Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Raheem Sterling #31
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2
Stevie_G
Full name: Raheem Shaquille Sterling

Date of birth: 8 December 1994 (age 17)

Place of birth: Kingston, Jamaica

Nas mali Jamajcanin debitovao danas,zasluzio je svoju temu,ogroman talenat,nadamo se da ce nastaviti da se razvija i napreduje kako treba,i da dobije sto vise minuta do kraja sezone.
Take Two
Ja bih se još više nadao da nije nasledio i broj i frizuru od El Zhara lično unsure.gif
Carra
ja neverujem da sam ziv docekao dan da on debituje...prosto sam mislio da to nije moguce... smile.gif
Stevie_G
CITAT (Take Two @ Mar 25 2012, 02:52 AM) *
Ja bih se još više nadao da nije nasledio i broj i frizuru od El Zhara lično unsure.gif

biggrin.gif

Uzima on broj #11 cim ode Maxi.To je njegov broj u rezervama.Ne daj boze da zavrsi kao El Zhar.
bokeli
Malo je igrao juce, do kraja prvenstva bi mogao da zaigra koju od prvog minuta
emir_lfc
imamo Shaquille-a, a imamo i Jordana biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Stevie_G
Didi Hamman:

"I think he had a good impact when he came on. He took defenders on, won a couple of free kicks and had a shot that Skrtel got on the end of."

"In sixteen minutes, he showed more than some players did in the ninety minutes. He certainly deserves another chance, and hopefully we'll see more of him in the future."

A Keni je rekao da je Sterling dobio sansu samo zbog povrede Belamija,u prevodu:vracam ga u rezerve.
Puki
QUOTE (emir_lfc @ Mar 25 2012, 06:24 PM) *
imamo Shaquille-a, a imamo i Jordana biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Legao bi nam i Cemberlen. wink.gif
Stevie_G
A imamo i Johnsona(Magic),i Robinsona(David) biggrin.gif
Puki
Ma pravi smo Globtroteri. isuse.gif
Stevie_G
http://youtu.be/_Ban52R6tkM
Puki
QUOTE (Stevie_G @ Apr 3 2012, 05:44 PM) *

Taman sad ponovo protiv Vile i to u prvu postavu. Al onaj potez stiklom na 0:45, cini mi se Eklstona, vrh. smile.gif
vanjuska
CITAT (Stevie_G @ Apr 3 2012, 05:44 PM) *

Momcic je za Dauninga pet u glavu
Stevie_G
Stevie_G
CITAT
raheem sterling ‏@sterling31
unlucky result should of won the game, once again, amazing atmosphere and what a feeling the KOP sang a song 4 me BestMomentInMyLife YNWA

lfc.gif

On Sterling, the Liverpool manager added: "It was an easy decision [to start him].

"I said when I first came here, I won't judge people on their status or what they've done, it's about what I see now in front of me, and he's a young player who's improved every single day since I came in here.

"He was a player who played on his own, in the one v one. You look at him now, playing for the team, his tactical understanding playing against a really experienced player. He was blocking the line of pass, he was pressing at the right time, he was coming back to block the lines inside.

"For a 17-year-old, playing against the champions, I thought his performance was fantastic.

"He has got a long way to go, because he has got to be consistent, and that's something I'll keep a close eye on."
matori lfc
Napokon smo dobili naslednika Karagera i Dzerarda!!! Decko svaka cast,samo tako nastavi!!!
miskooo
Napokon smo dobili krilo koje se ne plasi da krene na odbrambenog igraca.
dule_lfc
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=z0FkLHhJHw8#!

Being Liverpool - Rodgers keeps Sterling in check
bocejan
Samo nije on potekao iz nase Akademije, nego je u nju doveden vec kao buduca zvezda.
Da se ne lazemo, posle onih 5 golova u utakmici protiv ne znam koga, svi su culi za njega i konstantno ga prate. Jos su pravljene kompilacije po YT, tako da je postao zvezda a da nije odigrao jos ni jednu utakmicu za prvi tim.
Samo napred, neka kida svaku, ali moramo da uzmemo njegove godine u obzir kao i fizicku snagu.
Scouser
I pokazao je da ume da zavrne loptu i da lepo centrira, a ne samo kao Babel june da prangija posle jednog driblinga sa krila ka kaznenom...Morali bismo da napravimo nešto od njega, vidi se da može na dobro da izađe.

ja sam ga iz-fantasy-rao™ pred početak prvenstva tongue.gif
vladx
QUOTE (bocejan @ Aug 27 2012, 08:43 AM) *
Da se ne lazemo, posle onih 5 golova u utakmici protiv ne znam koga, svi su culi za njega i konstantno ga prate.

