Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Brighton
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter

vs

19. II 2012. 17:30 Anfield Road

Liverpul je već obezbedio finale u jednom kupu da li će i u drugom moći da dođe do završnice? Nakon poraza od Mančestera Junajteda na Old Trafordu, Liverpul utehu traži u FA kupu protiv ekipe iz Čempionšipa. U prethodnoj rundi Liverpul je upravo eliminisao Mančester Junajted pobedom kod kuće od 2:1. Ove dve ekipe su se već sastale jednom ove sezone u okviru Karling kupa, a na stadionu Brajtona trijumfovao je Liverpul pobedom od 2:1, golovima Kajta i Belamija.
All Red
Ne bi smelo biti problema, ubaciti Jonjo-a, Fabia, Maxija i družinu da proigraju malo. Kidaj ovo pa da idemo dalje!
Puki
QUOTE (All Red @ Feb 14 2012, 11:56 PM) *
Ne bi smelo biti problema, ubaciti Jonjo-a, Fabia, Maxija i družinu da proigraju malo. Kidaj ovo pa da idemo dalje!

Bas tako, i Robinsona i Koatesa, i lagano.
Take Two
Kad reče Robinson... on i Flanagan uopšte nisu dobijali priliku ove sezone? U stvari znam da je Flanagan igrao na početku desnog beka umesto Johnsona, ali od one katastrofe protiv Tottenhama na WHL, nije ga nigde bilo...
vladx
Flannagan u poslednje vreme igra za Rezerve i zaista dobro igra. Jeste nivo fudbala znacajno slabiji, ali on bas odskace tako da je zasluzio sansu protiv Brighton-a. Robinson je dugo bio povredjen, nedavno se vratio i Borrell je i s njim bio impresioniran.
dule_lfc
flanagan je u ligi igrao samo u prvom kolu protiv sanderlenda....bilo bi lepo da bar na klupi budu morgan i sterling....
sedplas
jeste, samo Sanderlend. nije bio nesto dobar tad i nadam se da se Keni nije razocarao ili nesto tako, steta bi bilo....

za brajton ja bi igrao sledece

Reina
Keli Skrtel Koates Enrike
Henderson Stivi Selvi
Maksi Kerol Suarez

a na klupi: Doni, Karager, Flanagan, Sterling, Adam, Belami i jos neko... mozda Suso.
All Red
----------Reina----------
Keli--Koates--Karra--Fabio
----------Spira---------------
---Hendo-------Šelvi-------
Maksi----Kerol----Dauning

Valjda bi neko dao gol. biggrin.gif
Doduše mogao bi i Suarez, nije da se mnogo trošio u poslednje vreme, a sigurno bi mu prijalo da postigna par golova.
dejabgb75
Ekipe iz championshipa znaju biti zaguljene pogotovo u ovim takmičenjima gde imaju priliku da igraju sa premierligašima. Bez obzira na to ja bih izveo sledeći sastav
..............doni..............
kelly carra coates robinson
jonjo gerrard adam
maxi carroll downing
Puki
Znam da ovo nije Football manager, i da su ekipe iz Cempionsipa sasvim korektne, al kad vec svi predlazu, evo i ja. smile.gif
Znam da je ovo dosta "klimava" postava, al bi barem znali na cemu smo u buducnosti.
Doni
Flanagan Koates Carra Robinson
Aurelio
Keli. Selvi. Sterling
Suarez
Kerol
To mu dodje neki 4-1-3-1 sa Fabiom na DM, sa Suarezom na poluspicu, i sa onim sto vec mesecima ocekujem, da se proba moj miljenik Keli na desnom krilu. A sa klupe bi mogli da uskoce Maxi, Jordan, Downing.
Joe
moramo pobediti da se malo oporavimo od Mancestera... vole bih da vidim i Gerrarda i Suareza i Carrolla da dobiju koji minut zajedno na terenu i neki klinci bi bili cool da malo igraju.

dzoker
Ja bih izbacio najjaci sastav! Bez ikakvih kalkulacija!
Take Two
QUOTE (dule_lfc @ Feb 15 2012, 11:50 AM) *
flanagan je u ligi igrao samo u prvom kolu protiv sanderlenda...

Jao jeste, Sunderland, kad je pustio Larsona da nam stuče onaj izjednačujući gol iz voleja. Znao sam da je nešto ujebao pa ga posle nije bilo, ali mislio sam da je to bilo protiv Tottenhama...
Puki
QUOTE (dzoker @ Feb 15 2012, 03:52 PM) *
Ja bih izbacio najjaci sastav! Bez ikakvih kalkulacija!

