Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Stoke City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter

vs

17. III 2012. Anfield Road, KO: 17:00

Ove dve ekipe se sastaju po četvrti put ove sezone, i drugi put u kup takmičenjima. Početkom sezone Stouk je odneo pobedu na svom terenu rezultatom 1:0 da bi krajem oktobra u okviru Karling kupa Liverpul na gostovanju odneo pobedu od 2:1 golovima Luisa Suareza. Početkom januara na Enfildu je bilo 0:0.

Liverpul je ove sezone samo jednom poražen kod kuće u svim takmičenjima, ali ima možda i previše nerešenih ishoda. Može li četa kralja Kenija do još jednog trofeja ove sezone, ili će biti zaustavljeni već u četvrt-finalu?

Da li će Kerol konačno proraditi?

Saznajte u nedelju od 17 časova, uz direktan prenos na kanalu Sportklub.
Take Two
QUOTE (Vanja Trotter @ Mar 17 2012, 10:48 AM) *
Liverpul je ove sezone samo jednom poražen kod kuće u svim takmičenjima, ali ima možda i previše nerešenih ishoda.

Možda?! biggrin.gif

Played 14, W 5, D 8, L 1, gol razlika 18-10. Kad se samo utakmice kod kuće gledaju, ispred nas su i Fulham, Swansea...
sedplas
Sujo je u 3 utakmice koje je igrao protiv njih dao 3 gola! yahoo.gif

dobijamo ove govnurde!
Stevie_G
Ligaski mec protiv njih kod kuce smo odigrali jezivo,bice tesko probiti njihovu bunkercinu.Mozda Keni odmori kapitena,ali nazalost to bi znacilo da Adam ulazi u prvih 11.U napadu se nadam da ce igrati Suarez i Kerol,koji su konacno poceli da igraju kao tandem,to se odlicno videlo protiv Evertona.Glendza verovatno nece biti spreman,Bellamy takodje.Nadam se da ce Shelvey konacno dobiti priliku,red bi bio da i njega vidimo na terenu.
Mario_T
QUOTE (Stevie_G @ Mar 17 2012, 11:28 AM) *
Mozda Keni odmori kapitena,ali nazalost to bi znacilo da Adam ulazi u prvih 11.

Zasto da ga odmara? Za bitku za supervazno 6. mesto koja nas ceka u EPL? dry.gif Nema razloga da bilo sta menja u odnosu na proslu tekmu, sem ako se Agger oporavio, pa da zameni Carraghera.
matori lfc
Dobijamo ih 2-0 Suarez i Steva!
Mario_T
QUOTE (Vanja Trotter @ Mar 17 2012, 10:48 AM) *
Liverpul je ove sezone samo jednom poražen kod kuće u svim takmičenjima, ali ima možda i previše nerešenih ishoda.

Mozda? biggrin.gif Mislim da je jedna od retkih sigurnih stvari u vezi sa ovom sezonom, jeste cinjenica da smo definitivno imali previse neresenih rezultata.
Stevie_G
CITAT (Mario_T @ Mar 17 2012, 01:31 PM) *
Zasto da ga odmara? Za bitku za supervazno 6. mesto koja nas ceka u EPL? dry.gif Nema razloga da bilo sta menja u odnosu na proslu tekmu, sem ako se Agger oporavio, pa da zameni Carraghera.

Tek se oporavio od povrede,ko zna da li je spreman za 90 minuta,Kenny juce rece da Agger sigurno nece biti spreman,tako da ce Carra verovatno opet poceti.
Puki
Reci cu kao i pred Everton: ocekujem laganu pobedu.
Puki
Ovi ne misle da cemo lako sa Stokama.
http://www.goal.com/en/match/77732/liverpo...s-stoke/preview
Narsil
Ni ja ne mislim da ćemo lako sa njima. Jedva smo ih dobili u Karlingu, u ligi nijednom. Igraju mesarski fudbal, ne volim da ih vidim, a kad dođe utakmica sa njima...isuse.gif

Adam klupa, igra kao protiv Arsenala i Evertona, i vozi.
Take Two
Samo Maxi umesto Hendersona, sve ostalo isto kao za Everton. Ne bunim se smile.gif

Reina, Kelly, Carragher, Skrtel, Enrique, Spearing, Gerrard, Maxi, Downing, Carroll, Suarez
Svebor
Liverpool: Reina, Kelly, Enrique, Carragher, Skrtel, Spearing, Gerrard, Maxi, Downing, Carroll, Suarez. Subs: Doni, Coates, Kuyt, Adam, Henderson, Flanagan, Shelvey.

