Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Norwich vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Vanja Trotter

vs

28. IV 2012. 18:30

Možda i totalno nebitna utakmica, Norvič ostaje u ligi a Liverpul može da završi u najboljem slučaju na 7. mestu. Norvič je ove sezone otkinuo bodove Liverpulu na Enfildu, iako su domaći vodili na poluvremenu golom Krega Belamija, u nastavku je šansu iskoristio Grent Holt što je crvene koštalo dva boda.

Poslednji put pre ove sezone ovi klubovi su se sastali u Premier ligi sezone 2004-2005, i Liverpul je slavio u oba meča rezultatima 3:0 i 1:2.
Una Kelly
ima da se bore za to da se ne obrukaju!!!!!!!
dovoljno smo negativnih rekorda oborili ove sezone. ako zavrsimo deveti... 2guns.gif
matori lfc
Znas kako ce da se bore...Ima Keni pola tima da odmara za finale Fa kupa!
Una Kelly
onda neka se omladinci bore, konacno ce dobiti sansu smile.gif
Total Soccer
Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Downing, Shelvey, Gerrard, Henderson, Bellamy, Suarez. Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Kelly, Skrtel.
Mario_T
QUOTE (Machkitza @ Apr 28 2012, 05:16 PM) *
onda neka se omladinci bore, konacno ce dobiti sansu smile.gif

Kod Dalglisha? Not very likely. Enrique vec nedeljama van svoje forme sa pocetka sezone, verujem da bi mu koristila nedelja-dve odmora, a mali Robinson ni da se nadje na klupi. Sterlinga, Susa i ostale da i ne pominjem.

QUOTE (Total Soccer @ Apr 28 2012, 05:43 PM) *
Reina, Johnson, Carragher, Agger, Enrique, Downing, Shelvey, Gerrard, Henderson, Bellamy, Suarez. Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Kelly, Skrtel.

Carroll ni na klupi? Trouble's brewing in paradise?
emir_lfc
imate sportklub ljudi?
miskooo
Da, utakmica je na SK+.
vladx
To je ta karika! du du du du du du du... lfc.gif
emir_lfc
CITAT (miskooo @ Apr 28 2012, 06:52 PM) *
Da, utakmica je na SK+.

da brate, al meni je sad na SK+ RTS1 ohmy.gif

da nije Jonjo asistirao? smile.gif pricaj te nesto.. sad.gif
Stevie_G
El Pistolero!!!! Kakav igrac Hail.gif
bocejan
Pa sto nije ranije ovako ulazilo?
emir_lfc
evo strim ako nekom treba..uzgred odlican je biggrin.gif

http://www.sport24.me/streams/CreepyTV7.html
miskooo
CITAT (emir_lfc @ Apr 28 2012, 06:58 PM) *
da brate, al meni je sad na SK+ RTS1 ohmy.gif

da nije Jonjo asistirao? smile.gif pricaj te nesto.. sad.gif

Nije Jonjo, Dzerard je ukrao loptu na 30-ak metara od gola, dodao odma Suarezu i ovaj je iskosa sa leve strane levom nogom gadjao suprotan ugao za 1:0.
2:0
Suarez je ukrao loptu na protivnickoj polovini i istrcao sam do gola i sutem sa desne strane opet u suprotan ugao postigo gol.
emir_lfc
CITAT (miskooo @ Apr 28 2012, 07:02 PM) *
Nije Jonjo, Dzerard je ukrao loptu na 30-ak metara od gola, dodao odma Suarezu i ovaj je iskosa sa leve strane levom nogom gadjao suprotan ugao za 1:0.
2:0
Suarez je ukrao loptu na protivnickoj polovini i istrcao sam do gola i sutem sa desne strane opet u suprotan ugao postigo gol.

hvala brat smile.gif
vladx
Sve mu poljubim celo... sad.gif
bokeli
Pa Jonjo umuvaj ga sad.gif
vladx
Trebalo je ovo vec prebrinuti sa jedno 3,4 razlike.

Pa, kako ova stoka nije dobila zuti?!

Stoka seljacka iz Norfolk-a!
bokeli
Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif Hail.gif
miskooo
3:0
Suarez sa pola terena.... Majstor....
vladx
Nek ga sisa stoka seljacka!

LUIS, TE AMO!!!
Take Two
Svaka čast Luisu, zaslužio je da mu uđu ovi šutevi. Ali tri gola ni iz čega, svaki posle izgubljene lopte na sredini i maksimalno jednog dodavanja. Valjda čuvamo igru za finale kupa...

