Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Manchester United vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
milos7

Manchester United vs Liverpool
Premier League, 25. kolo
11. Februar 2012. u 13.45h
Old Traford

Suspendovali su Suareza na 8 utakmica, ali im je i to malo, pa bi Runi da deli pravdu, i da mu da crveni na utakmici sa Totenhemom. Da!!, oni ga se plase, a da li ce se on uplasiti zvuzduka 60 hiljada ljudi ?? Da li ce na to odgovoriti golom. Ko ce biti mentalno jaci on ili Evra ?? To niko nece znati do subote u pola 4 kada ce se utakmica zavrsiti. Mozda je vreme da se ponovi 2009 i 4-1 i spustanje na zemlju. Mislim da je Liverpul trenutno bolja ekipa, samo moraju da realizuju sanse
Carra
Hail.gif tako je TRPAJ SCUM!!!! screw.gif
All Red
Ja Suareza ne bih gurao da igra ovu tekmu. Uništavaće ga navijači, a svi znamo koliko je on labilan. Dobili smo ih i pre bez njega, možemo i sada da probamo. Realno bih bio zadovoljan remijem, ali se nadam pobedi.
matori lfc
I ja bih bio zadovoljan remijem!
dejabgb75
Jebeš remi, bolje da upišemo 3:0 za njih i da ne lomimo noge. Trebamo ih dobiti jel to možemo. Možda to deluje nemoguće posle sinoćne nemoći da munemo koji gol ali upravo nam više odgovara ekipa koja igra fudbal a ne Harijeva bunkerica. Suarez od početka, ne vidim dilemu.
milos7
Da nije malo previse remija ove sezone..ako i ovo bude remi i sanderlend ce da nas stigne
Narsil
Da mi neko ponudi remi sa njima pre utakmice, ne bih ga prihvatio. Smanjili su broj karata sa 3100 na hiljadu manje našima. Sad imaju kompletniju ekipu nego u kupu, biće mnogo teže.
Videćemo, biće ratoborna utakmica sasvim sigurno. Ne bih počeo sa Luisom, mislim da će manji pritisak biti ako uđe sa klupe.
vladx
Luis ako je spreman nema razloga da ne startuje. Mora se izdici iznad situacije i necu nista novo reci ako kazem da je najbolji odgovor da ih ucutka kojim pogotkom.
Jedino sto ne bih voleo da vidim da igramo povuceno kao u periodu od 30. do 60-og minuta nedavno na Anfield-u. Utd je uzasan pozadi, ne smemo to propustiti da kaznimo sa Bellamy-jem i Suarez-om. Takodje, ocekujem da pocne Hendo.
sedplas
sanjao sam da nije igrao Spering. adultesuicide2.gif
Puki
QUOTE (milos7 @ Feb 7 2012, 02:36 PM) *

Manchester United vs Liverpool
Premier League, 25. kolo
11. Februar 2012. u 13.45h
Old Traford

Suspendovali su Suareza na 8 utakmica, ali im je i to malo, pa bi Runi da deli pravdu, i da mu da crveni na utakmici sa Totenhemom. Da!!, oni ga se plase, a da li ce se on uplasiti zvuzduka 60 hiljada ljudi ?? Da li ce na to odgovoriti golom. Ko ce biti mentalno jaci on ili Evra ?? To niko nece znati do subote u pola 4 kada ce se utakmica zavrsiti. Mozda je vreme da se ponovi 2009 i 4-1 i spustanje na zemlju. Mislim da je Liverpul trenutno bolja ekipa, samo moraju da realizuju sanse

Profi najava. Bolja nego od Ace "Engleza" Stojanovica. biggrin.gif
MaPkO89
Jos 3 dana do utakmice, a meni je vec presela. Znaci koji god engleski sajt da otvorim vezano za utakmicu svuda krece kritika Daglisa i Liverpula uopste, kao ne bi trebalo da podrzavaju Suareza, pa onda sto je Keni rekao da nije trebao ni da bude kaznjen, tu tek krecu strasne stvari.. al to je neverovatno kakva je propaganda u pitanju, svi do jednog misle isto, iako se vecina na pocetku ogradi i kaze kao ja cenim Liverpul jako, veliki klub bla bla...