Ni Adama ni Hendersona...kako cemo? drink.gif
sedplas
ZASTO OPET ADAM NA KLUPI?! biggrin.gif

dobar tim, ajmo sad! screw.gif
Stevie_G
Dobar sastav,valjda Carra nece zasrati danas.Adam na klupi,odlicno!
Take Two
Sad mi pade na pamet da bi mogao Downinga da gurne desno a Maxija levo... neće valjda? unsure.gif
Stevie_G
CITAT (Take Two @ Mar 18 2012, 04:51 PM) *
Sad mi pade na pamet da bi mogao Downinga da gurne desno a Maxija levo... neće valjda? unsure.gif

I ja mislim da ce biti tako.Maxi nikad nije igrao desno krilo pod Kenijem,ako me secanje dobro sluzi.Znaci Stewart desno najverovatnije.Torres dao 2 komada za Celski blink.gif
Kameni
Ovaj mali Smajhel je presmesan golman.
Take Two
Uf, prvi kadar i odmah Downing desno!

Nije do sada funkcionisalo, znači sad će sigurno da proradi - mora jednom, po zakonu velikih brojeva...
sedplas
SUJO 4 OD 4!
FAKJEA!
Digital_Jesus
Ne secam se kad smo poslednji put primili ovako seljaci gol blue_bandana.gif
Puki
QUOTE (Stevie_G @ Mar 18 2012, 04:55 PM) *
I ja mislim da ce biti tako.Maxi nikad nije igrao desno krilo pod Kenijem,ako me secanje dobro sluzi.Znaci Stewart desno najverovatnije.Torres dao 2 komada za Celski blink.gif

Tores dao dva i dve asistencije. To samo moze protiv drugoligasa. tongue.gif
I na zagrevanju je Sebastian Kouts. isuse.gif
Aleksandar88
Sta nije u redu sa Koutsom ?
Stevie_G
Ocajna igra za sada,osim majstorije Suareza nista nismo uradili,Kelly jako los,Carroll mnogo nervozan,mora mnogo bolje u drugom poluvremenu.
sedplas
pa nije Kouts nego Koates.
kontam da je komentator to izvalio, ja gledam na strimu, jebe mi se biggrin.gif

ne znam sta da kazem za ovo poluvrijeme, nismo nesto dobri, ali bilo je i gorih utakmica. danas bar djeluje da ce bit jos golova.

Dauning usrao nekoliko napada, Maksi standardno nevidjljiv ali cim izadje iz nevidljivosti uradi nesto korisno. Kerol malo dobio lopti, a one sto je dobio odigrao dobro, kurac dobro, ODLICNO. Enrike centrira jebe kevu, zajebo je i Dauninga sleep.gif

edit
e da, Keli slab danas.
Take Two
Po običaju, nemamo odgovor na agresivnu igru Stoka. Skoro svaki duel na sredini smo izgubili, samo kad je bio suđen faul smo uspeli da zadržimo loptu... fali igrač koji će 1-na-1 proći svog čoveka i povući akciju, dosta kilavo delujemo. Downing je, možda očekivano, najbeskorisniji; njegova okretanja u sredinu u stilu Miodraga Pantelića ne mogu da gledam, posebno kad posle njih usledi ambiciozan pas kroz osmoricu igrača.

Lep gol Suareza, i klasičan stočni za izjednačenje. Nije mi jasno kako su dobili taj korner jer niko osim Shawcrossa nije ni pokušao da krene na skok kod prethodnog.
Kameni
Kako me smara ove igra sa "zgodnim" krilima u 442. Da je u 433 u redu ali ko ce ovako da centrira loptu Kerolu? Plus, nepotrebno sabijamo drvosece u peterac umesto da ih rasirimo.

