Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Manchester United vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Mario_T
QUOTE (Joe @ Feb 11 2012, 03:43 PM) *
a za poraz je glavni krivac Daglis, uzasno postavljena igra i odabir igraca.

I'll second that.
Puki
QUOTE (djotun @ Feb 11 2012, 04:26 PM) *
Pa kako drugacije da reaguju ljudi koji vise od svega na svetu vole klub koji igra naaajruzniji fudbal u evropi. Garantujem da u opstinskoj ligi Vankuvera ima kreativnijih i korisnijih fudbalera od Liverpulovih pojacanja..

Amin.
Posle ovakve igre, zacinjene Evrom na kraju, kako da ostanemo pribrani.
milos7
Bice slobodan i Murinjo od juna
BeFair
Ma bre, oduvek me nervirao taj stav - cuti i podrzavaj klub, igrace i trenera, no matter what. Kao da neko ovde poziva na witch-hunt ili nes' slicno, jbno samo diskutujemo, iznosimo svoje frustrirane primedbe, zapazanja. Zato forumi i postoje, da razliciti ljudi iznose razlicite stavove, zar ne? : )
vladx
Slazem se sa Mariom. Gerrard je u ovakvoj postavci bio potpuno neupotrebljiv, luksuz koji nismo sebi smeli da dozvolimo.
Joe
QUOTE (Take Two @ Feb 11 2012, 04:07 PM) *
Jebiga, igra je postavljena isto kao i uvek. To što niko nije imao dan, ponajmanje Gerrard, Suarez, Downing, i Kuyt, nije Dalglish kriv. Zašto nije počeo Bellamy nemam pojma, ali valjda on zna. Sve ostalo su OK izbori, da su mogli da igraju Messi i Aguero verovatno bi i njih izveo. Ali pošto nisu, to nam je što nam je.

Očajno smo odreagovali na dva brzo primljena gola, to je meni najveće razočaranje. Niko ništa nije pokušavao do pred sam kraj, vukli smo se sa loptom a još više bez nje. Man Utd je čini mi se mogao da je drži u posedu i po 15 minuta da nisu hteli i treći gol. Drago mi je da je Suarez bar umuvao jedan ni iz čega...

nije kao uvek... proslo kolo protiv Totenhema smo igrali visoko presing skoro celu tekmu, imali smo posedi i izgledalo je kao da nesto moze da se desi. danas smo stajali duboko i igrali neku sacekusu na nasoj polovini koja nam se obila o glavudzu. igraci se nisu pojavili i to stoji, ali neki nisu trebali da igraju. Downing se raspada nedeljama i odjednom pocinje najvazniju tekmu u sezoni. Keni je danas podbacio fino.
Djotun
Keni je opet briljirao na konferenciji, koliko on šarma ima neverovatno. Ne znam ima li ko duhovitiji od njega u svetu sporta.
Ne bi bilo lose da Benitez vodi treninge i utakmice a Keni da bude tu uz njega da razni Dauninzi imaju svest za koji klub igraju.

*mislio sam na izjavu za sky, "If someone accused me of being a racist & I know wholeheartedly that I am certainly not, I wouldn't want to shake their hand either."
Izgleda da nije odrzao konferenciju na trafordu.
milos7
CITAT (djotun @ Feb 11 2012, 04:42 PM) *
Keni je opet briljirao na konferenciji, koliko on šarma ima neverovatno. Ne znam ima li ko duhovitiji od njega u svetu sporta.
Ne bi bilo lose da Benitez vodi treninge i utakmice a Keni da bude tu uz njega da razni Dauninzi imaju svest za koji klub igraju.

Gde si gledao, daj da vidim ili pusti transkript dole biggrin.gif
MaPkO89
CITAT (All Red @ Feb 11 2012, 03:59 PM) *
Isto kao što ti možeš da podržavaš Suareza. I jedan i drugi su prgavi i bezobrazni, jedina je razlika za koji klub navijaš. Npr., od Gerrarda nikada ne bih očekivao rasističke prozivke ili govnjive poteze kao Evra, ali od Suareza bih. Vidiš, da je neki tamo prgavi Terry isprozivao GJ rekavši mu da je crnčuga mi bi smo se ovde sablaznuli, bacili se u odbranu GJ, i tražili zatvor za Terry-ja, ali kada to uradi naš igrač onda krivimo onog ko je isprozivan. Normalna stvar zvana subjektivnost.

