Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Blackburn Rovers vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Vanja Trotter

vs

10. IV 2012. 21:00 Ewood Park

Blekburnu pobeda više nego potrebna još 6 kola do kraja a opstanak im je neizvestan. Liverpul u već pomenutoj lošoj formi, poslednju pobedu u prvenstvu ekipa Kenija Dalgliša ostvarila je 13. marta nad Evertonom.

Da li gledamo još jedan poraz Liverpula, da li su igrači mislima već u polufinalu FA kupa sa Evertonom? Može li Blekburn da učini korak napred ka opstanku ili Liverpul korak nazad i potone još dublje?

U poslednjih 5 duela ove dve ekipe Liverpul je slavio dva puta, Blekburn jednom, i dva puta je bilo nerešeno. Ove sezone je na Enfildu bilo 1:1.

Na Ivud parku Liverpul je poslednji put slavio 06.12.2008. rezultatom 3:1.
Djotun
Ako bi mogao bez ovih Aca Stojanovic pitanja svaki put biggrin.gif
Puki
QUOTE (djotun @ Apr 9 2012, 04:31 PM) *
Ako bi mogao bez ovih Aca Stojanovic pitanja svaki put biggrin.gif

Svaki put me nasmeje. smile.gif
Ocekujem uvek recenicu: dobrodosli na Ivud park, dom fudbalera Blekburna. biggrin.gif
Sto se tice tekme, ne ocekujem (vise) nista.
Vanja Trotter
A ma ja to tako zvanično pa sam i zaboravio da podseća na Acu legendu. biggrin.gif
Nemcha
Domaćin daje gol. Kapiram da je kvota 1.00. A mogli bismo i da pobedimo za promenu. Nemamo nikakve ambicije ali da makar Everton ne bude ispred nas.
Svebor
CITAT (Vanja Trotter @ Apr 9 2012, 05:40 PM) *
A ma ja to tako zvanično pa sam i zaboravio da podseća na Acu legendu. biggrin.gif

Samo fali da nas obavestis ko sa koje i na koju stranu napada. biggrin.gif
Narsil
Mi nećemo ni na jednu.
Mario_T
QUOTE (Vanja Trotter @ Apr 9 2012, 04:07 PM) *
Da li gledamo još jedan poraz Liverpula, da li su igrači mislima već u polufinalu FA kupa sa Evertonom?

Vec par nedelja.

QUOTE (Vanja Trotter @ Apr 9 2012, 04:07 PM) *
Može li Blekburn da učini korak napred ka opstanku ili Liverpul korak nazad i potone još dublje?

Moze i itekako moze. Ovo drugo je dokazano u vise nego dovoljno prilika.
Puki
QUOTE (Narsil @ Apr 9 2012, 10:22 PM) *
Mi nećemo ni na jednu.

Hahahahahaha. Jbt, umirem.
Vidim da je ovde stanje takvo, da bi najbolje bilo da je sutra 1. avgust.
1jeAhonen
S obzirom da su karamelice juče rastumbale crne mačke i da se jako oštre...ovo nam dodje kao poslednja "kontrola", pa ćemo valjda "rutinski" minimalac... samo u čijoj mreži? Oni su ionako Skamu prepustili bodove, zato će s nama onako "oštro"...Najrealniji bespotrebni remi, goaless.

Da li postoje pozitivne indicije o povratku Džonsona?
bocejan
CITAT (Puki @ Apr 10 2012, 12:31 AM) *
Hahahahahaha. Jbt, umirem.
Vidim da je ovde stanje takvo, da bi najbolje bilo da je sutra 1. avgust.

Vise mozda 1. jun ili jul,kada su glasine oko transfera toliko nerealne,da pocinjes da se nadas da ce jedna od njih biti istinita. Tada je optimizam na najvisem nivou.
Da je 1. avgust vec si odgledao par pripremnih i uglavnom si pomalo razocaran, ali se opet nadas da ce se sve poklopiti za pocetak sezone iako smo 3 izgubili sa po 3 komada.

Za utakmicu, cemo se nadati?
Puki
QUOTE (bocejan @ Apr 10 2012, 10:25 AM) *
Vise mozda 1. jun ili jul,kada su glasine oko transfera toliko nerealne,da pocinjes da se nadas da ce jedna od njih biti istinita. Tada je optimizam na najvisem nivou.
Da je 1. avgust vec si odgledao par pripremnih i uglavnom si pomalo razocaran, ali se opet nadas da ce se sve poklopiti za pocetak sezone iako smo 3 izgubili sa po 3 komada.