QUOTE (Mario_T @ Apr 28 2012, 05:52 PM) *
Carroll ni na klupi? Trouble's brewing in paradise?

Povreda prepona. Ne znam o kakvom paradajzu govoriš kad njega Kenny svake druge nedelje zakuca za klupu dry.gif Ja se nadam da će biti spreman za Chelsea.
vladx
Ceo mec smo apsolutno iskontrolisali, imali i dobru igru u drugom delu, samo eto golovi nisu pali posle izgradjenih akcija vec ovako, ali zar bitno?! U pravom smislu kao kad se kaze profesionalno odigrano, veceras samo cestitke.

Kako uvek lepo zvuci YNWA na kraju utakmice, dajte momci pobedjujte cesce. lfc.gif
Stevie_G
http://videa.hu/videok/sport/liverpool-v-n...pmE6nCuOE4NNEGa

Vredi pogledati jos koji put.

Dobra igra, cestitke Suarezu na prvom het-triku u svetom dresu.Nadam se da ce ih biti jos.Inace pred kraj se pevalo ovo:

http://youtu.be/uHfhHvSPqq0
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Apr 28 2012, 08:37 PM) *
Povreda prepona. Ne znam o kakvom paradajzu govoriš kad njega Kenny svake druge nedelje zakuca za klupu dry.gif Ja se nadam da će biti spreman za Chelsea.

Bio sam, je'l te, sarkastican. biggrin.gif Stavlja on njega na klupu, ali nikako van tima. A nisam znao da je u pitanju povreda.

Apropo Luisa, fantastican het-trik. Najbolja stvar je njegova reakcija kad je lopta otprilike na pola puta do gola. Vec se okrenuo ka publici, jer zna da postize gol. biggrin.gif
vladx
Da ne zaboravim Carra-inu intervenciju kad je izblokirao sut Vaughan-a. Hail.gif
bokeli
CITAT (Take Two @ Apr 28 2012, 08:37 PM) *
Ali tri gola ni iz čega, svaki posle izgubljene lopte na sredini i maksimalno jednog dodavanja. Valjda čuvamo igru za finale kupa...

Bilo je lepih akcija, samo sto nije htela da udje ( steta za Jonja pre svih ) pa se opet sve svelo na Suareza uz onu asistenciju kapitena.
moses

Dobra igra, cestitke Suarezu na prvom het-triku u svetom dresu.Nadam se da ce ih biti jos.Inace pred kraj se pevalo ovo:

http://youtu.be/uHfhHvSPqq0
[/quote]

a nije loše ni ovako http://www.youtube.com/watch?NR=1&feat...p;v=_pyj13Uff0w
Take Two
QUOTE (bokeli @ Apr 28 2012, 09:16 PM) *
Bilo je lepih akcija, samo sto nije htela da udje ( steta za Jonja pre svih ) pa se opet sve svelo na Suareza uz onu asistenciju kapitena.

Eh, bila je ona fenomenalno odigrana polukontra koju je zajebao (naravno) Downing. Mislim da su Bellamy, Jonjo, i Suarez povukli, a onda napravili kobnu grešku - dali loptu desno... dohvatio je Downing, krenuo unutra da mulja, mulja, vratilo se deset igrača Norwicha dok se on smislio šta će s loptom.

(Ali imao je i Downing jedan dobar potez par minuta kasnije, kad je izlomio onog jednog žutog pa šutirao desnom (odbranjeno). Nije bio baš 100% beskorisan.)

Meni je ovo ipak krajnje neubedljiva igra. IMHO ne bi smelo da se ide na Norwich isto kao što se ide na Man Utd, da im se umuva nešto iz kontre ili prekida, pa šta bude. Tim koji bi (navodno) hteo da igra u Ligi šampiona apsolutno mora da ima pozicionu igru, da zna kako da priđe golu i kad protivnik postavi odbranu. Mi to nemamo još od Rafe Beniteza i Xabi Alonsa.