Naravno da je Maxi nevidljiv kad ne igra mesecima. Da bar ima 15ak minuta po utakmici, da kako tako odrzi formu.
Puki
QUOTE (sedplas @ Mar 18 2012, 05:51 PM) *
pa nije Kouts nego Koates.
kontam da je komentator to izvalio, ja gledam na strimu, jebe mi se biggrin.gif

Nemas pojma, to je Sebastian Kouts, mladi reprezentativac Skotske, dosao u aprilu iz St. Mirena. tongue.gif
bocejan
Maxi iako je nevidljiv makar ne smeta.Taman kada se obradujem da ne igra ni Adam ni Hendom,a ono Downing na desnoj strani. Za sada imam utisak da pokusavamo da protiv Stoka igramo kao Stoke.
Aleksandar88
Ne bi bilo lose informisati se pre nego sto po defoltu fejspalmujete komentatora. Coates-ov deda je Skot, samim tim je i prezime skotsko i izgovara se Kouts.
Take Two
QUOTE (Aleksandar88 @ Mar 18 2012, 06:02 PM) *
Ne bi bilo lose informisati se pre nego sto po defoltu fejspalmujete komentatora. Coates-ov deda je Skot, samim tim je i prezime skotsko i izgovara se Kouts.

To šta mu je deda po nacionalnosti nema nikakve veze ni sa čim. Dečko je Urugvajac, oni to čitaju Koates i ja ne bih nagađao kako bi se čitalo prezime da su Škoti u pitanju.

Bar da mu je prezime Coats pa da razumem kako to prevodite sa "škotskog", množina od reči coat. Ali coates ne znači na engleskom ništa, niti u rečniku engleskog piše kako se to čita. Možda mu je pradeda Velšanin pa se u stvari čita Siijtes ili tako nešto, šta ćemo onda?
Puki
QUOTE (Aleksandar88 @ Mar 18 2012, 06:02 PM) *

Nisi se ni ti dobro informisao, jer nije mu deda Skot(tj. jeste), nego mu je cak cale Skot. Jos blizi rod.
Ali kao sto rece Take Two, lepo ti je objasnio.
Aleksandar88
Coates je ostrvsko prezime

Gledati od 00:20

Take Two
Tako bre Stanley, trpaj! A ne tamo da mrljaš po krilu i praviš gužvu Keliju i Enrikeu...

Asistencija kapitena petom tongue.gif
Stevie_G
Downing!!!Kakav gol Hail.gif
vladx
Vala, nacekali smo se za ovakvo nesto. Ajmo Stewart-e! lfc.gif
Take Two
QUOTE (Aleksandar88 @ Mar 18 2012, 06:13 PM) *

A Gerrard je francusko, i čita se isto kao ime našeg bivšeg trenera Ulijea. Pa ipak ga svi čitamo Džerard umesto Žerar, ne razmatramo to da li je njegov čukun-čukun-čukun-deda došao sa kontinenta pre hiljadu godine, i kako bi Viljem Osvajač čitao to prezime.

Zašto komplikovati stvari? Dečku je španski maternji, engleski jedva natuca. Čitaš imena ljudi onako kako ih ti ljudi čitaju, ili što približnije možeš, a ne razmišljaš o tome odakle su im bili preci. (Osim ako komentarišeš dosadnu utakmicu pa te ne mrzi da se baviš babama i dedama fudbalera.)

Kako ovaj Walters voli da padne, vodio mu ja ljubav sa majkom mad.gif Toliki bilmez, a pruži se čim ga neko pogleda... mora da mu se deda zove Zenga Valters wink.gif
Stevie_G
Na Anfield-u se ori There's only one Jay Spearing biggrin.gif
Aleksandar88
Ok kako god. Gore sam ti okacio video sa BBC-a kako englezi izgovaraju Coates. Ovom liku je cale Skot, majka mu je iz Urugvaja. On nosi Skotsko prezime.

