Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Arsenal
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
rape91

Anfield Road
3.3.2012. u 13.45h

Jedna od kljucnih utakmica u sezoni u borbi za cetvrto mesto. Arsenal nam bezi 7 bodova a mi imamo mec manje. Oba tima ovaj mec ocekuju u dobrom raspolozenju,mi smo proteklog vikenda osvojili prvi trofej nakon 6 godina,a oni su zabelezili ubedljivu pobedu protiv najveceg rivala.
Za nas sigurno nece igrati Agger dok su Glendza i SG pod znakom pitanja,za njih nece igrati Santos,Mertesacker,Ramsey,Wilshere,Arshavin je otisao na pozajmicu...
Ako zelimo cetvrto mesto ovo moramo dobiti.
Valjda ce Hendo da zabode klupu konacno,krila Bellamy i Downing. Mada moze doci i do nekog iznenadjenja u postavi s obzirom da su tokom nedelje bile reprezentativne utakmice.
Kako zaustaviti RVP?
Nadam se da ce Suarez proraditi...

Najkasnije napravljen topic za tekmu,a mozda utakmica sezone...

Reina, Kelly, Enrique, Skrtel, Carragher, Spearing, Adam, Henderson, Downing, Kuyt, Suarez. Subs: Doni, Bellamy, Shelvey, Coates, Flanagan, Maxi, Carroll.

Dojajno huh.gif Morace nesto Suarez sam da umulja
BoJaNNNNN
1:0 - Bellamy u drugom poluvremenu
KillForGlory
Carrol daje gol biggrin.gif

Banner:

smile.gif
Vanja Trotter
Razumno: Umorni smo od finala i par igrača je imalo reprezentativne obaveze, biće dobro ako izvučemo bod.
Navijački: Pobeđujemo 2:0, Mile i Dauning strelci.
vladx
Mozda nije presudna utakmica za 4. mesto, ali sa danasnjom pobedom bi svakako bio mnogo sigurniji u taj cilj.
Guzi arse! lfc.gif
Joe
moramo da dobijemo smrdljive robove ako mislimo da igramo CL sledece sezone...
Bataemperor
Kako nije presudna utakmica ?
Dok je henderson u ekipi ja ne vidim kako mozemo da dodjemo do CL .
Take Two
Od kojih je reprezentativnih obaveza Carroll umoran?

Ja sam baš mislio da je ovo utakmica za njega, imajući u vidu da su Arsenalovi štoperi uglavnom kilavi.

Ako Carra ne zasere danas, dobijamo ih.
moony
Moram priznati da me hvata strepnja kad uporedim startne postave, nadam se da ćemo igrati kao i uvek protiv velikih klubova i da nam napad neće biti opet jalov.
Digital_Jesus
adultesuicide2.gif adultesuicide2.gif adultesuicide2.gif Koji je ovo promasen penal po redu?
KillForGlory
Ovi kosmari od penala ove sezone adultesuicide2.gif
Digital_Jesus
Jbt, pa 3:0 je do sada moglo biti, jel moguce ovo?
vladx
Strasno sta dozvoljavamo... sad.gif
Dee Jay
Ovo je mučno gledati.
vladx
Nek ide sve u 3 lepe...
Joe
jebemtisvetijebem... pa kako ne mozemo da ga uteramo?!
Bataemperor
Kakvu posluku porati ?
vladx
Sa guardian-a: "If I ever find myself up against the wall facing a firing squad, I pray that the shooters are all wearing Liverpool shirts," writes Justin Kavanagh, in an email entitled "Poor execution".
Djotun
Ne secam se kad smo ovako nekog odvalili. cak i za oko lepo vezemo. i opet 1:1..
i sta kojupickumaterinu vise treba da se desi da nam krene.
milos7
Reina bi dao jedan penal od 2-3 pokusaja, ja ne verujem vise, bolje korner da im daju nego penal
Digital_Jesus
Liverpool:

1. Izlazak Scesnog i Downing promasuje loptu
2. Henderson promasuje, lopta se odbija do Suareza - stativa
3. Promasen penal pa zatim i odbitak
4. Posle ne tako sjajnog centarsuta Hendersona, Koscelni postize sramotan auto gol, 1:0 za nas
5. Skrtel iz ok pozicije iz kornera salje loptu glavom preko gola
6. Kuyt pogadja stativu pri kraju poluvremena

Arsenal:

Sagna centrira, Persi bolje postavljen od Karagera i postize pogodak, 1:1

God kill me... isuse.gif adultesuicide2.gif
dule_lfc
nije mi jasno zbog cega adam ne izvodi prekide ako mu je to glavno oruzje pored centarsuta i kreativnosti tj. pasa.....kad je slobodnjak preuzmu gerrard ili suarez kad je korner preuzmu hendo ili belami kad je penal gerrard ili kuyt....
KillForGlory
Koscielny za spica u prelaznom roku biggrin.gif
BoJaNNNNN
CITAT (Digital_Jesus @ Mar 3 2012, 02:35 PM) *
Liverpool:

4. Posle ne tako sjajnog centarsuta Hendersona, Koscelni postize sramotan auto gol, 1:0 za nas

Arsenal:

Dodaj jos i onaj ringispil Suareza gde je golman (ne mogu da mu ispelujem ono prezime biggrin.gif ) jedva odbranio.

Nastavlja se nasa saga sa stativama,napaljenim gostujucim golmanima...
rape91
QUOTE (Digital_Jesus @ Mar 3 2012, 02:35 PM) *
Liverpool:

Arsenal:

7. Kontra 2 na 1,Suarez dodaje Hendersonu u prostor i ovaj se zaustavlja i kasnije gubi loptu.
8. Suarez mesa celu odbranu Arsenala,sutira u ugao,Scesni brani

Ovo ako ne dobijemo treba da se ubijemo,pa dokle vise da nece. Po ko zna koji put pogadjamo okvir gola,9-0 u kornerima... Strasno!
bokeli
CITAT (vladx @ Mar 3 2012, 02:18 PM) *
Strasno sta dozvoljavamo... sad.gif

Dozvoljava Carra. Postavio se kod gola ko amater.

Jbg puno smo bolji nadam se da cemo to krunisati, previse smo ovakvih vec dobijenih ispustili ove sezone
Take Two
QUOTE (dule_lfc @ Mar 3 2012, 02:37 PM) *
nije mi jasno zbog cega adam ne izvodi prekide ako mu je to glavno oruzje pored centarsuta i kreativnosti tj. pasa.....kad je slobodnjak preuzmu gerrard ili suarez kad je korner preuzmu hendo ili belami kad je penal gerrard ili kuyt....

Pa izvodi kornere danas, njegov je bio onaj sa desne strane kad ga je nekako stukao u spoljni deo mreže.

Odlična igra, nema veze što smo standardno neefikasni, ja ne pamtim kad smo ovako angažovano i kvalitetno nekog nadigrali. Samo kad bi nekako smogli snage za još jedno poluvreme unsure.gif

Carra je zajebao svoje za danas, i stative i prečke su ispunile svoju kvotu, sad mora da krene!
dule_lfc
CITAT (Take Two @ Mar 3 2012, 02:45 PM) *
Pa izvodi kornere danas, njegov je bio onaj sa desne strane kad ga je nekako stukao u spoljni deo mreže.

Odlična igra, nema veze što smo standardno neefikasni, ja ne pamtim kad smo ovako angažovano i kvalitetno nekog nadigrali. Samo kad bi nekako smogli snage za još jedno poluvreme unsure.gif

Carra je zajebao svoje za danas, i stative i prečke su ispunile svoju kvotu, sad mora da krene!

mislio sam na penal danas ali bas retko izvodi prekide uopste uvek mu neko mazne loptu....
rape91
Downing resava! Moguce i Carroll. C'mon Reds!
vladx
QUOTE (bokeli @ Mar 3 2012, 02:44 PM) *
Dozvoljava Carra. Postavio se kod gola ko amater.

