Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Tottenham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
Vanja Trotter

vs

6. II 2012. 21:00 Anfield Road

Nakon dominatne pobede u gostima nad ekipom Vulverhemtpona, Liverpul kod kuće dočekuje ove sezone fenomenalni Totenhem. Prošle sezone je na Enfildu trijumfovala ekipa iz Londona, i tako Liverpulu preotela 5. mesto. Može li Liverpul ove godine na Enfildu do pobede? U prvom delu sezone na Vajt Hart Lejnu je bilo velikih 4:0 za Totenhem, uz dva crvena kartona Liverpula.
milos7
Jel moze neko da pogodi Liverpulovih 6 iznad linije odbrane jer mislim da onih 5 pozadi svi znamo ko pocinje ?

Moje licno misljenje je da Adam ne bi trebalo da igra ovu, suvise je spor i brutalan, a oni igraju dobro, plus imaju onog ludog brzog Bejla, to mora da zaustavi neko na drugi nacin a ne da mu polomi noge i dobije crveni
MaPkO89
Ja cenim nesto ovako

Spearing Gerrard
Henderson
Downing Bellamy
Suarez
rape91
ja bih odmorio malo Hendersona,igra svaku utakmicu a ne prikazuje neke partije,da ne pricamo da igra u rupi gde je potrebnoimati dobar osecaj za gol i za sansu a on slabo to pkazuje.
kalabaster
Tottenham Pre-Matchday Guide
Za one koji kao i ja skupljaju ove stvarcice evo i dva koja su izasla dok forum nije radio:
Blackburn i Newcastle
Stoke City
Joe
ja bih izveo ovu postavu, ako je Steva zdrav:

---------pepe-----------
glen-skrtel-agger-jose
-------spearing---------
---hendo---gerrard----
bellamy---------suarez
--------carroll----------

Puki
Mislim da Kerol mora da igra, iz po meni tri razloga: prvo Totenhem ima dobre skakace i treba nam njegova igra glavom, drugo, mislim da je polako poceo da pronalazi formu i sve je bolji, i trece, vreme je da on i Suarez sto cesce igraju zajedno, jer to i jeste bila Kenijeva zamisao, da napravi strasan tandem koji zajedno ima sve sto je potrebno za ovu igru na vrhunskom nivou.
milos7
CITAT (Puki BG @ Feb 3 2012, 10:23 PM) *
Mislim da Kerol mora da igra, iz po meni tri razloga: prvo Totenhem ima dobre skakace i treba nam njegova igra glavom, drugo, mislim da je polako poceo da pronalazi formu i sve je bolji, i trece, vreme je da on i Suarez sto cesce igraju zajedno, jer to i jeste bila Kenijeva zamisao, da napravi strasan tandem koji zajedno ima sve sto je potrebno za ovu igru na vrhunskom nivou.

A Belami (koji je pokidao sve utakmice koje je igrao) i Kajt (koji je poceo da ubada)
Puki
QUOTE (milos7 @ Feb 3 2012, 10:39 PM) *
A Belami (koji je pokidao sve utakmice koje je igrao) i Kajt (koji je poceo da ubada)

Pa njih dvojicu na krila, i Spiringa i Stivija na sredinu.
Take Two
Kuyt bolje neka ubada sa klupe. Dakle,

Spearing Gerrard
Bellamy Suarez Downing
Carroll

Možda je malo mnogo ofanzivno, ali mora se.
Puki
QUOTE (Take Two @ Feb 3 2012, 11:05 PM) *

Spearing Gerrard
Bellamy Suarez Downing
Carroll

Downing se raspada, iskreno se plasim da ce ikada da proradi.
All Red
CITAT (Joe @ Feb 3 2012, 10:08 PM) *

---------pepe-----------
glen-skrtel-agger-jose
-------spearing---------
---hendo---gerrard----
bellamy---------suarez

O ovome sam i ja razmišljao...

CITAT (Take Two @ Feb 3 2012, 11:05 PM) *
Spearing Gerrard
Bellamy Suarez Downing
Carroll

Ova bi bila dobra za gaženje boranije, ali za pevce mi je preofanzivna...

