Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Everton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
anfield_hooligans

Liverpool vs Everton
Anfield, 13 Mar 2012
21h, zaostali meč iz 26. kola

Šta reći? Koju posluku porati? xD

Gradski derbi, praznik u Liverpulu, a mi u kanalu.

Karamele su u odličnoj formi. U zadnjih 6-7 mečeva imali su dva remija, ostalo su sve dobili, mahom kod kuce, nesto u ligi a nesto u kupu.

Dočekujemo ih u prilično lošoj situaciji, vezali smo 3 uzastopna poraza, prvi put od 2003. godine. Da li će tekmu početi Dzonson i Dzerard, i hoće li se neki igrači odmarati za duel sa Stoukom? Da li smo odustali od ambicija u ligi, pa ćemo se posvetiti FA kupu?

Coates ili Carra?

Hoće li Kerol opet protiv Evertona proraditi? Pa da dobijemo malo vetra u ledja pred duel sa Stokama.

Koju postavu očekujete, i naravno, rezultat?
Narsil
Zapravo, očekujem 0:0.
KingArthur
Večeras jednostavno nema izgovora. Moramo dobiti Everton i prekinuti ovu mračnu seriju od 3 vezana poraza odnosno 4 u poslednjih 6 utakmica. I mi i oni igramo prilično jednoličan i dosadan fudbal pa će neki spektakl i goleada sigurno izostati. Očekujem jednu tvrdu utakmicu u kojoj će 1 gol odlučiti pobednika.
Ne znam šta treba da se desi pa da se mi probudimo ali će gradski derbi biti dobra prilika da bar malo popravimo utisak u još jednoj razočaravajućoj sezoni. U slučaju ne daj bože poraza komšije bi nas prestigle na tabeli tako da se ova utakmica igra za ponos i čast a ne za prestiž i titulu ko što je nekada davno bio slučaj.

Moja prognoza za večeras je 1:0 (Dirk Kuyt)
1jeAhonen
...kolko pitanja u najavi ohmy.gif ...na neke znamo odgovore, na neke bolje i da ne znamo...ipak, meč kost u kost, biće borbe, pa šta bude. Priželjkujem pobedu, ma koliko ona kasno došla...after all. blade.gif
vladx
Za pobedu protiv bitters-a nikad nije kasno! Verujem da bi to bio masovni ejakulat u medijima kada bi Moyes pobedom proslavio 10-godisnjicu.
Jesu oni bez poraza vec jedno 2 meseca, ali nema razloga da strahujemo od njih, pogotovo sto su se dosta provlacili u gostima u poslednje vreme. Hocu Andy-ja od starta bez obzira na sve, optimista sam i ocekujem jedno 2 razlike. lfc.gif
1jeAhonen
...al za pobede koje donose važne bodove, je kasno...no nakon subote, utorak deluje izglednije a dal će Kerol imati beck to beck protiv karamelica, vidjećemo, dobićemo odgovore.
matori lfc
Tekma koja mora da se dobije,ali kako? Mi igramo nikad gore a oni nikad bolje...jes da od njih kod kuce nismo izgubili od 1999 ali mi je nazalost X najrealniji!
KingArthur
Jbt promaklo mi je da Everton nema poraz od 11. januara. Poslednji put izgubili su od Totenhema, a i poslednja pobeda im je nad tim Totenhemom. Znači krug su zatvorili, pa je red da večeras izgube biggrin.gif

Genereralno ih ne volim jer su poput Sanderlenda postali filijala Mančestera i sakupljači njihovog otpada mad.gif
bocejan
Oni su se zadnjih godina drzali istog principa kada igraju protiv nas. Nabiju se nazad i cekaju i ako se ukaze neka sansa,guranje neko, umuvaju nam gol. Uz,naravno,vec standardno odugovlacenje igre,pa golma sve po 2 minuta izpucava loptu. Pa je tako Rafa uspevao cak sa igracem manje da postavi igru da ovi nisu mogli 5 dana da probiju. Drugacije je bilo samo na Gudisonu kada nas je vodio Woy,tada nas ubise nacisto.
Sada ce verovatno opet tako biti jer kada se uzme u obzir da ove godine upravo takva igra donosi protivnicima rezultate. Nabiju se nazad,mi ne mozemo kravu sa 2 metra da pogodimo i onda dva puta ispadne Kara i primimo 2 komada, ili podelimo bodove,a golman im bude igrac utakmice.
Vec sam izgubio volju da se nerviram za ligaske utakmice,cekam lepo kup taj.
sedplas
9 zadnjih nisu izgubili.
mi u zadnjih 9 pobjedili 2.
remi ko kuca, cak cu i neke pare da stavim na to.