A Kardif?
bocejan
Bice neka mesavina kao protiv Oldhama. Mada ako se gleda prosla utakmica,ovi nisu uopste naivni. Doduse i tada smo pogodili sve i svasta,ali kada smo primili gol bilo je dosta rljavo.
rape91
QUOTE (Puki BG @ Feb 15 2012, 04:05 PM) *
A Kardif?

do Kardifa ima jos 7 dana,a i nisu se nesto umorili ove sezone. Ocekujem da ce jedan stoper biti Carra ostalo ne znam,znam samo da moramo da pobedimo ko god da izadje. Obavezno Downing,Carroll i Suarez,ova prva dvojica da nabijaju samopouzdanje a Suarez da se vrati u formu
Puki
QUOTE (rape91 @ Feb 15 2012, 04:59 PM) *
do Kardifa ima jos 7 dana,a i nisu se nesto umorili ove sezone. Ocekujem da ce jedan stoper biti Carra ostalo ne znam,znam samo da moramo da pobedimo ko god da izadje. Obavezno Downing,Carroll i Suarez,ova prva dvojica da nabijaju samopouzdanje a Suarez da se vrati u formu

Carradona igra sigurno.
collymore
Bice ovo zanimljiva tekma bez obzira na sve.O tom Brajtonu se dosta pricalo u poslednje vreme a nama treba takva jedna tekma da se malo kosolidujemo posle Totenhema i Junajteda i celog ovog sranja sa Suarezom.
matori lfc
Ja mislim da ko god izadje na teren da ce mo ih isprasiti sa barem 3 komada!
Vanja Trotter
Sve se pribojavam za sutra, previše remiziramo kod kuće, ali nadam se da Brajton dolazi čisto turistički. biggrin.gif Očekujem male izmene u timu, mogao bi Coates da zaigra.
1jeAhonen
Pošto je sezona davno in vain...očekujem da dobro i angažovano pristupimo ovom kup-meču, uz minimalne izmene u odnosu na prvenstvene postavke. Nek nam je s srećom...Go reds!
dule_lfc
Liverpool: Reina, Johnson, Carragher, Skrtel, Jose Enrique, Henderson, Gerrard, Adam, Downing, Suarez, Carroll.

Subs: Doni, Maxi, Coates, Kelly, Kuyt, Shelvey, Spearing.

gde su klinci koji moj.....
bocejan
Ma treba Downing da pokaze svoje znanje,zajebi klince. Jos treba da Sterling pokida pa da se pitamo koji moj smo dovodili Downinga. U svakom slucaju ozbiljno do kraja.
vladx
Zreb za narednu rundu treba nam biti dodatan motiv. Ajde par razlike da malo podignemo atmosferu. smile.gif
Take Two
Tako se to radi smile.gif

Posle neko kaže da Carroll ničemu ne služi - čovek visinom i frizurom privlači 100% pažnje kamermana, protivničkih igrača i golmana, a Škrtel & co. opušteno zabijaju tongue.gif
sedplas
dajte neki strim, spasavajte
anfield_hooligans
CITAT (Take Two @ Feb 19 2012, 05:38 PM) *
Tako se to radi smile.gif

Posle neko kaže da Carroll ničemu ne služi - čovek visinom i frizurom privlači 100% pažnje kamermana, protivničkih igrača i golmana, a Škrtel & co. opušteno zabijaju tongue.gif

Kerolara ce se na kraju pobiti sa onim celavim, debelim defanzivcem Brajtona biggrin.gif
Puki
Ajmo Martine, a kritikovala me porodica kad sam sestrinom malom dao ime Martin. smile.gif
Boze, kao nije srpsko i pravoslavno. tongue.gif
Lepo je krenulo, volim spoj zadovoljstva i zarade, singlirao sam 1&3+ lepa kvota 1.77
Mada mogao sam i iz keca u kec 3+ biggrin.gif
Fred Kremenko
Idi bre Andy vise u picku materinu, pa sta umes ako ne umes glavom
rape91
jel Carroll vise puta trazio penal ili ispickarao sudiju
Puki
QUOTE (rape91 @ Feb 19 2012, 06:16 PM) *
jel Carroll vise puta trazio penal ili ispickarao sudiju