Nije mi jasno zasto niko od tih govnarskih novinara ne spomene Evru i to kakva je sisa ispao.

Vido sam danas Suarezov neki intervju gde kaze
I knew what I did and there is a kind of football law that says 'what happens on the pitch, stays on the pitch and that's the end of the story'.

To je glavna stvar po meni u svemu ovom i sa njim i sa Terijem, kao i cinjenica da ni jedan od njih nije rasista. Ali nema nikog da to spomene neverovatno, gori su nego sto je bilo kod nas 90-ih. bag.gif

Citao sam nesto i za Kapela, ista prica, svi su u fazonu treba da ide bla bla,kako on sme nesto sad tu da se buni... pa onda jedan analizira, kao on dolazi iz zemlje gde to i nije neka uvreda, gde je mnogo strasnije kad se nekom opsuje majka i slicno.

I ja bih sad rado pitao nekog od tih novinara, al posto ne mogu, evo pitam vas, jel stvarno neko misli da je manja uvreda, kad nekom opsujes majku/zenu/sestru, bez obzira iz koje zemlje dolazi ???

I jel to znaci da sad svaki igrac treba da tuzi nekog drugog igraca kad mu ovaj nesto tako kaze ???

Jeste da ovo nema veze konkretno sa utakmicom, ali najave za mec su svuda takve da se fudbal ni ne spominje

collymore
Ne znam sta da mislim kad je ova tekma u pitanju,jer nisam gledao ni proslu kao sto necu gledati ni ovog puta.Protiv Totenhema smo odigrali kolko-tolko solidno tako da ukoliko pristup bude slican imacemo cemu da se nadamo.S druge strane mislim da im je mnogo da ih dva puta porazimo u 14 dana tako da...drz' se ovog puta
milos7
Posto pomenuste Kapela, don Fabio dao otkaz !! DON
1jeAhonen
Idemo mečki na rupu, zato bi poraz mogao biti lako razumljiv. But redsi mogu svašta i ništa...(ovo ništa češće kad se očekuje pobeda). Nadam se da nećemo ući u utakmicu kao protiv gradjana kad nam je voda ušla u uši posle prvog pogotka na dušu Pepea, da nećemo olako primiti gol posle dobre igre.

Nek prodje bez ozbiljnijih povreda i kartona, pobeda je ipak čini se predaleko. No tu smo da ne pokleknemo.GO redzzzz!!!
Kameni
Jedanjeahonen ponovo jase u stilu jahaca apokalipse da nam docara magicni momenat najvece utakmice engleskog neki bi rekli i svetskog fudbala na nacin kako to samo ova fudbalska predstava nesumnjivo zasluzuje!
dule_lfc
CITAT (sedplas @ Feb 8 2012, 01:02 PM) *
sanjao sam da nije igrao Spering. adultesuicide2.gif

http://thekop.liverpoolfc.tv/_Jay-Spearing...695/173471.html]

"The headline stat is that Liverpool have won 72 per cent of the matches Spearing has started this term, compared with 53 per cent when he has not been in the team.

But delve a little deeper and you see that the 23-year-old has improved in just about every area of the game.

Passing accuracy up from 80 per cent last season to 86 this; duels won from 61 per cent to 64; tackles completed from 68 per cent to an impressive 89. He's even getting better in the air, with the percentage of aerial battles won increasing from 36 per cent to 50. (Figures for league games only.)"
sedplas
upravo to.
ne trebaju mi statistike da znam da je bolje sa njim.
1jeAhonen
CITAT (Kameni @ Feb 9 2012, 02:10 PM) *
Jedanjeahonen ponovo jase u stilu jahaca apokalipse da nam docara magicni momenat najvece utakmice engleskog neki bi rekli i svetskog fudbala na nacin kako to samo ova fudbalska predstava nesumnjivo zasluzuje!

