Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Everton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Narsil
vs

14. April, Vembli, početak u 13:30č.

Da ne zabadam temu okupa: U 12:30č na Trgu Republike pa idemo u Red Bar zajedno. Ko ne može, šta da mu radim!

Justice for the 96!

Vanja Trotter
Ovog puta kućna verzija gledanja, ali očekujem pobedu i plasman u finale naravno. Suarez da da jedan gol i puna kapa. biggrin.gif Dobili smo ih dva puta ove sezone uz gol razliku 5:0, nadam se pobedi bez primljenog gola i ovaj put.
Narsil
Puki
^
Ovo desno je Forrest Griffin. tongue.gif smile.gif
Total Soccer
Jones, Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Gerrard, Spearing, Henderson, Downing, Carroll, Suarez. Subs: Gulacsi, Enrique, Maxi, Kuyt, Shelvey, Kelly, Bellamy.
Puki
QUOTE (Total Soccer @ Apr 14 2012, 12:38 PM) *
Jones, Johnson, Carragher, Skrtel, Agger, Gerrard, Spearing, Henderson, Downing, Carroll, Suarez. Subs: Gulacsi, Enrique, Maxi, Kuyt, Shelvey, Kelly, Bellamy.

Opet Maxi na klupi. sad.gif
I Carragher kiks, umesto Agera koji igra levo, a Enrike ladi cojones. isuse.gif
Total Soccer
Bitno je da ce Karager da zaustavlja Kejhila, nece proci ni jedna lopta, a Henderson ce kao po obicaju da prodire po desnoj strani, dok Enrike i Maksi sede na klupi. Plasim se kako ce Dzouns da brani, nije bas blistao protiv Blekburna (sem 1. penala). Nadam se da ce ovo izaci na dobro.
Total Soccer
Bitno je da ce Karager da zaustavlja Kejhila, nece proci ni jedna lopta, a Henderson ce kao po obicaju da prodire po desnoj strani, dok Enrike i Maksi sede na klupi. Plasim se kako ce Dzouns da brani, nije bas blistao protiv Blekburna (sem 1. penala). Nadam se da ce ovo izaci na dobro.
Starscream
Bar nam nije puna klupa sa defanzivnim igracima.
bocejan
Mozda ce sada Gerrard desno,jer Hendo tu "nikada" nije igrao.
Ajmo u pobedu.Suarez gol pa crveni koji je obecao.
Fred Kremenko
Idemo po pobedu, Andy zabija!
vladx
lfc.gif
Vanja Trotter
Bolje da je Maxi počeo, ali možda bude zlatna rezerva...
Starscream
dry.gif
milos7
Keni a jebo te malo Karager, sta mislis o tome. Ager zdrav igra LB...debilu jedan glupi
Vanja Trotter
Reakcija odbrane ala Derbi Kaunti...
bocejan
A i napad nam je tkav.
vladx
Agger je kriv za gol isto kao i Carra, dva puta se palamudio da je sutne kada je imao prilike, a tu ne bi smelo da bude premisljanja.
Utakmica je sranje kao sto to cesto bude sa bitters-ima, bice 3:1 na kraju za nas.
kloppeks
Tuzno je kako mi nemamo pojma!
Take Two
Agger: "Ajde ti, meni je na desnoj"
Carragher: "Ajde ti, meni je na levoj... dobro, ja ću... e jebiga!"

Fantastična je ova taktička zamisao da Henderson pređe na levo krilo. Zbunila je bar dvadeset igrača na terenu isuse.gif

Ja bih ovde najradije gledao pobedu na penale smile.gif
Kameni
QUOTE (Take Two @ Apr 14 2012, 02:24 PM) *
Fantastična je ova taktička zamisao da Henderson pređe na levo krilo. Zbunila je bar dvadeset igrača na terenu isuse.gif

Highlight prvog poluvremena!
vladx
Ovo je ko zna koji put ove sezone da se desi Downing-u.
steva8lfc
QUOTE (Take Two @ Apr 14 2012, 02:24 PM) *
Ja bih ovde najradije gledao pobedu na penale smile.gif

Pa to je verovatno i jedina mogucnost... naravno ako oni zaseru pa mi nekako stignemo do 1:1 dry.gif
Tuga!
bokeli
to breeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

andyyyyyyyyyyy
vladx
YNWA!!!
bocejan
Provukli smo se.
vladx
QUOTE (bocejan @ Apr 14 2012, 03:28 PM) *
Provukli smo se.

Apsolutno zasluzena pobeda!
BoJaNNNNN
At the end of the storm there is a golden sky!

Dajte i druge plavce u finalu! lfc.gif lfc.gif lfc.gif
bocejan
CITAT (vladx @ Apr 14 2012, 03:32 PM) *
Apsolutno zasluzena pobeda!