Protiv Southend-a na Anfield-u u Youth FA Cup-u, 9:0! smile.gif
Take Two
QUOTE (dule_lfc @ Aug 27 2012, 08:40 AM) *
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...;v=z0FkLHhJHw8#!

Being Liverpool - Rodgers keeps Sterling in check

You know what you said. When I said that, you said "steady". You said "steady"!

Vojna disciplina laugh.gif
Dee Jay
'You can't hide away from nuts and bolts, which is about hard work and honesty'
Narsil
CITAT (Take Two @ Aug 27 2012, 11:26 AM) *

laugh.gif Carski. biggrin.gif
lavirint
QUOTE (Take Two @ Aug 27 2012, 11:26 AM) *

laugh.gif

"You say "steady' again to me when i say something to you, you’ll be on the next plane back."
Reds
BoJaNNNNN
CITAT (Reds @ Aug 28 2012, 03:23 PM) *

Tune biggrin.gif

Zanimljivo skroz, pevljivo smile.gif
Take Two
[downer]
Moram da priznam da me malo plaši ovoliko navijačko loženje na Sterlinga. Ne bi bio ni prvi ni poslednji koga smo proglašavali za novog XYZ i dizali u zvezde, da bi ga tri meseca kasnije posle prvih loših partija pljuvali i terali iz kluba.

Dečko je i dalje samo talentovan, ništa više. Još ništa bitno nije uradio u karijeri. Niti se ustalio u prvom timu (mada je na najboljem putu da to uradi), niti izborio mesto u startnoj postavi, niti nešto osvojio, nije čak ni dao ili namestio neki gol... Karijera još uvek može da mu ode na razne strane.

Nadam se da neće dozvoliti da ga hype ponese.
[/downer]
bocejan
CITAT (Take Two @ Aug 28 2012, 07:07 PM) *
[downer]
Moram da priznam da me malo plaši ovoliko navijačko loženje na Sterlinga. Ne bi bio ni prvi ni poslednji koga smo proglašavali za novog XYZ i dizali u zvezde, da bi ga tri meseca kasnije posle prvih loših partija pljuvali i terali iz kluba.

Dečko je i dalje samo talentovan, ništa više. Još ništa bitno nije uradio u karijeri. Niti se ustalio u prvom timu (mada je na najboljem putu da to uradi), niti izborio mesto u startnoj postavi, niti nešto osvojio, nije čak ni dao ili namestio neki gol... Karijera još uvek može da mu ode na razne strane.

[/downer]

+1
Sto bi rekli: "treba on jos 'leba da jede". Ima lepu mogucnost da uspe, ali mora da se malo spusti prasina. Postao je zvezda pre nego sto je zaigrao za prvi tim. Ako se secate njegovog debija prosle godine protiv Vigana, stadio ne ludovao kao da je usao Mesi. Eto sta napravi Youtube
Joe
pa bar su Liverpool-ovi navijaci poznati po 'realnim' ocekivanjima od ekipe i mladih igraca... wink.gif

Reds
QUOTE (Take Two @ Aug 28 2012, 07:07 PM) *
[downer]

[/downer]

nemoj tako.
sad kad sam ga doveo na fantaziji,očekujem da će da počne da daje i golove i asistencije;)
Mario_T
Mislim da smo naucili dosta od proslih iskustava. Decko je odigrao vrlo dobro i zasluzuje sve komplimente. I ja verujem da moze postati vrlo dobar igrac ako nastavi da radi kako treba. Ali sumnjam da neko u njemu vidi novog Messija na osnovu jedne tekme.
Take Two
QUOTE (Reds @ Aug 28 2012, 11:47 PM) *
nemoj tako.
sad kad sam ga doveo na fantaziji,očekujem da će da počne da daje i golove i asistencije;)

Heh, i ja sam ga doveo danas. Ali šta ako smo baš sad doprineli njegovom budućem career suicide by hype?! ohmy.gif
Reds
m kaki.
on ako se sad ne prži sa osamnes da bude najbolji na planeti,neće nikad.
samo da brendan nastavi da ga stavlja u prvu postavu,ima da proradi ko tane.
dobro za njega,a dobro i za nas;)
Tonča
Hodža pozvao Raheema u A repku.

