Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Chelsea vs. Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Take Two
vs.

5. 5. 2012., 18:15 CET, Wembley Stadium

Downing: "The first time I went to Wembley was as a schoolboy with Middlesbrough for the 1997 final. Boro were massive underdogs and we all remember Di Matteo's goal going in off the bar so early. I've hated him ever since!"

Idemo, prognoze, nade, kontramaleri, postave...
Djotun
Ima da buljasimo 120 minuta, da se preznojavamo, da se branimo sa tri stopera, da im ga umuljamo iz kontre, i osvojimo kup.
Total Soccer
1-2, Kuyt u produzecima za pobedu. Nadam se da necemo igrati kao picke i sa 3 CB-a i bez Karagera.
Vanja Trotter
Tvrd meč, užasno tvrd će biti. Nekih 0:0 do kraja, pa penali, ili neka muljava pobeda od 1:0 u regularnom toku. tongue.gif Ako ne osvojimo ovaj kup neki bi trebalo da napuste klub.
copkillah
Na penale osvajamo, šta vam je.
kloppeks
Gol daje Dauning u inat Di Mateu sto mu je srusio decacke snove!
BoJaNNNNN
Potencijalno veoma dosadna utakmica.
1:0 Andy Caroll pred kraj regularnog dela
Narsil
CITAT (copkillah @ May 4 2012, 01:06 PM) *
Na penale osvajamo, šta vam je.

Puki
Plasim se da cemo glatko izgubiti. A ono sto me jos vise plasi je da nam El traitor ne umulja neki gol.
Take Two
Ma neće on da startuje, Drogba je odmarao protiv Njuke. Možda ako uđe sa klupe, ali nadajmo se da neće smile.gif

BTW što se Torresa tiče, super mi je kako su SK komentatori promenili stav za 180 stepeni od kako je umuljao tri gola nekim slepcima (u pobedi od 6-1). Odmah je svaki najrutinskiji potez "divan" i "odličan", a ranije su mu se smejali čim pogrešno primi loptu isuse.gif

Protiv Njuke je Plavšić čak tupio kako bi bilo zanimljivo videti Drogbu i Torresa zajedno na terenu, sigurno bi sjajno sarađivali, jedan je brzi tehničar a drugi je snažni skakač... biggrin.gif Kao da je juče došao u Chelsea, jebote! Kao da ne igraju Drogba i on zajedno svaku drugu utakmicu bar po 15 minuta, uglavnom nikako. Ja bih lično voleo da ih vidimo zajedno na terenu u subotu, ali samo zato što bi to značilo da Chelsea juri rezultat smile.gif
matori lfc
X ko kuca laugh.gif
bocejan
1-2 za njih. Auto-gol Dzerarda.
Ako smo vec osvojili jedan kup na penale, drugi gubimo Dzerardovim auto-golom. Istorija se ponavlja.
Sve sa njima sto smo igrali,odigrali smo odlicno, e sada sto je tada bio AVB, a nama Lukas to je druga prica.
Rocky
Ма добијају нас. 3:0 или 2:1. Ако дамо гол то ће га дати Суарез или Керол.
Stevie_G
Torres moze jedino da se izdrkava na odbranu QPR-a i Lestera (jedino je na ta 2 meca postigao vise od jednog gola), videli smo kako on igra protiv boljih defanzivaca, ako bude igrao, Agger i Skrtel ce ga strpati u dzep. Mnogo vise me brine Drogba koji je u odlicnoj formi, nadam se da ce ga iskontrolisati Skrtel/Agger, samo se bojim da ne pocne Carra...

Sto se tice postave, voleo bih sledecih 11: (4-5-1) Reina - Johnson, Skrtel, Agger, Enrique - Spearing, Henderson(CM), Gerrard(AMC), Downing(RW), Bellamy(LW) - Suarez.

Ali mislim da ce Keni izvesti ovo: (5-4-1) Reina - Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Enrique - Spearing, Gerrard, Downing, Bellamy - Suarez.

Prognoza: Nisam optimistican pred ovo finale, ali neka bude 1-0 (Stevica iz penala)
collymore
Rafa Benitez je znao da sa daleko slabijim sastavom prodje jaceg protivnika bez problema.S' obzirom da on nije tu a da nas sastav uglavnom cine igraci sa kojima ekipe poput Stouka,WBA,Fulama i sl. sa lakocom brisu patos mislim da su nam sanse jako male.Narocito posle ovakvog ishoda u polufinalu lige sampiona.
MaPkO89
Ne vidim cemu toliki pesimizam, ne kazem da smo favoriti, po meni potpuno su jednake sanse obema ekipama,vrlo moguce da ce odluciti neki kiks ili trenutna inspiracija igraca.
Oni su ti koji nas treba da se plase s obzirom na prethodna 2 meca u sezoni

I necu mocu da gledam ni ovo finale jer mi se ispit opet preklapa sa terminom utakmice isuse.gif
Daniel Agger
1-1 Dzerard i dobijamo na penale kewlpics.gif
Mario_T
QUOTE (Vanja Trotter @ May 4 2012, 12:36 PM) *
Ako ne osvojimo ovaj kup neki bi trebalo da napuste klub.