Al' šta ja znam, videćemo šta će Kenny reći, mada mislim da će insistirati na kontroli u sredini tako da je vrlo moguće da ćemo imati defanzivniju postavu.
MaPkO89
U stvari ko kaze da ce Suarez odma u prvih 11, ipak je to velika pauza bila, sta znam...

Ne bi me cudilo da Henderson zavrsi na desnom krilu, a Carroll u napadu sa Belamijem
Vanja Trotter
Zar nije Suarez trebao još ovu da pauzira?
Puki
I Stivi i Suarez su u kombinaciji, izjavio Keni.
milos7
Nije, pauzirao je jednu za fulam, i 8 za evru. Dosta je bilo, sad nek krene da daje golove
vanjuska
Ja kolko sam skontao, spursi imaju problema sa povredama, pa nemaju ni napadaca postenog, Defoe im se povredio, Adebayor je povredjen, a Pavljucenka su poslali nazad u Rusiju... A i VDV nece igrati, isto povredjen, i jos po koji igrac... Dosta ce im napad biti osakacen, trebalo bi to da iskoristimo i dobijemo ovu utakmicu...
Narsil
Nešto nisam video da je Adebajor povređen? Defo jeste, da, a moguće da i VdV neće igrati.

Lepo će biti videti Stevu i Suareza na terenu...u isto vreme.
rape91
QUOTE (Take Two @ Feb 3 2012, 11:05 PM) *

Spearing Gerrard
Bellamy Suarez Downing
Carroll

Bellamy igra dosta slabije kad igra po desnoj nego po levoj... Ajde Kenny izvedi ovu formaciju,necemo da se branimo na Anfieldu. Ako ovo izvede oprostio bih mu i poraz. Imam neki osecaj da ce Bellamy da zaglavi klupu,obicno tako ide posle dobre partije.
Narsil
Neki omladinac trenira sa prvim timom. Nisam ga viđao do sada.

biggrin.gif
Joe
QUOTE (rape91 @ Feb 4 2012, 08:28 AM) *
Bellamy igra dosta slabije kad igra po desnoj nego po levoj...

nek odigra losije kao u kupu kad je imao gol i dve asistencije sa desne strane i ja zadovoljan...

sedplas
CITAT (Joe @ Feb 3 2012, 10:08 PM) *

---------pepe-----------
glen-skrtel-agger-jose
-------spearing---------
---hendo---gerrard----
bellamy---------suarez

to bi bilo najbolje, mada mislim da ce igrati Kajt umjesto Belamija.

samo da ne igramo 442 sa Hendersonom desno i bice dobro....
Svebor
Kesha, Steva i Lule su zajedno odigrali 69 minuta (rece Vishko nekad), lepo bi bilo da odigraju bar jos toliko u ponedeljak, ali bojim se da nam u tom slucaju ne gine Hendo desno.
markan1389
CITAT (Svebor @ Feb 4 2012, 02:02 PM) *
Kesha, Steva i Lule su zajedno odigrali 69 minuta (rece Vishko nekad), lepo bi bilo da odigraju bar jos toliko u ponedeljak, ali bojim se da nam u tom slucaju ne gine Hendo desno.

Protiv pevaca samo ofanzivno jer se drugacije sa njima ne moze igrati.Sad Keni ima mnogo izbora jer su prakticno svi igraci spremni za ponedeljak.
Reina
Kelly Agger Skrtel Enrique
Spearing
Gerrard Adam
Kuyt Suarez
Carroll

