Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Sunderland vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Narsil
vs

Stadion Svetlosti, početak u 16h.

S obzirom da smo izgubili utakmicu protiv Arsenala i da nam oni sada beže 10 bodova (uz utakmicu više) u borbi za četvrto mesto, kanda nam je ovo jedno od težih gostovanja koje smo "zaradili" posle takvog poraza. Sanderlend je od dolaska Martina O'Nila u dobroj formi. Sesenjo neće biti u ekipi za utakmicu, a pročitao sam da ni Ketermol neće nastupati. Džonson i Džerard će biti u sastavu.
BoJaNNNNN
Must win utakmica,kao i svih preostalih 12 do kraja PL,ako želimo u Ligu Šampiona..Predikcija: 1-2 Suarez,Kuyt

Off Topic pitanje za Beograđane smile.gif : Pošto sam u subotu u BG-u na nekom sajmu,imaću popodne slobodno...Gde je najbolje pogledati utakmicu,računajući da ću popodne biti negde blizu Knez Mihailove?
Narsil
Obezbedili smo LE, ne moramo da dobijemo ovo...smile.gif

Dođeš u Red Bar, sa svima koji tamo odlaze sutra. Nije daleko od Trga Republike. Pitaj Tonču, on je sigurica tamo, ako budem dolazio i ja, mogu da te pokupim.
Puki
Red bar, naravno. smile.gif
Sto se tice utakmice, uh, mislim da se necemo lepo provesti, i da ako sutra izgubimo, sezona u EPL je zavrsena. Sanderlend opasno pegla od kad ih je preuzeo Martin, i cini mi se da su prvi ili drugi na tabeli, ako se gledaju rezultati od kad je on dosao. Jako, jako teska utakmica, i za mene licno(objektivno gledajuci), pobeda bi bila cudo. A opet subjektivno bih zeleo da nam se vrati za onaj maler protiv njih na Enfildu.
All Red
Verovatno remi. Može naravno da se desi neko proseravanje pa i da dobijemo, ali s obzirom na našu trenutnu formu remi mi je najrealniji. Sezona je i ovako za nas gotova, idemo u LE, LŠ nije više u opticaju osim možda kod velikih optimista.
bokeli
CITAT (Narsil @ Mar 9 2012, 03:53 PM) *
Sanderlend je od dolaska Martina O'Nila u dobroj formi.

CITAT (Puki @ Mar 9 2012, 08:07 PM) *
Sanderlend opasno pegla od kad ih je preuzeo Martin,

Zapravo dobro su krenuli sa njim, u zadnje tri tekme su uzeli samo bod. Woy ih je zgazio 4-0 protiv Njuke nisu nista odigrali posebno.

Puki
QUOTE (bokeli @ Mar 9 2012, 10:07 PM) *
Zapravo dobro su krenuli sa njim, u zadnje tri tekme su uzeli samo bod. Woy ih je zgazio 4-0 protiv Njuke nisu nista odigrali posebno.

Ali i pored toga su (nazalost) u boljoj formi od nas.
sedplas
ima ih razguzimo
KillForGlory
Idemo po nova 3 boda.
Narsil
CITAT (bokeli @ Mar 9 2012, 10:07 PM) *

Protiv Njuke su imali pobedu do 93. minuta, igrali sa igračem manje (Sesenjo) deo utakmice. Realno ih je O'Nil preporodio.
Puki
Vidim vlada optimizam ovde, sto je naravno sjajno, jer tako i treba da bude. Nadam se da je tako i kod igraca.
All Red
Gde je Red Bar?
Puki
QUOTE (All Red @ Mar 10 2012, 03:27 AM) *
Gde je Red Bar?

Niz Skadarliju, i posle 50ak metara, cim prodjes stepenice pa sa leve strane. Tacno prekoputa Red bara tj. sa desne strane je restoran Dva jelena ako ti nesto znaci.
Kameni
Pobedili smo samo jednu utakmicu u ligi ove godine! ph34r.gif
sedplas
>>>>Odds on Soto to give up a penalty vs Suarez?

Odds on us capitalizing on that? isuse.gif <<<<

lol
sedplas
From Rawk:
Reina.. Kelly Skrtel Coates Enrique.. Jay Charlie Henderson.. Dirk Luis Bellamy

koliko je tacno, vidjecemo za 20tak minuta pretpostavljam
Take Two
Naravno da Bellamy startuje sad kad sam ga prodao iz fantasy tima. Daće 3 gola minimum dry.gif

A još im se računa i midweek sa Evertonom...
rape91
odmori malo Hendersona, na desnom krilu je i Maxi bolji od njega
sedplas
nada jos uvjek živi da je ovo 433 dry.gif
Take Two
QUOTE (sedplas @ Mar 10 2012, 03:33 PM) *
nada jos uvjek živi da je ovo 433 dry.gif

Uzaludna nada, mi cele sezone igramo te neke transformacije iz 4-4-2 u 4-3-3... koje služe isključivo tome da se Henderson lakše pogubi dry.gif

Coates ispred Carraghera? unsure.gif Ovi igraju sa dva napadača (Campbell i Bendtner), MON-ovi timovi su obično naloženi protiv nas...
Digital_Jesus
Uzasni smo za sada, vezni red totalno bezidejan... :\
Take Two
Kakvo mučenje, jebotebog isuse.gif

Adam je napravio više faulova nego što uspešnih dodavanja.
bocejan
Aj sto nemamo plan b,sada nemamo ni plan a!
Take Two
"Interesantno da je njegov kolega na klupi Liverpoola osvojio titulu evropskog šampiona čak i pre Martina O Neila!"