Ja se iskreno nadam da ce veliki broj njih da napusti klub, cak i ako mi osvojimo kup.

Sto se tice tekme, prosto ne znam sta da ocekujem. U kupovima smo igrali veoma dobro ove sezone, za razliku od lige. Ili smo na kraju uvek znali izvuci odgovarajuci rezultat. Dosta ce zavisiti od naseg veznog reda i Suarezove forme. Mislim da mozemo da postignemo jedan ili dva gola, a bice dosta vazno ko postigne prvi gol. Po kvalitetu su oni u prednosti, ali i mi imamo svoje sanse. Uz malo srece, pobedjujemo sa 1-0 ili 2-1.
Take Two
QUOTE (MaPkO89 @ May 4 2012, 08:53 PM) *
Ne vidim cemu toliki pesimizam, ne kazem da smo favoriti, po meni potpuno su jednake sanse obema ekipama,vrlo moguce da ce odluciti neki kiks ili trenutna inspiracija igraca.
Oni su ti koji nas treba da se plase s obzirom na prethodna 2 meca u sezoni

+1

Mnogo bre kukate, ljudi. Šta, taj Chelsea je na velelepnom šestom mestu a mi na osmom pa smo autsajderi? Da nisu možda nešto specijalno odigrali u LŠ od kako je došao Di Mateo? Ili vas ipak plaši to što su ugurali 6 golova QPR-u, od toga 3 Torres?

Nadam se samo da Kenny ne deli taj pesimizam i da nas neće pokopati sa petoricom defanzivaca... Ovakve utakmice su prilika da se popravi opšti utisak, da se izvuče maksimum, a ne da se ziheraši od starta i minimizuje šteta.

Javlja mi se da će ovo biti MotM:
All Red
CITAT (MaPkO89 @ May 4 2012, 08:53 PM) *

Amin. Možemo da izgubimo kao majmuni, ali možemo i da pobedimo. Ko prvi da gol najverovatnije i dobija. Poznato je kako se mi (ne)vraćamo u tekmu posle primljenog gola od kad je Rafa otišao, tako da je najbitnije da ga umuljamo što pre pa ćemo posle videti...
kloppeks
Camouflage expert - Stewart Downing – a man so expert at hiding that he can play in front of 40,000 people without anyone spotting him.
Djotun
Sta ste se usrali, super win na nas ko kuca.
1jeAhonen

pictures from history 1992-2001-da nastavimo:

Ajmo finale je velika stvar! Zmajevi ne dajte se, jedan smo tim!
Svebor
Juche sam bio skoz skeptichan sto se tiche ishoda finala...danas, totalni optimizam! lfc.gif

ps

Unapred se radujem ponovnom susretu Vikingovog lakta i Anfernanda Treitoresa.

pps

Let's all go to Wembley
vladx
QUOTE (All Red @ May 4 2012, 11:55 PM) *
Amin. Možemo da izgubimo kao majmuni, ali možemo i da pobedimo. Ko prvi da gol najverovatnije i dobija. Poznato je kako se mi (ne)vraćamo u tekmu posle primljenog gola od kad je Rafa otišao, tako da je najbitnije da ga umuljamo što pre pa ćemo posle videti...

Ipak, u kupovima smo ove sezone bili sposobni za preokret. Imali smo minus protiv Stoke-a i City-ja u CC i dobili smo iz 2-1 protiv bitters-a u FA. smile.gif

Narsil
Kao i finale CC-a.
Take Two
Ja se najviše uzdam u to da je Chelsea istrošio svu sreću u ona dva meča protiv Barse. To bi značilo da danas nećemo overavati prečke/stative, ni trpati autogolove Reini smile.gif
Djotun
Ne mogu da jebeno docekam !
vladx
QUOTE (Narsil @ May 5 2012, 01:21 PM) *
Kao i finale CC-a.

Yup. smile.gif

QUOTE (Take Two @ May 5 2012, 01:26 PM) *
Ja se najviše uzdam u to da je Chelsea istrošio svu sreću u ona dva meča protiv Barse. To bi značilo da danas nećemo overavati prečke/stative, ni trpati autogolove Reini smile.gif

Kad smo vec kod prizivanja srece, imate li neke rituale kad LFC igra ovako vazne meceve, mozda i ne smeju da se otkriju? wink.gif

Ja nemam neki stalni obicaj, sem pustanja pesama kao build-up i zelje da gledam sam meceve posto u PO-u ne znam nekog fellow Red-a. I naravno uvek neko LFC obelezje. lfc.gif
Narsil
Ja nikada ne prognoziram ishod jer sam težak maler kada je to u pitanju. sad.gif
Kameni
Meni se javlja 1:0, Carroll smile.gif
Puki
QUOTE (Narsil @ May 5 2012, 02:01 PM) *
Ja nikada ne prognoziram ishod jer sam težak maler kada je to u pitanju. sad.gif

Al zato si najavio gol iz kornera protiv Evertona. biggrin.gif

QUOTE (Take Two @ May 5 2012, 01:26 PM) *

Nije sreca TT, nego taktika "ko predje pola nek' mu umre keva"

QUOTE (djotun @ May 5 2012, 01:32 PM) *
Ne mogu da jebeno docekam !