Spoiler: show
koji je ovo smor od utakmice kad se ja o izgovoru prezimena raspravljam
Puki
QUOTE (Aleksandar88 @ Mar 18 2012, 06:13 PM) *

Gledati od 00:20

Niko nije ni rekao da nije ostrvsko. Jeste, znamo, ali mislim da se decko ne bi ni okrenuo da ga pozoves Kouts. I to je poenta price, on je Urugvajac Koates i ceo Svet ga tako zna i zove, al se ovaj lelemud od komentatora nasao jedini pametan. Sveznalica. A kako ga ti zoves?
Daje ga Dirk do kraja!
vladx
Koliko je idiotsko ovo pevanje "Luis Suarez we know what you are", debili engleski!
Aleksandar88
CITAT (Puki @ Mar 18 2012, 06:31 PM) *
Niko nije ni rekao da nije ostrvsko. Jeste, znamo, ali mislim da se decko ne bi ni okrenuo da ga pozoves Kouts. I to je poenta price, on je Urugvajac Koates i ceo Svet ga tako zna i zove, al se ovaj lelemud od komentatora nasao jedini pametan. Sveznalica. A kako ga ti zoves?
Daje ga Dirk do kraja!

Zbog ovoga sam i reagovao isprva. Utakmice najcesce gledam preko stream-ova, i svi engleski komentatori ga izgovaraju kao Kouts. Tako su se kod nas ismevali komentatori zbog izgovora imena Mike Richards-a iz City-a...
Puki
Kod Mike nema sta da se izmislja, sve je cisto k'o suza.
Prvo, poznato je ko su i sta su Englezi, i iako se prave Bogom dani, prisvojili bi sve sto valja iako nije njihovo. Drugo, ovaj majmun sa Sportkluba ne prenosi za teritoriju UK, nego za srpsku javnost.

Kod Mike nema sta da se izmislja, sve je cisto k'o suza.
Prvo, poznato je ko su i sta su Englezi, i iako se prave Bogom dani, prisvojili bi sve sto valja iako nije njihovo. Drugo, ovaj majmun sa Sportkluba ne prenosi za teritoriju UK, nego za srpsku javnost.
emir_lfc
CITAT (vladx @ Mar 18 2012, 07:36 PM) *
Koliko je idiotsko ovo pevanje "Luis Suarez we know what you are", debili engleski!

hajde sto je to debilno..nego sto se na svakom stadionu peva pesma na tu melodiju.. ohmy.gif
Stevie_G
Povredi se Suarez,nadamo se da nije nista ozbiljno
vladx
Kako Gojka boli ona stvar. laugh.gif

U vezi Suarez-a, ajde da razumem s jedne strane da tako hoce da ga isprovociraju mada ja verujem da time apsolutno nista ne postizu, meni je vise idiotski sto oni izgleda "zaista znaju" kakav je on, a u to sam se delom uverio i sa nekim navijacima iz nizih liga koji nemaju nikakvih posebnih motiva da ga mrze sem sto misle da je rasista.

A da, ma jebi odvratne Stoke!!!
sedplas
CITAT (Aleksandar88 @ Mar 18 2012, 06:38 PM) *
Zbog ovoga sam i reagovao isprva. Utakmice najcesce gledam preko stream-ova, i svi engleski komentatori ga izgovaraju kao Kouts. Tako su se kod nas ismevali komentatori zbog izgovora imena Mike Richards-a iz City-a...

da prostis sad kad je usao Koates Englezi ga nazvase Koates.
mislim ovo je i glupost oko cega se vodi prepirka, ali ajd....

VIR GOIN TU VEMBLI!

CITAT (emir_lfc @ Mar 18 2012, 06:47 PM) *
hajde sto je to debilno..nego sto se na svakom stadionu peva pesma na tu melodiju.. ohmy.gif

pa svi ga prozivaju istom pjesmom. sta je trebalo, svaki navijaci da smisljaju posebnu pjesmu za njega?

kad smo kod pjesama culo se Kerolovo ime, al nisam provalio tekst, pa ako zna neko....
Take Two
@sedplas: To je zato što su komentatori Englezi pa ne znaju, da su Škoti zvali bi ga Kouts sto posto wink.gif

BTW ja sam od Engleza za Richardsa čuo i Majka i Mika, tako da... ko će ga znati.

Bolja utakmica u drugom poluvremenu, mada i dalje nema šanse da se uspostavi nekakva tečna igra. Nije sad bitno, samo dok smo izboksovali pobedu kod kuće. Najpozitivnija stvar je činjenica da nam se popravlja realizacija, 2 gola i 0 (nula!) propuštenih prilika smile.gif
sedplas
ma koja tecna igra protiv Stoka, jesi lud? biggrin.gif
BoJaNNNNN
http://falive.tv/ Žreb za koji minut
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.