Ne treba mesati generalno Suarezovo ponasanje koje mene sve vise i vise nervira, sa ovom namestaljkom oko Evre. U ovoj situaciji Evra je jedini koji je smrad, kao i cela engleska javnost koja ga podrzava. A Suarez je odavno vec zasluzio da se preduzmu neke vaspitne mere od strane kluba

CITAT (djotun @ Feb 11 2012, 04:42 PM) *

I ja sam pomislio ovo biggrin.gif

milos7
Ferguson: Suarez je osramotio Liverpul, trebalo bi mu zabraniti da igra za taj klub
Joe
QUOTE (milos7 @ Feb 11 2012, 05:25 PM) *
Ferguson: Suarez je osramotio Liverpul, trebalo bi mu zabraniti da igra za taj klub

ko o cemu, kurva o postenju... nek' se nosi matori u tri lepe.

rape91
mozda ovaj poraz se i ne odrazi toliko na borbu za 4.mesto. Komsije pune Chelsea,Sunderland vodi protiv Arsenala,Njuka gostuje pevcima. Ali sve ovo nam nista ne vredi ako mi ne krenemo da igramo kako treba
milos7
od NAS sve zavisi, ali mnogo su kilavi

od NAS sve zavisi, ali mnogo su kilavi
moses
i everton igra za nas,samo mi igramo protiv sebe.
vladx
Gledano nakon utakmice, zao mi je sto nismo poceli sa Carroll-om umesto Kuyt-a. Sa Gerrard-om isuvise pozadi i bez igraca na sredini koji bi mogao da nesto poveze, jedina sansa nam je bio Andy. Ako nista drugo, sposoban je da unese malo pometnje.
Spearo jeste napravio ocajnicku gresku, ali mislim da bi pre trebalo da pogledaju sebi u oci Downing i Hendo. Nazalost, Johnson je takodje drasticno pao u drugom delu.
dule_lfc
arsenal okrenuo....anri u 90-om

suarez na fb :"We lost and we are sad because we have made a big effort... Disappointed because everything is not that it seems..."
Digital_Jesus
Sramota od utakmice. Junajted nas je trebao tuci 3:0 posle onakve "igre" prikazane za citavih 90 minuta. Kuyt, Downing i Henderson bi mogli malo da rade u rudniku posto ocigledno da fudbal ne znaju da igraju... Sve mi se vise cini da ce onaj sleng "Sledece sezone" koji je nekada oznacavao osvajanje titule, sada spasti na trku za top4. Zaista treba neko cudo da se dogodi da mi tu zavrsimo, ako se iko uopste i dalje nada tome... mellow.gif
MaPkO89
Kad vece nismo mogli da im pariramo u fudbalu za malo da ih dobijemo u necem drugom biggrin.gif

brclausen Birger Clausen
According to Danish Channel 6. After the game Agger offered Fedinand to meet outside after the game for a little 'fight'

Ne znam koliko ima istine, ali bas bih voleo da neko isamara onog Ferdinanda sto stalno soli pamet i kenja preko Tvitera

I da ne bude da sam subjektivan evo i vezano za Runija
Just like to add, Rooney in his interview was boss when asked about the handshake. He said it's between the two players and nobody else should be talking about it or speculating.

Neocekivano razumna recenica nekog iz Utda, ko je pritom i navijac Evertona
sedplas
CITAT (Digital_Jesus @ Feb 11 2012, 06:01 PM) *
Sramota od utakmice. Junajted nas je trebao tuci 3:0 posle onakve "igre" prikazane za citavih 90 minuta. Kuyt, Downing i Henderson bi mogli malo da rade u rudniku posto ocigledno da fudbal ne znaju da igraju... Sve mi se vise cini da ce onaj sleng "Sledece sezone" koji je nekada oznacavao osvajanje titule, sada spasti na trku za top4. Zaista treba neko cudo da se dogodi da mi tu zavrsimo, ako se iko uopste i dalje nada tome... mellow.gif

da bre, cetri boda su nedostizna! ispadosmo pobogu.....

sto se komentara tice, kazu (ja licno nisam cuo) da je Nevil (da, da TAJ Nevil) dao nekoliko odlicnih komentara na cijelu situaciju, onako realnih sto se od njega najmanje moglo ocekivati....
Vanja Trotter
Prvo, mislim da je ovo na kraju utakmice bila čista provokacija igrača Mančestera, pogotovo Evre.