Sat vremena nakon što je objavljena vest da Jamajka želi da ga ubedi da igra za njih. laugh.gif
Jamaica
Hodža pizda.

Nadam se da mu neće udariti u glavu ovo smile.gif
Under
po onome sto je pokazao, najbolje englesko levo krilo. jbg, Hodza gleda u buducnost, navatao ga dok nije otisao da igra za rege bojse
Take Two
U žestokoj konkurenciji nepostojećih levih krila sa engleskim pasošem biggrin.gif

Uvek me iznervira kad se zove neki mlad igrač u A reprezentaciju čisto onako, bezveze, da mu piše u biografiji da je bio reprezentativac. Posebno kad postoji šansa da mu to udari u glavu, pa da ostane zaostao u razvoju (v. pod Sturridge, Adam Johnson, itd.)
Daniel Agger
Nisi nabrojao najvaznijeg...Tea Volkota na SP 2006,jebeni Sven Goran i njegovi tripovi
Scouser
Volkot je za recimo jednog Dauninga izmislio pojam krila...
copkillah
Dobro, videli smo da Rodžers ume da mu pojasni kako stvari stoje smile.gif
All Red
Ja sam pre neki dan pročita negde da Sterlin navodno ima dvoje dece sa dve žene... screw.gif
Mada sumnjivo mi je to, u tom slučaju bi pisalo po novinama makar, ovo su neke tviter fore verovatno.
Svebor
CITAT (All Red @ Sep 11 2012, 01:27 AM) *
Ja sam pre neki dan pročita negde da Sterlin navodno ima dvoje dece sa dve žene... screw.gif
Mada sumnjivo mi je to, u tom slučaju bi pisalo po novinama makar, ovo su neke tviter fore verovatno.

Aha, eno mu unuche krenulo u shkolu. rolleyes.gif
dejabgb75
CITAT (Scouser @ Sep 11 2012, 12:10 AM) *
Volkot je za recimo jednog Dauninga izmislio pojam krila...

Uh, malo mi je to preterano...da je fudbal kojim slučajem izmišljen prošle godine možda bi i mogao da se složim s tim....imao je slabu sezonu u Liverpoolu (a ko nije). Daleko od toga da je sjajan, idealn ali generalno mislim da je bolji igrač i nadam se da se u ovoj formaciji oseća komotnije, pa čak i kad igra wing back-a

Što se tiče Sterlinga ne mora da znači da poziv u A repku znači i propast za igrača. Sumnjam da će tamo imati veliku minutažu. Po meni je mnogo interesantiji igrač od Walcota u istim godinama.
Jamaica
Volkot je za Stjuarta izmislio pojam života, ne samo krila.
copkillah
Lepo je što se nismo još uvek dogovorili oko novog ugovora, pa počinju da se pominju Arsenal i mančesterski klubovi...
Narsil
CITAT (copkillah @ Dec 7 2012, 12:56 PM) *
Lepo je što se nismo još uvek dogovorili oko novog ugovora, pa počinju da se pominju Arsenal i mančesterski klubovi...

Sutra mu je 18. i tada su rekli da će potpisati.
copkillah
Ja nisam znao da su se dogovorili, sjajno.

Mislim jesu ovo gluposti, ali sam se iscimao iz razumljivih razloga smile.gif
Narsil
CITAT (copkillah @ Dec 7 2012, 01:23 PM) *
Ja nisam znao da su se dogovorili, sjajno.

I nisu. Al' su i Rahim i Rodžers objavili da čekaju da napuni 18. i da onda potpiše. Navodono bi trebalo sutra.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.