Zamislite, neki tamo Dalglish osvojio Evropu pre legende svetskog fudbala, MON-a isuse.gif
Puki
Ovakav tempo nam odgovara, jer mi ove sezone ne umemo da igramo za gol vise. Malo sansi na mecu, veca verovatnoca za 0:1. A i po nekoj logici ako imamo jedan sut u okvir gola za poluvreme, mozda i pobedimo, jer kad stvorimo pet 100% sansi za gol kao protiv robova, nista ne uradimo. Pretvaranje kao u ragbiju Adama sa 18m ne bih komentarisao.
Kameni
Koja smo mi grupa gradjana, dodje mi da prebacim kanal. Nisam se ovoliko smorio od kad sam gledao Drvo zivota.
Adam i Henderson nule! Gerrard umesto jednog odmah u drugom. Mogao bi i Maxi malo umesto Kuyta. Coates deluje nesigurno.
Take Two
Adam za sada pre svakog prekida vezuje pertle isuse.gif Samo sad nije, kad je posle slobodnjaka odmah suđen i korner.

Evo mu i karton, posle jedno četrdesetog faula. Kako će ovaj mesar dogodine u Evropi da veže 90 minuta bez isključenja, ja ne znam.
Puki
QUOTE (Take Two @ Mar 10 2012, 04:45 PM) *
Adam za sada pre svakog prekida vezuje pertle isuse.gif Samo sad nije, kad je posle slobodnjaka odmah suđen i korner.

Evo mu i karton, posle jedno četrdesetog faula. Kako će ovaj mesar dogodine u Evropi da veže 90 minuta bez isključenja, ja ne znam.

Ne spominji ga, koliko sam ga gotivio u Blekpulu, i bio srecan kad je dosao, sad se najradije nadam da nece taj videti Evropu(bar ne u dresu LFC)
Take Two
QUOTE (Puki @ Mar 10 2012, 04:51 PM) *
Ne spominji ga, koliko sam ga gotivio u Blekpulu, i bio srecan kad je dosao, sad se najradije nadam da nece taj videti Evropu(bar ne u dresu LFC)

Jebiga, to je taj princip kad pogledaš igrača dva puta u toku sezone i deluje ti kao world class... a onda počneš da ga gledaš svake nedelje i shvatiš da je suvi prosek u najboljem slučaju.

Zato ga je Višković, kao, pratio detaljno u Blackpoolu pa ne može da se načudi. Kaže "Mislim da prošle sezone nijednom nije poslao ovako loš pas". Čovek se seća svakog dodavanja koje je Adam pokušao za tih godinu dana isuse.gif
Puki
Pa gledao sam ga ja jedno 10 puta, i nije bio los, ali u gomili mediokriteta on se isticao kao da je bogotac. tongue.gif
Pedja_Nbg
Идемо. Ај још пар комада. Јбг, док Адам и Хендерсон не излете из тима, нема од овог посла ништа. Што је најгоре, од толиких средњака, кад сабереш, немаш неки избор.
rape91
Od sledece Shelvey u startnu,gore od ovoga ne moze.Menjaj Kenny, majku mu, uspava se.
vladx
Sta se ovaj majmun navrzao na Jay-a?
rape91
svako ima nekog igraca kojeg posebno mrzi,Viskov je izgleda Spearo. Steta sto imamo samo jos jednu izmenu,trebalo bi ih sve izmeniti. Daj Downinga!!!
bocejan
Blago nama sa ovim igracima.
Digital_Jesus
Polako, ali sigurno koracamo ka trecoj godini bez LS. Verovatno ce ovo postati uobicajena stvar ukoliko se politika kluba ne promeni, sa igracima poput Hendersona, Dowinga and co jednostavno ne zasluzujes da igras LS.
igzy79
Kakva smo mi seljacka ekipa,pa mi nemozemo bre nikog da pobedimo,Keni hvala ti ali nemoj vise molim te

SRAMOTA....jebote kenjam im se na KARLING KUP,jel to mozda uspeh,za mene nije,mozda za navijace Blekburna ili Fulama.Liverpul ej majko mila,najgora ekipa u zadnjih 10 godina je ova sadasnja,potpisujem
vladx
Sa ovakvim stavom ne znam zasto smo uopste putovali gore. Igrali smo nista.
Puki
QUOTE (Puki @ Mar 9 2012, 08:07 PM) *
Sto se tice utakmice, uh, mislim da se necemo lepo provesti, i da ako sutra izgubimo, sezona u EPL je zavrsena. Sanderlend opasno pegla od kad ih je preuzeo Martin, i cini mi se da su prvi ili drugi na tabeli, ako se gledaju rezultati od kad je on dosao. Jako, jako teska utakmica, i za mene licno(objektivno gledajuci), pobeda bi bila cudo. A opet subjektivno bih zeleo da nam se vrati za onaj maler protiv njih na Enfildu.