Bukvalno. Koliko smo zeljni velikih utakmica.
Kameni
To je to, I'm off to Wembley! Hocu reci Red Bar! smile.gif Aj pa da slavimo veceras! drink.gif
Take Two
QUOTE (vladx @ May 5 2012, 01:35 PM) *
Kad smo vec kod prizivanja srece, imate li neke rituale kad LFC igra ovako vazne meceve, mozda i ne smeju da se otkriju? wink.gif

Ja kupim čokoladu (koju inače ne bih smeo da jedem) i kažem da ću da častim sebe po jednim redom za svaki gol. A ako pojedem pre toga, primamo ga umesto da ga dajemo. I onda sledi titanska borba moje volje i mog apetita protivničke odbrane...

QUOTE (Puki @ May 5 2012, 02:54 PM) *
Nije sreca TT, nego taktika "ko predje pola nek' mu umre keva"

Pa i to, ali i pored te taktike trebalo im je mnooogo sreće. Stative, prečke, promašeni penali - cirkus. Sad je valjda red na nas.
Fred Kremenko
Ja nemam neke specijalne rituale. Jedino sto ne volim da gledam utakmice u velikom drustvu(ko ovo ovo okupljane u Red Baru biggrin.gif) iz prostog razloga sto tu najmanje moze normalno da se gleda utakmica. I da, u poslednjih par godina kad su velike utakmice, nalivam se ko nezdrav kiselom vodom, imam neki trip da me to smiruje.

Sto se utakmice tice, ajde Downing prokini jednom u pizdu materinu,nisi toliko bangljav samo stisni muda jednom biggrin.gif
bocejan
Ni ja ne volim da gledam u drustvu. Jer ako ide lose, svi mi zivi smetaju, a samo mi jos fali neki glup komentar pa da istreskam nesto/nekog. Zato kilo semenki i teraj, pa mogu slobodno da se derem na svakog pojedinacno.
Periklo
the #lfc team reina johnson skrtl agger enrique spearing henderson gerrard downing bellamy suarez

Meni ovo nije loše. Carroll bi gubio bitke protiv Terrya i Ivanovića, bolje da ne igra (barem od početka).
Nemam neke posebne rituale (eventualno nekad pustim YNWA ili FOAR pred utakmicu), jedino što mi je draže da sam gledam, iz istog razlog kao i Fredu. biggrin.gif
Narsil
CITAT (Puki @ May 5 2012, 02:54 PM) *
Al zato si najavio gol iz kornera protiv Evertona. biggrin.gif

Lepo sam rekao devojci da se odmakne, da ćemo da skačemo. biggrin.gif
Mario_T
Ja volim da gledam u vecem drustvu, upravo zbog cinjenice da se vise nerviram (ako ne ide kako treba) kad gledam sam. Ovako, u drustvu sam, svi smo smoreni i/ili iznervirani, ispadne mi malo lakse. biggrin.gif I nemam neke specijalne rituale, jedino sto volim da mi je flasa cidera pri ruci. smile.gif
Pedja_Nbg
The Reds team in full is: Reina, Johnson, Agger, Skrtel, Enrique, Gerrard, Spearing, Henderson, Downing, Bellamy, Suarez. Subs: Carroll, Maxi, Kuyt, Carragher, Doni, Shelvey, Kelly.

emir_lfc
molim te spirinze izotimaj im lopte, molim te...kaman bre!!! biggrin.gif
vladx
C'MON YOU RED MEN!!! lfc.gif
Pedja_Nbg
Идемо сад! lfc.gif lfc.gif lfc.gif
Fred Kremenko
Bravo Spearing, bravo Reina to je poenta, primi sve sto sutnu
steva8lfc
Tuga... ne zna se ko je veci konj ispao Spearing, Enrique ili Reina. dry.gif
The Clansman
Dva španska govnara marš odakle su i došli, nisu dostojni kluba. Ona ćelava pičketina hoće i kapiten da bude? Konj nije ni za Barnsli.
emir_lfc
pa ne budite zene bre!!!
Pedja_Nbg
Не лупај, Реина је цар. Шта је требао да уради? Да гризе лопту?

Мене више брине што већ дуго имамо веома погрешно постављену тактику. Превелика је разлика између средње линије и нападача. Суарез игра сам напред, а ови остали статирају. Да не причам како је преношење лопте споро, кретања нема, лоша пас игра...туга, туга...ако Кени то не може да реши, требао би да оде.
Fred Kremenko
Downing i Enrique dominiraju
emir_lfc
CITAT (Fred Kremenko @ May 5 2012, 06:56 PM) *
Downing i Enrique dominiraju

koji su to botovi majko moja...mora Caroll, ili da se kaze Suarezu da je napadac i da proba malo da se ubaci, a ne da stoji u mestu.... dry.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.