...ha ne treba da brines o meni. YNWA vazi za sve. Anyway tnx.
Dr Stein
Ocekujem pun stadion i
iz 2 u 1 ili iz 1 u 2
(po mogucnosti, ono drugo) jer mi ocajnicki trebaju pare biggrin.gif
Reds
Žoze Enrike bi mogao da zaigra sutra kaze Keni
Djotun
a u koje mrtvilo ovde kao da gostujemo skendiji.. gledam da zaspim sto kasnije da bi se probudio taman za sutrasnji squad sheet smile.gif
Puki
QUOTE (djotun @ Feb 11 2012, 01:47 AM) *
a u koje mrtvilo ovde kao da gostujemo skendiji.. gledam da zaspim sto kasnije da bi se probudio taman za sutrasnji squad sheet smile.gif

I ja isto, evo lezem. I budim se u 13h. biggrin.gif
Mislim da se svi "cuvaju" za komentare posle tekme.
moses
po verovatnim sastavima sa b92,mislim da ih imamo.e sad,poznajući mentalitet naših igrača,verujem u uspeh.
rape91
QUOTE (moses @ Feb 11 2012, 08:02 AM) *
po verovatnim sastavima sa b92,mislim da ih imamo.e sad,poznajući mentalitet naših igrača,verujem u uspeh.

odmah da ti kazem da mi sigurno necemo izaci u toj formaciji. Kenny toliko ofanzivno nije izasao ni protiv Oldhama a kamoli protiv scuma na OT. Spearing je 100 % u startnoj...
Reds
kao da b92 zna bolje od nas ovde kakav sastav bi mogao da izadje cool.gif
Vanja Trotter
Zatišje pred buru...
sedplas
ma kakav bre b92, kao sto neko rece gore, prije cemo mi odje da provalimo tacnu postavu nego oni. a i njihova postava je malo sranje ruku na srce....

odbrana nadam se standardna, ako je Enrike u redu. sredina Spering, Stivi, Henderson. naprijed Kerol, Luis, Belami.
kontam da bar 90% nasih navijaca prizeljkuje takvu postavu ali vidjecemo.
ali mislim da ce Keni da igra 4231 sa Suarezom na klupi
All Red
Gigs potpisao novi ugovor sa scumom... Koliko god nepodnosio ni njega ni njegov klub to je za svako divljenje. 22 godine u velikom klubu i svake godine igra. Nadam se da će ga Gerrard zajebati. biggrin.gif
1jeAhonen
...kažu da sad u Engleskoj pred utakmicu hapse kog zateknu s bananama na pola milje oko stadiona u periodu od 10.ooh do 16.ooh...Mi unosimo svako po jednu...da se nadje tongue.gif

...Banning people from possession of­ bananas within half a mile of the stadium unless they­ have a reasonable excuse or lawful authoirity ­ between 10 am and 4 pm on Matchday seems just a bit­ too much....

the question is: whoş fooling who..
sedplas
neka, i treba. zajebi da opet jedan od hiljadu napravi neko sranje i da novinari jedva docekaju da nas razapnu opet. ne treba nam to nista....
stara lfc
nas cilj je da ih onemogucimo da uzmu sva 3 boda i izbacimo iz trke za titulu,zato je ova tekma jedna od najvaznijih ove sezone!
All Red
CITAT (stara lfc @ Feb 11 2012, 11:49 AM) *
nas cilj je da ih onemogucimo da uzmu sva 3 boda i izbacimo iz trke za titulu,zato je ova tekma jedna od najvaznijih ove sezone!

