Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Newcastle United vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Vanja Trotter

vs

1. IV 2012. 14:30

Liverpul nikad u većoj rezultatskoj krizi, Njukasl poražen samo jednom u prethodnih pet mečeva. Njukaslu bodovi potrebni u borbi za izlazak u Evropu, Liverpul bez šanse za ikakav bolji plasman u prvenstvu. Prethodni susret na sad već bivšem Sent Džejms parku odigran je decembra 2010. kada je Njukasl slavio 3:1. Ove sezone na Enfildu je bilo 3:1 za Liverpul.

Može li ekipa kralja Kenija konačno do bodova u Ligi i do pobede u gostima? Da li će Njukasl još više potopiti Liverpul?

Direktan prenos na kanalu SportKlub u nedelju od 14 i 30.
Stevie_G
Ocekujem da nasi odgovore pozitivno,rezultati su kriminalni,ali je ocekujem pobedu.Wisdom i Sterling su trenirali sa prvim timom,nadam se da ce dobiti koji minut protiv Njuke.Sto se tice postave nadam se da ce Karager ispasti iz prvih 11,i ocekujem Jonja od prvog minuta kao i Koatesa.
Narsil
Očekujem da nas oderu kao mlade majmune.
rape91
Gledajuci tradiciju Gerrard daje gol. rezultat :2-2
Puki
QUOTE (Narsil @ Mar 31 2012, 06:50 AM) *

+1
Nazalost.
vladx
Kod gostovanja Njuki uvek se prvo setim utakmice kada jos nisam bio nesto zagrizen za Liverpool, kraj '90-ih i hat-trick Owen-a na brzinu za laganih 1:4, a ja na kladzi imao keca. isuse.gif Drugi mec svakako je ne toliko davnih 1:5, kako sam samo posle toga bio ubedjen da osvajamo titulu. sad.gif
A, za sutra nemam neki poseban osecaj, na kraju ce jedino ispasti vazno sta uradimo u FA Kupu, ali trenutno bi mogli nasi da nas postede jos jedne tumorne nedelje.
matori lfc
Ako izvucemo X da pevamo!!!
Kameni
4:3 za nas!
Puki
QUOTE (Kameni @ Mar 31 2012, 12:56 PM) *

Jel se ti to prisecas legendarne utakmice iz 97. godine, cini mi se? smile.gif
Kameni
Da ali sa Enfilda. smile.gif

Nije nemoguce doduse, obe odbrane su u kanalu a sa njima uvek bude dosta golova.
Narsil
CITAT (vladx @ Mar 31 2012, 11:57 AM) *
Kod gostovanja Njuki uvek se prvo setim utakmice kada jos nisam bio nesto zagrizen za Liverpool, kraj '90-ih i hat-trick Owen-a

Tada sam bio kod nekih Radikala, sa ćaletom (on je novinar, intervjui, ludila) i oni su gledali tu utakmicu na tv-u.
Digital_Jesus
Dobijamo ovo, NU su stare musterije, a i bilo bi zaista previse da ponovo trecu za redom izgubimo. Nadam se da ce Sterling biti u prvih XXI , ili bar dobiti malo vise vremena nego prosli put.
Mario_T
QUOTE (Narsil @ Mar 31 2012, 06:50 AM) *

Nece nas, nadam se, oderati kao mlade majmune, ali smo u takvom kanalu da ja ne vidim kako cemo mi da pobedimo. Naravno, uvek je moguce da Stevica da gol ili dva sa 30+ metara, ili da Luis predribla 5-6 protivnickih igraca, a Kuyt na kraju ugura loptu u gol sa udaljenosti od 1 cm, ali mislim da nije very likely da ce se nesto tako desiti.
Narsil
Ja to protiv malera. biggrin.gif
vanjuska
CITAT (Kameni @ Mar 31 2012, 12:56 PM) *

Hahaaaaaa, ako mi damo 4 gola, ja trcim go kroz centar NS-a!
Puki
QUOTE (vanjuska @ Mar 31 2012, 04:01 PM) *
Hahaaaaaa, ako mi damo 4 gola, ja trcim go kroz centar NS-a!