Za utakmicu, cemo se nadati?

U pravu si. smile.gif
Opisao si poslednjih 17 leta mog zivota. isuse.gif
MaPkO89
Ja se nadam da Gerrard i Suarez nece ni putovati na utakmicu, a i jos neke standardne bi mogao da ostavi na klupi.

Nema ni jednog od ovih standardnih kome misli nece biti na vembliju i koji se nece bar podsvesno stedeti, tako da ako sad ne zaigraju oni klinci onda nece nikad...
Puki
QUOTE (MaPkO89 @ Apr 10 2012, 11:44 AM) *
Ja se nadam da Gerrard i Suarez nece ni putovati na utakmicu, a i jos neke standardne bi mogao da ostavi na klupi.

Nema ni jednog od ovih standardnih kome misli nece biti na vembliju i koji se nece bar podsvesno stedeti, tako da ako sad ne zaigraju oni klinci onda nece nikad...

Pretpostavlja se da je ovo postava ( Doni, Flanagan, Skrtel, Agger, Enrique, Bellamy, Gerrard, Spearing, Downing, Carroll, Suarez.), ali slazem se da treba odmoriti nosioce igre, Skrtela, Gerrarda, Suareza... I ajmo vise daj te klince!!
Stevie_G
Valjda ce i neki klinac danas dobiti sansu,rezerve igraju u 3,pa ako npr Sterling ne bude igrao za rezerve dobre su sanse da se nadje na klupi protiv Blekburna veceras.

Sto se tice utakmice sa Roversima,red bi bio da upisemo pobedu posle dugo vremena,ali u uzasnoj smo formi,tako da treba ocekivati najgore,nadam se da ce odmarati kapiten i jos neki kljucni igraci poput Suareza,Skrtela,Aggera,Enrikea.Verovatno ce Maxi igrati u prvoj postavi veceras.
Dee Jay
Downing: I know how they feel
"It can be difficult playing teams fighting against relegation. They are playing for their futures - they don't want to drop down a division. I've been in that situation with Middlesbrough before and it's not good.

"Eto, oni se bore za opstanak i ima da jebu i grebu, biće nam mngo teško, tako da smo se živi posrali od Blekburna i nadamo se da nećemo izgubiti." dry.gif
Stevie_G
Sterling ne igra za rezerve protiv WBA,otputovao je sa prvim timom,valjda ce ga Keni staviti na klupu.
Puki
QUOTE (Stevie_G @ Apr 10 2012, 04:45 PM) *
Sterling ne igra za rezerve protiv WBA,otputovao je sa prvim timom,valjda ce ga Keni staviti na klupu.

To mi reci!
Narsil
The Reds team in full is: Doni, Flanagan, Skrtel, Coates, Johnson, Henderson, Shelvey, Spearing, Maxi, Carroll, Bellamy.

Subs: Jones, Agger, Enrique, Kuyt, Suarez, Aurelio, Carragher.

BoJaNNNNN
The Reds team in full is: Doni, Flanagan, Skrtel, Coates, Johnson, Henderson, Shelvey, Spearing, Maxi, Carroll, Bellamy.
Subs: Jones, Agger, Enrique, Kuyt, Suarez, Aurelio, Carragher

Toliko o Sterlingu...
Stevie_G
Sterling je izgleda zavrsio sezonu u prvom timu.Ocekivano mesovit sastav.
Puki
Supickumaterinu.
Djotun
Keni je jeedna zena. 4 defanzivca na klupi..
Stevie_G
Ko ce nositi kapitensku traku? Bas me zanima smile.gif
vladx
Pored ostalih, nadam se da ce Bellamy i Carroll imati dobru partiju pred Everton.
Puki
QUOTE (djotun @ Apr 10 2012, 08:39 PM) *
Keni je jeedna zena. 4 defanzivca na klupi..

