Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs WBA
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Joe
22.4.'12. u 17h
Anfield Road

dolazi nam Hodza u goste po prvi put od rastanka:
Stevie_G
Red je da se konacno upise lagana pobeda,3-0 za nas...

Hail.gif za sliku
redsi
vanjuska
Inspektor Kluzo happy.gif
Puki
Hahahahahahahahahahahahaha, suza suzu stize. biggrin.gif
kloppeks
slike su genijalne!
kalabaster
WBA Pre-Match Guide
matori lfc
Mislim da cemo ih isprasiti sa bar 3 gola a Kerol nastavlja seriju!
Vanja Trotter
E već vidim komentatora kako govori o povratku Hodže na Enfild. biggrin.gif

Ah, valjda pobeda, ovima ne trebaju bodovi...
Puki
QUOTE (Vanja Trotter @ Apr 20 2012, 12:33 AM) *
E već vidim komentatora kako govori o povratku Hodže na Enfild. biggrin.gif

Ah, valjda pobeda, ovima ne trebaju bodovi...

Ne trebaju ni nama. isuse.gif
1jeAhonen
2:0 ili 3:1, svakako i 3:0. Nijedna pobeda nije za bacanje, uprkos bodovne nevažnosti.
Očekujem "neočekivan" sastav jer je to taktički i timski potpuno opravdano.

Hodža again, na svom nesudjenom mestu slave.
Go redzzzzz!!!!!
Stevie_G
Slike sa treninga:

http://www.gettyimages.com/Search/Search.a...uct=LiverpoolFC
Mario_T
Kako mocno izgleda ovaj training gear Adidasa ... Jednostavnost koja pleni. Sto se mene tice, Warrior bolje da napravi odlicnu kopiju, nego los original. smile.gif
All Red
Amin. Ja sam generalno bio zadovoljan adidasom ovih godina, nadam se da će Warrior biti dobar.
1jeAhonen
strimovi za tekmu na

http://www.ronaldo7.net/live/sports/watch-...ive-stream.html
Take Two
Reina, Johnson, Skrtel, Agger, Enrique, Spearing, Henderson, Maxi, Kuyt, Carroll, Suarez.
Subs: Doni, Coates, Downing, Carragher, Bellamy, Shelvey, Kelly.

Hendo u sredini, Maxi i Kuyt krila, kapiten odmara kod kuće. Za Hodžu je valjda dosta smile.gif
Stevie_G
Liverpool FC Latest / Transfer News / Rumours / Scores
3 minutes ago via Mobile
Steven Gerrard is out due to hamstring injury. Hope it's not too serious! We need him on 5/5!!!

A u pm. sad.gif
1jeAhonen
dopada mi se napadacka varijanta Maxi Kuyt Suarez Keroll...a posebno nakon izjave tongue.gif Hodze da ne ocekuje topao prijem.

...a karamelice su ocito polozile popravni na Old Trafordu.
All Red
Prvi put čujem za ovog sudiju.

Drago mi je da Maxi počinje tekmu umesto Downinga, gori ne može biti. Ne znam samo šta je sa Belamijem. Svaki put je igrao dobro a nikako da zasluži mesto u postavi. Ili je samo previše star? unsure.gif

Kuyt isuse.gif
bocejan
Utakmica u skladu sa ambicijom u ligi.Najgori je Kuyt.
All Red
Opet stara priča, puno šansi, nigde nekog da iskoristi. Suarez dobar, ne može sve sam, Kerol standardno, jedino ako ga neko spuca u glavu uradiće nešto. Kujt prvi da izađe. Po mogućstvu da ustupi mesto Belamiju.
Take Two
Čudno poluvreme, sve kao držimo pod kontrolom a onda Reina mora dva puta da vadi čiste šanse.

Generalno nije loša igra, jedino me malo razočarava Henderson koji se opet sklanja u gužvu da mu slučajno neko ne bi dodao loptu isuse.gif

Da zabodemo jedan u prvih 15 minuta drugog poluvremena, da bude lakše do kraja...
Kameni
Moram samo da pohvalim Andy-ja. Svaki kontakt sa loptom mu je bio odlican.

Svaka cast i Pepeu, spasao nas je dva puta.

Steta sto nece da udje jedna, igramo solidno.

Konacno jedan objektivan komentator. Razmislja pre nego sto nesto kaze, umesto da citira svaki novinarski ispljuvak. Da ne navija za Liverpool? smile.gif
Stevie_G
Dosadna utakmica za sada,Henderson se standardno krije po terenu,Kuyt ubedljivo najgori sjebao je sve sto se moglo sjebati plus je promasio onakvu sansu.Maxi osim presmesnog simuliranja nije nista uradio,bezidejni smo skroz,valjda ce dodati gas u drugom poluvremenu.
Periklo
Nema ko centrirat, to je prvo što mi je palo napamet čim sam vidio postavu. Jebote, Henderson nam izvodi kornere, on nam je možda peta opcija (iza Gerrarda, Adama, Downinga, Bellamya). isuse.gif
Take Two
Prvi je danas izveo Suarez, čini mi se.
rape91
QUOTE (Kameni @ Apr 22 2012, 05:51 PM) *
Moram samo da pohvalim Andy-ja. Svaki kontakt sa loptom mu je bio odlican.

Svaka cast i Pepeu, spasao nas je dva puta.

Steta sto nece da udje jedna, igramo solidno.