Ne kažem, lepo je i ovo za gledanje - kad prođe. Problem je u tome što nikad neće prolaziti u kontinuitetu, ma koga doveli. Nije ozbiljan fudbal, ta ideja "gurni im dva komada iz kontre, posle ćemo lako".
vladx
Sa ekipama kao sto je Norwich upravo i treba odigrati u gostima kao sto smo mi to uradili. To su ekipe za koje znas unapred da ce im poslednji igraci odbrane biti postavljeni dosta visoko, tako da uz brze kontre i igrace na krilu u takvoj postavci stvorice se poprilican broj sansi, zato su danas i bili Bellamy i Downing sve vreme.
Kenny je apsolutno pogodio sa taktikom, igraci su odlicno odigrali, otud i krajnje rutinska pobeda.
Svebor
Svi golovi doshli posle otetih lopti, sto bi mogli da ponovimo (bar jednom) i na Vembliju. rolleyes.gif U medjuvremenu, ne bi bilo lose da i protiv Fulama zabodemo neku prechku/stativu, zbog kontinuiteta.

ps

2guns.gif wub.gif
Total Soccer
Svaka cast Suarezu na het-triku, 3. gol... Hail.gif Konacno da postignemo neke golove iz klasicnih kontri, i drago mi je da su konacno pokazali da i to mogu da urade, jos da posle dobrih akcija ne pogadjaju precke, stative i sa pola metra preko ili pored gola i mozda nesto i bude sledece sezone. Samo se nadam da ovo nije neko malo trzanje, posto od Nove godine mi 3-4 meca izgubimo pa onda jedan dobijemo i sve tako u krug. Nadam se da ce do kraja da dobiju sva 3 meca i osvoje FA Kup kako bi bar malo popravili utisak o sezoni.
Take Two
QUOTE (vladx @ Apr 29 2012, 02:49 AM) *
Kenny je apsolutno pogodio sa taktikom, igraci su odlicno odigrali, otud i krajnje rutinska pobeda.

Daj čoveče, pa Kenny na svakoga izvodi tu istu formaciju i istu strategiju, od Oldhama do Stoka do Chelsea. I sad kad smo iskoristili šanse, sad je kao "pogodio" a kad ih po običaju ne iskoristimo, onda je "promašio"? dry.gif
vladx
Ja licno Kenny-ju nisam imao sta mnogo zameriti tokom sezone, a to malo se uglavnom sastoji od izbora igraca, u stavri pre svega na zakasnele ili izostale izmene tokom meceva.
A, juce je sve bilo na mestu, najlakse je upravo onako bilo tuci domacina, opet kazem sa Bellers-om i Downing-om na krilu, plus Gerrard postavljen tik iza Suarez-a za razliku od vecine meceva. Takodje, izbor Shelvey-a naspram Spearing-a koji se dobro ubacivao u par navrata, steta sto nije postigao gol, da zahvalim jos jednom ovde Rafi sto ga je doveo. smile.gif
Periklo
Suki bogotac. Nema genijalnijeg igrača u ligi, niko ne može izvesti ono što on može.
Fred Kremenko
QUOTE (Take Two @ Apr 29 2012, 11:04 AM) *
Daj čoveče, pa Kenny na svakoga izvodi tu istu formaciju i istu strategiju, od Oldhama do Stoka do Chelsea. I sad kad smo iskoristili šanse, sad je kao "pogodio" a kad ih po običaju ne iskoristimo, onda je "promašio"? dry.gif

To po meni i jeste poenta cele sezone. Konstantno se govori o nekakvoj zaostaloj taktici zbog koje mi eto gubimo, iako zapravo gubimo sto 6 puta u svakoj utakmici ne umemo da uteramo gol sa pet metara...

Taj nedostatak golova svakako nije samo nedostatak srece, o kojima Kenny malo malo pa govori, ali ni nekakav takticki genijalac(kao npr mladi i perspektivni Villas Boas koga mnogi pirizvase proslo leto biggrin.gif) nece loptu sam uterati sa 5 metara u gol.
matori lfc
Napokon Suarezov het-trik,a mogao mu je biti vec 3 ove sezone sta je sve ispromasivao! Nadam se da je ostavio nesto i za Celzi!!!
Take Two
... After collecting the ball just inside the Norwich half, he glanced upwards and sent a perfect lob over Ruddy from 55 yards. "I was about to give him a bollocking for a having a ridiculous shot," admitted Gerrard, delighted to have been struck dumb. biggrin.gif
dejabgb75
Sreća je što utakmica nije imala rezultatski značaj, kako za Norič tako i Liverpool, inače bi verovatno prsli kao i do sad. Pobedu ostvarismo zahvaljuću Suarezovom isčeprkavanju lopte i nezainteresovanom Noriču i njihovom plitkom odbranom. Igra ni za qrac kao i cele sezone. Ja ne vidim ništa dobro u ovoj pobedi pred meč finala FA, čak mislim da gubimo finale. Čelsi je u kakvoj-takvoj formi a mi nismo bili nikad i nikako pod Dalglishom ove i prošle godine.
vladx
^
vomit.gif
dejabgb75
Svaka čast na rečitosti!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.