprenos na SK...
BoJaNNNNN
CITAT (Take Two @ May 13 2012, 03:28 PM) *
Ima li neko stream? Mrzi me da gledam multiprenos na SK...

http://www.firstrowsports.eu/watch/122586/...verpool-fc.html Bice ovde kasnije. Ako neko nadje i druge linkove,nek postuje

http://www.venturetv.me/channel6.php

http://blade-sports.info/stream9.html
bocejan
http://www.yycast.com/kiwiwisporstssaddsads
Ovde najavljuju preko onih livetv.ru.
Digital_Jesus
Meni ne radi ni jedan od ovih linkova gore... Ako neko ima bilo kakav link, neka postuje, ja za sada nista nisam uspeo da nadjem sad.gif
BoJaNNNNN
Evo sa RAWK-a http://www.redandwhitekop.com/forum/index....159#msg10314159
Take Two
Meni radi ovaj Bojannnnnov odlično, hvala smile.gif
Kameni
Koji od njih tacno, Take?
Take Two
Onaj prvi: http://www.firstrowsports.eu/watch/122586/...verpool-fc.html

Kakav početak Hail.gif Slepci.
vladx
Meni nista ne otvara. sad.gif

Radi, hvala. smile.gif
bocejan
Ova utakmica ce nam odstraninti i trunku optimizma za sledecu sezonu. Izgleda nasi resili da nas ukopaju, da gore ne moze da bude.
BoJaNNNNN
Sva sreca pa je Swansea dosao da igra fudbal, za razliku od nas.
Take Two
Swansea i ne ume drugačije, ljudi igraju pa razbijaju. Ali mi smo njanjavi i nezainteresovani uglavnom. Carroll u svom stilu, maksimalno jedan dodir pa šut, nema veze gde se nalazi i da li ima saigrača u boljoj poziciji...

Doni nas čupa.

Carroll psycho isuse.gif
Pedja_Nbg
Ко их плаћа да (не)играју... isuse.gif
bocejan
Kada cemo mi da igramo kao Swansae?
Ako su nezainteresovani da igraju, zasto primaju platu. Nije prvi put ove sezone.
Take Two
Jonjo se danas očajno postavlja, svaka lopta kroz sredinu ga je prošla. Kao da samo njega čekaju da krene napred, a onda dodaju pored, svaki put je bio negde između.

Bolja igra u drugom poluvremenu, ali opet ono staro - bez smisla, bez organizacije, uzmi loptu i zaleti se pa šta bude...

Naravno isuse.gif
bocejan
Eeee, Swansae da necemo moci u dve utakmice da pobedimo nisam ni pomislio.
Pedja_Nbg
Искусно. Када играш као група девојчица која има менструацију, не можеш ни боље да очекујеш. Сезона за заборав.
Take Two
I ovaj gol je na račun slabog central midfielda, defanzivno. Krila konstantno moraju da ulaze u sredinu da pomažu Jonju i Hendersonu, a onda ostavljaju 100 kvadratnih metara beku da utrči i centrira...

Opet ću reći - ozbiljni timovi ne igraju bez zadnjeg veznog.
emir_lfc
jbt. svi divljaju, daju golove, igraju srcem....a mi, mi smaramo sad.gif
Starscream
e jebiga...
Taman sam pomislio da mozemo da zavrsimo sezonu sa pobedom posle lose sezone chair.gif deadhorse.gif

Idemo dalje. lfc.gif
Narsil
Gledao sam naizmenično nas i Siti pa mi je malo seckalo. Nije mi jasno zbog čega klinci nisu u sastavu kod apsolutno nebitnih utakmica.
Stevie_G
Jbg poraz za kraj sezone, bilo je bolje drugo poluvreme, Kerolu svaka cast za makazice, ali onaj Vorm bolesno brani ove godine. Suarez uzasan danas, Carroll mnogo nervozan, Kelly defanzivno dobar a u napadu beskoristan (on mora da igra stopera). Doni je solidno branio.
Narsil
Doni je odlično branio. Ma, nije bitan poraz koliko sramotna igra. Kao i većim delom sezone.
bocejan
Pa nije bitan, zato sto smo zasrali kada je bilo bitno. Ali mi ne mozemo da napravimo igru cele sezone i zasto bi se nadao da cemo moci da uradimo nesto za 3 meseca.
Narsil
Zato što ti to jedino preostaje? Osim ako ne misliš da planiramo još jednu ovakvu sezonu. Nadam se samo da smo nešto naučili. Vlasnici mi ne deluju kao neozbiljni ljudi i ne verujem da će trpeti niske udarce nadalje.
vladx
Danas sa Liberty-ja jedino zalim za Carroll-ovim makazicama.
Scouser
Koliko sam samo puta rekao sebi da više belu paru neću da stavim na Liverpul toliko su me svaki put nakon toga naravno zajebali...ne zna se tačan broj. Što je najgore delujem sam sebi potpuno nemoćno, i ne vidim da će se to ikako promeniti sad.gif
dejabgb75
Ne znam šta je tužnije, igra Liverpoola, ostanak Dalglisha ili njegova zamena Martinezom kako navodi još tužniji soccervoice......
Carra
CITAT (Scouser @ May 13 2012, 06:51 PM) *
Koliko sam samo puta rekao sebi da više belu paru neću da stavim na Liverpul toliko su me svaki put nakon toga naravno zajebali...ne zna se tačan broj. Što je najgore delujem sam sebi potpuno nemoćno, i ne vidim da će se to ikako promeniti sad.gif

ja nestavljam na nas pare jos od fiorentine 2009...kad se samo setim kolko sam stavio na singl bag.gif
1jeAhonen
Uopšte nisam pratio utakmicu koja je po svemu bila u drugom planu...no sumrak ove sezone spušta se na Kop a mrak tek dolazi...kad smo mi i na ovoj utakmici maksimum videli u remiju, i to u onom duplogolom.

Afterwards, Dalglish told his post-match press conference: "I think after the second-half performance, the players didn't deserve what they got - the least they deserved was to come away with a draw.

I sad očekujemo promene, možda bolne rezove dok blogeri već licitiraju oko Škrtelovog odlaska, bez sumnje najboljeg igrača ove sezone...
Škrtel i Mirror

p.s.
Čestitke Gradjanima na zasluženoj tituli u utakmici koja je bila poput one istorijske Jugoslavija-Bugarska u Splitu. Preokret u nadoknadi i eto neke sportske pravde da se tituli ne raduje onaj "zinuli som" sa Old Traforda.
milos7
U ovoj sezoni najvise sam se obradovao golu Serhia Aguera, nesudjenom Liverpulcu..
Eto cime moramo mi da se radujemo, tj kad nemamo cemu drugom..
Da je srece pa da je danas Suarez rokao za titulu izjednacenja a Fergi da zeva..
Inace utakmicu nisam ni gledao, pa necu ni da je komentarisem
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.