Klupa: Doni,Carragher,Johnson,Downing,Maxi,Henderson,Bellamy

Vjerujem da ce ovakva biti prva postava.Dakle,4-3-3 iz razloga sto pravih krila nemamo za 4-4-2.Kelly umjesto Johnsona iz razloga što je mnogo više defanzivno orijentisan i prošli put je odradio odličan posao kad smo igrali protiv ovih jevreja.
Verujem da bi se bolje Carra snasao na krilu nego Henderson sto radi,a Downinga očigledno još treba hladiti na klupi da bi dobio motiv za igrom.Iako sumnjam da ce Kenijev mezimac Henderson popasti klupu,ipak se nadam da ce Adam dobiti prednost umjesto njega,da ispravi greške od prošlog susreta.Spering kao jedini DMF,jebiga ne moze se sa Tottenhamom igrati bez toga.Suarez da počne utakmicu,željan je lopte.Kuyt i Carroll u prvih 11 iz razloga što ih je konačno krenulo,Zločin bi bio staviti ih na klupu.A i kad god su igrali Kuyt i Luis zajedno,napad nam je ličio na nešto.Bellamy kao džoker sa klupe da uđe u 69 min i razbudi ekipu u minutama kada nam konstantno pada tempo igre i pravimo česte greške.
Puki
QUOTE (Joe @ Feb 4 2012, 11:41 AM) *
nek odigra losije kao u kupu kad je imao gol i dve asistencije sa desne strane i ja zadovoljan...

Ne bih se bunio. biggrin.gif
collymore
Bice zeznuto ovi su nalozeni ove sezone a po mom nekom misljenju igraju znatno ofanzivniji fudbal od nas.
sedplas
CITAT (markan1389 @ Feb 4 2012, 04:53 PM) *
Protiv pevaca samo ofanzivno jer se drugacije sa njima ne moze igrati.Sad Keni ima mnogo izbora jer su prakticno svi igraci spremni za ponedeljak.
Reina
Kelly Agger Skrtel Enrique
Spearing
Gerrard Adam
Kuyt Suarez
Carroll

Klupa: Doni,Carragher,Johnson,Downing,Maxi,Henderson,Bellamy

Vjerujem da ce ovakva biti prva postava.Dakle,4-3-3 iz razloga sto pravih krila nemamo za 4-4-2.Kelly umjesto Johnsona iz razloga što je mnogo više defanzivno orijentisan i prošli put je odradio odličan posao kad smo igrali protiv ovih jevreja.
Verujem da bi se bolje Carra snasao na krilu nego Henderson sto radi,a Downinga očigledno još treba hladiti na klupi da bi dobio motiv za igrom.Iako sumnjam da ce Kenijev mezimac Henderson popasti klupu,ipak se nadam da ce Adam dobiti prednost umjesto njega,da ispravi greške od prošlog susreta.Spering kao jedini DMF,jebiga ne moze se sa Tottenhamom igrati bez toga.Suarez da počne utakmicu,željan je lopte.Kuyt i Carroll u prvih 11 iz razloga što ih je konačno krenulo,Zločin bi bio staviti ih na klupu.A i kad god su igrali Kuyt i Luis zajedno,napad nam je ličio na nešto.Bellamy kao džoker sa klupe da uđe u 69 min i razbudi ekipu u minutama kada nam konstantno pada tempo igre i pravimo česte greške.

prosli put je bio Skrtel RB i jebali su nam mater. mada slazem se da bi Keli mogao da odradi dobar posao.
ja se iskreno nadam da ce Henderson da dobije priliku a ne Adam, upravo zato da ovaj ne bi "ispravljao" greske od prosli put. Henderson je mnogo mobilniji, pokriva vise prostora, ne pravi sranja i ne gubi lopte na gluposti. Adam nek igra protiv neke sirotinje, ne protiv Modrica i ekipe koji ce ga pojesti na sredini.
za ostalo se slazem, mada Belami cini mi se niti je dao gol niti je asistirao kad je usao sa klupe. mada mozda grijesim....
vanjuska
Kako mislite Kelly da igra umesto Johnsona, pa po toj njegovoj strani napada Bejl, pretrcace kelija ko dete u parku, ne sprdajte se biggrin.gif
sedplas
pa upravo zbog Bejla. Keli nece da istrcava mnogo naprijed kao Glen te nece ostavljati veliki prostor iza, a i nije bas toliko spor da Bejl moze bas da se posprda sa njim....
vanjuska
Sprdao se Bejl sa mnogo vecim od njega biggrin.gif
Digital_Jesus
Dosta igraca Totenhema je pod znakom pitanja za ovu utakmicu. Dok od nasih, samo Lucas ne moze da igra. Statisticki gledano, Totenhem je dao bar 1 gol u poslednjih dvadeset i dva ligaska meca, a mi smo primili maksimum 1 gol na Anfildu ove godine u PL. Tako da prema mojim proracunima, bice 3:1. Takodje, prosla 3 puta je Totenhem pobedio, vreme je da se to promeni smile.gif
Digital_Jesus
Dosta igraca Totenhema je pod znakom pitanja za ovu utakmicu. Dok od nasih, samo Lucas ne moze da igra. Statisticki gledano, Totenhem je dao bar 1 gol u poslednjih dvadeset i dva ligaska meca, a mi smo primili maksimum 1 gol na Anfildu ove godine u PL. Tako da prema mojim proracunima, bice 3:1. Takodje, prosla 3 puta je Totenhem pobedio, vreme je da se to promeni smile.gif
rape91
QUOTE (vanjuska @ Feb 4 2012, 09:56 PM) *