Konacno jedan objektivan komentator. Razmislja pre nego sto nesto kaze, umesto da citira svaki novinarski ispljuvak. Da ne navija za Liverpool? smile.gif

Srdjan Radojevic,po meni nas najbolji komentator. Uvek se odlicno spremi za emisiju,i uvek ima i pregrst informacija koje se ne mogu naci na wikipediji. Posebno dobro se razume u NBA ali i fudbal odlicno poznaje. Ne navija za nas,prica se da simpatise neki londonski klub ,ali mu se to ne oseca tokom prenosa tako da nije ni bitno za koga navija.
Mario_T
Igramo ok. Ne nesto preterano dobro, ali dovoljno da imamo komotno vodjstvo. Ali, mi ne bi bili mi kad ne bi promasili par izglednih prilika. Kad bi imali krilne napadace koji znaju da iskoriste prostor koji dobiju (za razliku od Kuyta) i/ili ne igraju kao da su na infuziji (za razliku od Maxija), stvorili bi jos koju priliku.

Suarez najbolji, Andy isto dobar, Pepe imao dve odlicne intervencije. Hendo (izuzimajuci ocajno izvodjenje kornera) i Spearing su po meni bili ok, mada sam ja krajnje alergican na ovu 4-4-2 formaciju i rupetinu koju ona ostavlja na sredini terena.

Poseban mention za publiku/atmosferu na Anfieldu; do 45. minuta, kada sudija nije dosudio dva faula nad Suarezom (dade nam covek prednost u vidu Kuytovog suta sa 25 m isuse.gif ), sam imao osecaj da igramo na praznom stadionu.
MaPkO89
CITAT (Kameni @ Apr 22 2012, 05:51 PM) *

Meni je ovo najbolji komentator, najjace je kad prenosi NBA u paru s onim jednim, svaka mu je na mestu sto kaze, a i odlicno se razume u sportove koje prenosi.

Take Two
Publika je stvarno kao na sedativima. Jeste da se utakmica skoro ni za šta ne broji, ali majku mu ako si već došao na utakmicu nisi došao da spavaš dry.gif

Hendo od prečke u leđa golmana pa napolje. Jebem te živote...
All Red
Jebale nas prečke. I naš šampion Jordan "Prečka" Henderson.
Take Two
Pa dodaj loptu konjino urugvajskaaaa!
All Red
Kome?
Take Two
Samom Carrollu na 5 metara, kako kome?

Mada kako on danas završava ove centaršuteve, morao bi da mu je doda po zemlji i to sporo dry.gif
All Red
To i kažem. Lakše mi je da Suarez promaši nego da Kerol opet pokazuje kakvo je drvo.

To! Belami umesto Kujta.
bokeli
kinder jaje laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Fred Kremenko
Ovo je strasno koliko nece, kao da gata neko...
Take Two
Kako nas je Long poštedeo, svaka mu dala. Hodžina škola - kad dobiješ loptu u napadu nemoj slučajno da se okrećeš licem golu, nego gradi, gradi, pa vrati unazad biggrin.gif

Carski isuse.gif

Glendža je još i dobro igrao celu utakmicu, i sad ovakva greška...
All Red
I tako to uvek ide. Kada si nesposoban da postigneš gol kazna usledi.
Take Two
Ma daćemo jedan do kraja, videćeš...
Stevie_G
Jbt dobice nas Hodza...
All Red
Pa neće mu biti prvi put. Doduše biće na Anfieldu.
Mario_T
Fowlere, dokle vise ovako? Ne mogu da verujem, ustvari mogu, imao sam prilike da nas vidim na delu, koliko smo nesposobni da damo gol. Kao da gledam comedy capers.
bocejan
Aj sto smo nesposobni da damo gol,nego protivniku poklanjamo gol.
Take Two
Bitno da mi imamo više faulova nego WBA, iako smo imali duplo više loptu isuse.gif

QUOTE (Stevie_G @ Apr 22 2012, 06:36 PM) *
Jbt dobice nas Hodza...

Trebalo je da ga zadržimo, igrali bismo isti ovaj svemirski fudbal koji igra WBA... dobili bismo jačeg od sebe jednom u svakih 45 godina.
igzy79
I svi su drugi krivi samo DALGLISH nije................jer on je untouchable!!!!
All Red
CITAT (Take Two @ Apr 22 2012, 06:47 PM) *
Trebalo je da ga zadržimo, igrali bismo isti ovaj svemirski fudbal koji igra WBA... dobili bismo jačeg od sebe jednom u svakih 45 godina.

Nije ni da mi je na kraj pameti da smo trebali da ga zadržimo, bio je očajan, ali nismo ni ove sezone znatno bolji. Svakako ne 100 miliona bolji. Čak smo uspeli da oborimo mnoštvo rekorda vezanih za poraze od slabijih timova, poraza na Enfildu, vezanih poraza itd.
Take Two
Ma zezam se.

Nismo mnogo bolji bodovno, ali smo loši na bitno drugačiji način. Ono Hodžino je bio klasičan pilićarski fudbal koji nikad ništa ne bi doneo osim časnih poraza posle kojih bi on pio vino sa Fergusonom. Ovo sad je... teorijski dobro, ali u praksi baš ne ide.
All Red
CITAT (Take Two @ Apr 22 2012, 06:52 PM) *
Nismo mnogo bolji bodovno, ali smo loši na bitno drugačiji način. Ono Hodžino je bio klasičan pilićarski fudbal koji nikad ništa ne bi doneo osim časnih poraza posle kojih bi on pio vino sa Fergusonom. Ovo sad je... teorijski dobro, ali u praksi baš ne ide.

To stoji. Mislim da je jednom čak izjavio da je dobro dok god ne primimo gol jer to znači da uzimamo neke bodove. A vodi tim koji treba da se bori za trofeje!
bocejan
Glavni krivac za poraz nije losa sreca nego Dzonson. Ako vec ne mozes da ga nikako umuvas, nemoj da ga primis iz dve sanse.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.