Nisam mislio samo na primljeni gol. Veci problem je neefikasnost.
Digital_Jesus
Utakmica jako asocira na remi sa Junajtedom na Anfildu u prvom delu sezone -.-
vladx
E ovo je strasno! isuse.gif
Digital_Jesus
Cist mazohizam gledati utakmicu...
dule_lfc
moras biti donekle mazohista da bi navijao za lfc....
Wastelander7
Ako mi ovu utakmicu ne pobedimo plakacu nedelju dana mad.gif
Narsil
Nisam gledao prvo poluvreme. Vidim da smo mnogo bolji. Mrtvi Arsenal, nabijem ih na k.
dule_lfc
fala bogu na karling kupu....inace ne bi ni LE igrali....
Pedja_Nbg
Самоубиство из заседе...
BoJaNNNNN
Šupičkumaternu

Evo šta dobiješ kad nećeš da kupiš napadača..
milos7
Ovo je kraj sezone, ubili ih a izgubili. 7. mesto i kraj price
dule_lfc
tuga koliko mi srece nemamo TUGA.....
vladx
I da zakljucim: strasno...
BoJaNNNNN
CITAT (dule_lfc @ Mar 3 2012, 03:41 PM) *

Nije ovo više sreća ili nesreća.Ne može biti pitanje sreće cele jebene sezone.Ovo je jednostavno nemogućnost turiti tu loptu u mrežu i završiti posao
Take Two
QUOTE (dule_lfc @ Mar 3 2012, 03:19 PM) *
moras biti donekle mazohista da bi navijao za lfc....

.
Mario_T
QUOTE (dule_lfc @ Mar 3 2012, 03:41 PM) *

Posle odredjenog vremena, nije u pitanju nedostatak srece, vec nedostatak kvaliteta.

Sreca je doduse sto mi imamo toliko kvalitetnih igraca, sve ce to doci na svoje mesto ... dry.gif
Narsil
Gledao sam utakmicu od 70. minuta, imali smo više loptu, napadali...Ne mogu da verujem da smo ovo izgubili.
Mario_T
QUOTE (Narsil @ Mar 3 2012, 03:44 PM) *
Ne mogu da verujem da smo ovo izgubili.

Ja mogu. Jer smo u pitanju mi, je'l te.
Joe
koje govno...
Take Two
QUOTE (BoJaNNNNN @ Mar 3 2012, 03:43 PM) *
Nije ovo više sreća ili nesreća.Ne može biti pitanje sreće cele jebene sezone.Ovo je jednostavno nemogućnost turiti tu loptu u mrežu i završiti posao

Pazi, ja im za prvo poluvreme ništa ne zameram. Napadač 45 minuta, protivnika nema nigde, neće te gol - jebiga, dešava se. Ali u drugom poluvremenu su potpuno stali, umesto da nastave u istom stilu oni su pokušali ono naše standardno inaćenje - ako neće da napadne protivnik onda nećemo ni mi, čeka se kontra koja ne bi došla ni da se igra tri dana.

Razumem ja umor, razumem i da su im razbile ritam onolike pauze zbog povreda na startu poluvremena, ali ne razumem takvu taktiku. Trebalo je da nastave da trče i pritiskaju tu jadnu zadnju liniju Arsenala, a ne da se čekamo svako na svojoj polovini. Ako je neko umoran - pa za to služe izmene, jebemmusve! Zašto prva tek u 87. minutu, pobogu?!

/rant
LFCnemanja
CITAT (dule_lfc @ Mar 3 2012, 03:41 PM) *

aha...ajd kad omasis jednom penal pa kazes nemamo srece.. ALI BRATE...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.