Ne kazem da nije zasluzena, kazem da smo se provukli. Da Distan nije pogresio, do sutra ne bi dali gol. Sve od tog trenutka je islo u nasu korist,ali do tada smo bili zivi raspad.
KillForGlory
Steta sto ne udje i Maxijev sut sad.gif
vladx
Glupo je sad da se prepiremo, ali kakav su oni gol dali? Takodje poklon sa nase strane, plus bio je ofsajd ako se ne varam. Pre toga smo sasvim solidno otvorili utakmicu, imali dve sanse iz izglednih pozicija, Spearing i Skrtel nakon asistencija Carroll-a. Od njihovog gola do kraja poluvremena jeste bilo haoticno, ali verovao sam da cemo nakon pauze biti dosta bolji sto prakticno jesmo od samog starta. Downing, Suarez i Carroll su bili nosioci. Spearing-u ce sve ovo ciniti "world of good"(Kenny) za narednu sezonu.
Take Two
@vladx: Jesu oni bili nikakvi, ali nismo ni mi bili mnogo bolji. Taman za 2-1 smile.gif

Ne sviđa mi se kako je Suarez odigrao, bio je baš nešto naložen ali skoro ništa mu nije prolazilo. Heitinga očigledno ume da ga iznervira.

Drago mi je što je Carroll vezao dve utakmice i dva gola za pobedu, nadajmo se da će toga biti još.
BeFair
Daj bre, kakva crna "apsolutno zasluzena pobeda". Da nam onaj Distan nije poklonio gol, qrc bi stigli do izjednacenja, o pobedi i da ne govorimo. Daleko od toga da je Everton zasluzio pobedu, i oni su bili ocajni SKORO kao i mi, losa tekma sveukupno.

Gerrard danas razocarao, neprimetan, delimicno i zbog cinjenice sto je ono drvo od fudbalera aka Spearing iz samo njemu znanih razloga non stop islo u napad a Stevie ostajao pozadi - sjajna takticka zamisao, nema sta :S Jesu nasi bili borbeni ali dzaba kad su gresili u svakom segmentu igre, kao amateri su izgledali vecinu meca. Carra, molim te penzionisi se, svega ti. A onaj mrtvi Downing se jos buni sto ga KK vadi iz igre isuse.gif Isuse, kakav idiJot. Kad su Adam i Downing na terenu, mi imamo 2 igraca manje, toliko o tome.

Suarez kidalica mala wub.gif Carroll napokon da zabode. Agger nesiguran u vise navrata :S

Realno, vise se ni ne radujem pobedama niti tugujem kad gubimo, potpuno mi je svejedno, toliko je sjbana ova sezona, samo cekam kraj ove usrane sezone pa opet da se nadam necem boljem u sledecoj sezoni. Jbes i Liga i FA kup, sve je to mazanje ociju, zna se sta svi zelimo...

YNWA
vladx
QUOTE (Take Two @ Apr 14 2012, 03:48 PM) *
@vladx: Jesu oni bili nikakvi, ali nismo ni mi bili mnogo bolji. Taman za 2-1 smile.gif

Ne sviđa mi se kako je Suarez odigrao, bio je baš nešto naložen ali skoro ništa mu nije prolazilo. Heitinga očigledno ume da ga iznervira.

Steta sto Maxi nije zabio ono za 3:1, pa da se obistini moja prognoza sa poluvremena. biggrin.gif

Jeste Suarez gubio dosta duela, ali pogledaj kakav on dar-mar napravi protivnicima, napravio im je poprilicno pometnja danas.
Igrali su valjda jednu sezonu zajedno u Ajax-u, cak mislim da im je nekako zbog toga Webb progledao za zute kartone, a oboje su zasluzili cisto da se smire.
Starscream
Dobra parija Carroll-a,bez crvenog kartona za golmana i FINALE KUPA lfc.gif
rape91
novo finale...
Toliko mi je drago zbog Andyja...
Odbrana je povremeno izgledala pogubljena,Gerrard mora bolje,Spearing slab,Downing je prvih 60 minuta jedini nesto radio u napadu,Henderson standardno katastrofalan,Suarez se dosta trudio,Carroll veoma dobar steta za one promasaje
bocejan
CITAT (vladx @ Apr 14 2012, 03:42 PM) *
Glupo je sad da se prepiremo, ali kakav su oni gol dali?

Naravno da necemo da se prepiremo, finale je finale. Ali i takav gol da primimo ide u prilog da smo bili raspad sve do 1-1. Daleko od toga da je Everton nesto pokazao. Kao sto kaze Take taman za 2-1 i to pre svega zbog nas.
Gerrard je bolje sada cuvan, a i morao je da bude dosta pozadi. Nece moci jos dugo da stoji on na ovoj poziciji, odbranu skoro pa nije ni igrao. Morace on napred.
Joe
finale!

prvo poluvreme smo igrali uzasno, drugo dosta bolje i zasluzeno smo pobedili. Carroll mora da igra!