Pridruzujem ti se, al samo iz razloga sto sam slab na Sose. biggrin.gif
dzoker
Pa valjda mozemo i mi neku da pobedimo!
Stevie_G
http://youtu.be/2YCC_F_ubVI
Puki
QUOTE (Stevie_G @ Mar 31 2012, 07:27 PM) *

08:22 min. = Genije. smile.gif
BoJaNNNNN
Reina, Flanagan, Carragher, Skrtel, Enrique, Gerrard, Spearing, Shelvey, Bellamy, Carroll, Suarez

Subs: Doni, Aurelio, Maxi, Henderson, Coates, Kuyt, Downing
Pedja_Nbg
Фала Богу - Шелви. Само не разумем што за бар Стерлинга није било места ни на клупи, кад је већ четири крила ставио на исту... dry.gif
Take Two
Opa, i Jonjo i Bellers, biće zanimljivo.

Ovako kako je izlistano, izgleda 4-4-2 sa kapitenom na desnom krilu unsure.gif
Stevie_G
Nadam se da nece Shelvey-a staviti na krilo,mada ne bih se zacudio.Carragher opet u prvoj isuse.gif znaci auto gol ili penal u najavi.
milos7
Maxi i Aurelio na klupi..likovi koji na leto sigurno napustaju Enfild..koja je poenta..siroti Maxi kad je davao golove svaku sledecu je pocinjao na klupi..jel sad treba da se razigra da bi uzeli 2m ako ode u Argentinu?? Tu su bila mesta za Sterlinga i jos nekog klinca..jer Liverpul ne moze mozda ni na sedmo mesto..i sta sad kao igraju sa matorcima koji sigurno nece biti tu
Digital_Jesus
Jao Kerol, seljacino jedna biggrin.gif
kloppeks
za ovo Kerolu treba oduzeti dve plate!
Stevie_G
Kako ce Kerol crveni da popije biggrin.gif
bokeli
CITAT (Digital_Jesus @ Apr 1 2012, 02:42 PM) *
Jao Kerol, seljacino jedina biggrin.gif

dobar prodor steta sto je isao na penal

jel on zna nasu statistiku sa bele tacke ove sezone biggrin.gif
redsi
Jel se ovo Aggerovo odsustvo poklopilo sa nasim nizom fenomenalnih rezultata?
steva8lfc
QUOTE (redsi @ Apr 1 2012, 02:49 PM) *
Jel se ovo Aggerovo odsustvo poklopilo sa nasim nizom fenomenalnih rezultata?

Pa tako je svake sezone, bas se secam da je prosle sezone bila statistika da smo u poslednjih sest meceva imali 1 pobedu 2 remija i 3 poraza a sa Agerom 6 pobeda i sve clean sheet.

A Keol je ispao magarac samo takav dry.gif a i oni seratori, prvi put predjose centar i dadose ga
Vanja Trotter
Papis Demba Sise, prešao u Njukasl iz Frajburga za 9 miliona funti, 7 utakmica 6 golova. A koliko beše ono plaćen Kerol?
matori lfc
Vidi se da se Kerol druzi sa Suarezom!!! Lepim stvarima ga je ucio!
bocejan
Vise bi rekao da se poklapa sa Lukasovim odsustvom.Elem,cirkus smo od ekipe.
Svebor
Grupa gradjana igra u amorfna-masa 'formaciji' pripremnu utakmicu za Everton. Nista vise i nije moglo da se ocekuje... bag.gif
ps
Buzdovan no.9 deadhorse.gif
Take Two
Šteta, a dobro smo krenuli utakmicu. I najzad bar pokušavamo 4-3-3, s tim što je Suarez levo a Bellamy desno iz nekog razloga.

Skenjao nas je bezveze primljen gol... Spearing i Jonjo se sklanjaju od Ben Arfe da bi što lakše centrirao, Škrtel leti u prazno, Reina na krivoj nozi, užas.

Carroll je dijabola samo takva. Šutni desnom, konjino, šta se premišljaš i padaš...