Brate mozda sam ja lud, al u ovoj ekipi nama nema ko gol da da. Jos sam sigurniji u novi poraz.
BoJaNNNNN
CITAT (Stevie_G @ Apr 10 2012, 08:40 PM) *
Ko ce nositi kapitensku traku? Bas me zanima smile.gif

Ja očekujem Škrtela kao kapitena smile.gif Videćemo...
dejabgb75
CITAT (Narsil @ Apr 10 2012, 08:18 PM) *

Subs: Jones, Agger, Enrique, Kuyt, Suarez, Aurelio, Carragher.

s ovakvim sastavom možemo samo 0:0 da odigramo, nadam se da grešim, ako je rezultat još uvek bitan......
Puki
QUOTE (BoJaNNNNN @ Apr 10 2012, 08:42 PM) *
Ja očekujem Škrtela kao kapitena smile.gif Videćemo...

Ma Dzonsi kapiten sigurno. Mozda i velshki pitbull.
Narsil
Škrtel je kapiten.
Djotun
@Puki, ne mora da znaci poraz.. Ali funjarenje i jajarenje i depresija u najavi sigurno..
covece ako ves odmaramo one koji nesto valjaju i ako se ne borimo ni za bodove a ni za cast izgleda.. Paa daj nam tu mladjariju da gledamo i malo da mastamo..
izmene ce da budu aurelio i karager, da dupliramo bekove. Jezivo.
Puki
QUOTE (djotun @ Apr 10 2012, 08:46 PM) *
@Puki, ne mora da znaci poraz.. Ali funjarenje i jajarenje i depresija u najavi sigurno..
covece ako ves odmaramo one koji nesto valjaju i ako se ne borimo ni za bodove a ni za cast izgleda.. Paa daj nam tu mladjariju da gledamo i malo da mastamo..
izmene ce da budu aurelio i karager, da dupliramo bekove. Jezivo.

Slazem se. Jbg.
Izmene Kujt, Suarez i Aurelio. tongue.gif
Ako ne bude nepredvidjenih.
MaPkO89
Sto bre nije Spiring, ipak je local lad laugh.gif
vladx
Ha ha i ha... smile.gif
bokeli
Kakva lopta Skrtela Hail.gif
Puki
Bilo mi je sumnjivo kad sam video ovu provalu oblaka. Mozda ga i Kerol mune.
Narsil
Škrtel. Hail.gif
Stevie_G
Maxi krenuo po het trik biggrin.gif
Vanja Trotter
Ko to nama vodi? biggrin.gif
vladx
Jao Flanno majku mu... sad.gif
Vanja Trotter
Kako je krenulo, ima Karager da brani protiv Evertona.
vladx
YOU'RE JUST A FAT PURPLE AKI!!! SISAJ GA BITTER-U!
Vanja Trotter
Jones!!! biggrin.gif Čovek sto godina ne brani i odbrani penal, kakav Reina bre... xD
vladx
E, jebi ga...
Narsil
Samo da dođe kraj poluvremena. Da se iskuliraju i shvate šta je i na čemu su.
Stevie_G
Dobro je,bravo za Jones-a,ne pamtim kada je neko od nasih golmana odbranio penal,Henderson se fino snalazi na desnom beku,Glendza dobar takodje,Carroll solidan.Sada treba izdrzati drugo poluvreme. lfc.gif
Take Two
Teško će oni išta da shvate. Od penala na ovamo, zabunkerisali se kao da igraju u gostima Barceloni isuse.gif Da li je toliko teško objasniti igračima da se rezultat najbolje čuva posedom lopte i trčanjem, a ne 60-minutnim cupkanjem u dva reda ispred golmana?

Mali Flanagan startuje kao i uvek, đonom u meso, budala. Bolje bismo prošli da je dobio drugi žuti kad je bilo vreme... mada, nije loše ni ovako, sa odbranjenim penalom.

U drugom poluvremenu mora malo da se širi igra i drži lopta u posedu, a ne da se samo bunari solo Carroll iz zadnje linije. Mada i kad je bilo 11 protiv 11, sve što smo odigrali bilo je iz kontre, tako da... sad.gif
All Red
Ja sam tek sad u mogućnosti da pratim bilo šta... Šta se desilo? Zašto crveni?
vladx
QUOTE (All Red @ Apr 10 2012, 10:02 PM) *
Ja sam tek sad u mogućnosti da pratim bilo šta... Šta se desilo? Zašto crveni?

Flanno lose vratio Doni-ju loptu i ovaj rusio, cini mi se, Yakubu-a.
All Red
Sranje... Vidim i odbranjen penal. Interesantno poluvreme čini mi se...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.