Gerrard na krilo ili u napad iza napadaca, u sredini je(pogotovu u 442 sredini) - necu da kazem los, ali nije ni dobar.

Puki
Pucali smo po svim savovima, igrali jednu od najgorih utakmica ove sezone, sve do Distanovog poklona. Onda je krenula druga prica, iskoristili smo psiholoski pad Evertona kao prava, ozbiljna ekipa i od tog trenutka samo je jedan tim igrao. Zao mi je sto nije bilo 3 ili 4:1 na kraju. Zasluzeno u finale, a onda sta bude, samo da ne ponove prvo poluvreme, jer plasim se da ove druge dve ekipe to znaju da iskoriste za razliku od ovih iz Evertona.
Pozdrav za sve koji su "znali" na poluvremenu da idemo u finale.
P. S. Kerol je krenuo da maltretira i nekog drugog sem svoje ribe. smile.gif
Svebor
Pozdrav za "Red bar kopites", vidimo se u finalu! lfc.gif
Take Two
I dobro, kome se nadate u finalu? Ja bih lično više voleo Tottenham. Pre svega zato što su oni u padu forme a Chelsea je u usponu... ali takođe zato što u LFC-CFC slučaju ne bi moglo da se živi od TV-trtljanja na temu "Torres protiv svojih" isuse.gif

Da se lepo mi njemu ismejemo sutra, kad ispuši za još jedan trofej, a onda u finalu na miru da gledamo samo fudbal smile.gif
MaPkO89
CITAT (Take Two @ Apr 14 2012, 08:47 PM) *
I dobro, kome se nadate u finalu? Ja bih lično više voleo Tottenham. Pre svega zato što su oni u padu forme a Chelsea je u usponu... ali takođe zato što u LFC-CFC slučaju ne bi moglo da se živi od TV-trtljanja na temu "Torres protiv svojih" isuse.gif

Da se lepo mi njemu ismejemo sutra, kad ispuši za još jedan trofej, a onda u finalu na miru da gledamo samo fudbal smile.gif

Taj fazon, i nerealno bi bilo da naguzimo Celzi bas 3 put u sezoni, kolki god da su raspad, kao i Totenhem nas kolki god raspad mi bili biggrin.gif
Take Two
Pa Tottenham je nas samo jednom guzio, a i to je bilo uz značajan Adamov doprinos (ne čuvamo valjda njega za finale? unsure.gif )

Na Anfieldu (0:0) su se provukli samo tako, igrali svoj standardni gostujući katanaćo...
vladx
Pa, pazi nama je bilo vec predvidjeno da igramo sa chelsky-jem bas 5.maja, sad moguce je to i dalje samo na drugom mestu i u drugo vreme.
E sad, da li ce biti sa onim kojem je namenjeno ili sudjeno... tongue.gif

A, inace vise bih voleo sa Spurs-ima. U velikom su padu, mislim da ce ispusiti za 4. mesto tako da bi mi u mnogo boljem stanju usli u mec. A, plavce ne bih ne zato sto smo ih vec dosta puta jebali, nego su mi toliko ogavni da ne volim ni da ih gledam na terenu s nama tokom tih 90+ minuta. Mada, bese Kenny valjda ima ubitacan skor sa njima? smile.gif
Vanja Trotter
Sve sam se bojao da će do kraja ostati 0:1 za karamele, ali spasio nas Distin. biggrin.gif Posle gola kojeg smo dali srećom, a dao ga je tako i Everton, krenuli smo mnogo hrabrije. Kerol se konačno pokazao korisnim, šteta što ga i Maksi nije munuo... U svakom slučaju više bih voleo finale sa Čelsiem, pevci nam ne leže baš u poslednje vreme...
Stevie_G
http://youtu.be/WSZsyEIveQ0

Atmosfera Hail.gif
Puki
QUOTE (Svebor @ Apr 14 2012, 07:56 PM) *
Pozdrav za "Red bar kopites", vidimo se u finalu! lfc.gif

Pozdrav! smile.gif
Narsil
Sad sam stigao kući, verovali ili ne. Sutra utisci, večeras samo:

MaPkO89
CITAT (Take Two @ Apr 14 2012, 09:01 PM) *
Pa Tottenham je nas samo jednom guzio, a i to je bilo uz značajan Adamov doprinos (ne čuvamo valjda njega za finale? unsure.gif )

Na Anfieldu (0:0) su se provukli samo tako, igrali svoj standardni gostujući katanaćo...

Da da, ja skroz zaboravio da je bilo 0:0, to su mi ostale traume od prosle godine...
Trunks
Sanjao sam da igramo sa Čelsijem i da dobijamo 3:0... so there.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.