Nije mi jasno zašto je Belami konstantno na klupi kad je ove sezone možda i najbolji naš igrač. Džonson opet odličan, idu mi tu prodori, samo što ga neće nikako gol.
moses
CITAT (Vanja Trotter @ Feb 11 2012, 07:09 PM) *
Prvo, mislim da je ovo na kraju utakmice bila čista provokacija igrača Mančestera, pogotovo Evre.

Nije mi jasno zašto je Belami konstantno na klupi kad je ove sezone možda i najbolji naš igrač. Džonson opet odličan, idu mi tu prodori, samo što ga neće nikako gol.

ali je zato danas bio nevidjena rupa u odbrani.
sheqy
Arsenal u najboljim danima nije bio ovoliko "politčki korektan", MILSLIM DA BI BILO NAJBOLJE DA SUAREZU ZABRANE ULAZAK U EU, EVRI DA KRALJICA DODELI TITULU SER-a.

IZGLEDA TA TU TITULU DA BI DOBIO MORAŠ DA BUDEŠ ILI RETARD ILI HOMOSEKSUALAC
BeFair
CITAT (sedplas @ Feb 11 2012, 06:46 PM) *
da bre, cetri boda su nedostizna! ispadosmo pobogu.....

Mi smo na udaljenosti od ta 2,3,4 boda cele sezone a prosipamo bodove kao nenormalni. Zakljucak - imamo srece sto ove godine i Arsenal i Chelsea uveliko posrcu pa smo jos uvek nekim cudom koliko toliko u igri za LS, samo je pitanje do kad sa ovakvim pristupom igri i samom igrom.
Take Two
@Mario, Joe: Ja ipak mislim da je ovo bila naša standardna postavka igre, samo malo prilagođena protivniku... kvantitativno, ne kvalitativno. Protiv Tottenhama smo imali posed zato što su oni igrali bunkerčinu samo takvu, ali protiv bilo kog tima koji krene da igra fudbal, mi parkiramo bus na 30 metara od Reine, i onda kao piči kontre... samo što danas baš niko nije mogao da ih povuče. Valjda se nadao Kenny da ćemo izvući nešto direktno kao kad je Suarez krajem prvog poluvremena umalo pobegao ali mu je Ferdinand izbio loptu u poslednjem trenutku (a onda ga i počistio).

Ne sviđa se meni takva igra ništa više nego vama, samo kažem da mi to igramo cele sezone. Nekad bolje, nekad gore, (retko gore nego danas), ali to je to. Da su Gerrard i Suarez u kakvom-takvom takmičarskom ritmu, možda bi to i ličilo na nešto. Samo što nisu.
1jeAhonen
CITAT (Wastelander7 @ Feb 11 2012, 02:38 PM) *
A Ferdinand nije pruzio Suarezu neznam da li ga je jos neko ispalio ?

...verovatno Teri laugh.gif , pa mu sad Suarez ne valja. A naravno da je Evrino ponasanje na kraju utakmice bljutavo raduje se kao da je sam pobedio...koga?...sta je dokazao? tomato.gif

No sto se utakmice tice, dobili su nas "na brzaka" a posle smo igrali ko u kavezu, nismo mogli da stvorimo ni polupriliku....do gola Suareza. Igra je bila staticna na momente i bez ataka ka golu, iako je sastav bio ofanzivan nakon izmena. Uspeli smo da se "sacuvamo" kod dva nula od veceg poraza, smirili igru ali opet bez kvalitetne zavrsnice i zelje da se odgovori na prednost. Mozda smo i srecno stigli do tog jednog gola u ionako bezidejnom napadu.
Sto se rezultata tice, prakticno nista nismo izgubili, stojimo u mestu vec mesecima...i sve sto napravimo na strani, kod kuce rasprodamo...porazi Celzija i Njukasla mogu da nam idu na ruku, a i ne moraju, tako da u konjukturi rezultata svasta jos moze da se desi.
Sto se tice utisaka o igri pojedinih igraca...utisak je da su Enrike, Skrtel, Ager, odigrali vrlo sigurno...Dzerard u svom proseku ...Reina siguran posebno u prvom poluvremenu... Kajt pozrtvovan do samoubistva, ona vadjenja iz auta i dodavanja za kontru su mu specijalitet od ranije ... Dauning...no comment,..scary movie.