Gotova je sezona, daj klince.
rape91
ajde sto smo mi igrali lose nego i oni su igrali jako slabo i mi i pored toga nismo stvorili sansu. Utakmica u rangu Hajduk Kula-BSK Borca...
Klincima dati sansu u nastavku sezonu,gore od ovoga ne moze. Kao da je Kenny usput skupio 14 rekreativaca i poveo ih na tekmu. Strasno!
Puki
QUOTE (igzy79 @ Mar 10 2012, 05:51 PM) *
Kakva smo mi seljacka ekipa,pa mi nemozemo bre nikog da pobedimo,Keni hvala ti ali nemoj vise molim te

SRAMOTA....jebote kenjam im se na KARLING KUP,jel to mozda uspeh,za mene nije,mozda za navijace Blekburna ili Fulama.Liverpul ej majko mila,najgora ekipa u zadnjih 10 godina je ova sadasnja,potpisujem

Pa taj Karling kup nam je obezbedio Evropu jer cemo na kraju biti 10.
dejabgb75
CITAT (igzy79 @ Mar 10 2012, 05:51 PM) *

Ama upravo to, seljačka da seljačkija ne može biti i Keni je seljak jedan koji igra nešto kao kalkulantski, sanderland ćemo dobiti sa ovima a onda ćemo sa evertonom izaći sa onima, seljak ostaje seljak. ekipu koja odigra dobro u sledečoj tekmi vrati na klupu i šta koji moj mi igramo,e katastrofa kao da radi za kladionicu u stvari boli me racq baš volim što smo izgubili.
i kakav bre crni Cup , pa to smo JEDVA dobili, na penale umesto da ih razguzimo ali nama je to izgleda limit. ne znam vama ali meni izgleda kao da mi imamo na raspolaganju 14 igrača jedni isti koji nemaju pojma ni volje isuse.gif strašno
Fred Kremenko
Jebem te fudbale ko te sve igra.
Carra
CITAT (Puki @ Mar 10 2012, 05:54 PM) *
Gotova je sezona, daj klince.

bas to,nemoguce da nema mesta za sterlinga i susa...
lakse mi je da gledam klince da gube sa 3,4 gola razlike al bar ce da igraju srcem i znas da nekostaju nista... idea.gif
lfc.gif
pre smo dovodili jedno pojacanje u prelaznom roku,imali rafu na klupi,igrali ko stouk,ali smo se bar borili,grizli svaku tekmu do kraja...i onda konacno potrose nesto vise para i dobijes tim koji moze da osvoji jedino championship...uzas...
sedplas
mene samo zanima je li Roj uspio da poveze osam utakmica sa samo jednom pobjedom?
Dee Jay
CITAT (sedplas @ Mar 10 2012, 06:13 PM) *
mene samo zanima je li Roj uspio da poveze osam utakmica sa samo jednom pobjedom?

Jeste. Prvih osam kola imali smo samo pobedu protiv WBA.
bocejan
Sva sreca pa sam bez emocija posmatrao ovaj mec. Cuvam zivce za Stoke, kada ce verovatno da me strefi slog.
Puki
QUOTE (bocejan @ Mar 10 2012, 06:20 PM) *
Sva sreca pa sam bez emocija posmatrao ovaj mec. Cuvam zivce za Stoke, kada ce verovatno da me strefi slog.

Svaka ti cast ako mozes da se iskljucis.
Mario_T
QUOTE (Carra @ Mar 10 2012, 06:06 PM) *
bas to,nemoguce da nema mesta za sterlinga i susa...

Da su igrali jednak broj minuta kao Adam, Downing i Henderson, nema sanse, ali apsolutno nikakve sanse da ne bi imali barem jednak ucinak kao i ova trojica. A verujem da bi imali i bolji.

Souness, vrati se, '90 su ti oprostene. isuse.gif
BeFair
Ovo danas skroz licilo na Liverpool iz doba Woya, ali preslikano. Iskreno, drago mi je da smo izgubili, nista nismo ni zasluzili sa ovakvim pristupom igri i samom igrom. Sta reci za meni "omiljenog" LFC igraca Adama sem - no comment. Jbo ga onaj ko ga doveo!!! Henderson standardno neupotrebljiv kad igra RW. Ali mozda najvece razocarenje danas je bio Bellamy. Covek nista nije uradio, nije se video, nesto tipa Downing ove sezone.

Malo sam se razocarao u Coates-a, bio je dosta nesiguran u prvom poluvremenu (drugo sam prespavao iskreno receno, toliko je bila sadrzajna utakmica :S ). A taman sam se obradovao kad sam ga video da pocinje tekmu kad ono ........

Stvarno smo mi navijaci LFCa OGROMNI mazohisti, treba ovo izdrzati iz godine u godinu............................

@ sedplas

Realno, u pravu si. Pitam se pitam koliko kredita jos imaju Comolli i KK?!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.