nisu se na Anfieldu u proslosti naigrali ni mnogo veci igraci Balea. Nas obicno ne karaju ti igraci koji su individualno dominantni,vec oni iz senke. A i ne glorifikujte toliko Balea,nije on Fowler. Po meni je mnogo bitnije zatvoriti Modrica i njegove pasove.
milos7
Bitno je da Adam ne pocne, jer on nema tu sta da trazi. Belami mislim da mora da pocne ali verovatno nece Keni to da uradi. Belami kada god je poceo imao je neki ucinak, ili gol ili asistenciju, uglavnom ne secam se jedne njegove lose utakmice, jer je nije ni bilo. Neke ulaske sa po 10 min necu da komentarisem, ko moze sta da napravi u 10 min

U vezi Bejla, Keli je bolji u def jer slabo ide napred, ali je Dzonson brzi. A mislim da je na prosloj Bejl imao free role, da nije igrao krilo i skoro sam citao clanak gde prica da zeli da proba da igra nesto drugo a ne samo krilne pozicije, tipa neki plej bla bla, tako da pitanje je sta ce da igra i gde..uglavnom u najboljoj je formi kod njih..secam se da je one godine kada su svi pricali o njemu posle LS igrao protiv LFC i da se nije video, ali ne secam se ko ga je i na koji nacin zatvorio, ako se neko seca neka napise..
Trunks
^ Bejl pegla sa leve centaršuteve, ja mislim da tu nema dileme, i radije bih GJ-a ipak uz uskakanje CB-a. I obavezno zatvoriti Modrića.
Puki
Ma dajte kakav Bejl, spakovace ga Keli kao petlica.
Narsil
CITAT (vanjuska @ Feb 4 2012, 09:56 PM) *

Je l' si ti neki njihov?

Inače:

Tottenham injury news:

Jermain Defoe (hamstring) is unlikely to play, Rafael van der Vaart is struggling with a calf problem and Emmanuel Adebayor hobbled off during Tuesday's win over Wigan with a hamstring complaint. Aaron Lennon (hamstring) is extremely doubtful, William Gallas (calf) and Tom Huddlestone (ankle) are unavailable.
Kyle Walker (groin) and Ledley King (knee) should be fit.
bocejan
Spursi su nas lagano dobili dva zadnja meca.Prosli je bio posledica dva iskljucenja,mada i kada smo bili 11 na 11 bili su bolji.Bili su bolji i na kraju prosle sezone kada smo mi bili u formi,pa su nas lagano tukli na Anfieldu.
Bice tesko.
dzoker
Kad je tesko mi pobedjujemo, to se zna! Da se cele sezone igraju samo derbiji, mi bi bili dominantni kao barsa!
Take Two
Johnson pre Kelija u svakom slučaju. Ali nije isključeno da počnu obojica, ako Kenny opet izabere onu užasnu 5-2-2-1 formaciju.