Moglo bi ovo da se preokrene, Njuka ne igra ništa naročito a Spiderman na levom beku je katastrašan. Mada mogli bismo isto ovako da nastavimo, a onda primimo još dva gola - jedan iz polukontre drugi iz penala dry.gif
igzy79
Nemamo pojma,mnogo promasujemo a olako primamo golove. Nemamo ni srecu. U proslom kolu su za isto igranje rukom ponistili Suarezu gol a sad kad ovaj iz Njuke igra rukom na gol liniji nikom nista!!!!!! Jebiga bad luck!!!! Nadam se da cemo da napravimo nesto u drugom poluvremenu voleo bih da vidim neki preokret da pobedimo sa 1-4 ako je to moguca!!!! I believe!!!!! YNWA !!!!
Puki
Da me jebete ako Kerol nije namerno pao da ne da gol Njukaslu.

A posle tri propustene kolosalne sanse i moguceg rezultata 0:3, znao sam da nas kaznjavaju i primamo gol 1:0. isuse.gif
Una Kelly
to sam i ja pomislila za Kerola, nece da ga uvali svojima smile.gif

onaj potez Kerola je... ne znam. setim se Fowlera i utakmice sa Arsenalom i blam me je sad.gif
Take Two
Čist ofsajd. Tragikomični smo isuse.gif
Starscream
bag.gif
Puki
QUOTE (Machkitza @ Apr 1 2012, 03:48 PM) *
to sam i ja pomislila za Kerola, nece da ga uvali svojima smile.gif

onaj potez Kerola je... ne znam. setim se Fowlera i utakmice sa Arsenalom i blam me je sad.gif

Ipak je decko rodjen tamo, odrastao, tamo je njegov "kraj", tamo su mu svi, jbg, to je njegov klub. A da se ne lazemo, ta lajsna je sve sem profesionalac.
Robi Fauler je druga dimenzija. wink.gif

QUOTE (Take Two @ Apr 1 2012, 03:49 PM) *
Čist ofsajd. Tragikomični smo isuse.gif

Jeste, cist ofsajd. Ali ne krivim sudiju, u onoj sumi nogu, nije mogao da vidi dal je il nije neko pipnuo.
igzy79
Pa mi smo Mapet sou ekipa,keve mi!!!!! Ispade da je Dalglish veci od Liverpula!!!! Idi si molim te nemoj da nas mucis vise!!!
Wastelander7
Neznam kako cu izdrzati do kraja sezone sad.gif
Take Two
Počinje da me nervira i Spearing sa onim svojim raširenim ručicama na centru terena... onda kad mu daju loptu, on se zbuni dry.gif

A tek ovaj Čiča i njegove fantazije o tome kako Cisse u stvari nije bio u ofsajdu jer dodavanje nije bilo namerno upućeno njemu, lik je sigurno hteo da doda onom u sredini, a posle što je došlo do igrača 4 metra u ofsajdu - nije on kriv isuse.gif

QUOTE (Puki @ Apr 1 2012, 03:56 PM) *
Jeste, cist ofsajd. Ali ne krivim sudiju, u onoj sumi nogu, nije mogao da vidi dal je il nije neko pipnuo.

Posao mu je da vidi. A i da je pipnuo, trebalo je svirati jer se igrač aktivirao iz ofsajda - očigledno je bio nastavak iste akcije. Pusti komentatora i njegova bulažnjenja kako je to odmah "nova akcija" ako neko u onoj gužvi okrzne loptu.
redsi
Čiča je rekao da je poceo novi napad, a onda da lopta nije nikoga dirala biggrin.gif
Digital_Jesus
Opusteno ljudi, Downing sad preokrece adultesuicide2.gif
milos7
Kolike su kvote na poraze liverpula, kapiram da od 3 jednu cu da ubodem..i ovo ozbiljno pitam
Pedja_Nbg
Патентиране Кенијеве измене 15 минута пре краја. deadhorse.gif
igzy79
Mislim sta reci??????? Bolje cutati i ne reci vise nista..... Nadam se da cemo na leto da menjamo mnogo igraca jer ovi su prosecni ali ozbiljno!!!!
Digital_Jesus
Pa jel moguce ovo? Zemljo otvori se....
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.