sto se tima tice, samo bez jebenog Adama. volio bi ovako nesto

Reina
Glen Skrtel Koates Enrike
Selvi Spering Stivi
Kajt Kerol Suarez

eventualno Maksi umjesto Kajta.
mada znam da od ovog tima nece bit nista, al ajd, bar do veceras da se nadam....
vladx
QUOTE (matori lfc @ Mar 13 2012, 10:23 AM) *
Mi igramo nikad gore

A, pre ravno 10 dana odigrali mozda i najbolju partiju sezone. sleep.gif
anfield_hooligans
CITAT (sedplas @ Mar 13 2012, 11:04 AM) *
9 zadnjih nisu izgubili.
mi u zadnjih 9 pobjedili 2.
remi ko kuca, cak cu i neke pare da stavim na to.

sto se tima tice, samo bez jebenog Adama. volio bi ovako nesto

Reina
Glen Skrtel Koates Enrike
Selvi Spering Stivi
Kajt Kerol Suarez

eventualno Maksi umjesto Kajta.
mada znam da od ovog tima nece bit nista, al ajd, bar do veceras da se nadam....

after all, ipak mislim da je bolje da igra Kara umesto Koatesa nejakog, iako je to lutrija. Verujem da tako misli i Keni. Mlad vojnik se proslu tekmu nije nesto snalazio.

mada, vrlo je verovatno da vec gledamo ka tekmi u FA kupu.

Eh, kad bi smo videli na terenu mocnog Susa ili Sterlinga, Morgana... pusti snovi smile.gif
rape91
Igrace Carra 100 %,Kenny je uvek u derbiju sa Evertonom forsirao local lads jer oni znaju sta je derbi... Kelly,Carra,Spearo,SG sigurni
Narsil
CITAT (vladx @ Mar 13 2012, 11:18 AM) *
A, pre ravno 10 dana odigrali mozda i najbolju partiju sezone. sleep.gif

Koju smo, usput, izgubili. dry.gif
BoJaNNNNN
Stavljeno X-1 na tiket,mogli bi da me ispoštuju smile.gif
MaPkO89
Jedna od retkih utakmica do kraja sezone koju vredi gledati. Ocekujem da odigramo kao dobro kao protiv Arsenala, samo da se ne ponovi taj rezultat...
kloppeks
Volim ja Kenija, ali ovaj danasnji intervju je klasicno proseravanje.

Keni
vladx
QUOTE (Narsil @ Mar 13 2012, 12:06 PM) *
Koju smo, usput, izgubili. dry.gif

...not the point...
Take Two
Ne znam kakva je to dilema Carra ili Coates za ovakvu utakmicu. Coates mene nimalo nije impresionirao od kako je došao. Konstantno deluje, kako reče komentator na ovoj poslednjoj, uspavano! Ne vidiš ga da svesno ulazi u neki duel, samo kad napadač baš naleti na njega...

@kloppeks: Nije nigde rekao to što su mu stavili u naslov (da su sponzorski ugovori isto što i bodovi). Samo je širio ničim izazvani optimizam, pričao kako je sve sjajnobajno, samo još kad bi krenuli da pobeđujemo dry.gif "You look at the academy and see how much better it is. You look around here [at Melwood] and most of the people have got a smile on their faces now. The squad is stronger than it was last year. What other areas are there to improve on – apart from points?"
Narsil
CITAT (vladx @ Mar 13 2012, 05:11 PM) *
...not the point...

Nisam to ni rekao. Ali smo najbolju partiju u sezoni izgubili i vezali tri poraza zaredom. Nije da nekog interesuje kako smo igrali protiv robova, 1:2 i tri boda njima se piše.
BoJaNNNNN
Reina, Kelly, Carragher, Skrtel, Enrique, Henderson, Spearing, Gerrard, Downing, Suarez, Carroll.

Subs: Doni, Coates, Shelvey, Adam, Kuyt, Bellamy.