Spiro je mlad momak, i ocigledno ne odoleva pritisku i ulozi koju ima u timu, prevelika obaveza i kiks sasvim prirodan, nije krivac za poraz u svakom slucaju.
All Red
CITAT (sheqy @ Feb 11 2012, 08:58 PM) *
Arsenal u najboljim danima nije bio ovoliko "politčki korektan", MILSLIM DA BI BILO NAJBOLJE DA SUAREZU ZABRANE ULAZAK U EU, EVRI DA KRALJICA DODELI TITULU SER-a.

IZGLEDA TA TU TITULU DA BI DOBIO MORAŠ DA BUDEŠ ILI RETARD ILI HOMOSEKSUALAC

Šta se ovde desilo?
Reds
da li je iko razmisljao o Dzonsonu na poziciji desnog spoljnjeg? keli bi naravno igrao iza njega.
lik je najproduktivniji igrac na toj strani ove sezone.
Take Two
Pričalo se o tome još od prošle sezone, kad je Bale ušao u modu.

Ukratko, nisam nešto ubeđen da bi to funkcionisalo. To što je bek opasan kad se ubacuje iz drugog plana, kad ga pokriva ili niko ili protivničko krilo, ne znači da bi bio opasan da mora da ide na postavljenu odbranu.

Sećam se pre par godina kako se Jamaica radovao jer su za nas najzad igrali i Joe Cole i Glen Johnson, dva najbolja tehničara engleske reprezentacije laugh.gif
Reds
ako cemo o igri ove sezone,ni jedan nas spoljni desni nije pruzio ni pola od onoga sto je napravio glendza.dobro mu ide šut se levakom kad uleti,a i centarsut mu je definitvno bolji od dirkovog.mozda bi trebalo probati,i onako nemamo bas puno da izgubimo.
da oce ostali da se osmele malo,a ne ovako pacovi da se skrivaju kad im se doda lopta u zadnjoj trecini.
sedplas
CITAT (Reds @ Feb 11 2012, 10:13 PM) *
da li je iko razmisljao o Dzonsonu na poziciji desnog spoljnjeg? keli bi naravno igrao iza njega.
lik je najproduktivniji igrac na toj strani ove sezone.

kao sto take two rece, on vrlo rijetko predje nekog iz mjesta. obicno je to u trku kad se zaleti od centra u prazan prostor pa ga jednostavno "ponese". i Ager zna tako da predje nekoliko igraca pa njega ne bi zelio da vidim na krilu. samo moje misljenje naravno.

@1jeAhonen Enrike je bio rupa danas, cudno mi je da to uopste treba pominjati....
Daniel Agger
Ne moze Dalglis da nauci Kerola da trci,ali zato moze da ih motivise da na terenu ne izgledaju kao gomila rekreativaca koji igraju ispred zgrade...
Bez motivacije,pogresan odabri igraca,sve u svemu 2.poluvreme jedno od najgorih poluvremena u prethodnih ko zna koliko
Reds
QUOTE (sedplas @ Feb 12 2012, 12:19 AM) *
kao sto take two rece, on vrlo rijetko predje nekog iz mjesta. obicno je to u trku kad se zaleti od centra u prazan prostor pa ga jednostavno "ponese". i Ager zna tako da predje nekoliko igraca pa njega ne bi zelio da vidim na krilu. samo moje misljenje naravno.

da li ovo opisujes dauninga ili..? cool.gif

inace mi ionako imamo samo jednog igraca koji nekog moze da predje u mjestu.
sedplas
hahahah e upravo bi izgledao kao Dauning. stoji uz liniju, dobije loptu i vrati je nazad. mislim da bi rijetko probijao kao sto to sad radi....

i slazem se da imamo samo jednog, treba nam barem jos jedan.
vanjuska
http://youtu.be/80Oed8OT4vw