Ja sam mislio da je cilj da pobedimo i uzmemo 3 boda kako bi ostali u trci za četvrto mesto...
moses
i ja mislim da je ovo drugo primarno,a sama činjenica da to donosi zajeb MU-a,e to je šlag na torti.
bocejan
Adam ce sigurno igrati,ne vidim zasto ne bi. Pre ce Hendo na krilu,jer ce mozda bas ovu dobro odigrati na toj poziciji za razliku od prethodnih 20.
Ja Suareza ne bi ni pustao. Sa Kerolom napred,ionako nam je bod dovoljan,a za cetvrto mesto mora da se biju Norici i Svonsiji i Stoke kuci,a jebes Scum u gostima. Nema potrebe da unosimo neku nervozu i na i van terena sa Suarezom. Treba opet da pokaze prst pa da ga suspenduju,a imamo finale kupa.
MaPkO89
Ma jebo 4. mesto, treba ove otresti pa makar zavrsili 7. biggrin.gif

Nema sanse da igraju i Suarez i Kerol, ja mislim da ce biti ovako

Reina
Johnson Skrtel Agger Enrique
Gerrard Adam
Henderson
Kuyt Suarez Bellamy/Downing

s tim sto ovo moze da predje i u 442 sa Hendersonom na krilu
sedplas
prica se da je ovo tim:
Reina
Glen Skrtel Ager Enrike
Spering Henderson
Kajt Stivi Dauning
Suarez

e sad ne znam....
Dr Stein
Nisam nesto posebno bio zagrejan za ovu tekmu, dok se nisam probudio , sad ne moigu da iscekam.
Ko dobije penal, pobedjuje.
Fred Kremenko
The Reds team in full is: Reina, Enrique, Johnson, Agger, Skrtel, Spearing, Gerrard, Henderson, Downing, Kuyt, Suarez. Subs: Doni, Carragher, Bellamy, Carroll, Adam, Shelvey, Kelly.

Come on you reds!
MaPkO89
Ovi na klupi nemaju ni jednog odbrambenog, a i ovi sto su u prvih 11 nisu nesto, treba ih pritisnuti!

De Gea, Rafael, Ferdinand, Evans, Evra, Valencia, Scholes, Carrick, Giggs, Rooney, Welbeck... Subs: Amos, Berbatov, Park, Hernandez, Fabio, Cleverley, Pogba
rape91
sredina im je, izuzev Valencie, sporija od Adama... Slicnu sredinu su izveli na Anfieldu prosle godine 3-1...
Verovatno ce Henderson igrati iza Suareza huh.gif
Joe
jebimo im majku, nikad vise nisam zeleo da ih dobijemo!
Svebor
Lepo, nema Kerola i Adama, mozhe neshto i da se odigra. lfc.gif
bocejan
Ne igra ni Adam ni Carroll. Vise nista ne pokusavam da prognoziram.
Take Two
Ali ne igra ni Bellamy unsure.gif

S druge strane, ni Nani ni Young nego Ryan Starac Fočo Giggs na krilu... valjda će se GJ snaći.
sedplas
Nani je valjda povrijedjen. a mora da je i Jang cim ga nema....

mozemo da dobijemo!
MaPkO89
Jbg svi bismo voleli da Belami igra svaku, al godine i kolena se protive...treba ga pazljivo koristiti

A i uostalom napokon imamo dugu klupu za kojom smo kukali toliko
Take Two
Sudi Dowd? Uh, što njega ne volim... ali bar toleriše pričanje, ne maše kartonima zbog izmišljene nediscipline.
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Feb 11 2012, 01:21 PM) *
Ali ne igra ni Bellamy unsure.gif

Jedina izmena koju bi ja napravio u odnosu na sastav koji igra. Umesto Jako Smo Zadovoljni Njegovim Igrama Downinga naravno. Medjutim, kao sto neko vec rece, mozda ovo upravo bude ta jedna u 20 tekmi koju ce odigrati kako treba. unsure.gif
vladx
C'MON YA REDS!!! lfc.gif
milos7
ko kome nije pruzio ruku, nisam video lepo ???
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.