Henderson opet RM isuse.gif
kloppeks
Ovo je jos i najbolja postava! 'Ajde da konacno pobedimo.
kalabaster
Everton Pre-Match Guide
Puki
Vidim u kladzi ljudi masovno igraju iz X-1, ili golove 0-2.
E u inat svima, 5:1, neka udje veceras sve sto nije protiv robova.
bocejan
Henderson na krilu?! Zanimljivo. Bas me interesuje kako ce da odigra.
Fred Kremenko
Nek dodje i taj iz x-1:D Ne igra Adam, to ne bi trebalo da bude lose. Ajde bre otresite bar ove. Konacno Caroll lobanjom i Downing nogom 2-0
Puki
QUOTE (Fred Kremenko @ Mar 13 2012, 08:41 PM) *
Nek dodje i taj iz x-1:D Ne igra Adam, to ne bi trebalo da bude lose. Ajde bre otresite bar ove. Konacno Caroll lobanjom i Downing nogom 2-0

Kolika li je kvota da ga daju Dauning, Henderson i Kerol? gora.gif
Kameni
Od kad to ima usrani tenis na plusu? Prekidajte to papani!
vladx
Jebi bitters-e!!! Ajmo!!! lfc.gif
sedplas
CITAT (kloppeks @ Mar 13 2012, 08:15 PM) *
Ovo je jos i najbolja postava! 'Ajde da konacno pobedimo.

ma odlicno je.

CITAT (bocejan @ Mar 13 2012, 08:40 PM) *
Henderson na krilu?! Zanimljivo. Bas me interesuje kako ce da odigra.

da bre, to je novost, da vidimo i to kako funkcionise....
Take Two
Jel' to Suarez zna Pienaara iz Ajaxa, ili sam ja nešto pogrešno povezao?
bokeli
Ajmo, ovu moramo dobiti
vladx
Dajte ljudi pocepajte mrezu vise...
sedplas
djte neki strim umirem
Puki
Protivnicki golmani nastavljaju da useravaju na Enfildu. isuse.gif

QUOTE (sedplas @ Mar 13 2012, 09:11 PM) *
djte neki strim umirem

Idi na myp2p i imas livesport, pa prvi link Liverpool-Everton
sedplas
ma svih 12 linkova odatle me jebucka onako veselo
vladx
Pa, jebi bre tako na iskusno!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaa
Puki
Skipper
bokeli
kako je lepo prebacio, car screw.gif
Digital_Jesus
World class™
vladx
Pored gola za sada mi je najjaci utisak Enrique-ovo rvanje kako samo on ume. biggrin.gif
emir_lfc
Keni menjaj Hendersona molim te....lik prodaje lopte gde god stigne..sve sanse za Everton je on kreirao. ohmy.gif
Kameni
Dobro odigrano prvo poluvreme, doduse kao i puno puta na Anfieldu ove sezone. Nadam se samo da ne usledi onaj tipicni pad u igri u drugom.

Carroll i Suares konacno deluju kao pravi napadacki tandem. Svidja mi se sto Suarez ucestvuje dosta u gradjenju napada. Bekovi su odlicni obojica, kao i cela odbrana. Jedini problem i dalje je Henderson na desnom krilu i tu bi zaista voleo da vidim Maxija u nastavku.

MaPkO89
Da nisam gledao prvo poluvreme mislio bih da ni jedan igrac ne moze toliko kriminalno da odigra ko sto je Henderson, bukvalno svaki kontakt sa loptom je bio greska... izgleda kao neki kadet koga su gurnuli da igra za prvi tim...uzas, decku je ocigledno ovo preveliki korak u karijeri(to sto je preso u lfc), treba cesce da ga odmara, ipak je jos mlad...
Take Two
Lepo smo ih poklopili od početka, a taman kad su krenuli malo da pružaju otpor - odmah gol smile.gif

Bekovi za sada najbolji. Kapiten je tri klase ispred Adama, ali to nije ništa novo.

Henderson jeste da greši pozadi, ali radi i u napadu ponešto, odigrao je par OK pasova, kreće se.

Kod Evertona je najzapaženiji Stracqualursi, i to samo zato što ga komentator čita Strakularsi isuse.gif
vladx
QUOTE (Take Two @ Mar 13 2012, 09:53 PM) *
Henderson jeste da greši pozadi, ali radi i u napadu ponešto, odigrao je par OK pasova, kreće se.

emir_lfc
jeste odigrao par dobrih pasova..aali brate na njegove 2 ili 3 prodane lopte mogli su da padnu lepi golovi, no ipak za njegovo dobro nisu. biggrin.gif nadam se da ce bolje paziti u drugom..

Take Two
Trpaj, trpaj... Eto, doprinosi i Hendo smile.gif
vladx
Hail.gif Hail.gif
emir_lfc
pajTR, pajTR, doprinosi, doprinosi smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.