Evo sta se zapravo desilo...
Djotun
Nama je Glendza prvi plejmejker, organizator i paker.. jezivo.
bocejan
Jebem ti sranje kada bolje pogledam ovaj klip,prvo sta mi padne u oci je kako nismo uspeli da damo jebeni gol posle pola minuta igre. Oni na zemlji, nasa dva igraca sama,a Steva je posla gore nego Spearing. adultesuicide2.gif
moses
CITAT (Daniel Agger @ Feb 12 2012, 12:43 AM) *
Ne moze Dalglis da nauci Kerola da trci,ali zato moze da ih motivise da na terenu ne izgledaju kao gomila rekreativaca koji igraju ispred zgrade...
Bez motivacije,pogresan odabri igraca,sve u svemu 2.poluvreme jedno od najgorih poluvremena u prethodnih ko zna koliko

moze i mora,jer decko verovatno zbog visine ima problem sa koordinacijom.secam se da su svojevremeno jednu od najboljih kosarkasica sveta svih vremena Raziju Mujanovic 2-3 godine ucili da hoda i trci,jer je imala isti problem.da li se isplatilo,izlisno je govoriti.
dzoker
CITAT (moses @ Feb 12 2012, 10:45 AM) *
moze i mora,jer decko verovatno zbog visine ima problem sa koordinacijom.secam se da su svojevremeno jednu od najboljih kosarkasica sveta svih vremena Raziju Mujanovic 2-3 godine ucili da hoda i trci,jer je imala isti problem.da li se isplatilo,izlisno je govoriti.

Decko je visok 190, a ne 220 cm. Ne lupaj, lik je retardiran i gotovo! Ibrahimovic, Drogba, Henry su njegove visine tako da...
Joe
ko ocekuje da Carroll igra kao Ibrahimovic taj je retardiran, a ne Carroll....

sta se desavalo sa Carroll-om u Njuki? decko je dobijao upotrebljive lopte i imao je Nolana koji je bio uz njega non-stop da pokupi lopte koje ovaj spusti kod nas nema ni jedno ni drugo.

juce je spustio odlicnu loptu Suarezu, samo sto ga je ovaj napucao... samim tim potezom je uradio vise nego sto su Downing, Kuyt, Henderson i Belami uradili za celu tekmu.

Evra-Suarez:
1jeAhonen
CITAT (sedplas @ Feb 12 2012, 12:19 AM) *

@1jeAhonen Enrike je bio rupa danas, cudno mi je da to uopste treba pominjati....

Vrlo verovatno u opstem utisku (videla se njegova muka u prvom poluvremenu)...pa ipak, ne bih video to kao "rupu", jer Enrike nije ostavljao puno prostora iza sebe, vec pritisak na koji je morao da odgovori jos neko iz odbrane,recimo Ager, posebno kod udvajanja napadaca po levom boku sto je bio cest slucaj....ali to je sve sad off...
dzoker
Ne ocekujem da igra ko Ibrahimovic, al me nervira kad se toliko potencira njegova visina! Decko je sasvim normalne visine, a mi hocemo da ga koristimo kao da je Zigic!
bocejan
CITAT (Joe @ Feb 12 2012, 12:55 PM) *
sta se desavalo sa Carroll-om u Njuki? decko je dobijao upotrebljive lopte i imao je Nolana koji je bio uz njega non-stop da pokupi lopte koje ovaj spusti kod nas nema ni jedno ni drugo.

Trebali smo odna Bartona da dovedemo. A o Parkeru ne zelim da razmisljam. sad.gif
Joe
QUOTE (bocejan @ Feb 12 2012, 04:06 PM) *
Trebali smo odna Bartona da dovedemo. A o Parkeru ne zelim da razmisljam. sad.gif

doveli smo Adama i Downinga da ga 'hrane' dobrim loptama... al' izgleda da ova dvojica nisu u stanju da odrade posao zbog kog su dovedeni. Adam tu i tamo je jos i dobro ispao, bar pokusava nesto i ne krije se po terenu. Downing je razocarenje, ne zato sto sam mislio da dovodimo svetskog igraca nego zato sto sam mislio da dobijamo nesto sto nemamo i sto moze da pomogne - kad ono igrac bez muda, dzaba mu i fina tehnika i sve kad nema herca...

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.