Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Wolves vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Narsil
vs

Tuesday
31st January 2012.
Molineux Stadium,
Kick-off 20:45h

Mislim da je ovo utakmica koju moramo da dobijemo ako želimo to 4. mesto.
Vanja Trotter
Ufff, sve se nadam pobedi, ali će stvarno biti teško... Imamo problem sa motivacijom protiv slabijih timova.
dzoker
Bez Suareza nam bas ne ide protiv tih "malih'' timova, tako da mislim da ce biti ekstremno tesko doci do pobede!
All Red
^ Ni sa Suarezom nije bolje. Motivacija nam je problem već dugo. Ne mislim da je toliko teško pobediti, samo ako održimo neki srednji nivo igre i zainteresovanosti. Doduše jesmo se istrošili ovih dana...
Narsil
Je l' ima prenos na nekom SK-u?
vladx
QUOTE (Narsil @ Jan 30 2012, 10:00 AM) *

Ima na Prime-u.

Koliko god s nestrpljenjem iscekujem svaki nas mec, ovaj mi nesto prebrzo dolazi. Iscrpili su se dosta igraci prosle nedelje, ali i ja uz njih i ove nase lokalne. Dobro je sto cemo imati skoro nedelju dana odmora nakon Wolves-a da se sa Suarez-om pripremimo za Spurs-e. smile.gif
Clemence
CITAT (Narsil @ Jan 30 2012, 11:00 AM) *

Bice sutra na sport klubu snimak u 23:00,posto naravno mora da se isprati everton-sity... FUCK
Narsil
CITAT (vladx @ Jan 30 2012, 10:15 AM) *
Ima na Prime-u.

Odlično.

beer.gif
Digital_Jesus
Ovo bi moralo da se pobedi. Jest' da su igraci istroseni zbog protekle nedelje, ali kapiram i da su sada prepuni samopouzdanja i da ovo mogu rutinski da rese. Takodje, dosta je "nerealno" da Liverpul izgubi 2 utakmice za redom u ligi od timova koji se bore za opstanak. Doduse, sa nama se nikad ne zna, ne mozemo iskljuciti opciju da upravo Wolvsi budu ti koji ce nas "spustiti" na zemlju posle ovakvih uspeha. Prognoza 0:2 - Kerol i Henderson.
milos7
Vukovi imaju niz od 10 utakmica bez pobede, zadnju pobedu su izvojevali pocetkom decembra a ni to ne bi, nego su navatali sanderlend kad je menjao trenere. Dakle nema nikakvog opravdanja za nesto sem pobede, bilo kakve pa makar 1-0 posle penala. Ako je premoren tim, nema samo 11 vec 18 igraca pa neka se kombinuje. Jes da nada umire poslednja ali posle Boltona Stouka i poraza od Sitija, mora niz da se prekine ovde, ako ne, ne da nema LS, nego ce da se bore da ocuvaju ovo mesto bedno 7mo
Kameni
QUOTE (milos7 @ Jan 30 2012, 04:27 PM) *
Vukovi imaju niz od 10 utakmica bez pobede, zadnju pobedu su izvojevali pocetkom decembra a ni to ne bi, nego su navatali sanderlend kad je menjao trenere. Dakle nema nikakvog opravdanja za nesto sem pobede, bilo kakve pa makar 1-0 posle penala. Ako je premoren tim, nema samo 11 vec 18 igraca pa neka se kombinuje. Jes da nada umire poslednja ali posle Boltona Stouka i poraza od Sitija, mora niz da se prekine ovde, ako ne, ne da nema LS, nego ce da se bore da ocuvaju ovo mesto bedno 7mo

Bolje da ovo nisam video... sleep.gif
moses
misliš,vadiće se protiv nas kao i mnogi drugi tongue.gif ?
rape91
jel se zna dal' kapten igra veceras,posto su neki mediji preneli da je pod znakom pitanja?
MaPkO89
Red bi bio da ga odmore, igro je 3 utakmice za 7 dana, a tek sto se oporavio...
Narsil
Normalno. Dok se ne vrati u punu formu, neka odmara. Ipak imamo težih utakmica posle ove.
kalabaster
Liverpool: Reina, Johnson, Agger, Skrtel, Enrique, Spearing, Adam, Henderson, Kuyt, Carroll, Bellamy. Subs: Doni, Aurelio, Coates, Downing, Carragher, Shelvey, Kelly.
Svidja mi se sto Andy igra ponovo. Nadam se da ce sve redje sedeti na klupi. Jedino me brine Enrique jer u poslednje vreme izgleda kao neko kome treba odmor, a ne dobija ga.
dule_lfc
Liverpool: Reina; Johnson, Agger, Skrtel, Enrique; Henderson, Spearing, Adam; Kuyt, Bellamy; Carroll

Subs: Doni, Aurelio, Coates, Downing, Carragher, Shelvey, Kelly.
vladx
Ocekivano Gerrard odmoren. Nemam neki jasan predosecaj, prosle godine smo ih lagano dobili zahvaljujuci dvojici koji su sada u chelsky-ju, najbitnije mi je da posle vecerasnjih meceva ne zaostajemo vise za njima.
Svebor
Sasvim solidna postava, malko truda, i nema problema. lfc.gif
All Red
Ja nekako očekujem laganu pobedu, iako protiv boranije uvek zaseremo. Tu je Spearing željan igra nadam se, Kuyt ponesen golom protiv scuma, Belami i Kerol su dobri poslednjih tekmi, odbrana takođe. C'mon ya reds!