Egal.
vladx
Moramo nesto da uradimo sa izdrzljivoscu Carroll-a, pre svega jer nam sudije nista ne daju u tim situacijama. Mada, uveren sam da bi u 50% slucajeva dobio faul van 16m, koliko je puta samo dobio lakat u prvom poluvremenu.
sedplas
u onih 3 i po minuta koje sam uhvatio preko strima igramo nepovezano. e sad, sta je sa ostalih 42 minuta, ne znam jebemliga....
BeFair
Smorim se svaki put kad vidim Downinga na terenu. Da li ce poslati jedan jedini upotrebljiv centarsut, hoce li se usuditi jedan jedini put da krene u dribling, da krene sa loptom malo u sredinu, ka golu a ne samo da visi pored out linije ??? Bozeeeeeeeeeee, koliko je beskoristan...............
MaPkO89
Downing je sasvim solidan kakav je bio u poslednje vreme, ali Henderson kurcu ne valja. Ostavio bih ja njega na tusiranju jos na poluvremenu...
vladx
To je to. biggrin.gif
sedplas
Dauning asistiro! neverica
BeFair
fala qrcu i njih dvojica da nesto konkretno urade smile.gif
Puki
QUOTE (vladx @ Feb 19 2012, 06:46 PM) *
To je to. biggrin.gif

Zar si sumnjao? smile.gif
Bravo Andrija.
1jeAhonen
Happy christmas! Dauning - Kerol!
Drugo poluvreme otvorena dominacija!
Take Two
QUOTE (MaPkO89 @ Feb 19 2012, 06:26 PM) *
Downing je sasvim solidan kakav je bio u poslednje vreme, ali Henderson kurcu ne valja. Ostavio bih ja njega na tusiranju jos na poluvremenu...

Downing je više nego solidan, a Henderson je u svom standardnom stealth modu kao i uvek kad ga stavi na krilo. Ali ipak se dobro kreće bez lopte, pritiska i po sredini i po oba krila, što je jako bitno kad nemamo ni Lucasa ni Spearinga.

Downing asistencija za Carrolla, lepa akcija smile.gif Brighton i Poyet su nam protivnici na nivou...
vladx
QUOTE (Take Two @ Feb 19 2012, 06:49 PM) *
Brighton i Poyet su nam protivnici na nivou...

enjoy in the moment... wink.gif
Take Two
QUOTE (vladx @ Feb 19 2012, 06:52 PM) *
enjoy in the moment... wink.gif

Ma uživam, jedino mi malo žao ovog negrita što je ni kriv ni dužan postigao pola golova za nas biggrin.gif
Puki
Mislim da mi je Stevie osigurao tiket. biggrin.gif
Ovo je stvarno bila poklon kvota, al ocigledno nas svi omalovazavaju i neozbiljno shvataju. Iako ima jos do kraja, rutinska pobeda, uz eventualno jos jedan pogodak.
1jeAhonen
...vreme je za bebe...Ovo ne moz bit rutinska pobeda, moze samo biti rutinsko privodjenje mecha kraju. Daj jos koji komad...da se zna ko je gazda na Efildu, tuci male.
Take Two
Suarez se glupira isuse.gif laugh.gif

A Kenny pokazuje da njemu daju da izvede penal sad.gif
moony
Sve se plasim prikačiće nam i nameštanje utakmica ako se Brajton ne smiluje sam sebi.
Take Two
Čudo kako nisu svirali Carrollu faul kod ovog poslednjeg gola, oslonio se sa obe ruke protivniku na leđa kad je asisitrao Suarezu. Inače mu sviraju svaki kontakt, a sad kad je nebitno - puštaju biggrin.gif

Još sad i streaker... kakva utakmica, spektakl laugh.gif

Suarez grli dvostrukog strelca Bridcutta, a Carroll menja dresove sa jednostrukim Dunkom... poezija. Dunk (the lunk, thick as a castle wall) je ipak dao najlepši gol večeras.
sedplas
eh kad bi od sad uvjek igrali ovako profesionalno protiv slicnih buranija....

prvo poluvrijeme sam slabo odgledao, jebao me strim, ali drugo sam vidio cijelo. dobro odigrano, nemam zamjerki, samo mi zao Brajtona, nisu zasluzili ovakvu jebacinu.... al dobro
Puki
Ju ju ju ju, pa ovo dodje 7+ biggrin.gif
Mi dali 3 gola, oni 4 dali. biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.