Modrića bi mogao da iskontroliše Spearing ako ga krene, ali ako Adam bude igrao DM iskontrolisaće ga samo crvenim kartonom kao na WHL. Ja odavno nisam video defanzivno goreg veznjaka u Liverpoolu, čovek konstantno kasni i onda mora da krlja, sudije mu gledaju kroz prste samo tako.

A napred, možda bi Suarez stvarno mogao da počne sa klupe, kao impact sub? Sparivanje njega i Carrolla je bilo dosta problematično jer smo obično ostajali šuplji na sredini, pa je možda bolje da se s tim dalje eksperimentiše protiv slabijih protivnika.
matori lfc
X ko kuca,osim ako Suarez nemisli drugacije tongue.gif
Mario_T
QUOTE (collymore @ Feb 4 2012, 06:12 PM) *
Bice zeznuto ovi su nalozeni ove sezone a po mom nekom misljenju igraju znatno ofanzivniji fudbal od nas.

Mislim da malo ko ne igra ofanzivniji fudbal od nas. Ili u svakom slucaju efikasniji.

QUOTE (rape91 @ Feb 4 2012, 10:53 PM) *
Po meni je mnogo bitnije zatvoriti Modrica i njegove pasove.

Upravo tako. Jedan od najinteligentnijih igraca u EPL, nama bi legao kao budali samar. Jezi me pomisao da bi Adam trebao da ga iskontrolise. blink.gif
igzy79
3-1
tacan Rezultat, Gerrad,Kerol i Kuyt. Imam neki osecaj da cemo da pocepamo prestonicke kulove!!!!! YNWA!!!
Una Kelly
Ma Keli je dorastao i Gigsu, a Gigs je igrao kad se Keli nije ni rodio, tako da njemu Bejl ne bi bio problem. Ali nije to poenta, Keli danas nece igrati.
(mislim evo ga kod mene kuci, ne pustam ga na tekmu)

Enivej, ako ne pobedimo ovaj polovicni Totenhem, nema sta da trazimo ni u Evropi. Sto se mene tice, pobeda sa dva gola razlike.

Optimizam na nivou smile.gif
Puki
QUOTE (Una @ Feb 6 2012, 01:02 PM) *
Ma Keli je dorastao i Gigsu, a Gigs je igrao kad se Keli nije ni rodio, tako da njemu Bejl ne bi bio problem. Ali nije to poenta, Keli danas nece igrati.
(mislim evo ga kod mene kuci, ne pustam ga na tekmu)

Enivej, ako ne pobedimo ovaj polovicni Totenhem, nema sta da trazimo ni u Evropi. Sto se mene tice, pobeda sa dva gola razlike.

Optimizam na nivou smile.gif

Slatko si me nasmejala. Vidim da nisam jedini koji misli da Keli ima potencijal da bude worldclass RB/RW
Take Two
Dalglish: Suárez may not start against Tottenham unsure.gif

Blefira deda. Mada mogao bi da mu da jedno poluvreme sada, pa 90 protiv Man Utd.
Puki
QUOTE (Take Two @ Feb 6 2012, 04:16 PM) *
Dalglish: Suárez may not start against Tottenham unsure.gif

Blefira deda. Mada mogao bi da mu da jedno poluvreme sada, pa 90 protiv Man Utd.

U 100 marke da je u prvoj?
vanjuska
Blefira deda xD laugh.gif Elem, cenim da igra Bellamy jedno 55-60min, pa upada zivotinja Luis.
Puki
QUOTE (vanjuska @ Feb 6 2012, 04:24 PM) *
Blefira deda xD laugh.gif Elem, cenim da igra Bellamy jedno 55-60min, pa upada zivotinja Luis.

Ja bas ocekujem obrnuto, al aj videcemo vcrs, da ne pametujemo sad mnogo. wink.gif
Take Two
A što da ne pametujemo, čemu inače služi forum? tongue.gif

Meni se javlja da Suarez ulazi u sedamdesetom i odmah daje gol za pobedu na asistenciju Reine, kao Torres protiv Fulhama.

Idealnije ne bi moglo, osim ako bi u proslavi gola pokazao lisice Redknappu...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.