Ne znam da li gledate ovaj početak, ali ovako su nas nacrtali:

----------------Reina-----------------

-Johnson--Skrtel--Agger--Enrique-

-Kuyt---------Hendo------Spearing

-Adam-------Carroll------Bellamy

o.O Valjda je neka greška, nema smisla...
vladx
Ajde bre Enrique jedan jebeni centarsut uputi...
All Red
Upućuje on šuteve ali ih retko centrira...

Neće kurva da uđe.
vladx
Ovo mora se bije!
All Red
Kako je Agger ispao sad...

U ovoj tekmi nam baš fali Suarez da zalomi i završi... Uvek malo zafali.
bocejan
Mi cemo dati gol ovde,kada budu usli Dzerard i Suarez!
MaPkO89
Dajte neki normalan link, ni jedan ne radi lepo
vladx
Samo malo kreativnosti nam fali, Suarez bi ove veceras sam pobedio.
All Red
http://lshunter.tv/

Ja sam ovde našao.

Meni nije jasno zašto niko ne stoji napred. Kerol je par puta vraćao loptu (posle idiotskih centaršuteva) u prazno na oko 11 metara, a tu nikog da to samo smesti u gol. Kerol sasvim dobar, ali bez podrške. Belami probija, Kuyt istripovao neki DM...
bocejan
Adamova zadovoljna faca na poluvremenu mi govori da je ovo najvise sto mozemo da ocekujemo od njega.Najgore je sto ja ne vidim igraca na klupi koji moze nesto ovde da promeni.Kako li cemo da ga umuvamo,bas me interesuje.
vladx
QUOTE (bocejan @ Jan 31 2012, 09:36 PM) *
Najgore je sto ja ne vidim igraca na klupi koji moze nesto ovde da promeni.

Downing ili Shelvey u nekom trenutku.
Djotun
Moram jos malo da razmislim, ali mislim da mi je C Adam najodvratniji igrac koga sam gledao u dresu Liverpoola.
Decko je bez pokrica bezobrazno sebican, i neodgovoran. A najvise od svega me nervira koliko je lenj. Kad ide napred moze sebicno da vuce loptu, kad ide nazad uvek uvek jebeno kasni i jedino sto ume je ili da povece protivnika za dres ili da ga udari po zglobu. Boze koliko me nervira.
Inace Vukovi su toliko losi da bi stvarno bilo glupo izgubiti bodove ovde. Kerol se dosta trudi ali ostali ga ne prate pa on deluje losiji nego sto jeste.
Ajmo bre u kurac, mora pobeda YNWA !!
Fred Kremenko
Pa to bre Andy!
vladx
Pa, takoooooo jeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dee Jay
Adam asistencija biggrin.gif Carroll gol biggrin.gif
All Red
To mačko! Aj sad Kuyt-----Downing i Adam-------Shelvey pa da se igramo malo...
Aleksandar88
Dobro je. Cini mi se da se Spearing dobro snalazi, doduse nema ni previse posla, ali je dve-tri situacije odradio odlicno.
Jamaica
Na putu za ludilo!
bokeli
Tako je bre Andy, zapusi hejterima usta

Ae jos jedan za mirnu noc
vladx
Idemooo!!!
Dee Jay
Laku noć deco.
Aleksandar88
Tako je Craig, zakljucavaj ove care !!! Hail.gif Hail.gif Hail.gif
All Red
To bre! Jebi vukove!

milos7
Kerol pozdravio sve komentatore. Inace mislim da je broj 35 najvise puta pominjan ovih godinu dana kada se komentarisu utakmice LFC, cak vise od imena kluba i igraca. Dosta vise
All Red
Koliko se Enrike sprda sa ovima... Uzima im lopte k'o deci.
Dee Jay
Dal će Swansea izdržati...
Kameni
Sta rade sa zvukom na ovom sport klubu, pojacao sam do kraja a Visko jedva da se cuje.

Voleo bih malo da vidim Jonjo-a. smile.gif
All Red
CITAT (Kameni @ Jan 31 2012, 10:12 PM) *
Sta rade sa zvukom na ovom sport klubu, pojacao sam do kraja a Visko jedva da se cuje.

Voleo bih malo da vidim Jonjo-a. smile.gif

Rade dobro. biggrin.gif

Što se tiče Jonjo-a, takođe. biggrin.gif
Možda i Koates da uđe, malo da igra i on...

Žigić se raspucao u Championshipu, 4 gola...
Kameni
QUOTE (All Red @ Jan 31 2012, 10:15 PM) *
Rade dobro. biggrin.gif

Hahaha, mozda si u pravu.

Kenny, da vadi ovog Adama dok nije dobio crveni.

Hahaha, Zigara i Pantela se raspucali pred kvalifikacije. Pa de ste sad nasli, majke vam ga... laugh.gif
Aleksandar88
Pisaj po sirotinj Kuoajte !!!!
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.