Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool FC - Šljamchester UTD
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Scouser
Srećno i traljavo nam počela ova NG na forumu.

Želim svima uspešan povratak nazad i da se vratimo na stare staze čavrljanja po 4umu smile.gif

Što bi rekao onaj krelac sa sportkluba, možda smo se uključili u pravom trenutku smile.gif, da proslavimo prolaz u finale Liga Kupa, i da se spremimo za duel sa Junajtedom za vikend.

Liverpul je veliko ime pa tu negde treba tražiti razlog zašto često prolazimo dobro i protiv jakih ekipa. Ja se manje plašim ove tekme sa Junajtedom nego naredne ligaške protiv recimo nekog Vigana, i znam da nikako nisam jedini. Imamo finu priliku da krcnemo i ove kod kuće i da napravimo nešto u ovim kupovima, pošto nema šanse da u ligi završimo više od 7,6 ili 5 mesta.

Moram da priznam (nije bilo prilike do sada) da sam pogrešio što sam sumnjao oko toga da li će Belami zaista predstavljati pojačanje za nas. Čovek kida, jedini je uz Suareza koji ume da povuče loptu i probije, da ne pričam o utrčavanjima u prostor ili postizanju golova / preciznosti.

Takođe, to koliko sam ja pogrešio oko tih sumnji nije ni prineti onima koji su tvrdili da je Dauning dobro pojačanje. Čovek bukvalno ništa ne zna, zasenio je Robija Kina i Maksija iz prvih dana zajedno pa na kub.

Živi bili i dobrodošli nazad smile.gif

ynwa !
Djotun
Amin za sve sto si rekao, amin za forum..
ne znam sto vam je ovoliko dugo trebalo da ga sredite.. mada kave su sve utakmice bile mozda je i bolje sto energiju nismo trosili i ovde.. naci sporcki pozdrav svim bracalama, ynwa.
Aleksandar88
Treba nam jos tema o utakmici protiv Manhester UTD za vikend dry.gif
kloppeks
Masala!
Mishkin
Ponovo radi bioskop tongue.gif
Kameni
Konačno. Zato je i pao ovaj sneg! smile.gif

Svaka čast za prolaz u finale Liga kupa. Ne bi bilo lose da osvojimo nesto ove godine. Kako mi nedostaju utakmice poput ove!

Bellamy pokidao. Ostali takođe jako dobri. Za razliku od utakmice sa Boltonom. (sigh) Sta ono bi?!

Samo jos za Downinga. Slažem se da je razočarao. Iako sam se njegovom transferu najmanje radovao letos, ipak ne mogu da se složim da ne zna ništa. Mislim da ume on dosta toga ali iz nekog razloga to ne pokazuje. Očigledno postoji neki problem ali o tome možemo i na njegovoj temi.

Jedva čekam subotu!
Narsil
Ne verujem da smo proradili. biggrin.gif

Evra se već upiškio!
sedplas
VEMBLI!!!!!!!!!

6 godina je proslo od poslednjeg trofeja! ovo nam je velika sansa da se podigne moral, samopouzdanje i da igraci dobiju bar malo tog pobjednickog mentaliteta. mada znajuci nas, namucice nas Kardif....

Belami je po meni igrac sezone do sad. kad god je poceo utakmicu uradio je nesto, igra odlicno, daje 120% i daje jebene golove sto je najbitnije.

CC- Brighton 1 goal, won 2-0.
CC- Norwich 1 goal (subbed 69'), drawn 1-1.
PL- Chelsea 1 assist (subbed 67'), won 2-1.
CC- Chelsea 2 assists (subbed 71'), won 2-0.
PL- Fulham (subbed 77'), lost 1-0.
PL- Aston Villa 1 goal 1 assist (subbed 89'), won 2-0.
PL- Newcastle 2 goals (subbed 74'), won 3-1.
FA- Oldham 1 goal 1 assist (subbed 75') won 5-1
CC- City (subbed 79), won 1-0
PL- Bolton 1 goal, lost 3-1
CC- City 1 goal (subbed 88), draw 2-2

Premier League; 5 games, 4 goals, 2 assists.
Carling Cup; 5 games, 3 goal, 2 assist.
FA Cup; 1 game, 1 goal, 1 assist.
dule_lfc
belami ce da ih razvali....
All Red
Biće dobro! Napokon da možemo da histerišemo na forumu ponovo! biggrin.gif Nismo doveli ni jedno pojačanje sa sada, doduše nemam ništa protiv ni da ne dovedemo, ali interesantno koliko nas manje povezuju sa ljudima nego letos i prošle zime. Ili sam ja samo prestao da se opsesivno bavim tim pitanjem... smile.gif
rape91
QUOTE (All Red @ Jan 26 2012, 02:16 PM) *
Biće dobro! Napokon da možemo da histerišemo na forumu ponovo! biggrin.gif Nismo doveli ni jedno pojačanje sa sada, doduše nemam ništa protiv ni da ne dovedemo, ali interesantno koliko nas manje povezuju sa ljudima nego letos i prošle zime. Ili sam ja samo prestao da se opsesivno bavim tim pitanjem... smile.gif

ovaj prelazni rok je sveukupno manje buran nego proslogodisnji. Setite se samo foruma prosle godine 30. i 31. januara i obaranja rekorda smile.gif...ne ponovilo se

Sa starim forumom u nove pobede!
Narsil
Što da se ne ponovi? Ja bih baš voleo da dovedemo par igrača u "5 do 12".
rape91
QUOTE (Narsil @ Jan 26 2012, 03:29 PM) *
Što da se ne ponovi? Ja bih baš voleo da dovedemo par igrača u "5 do 12".

voleo bih i ja da dovedemo ali tada smo jednog bitnog i izgubili...(kad se setim refreshovanja stranice na svaki minut wacko.gif )
Djotun
tragicno je sa kim nas sve povezuju u ovom prelaznom roku..
vladx
Cestitke svima zasluznima za ponovno ozivljavanje foruma! drink.gif

Cestitke i nasima na sinocnoj partiji i prolasku u finale! Koliko god da je u pitanju samo Liga Kup, vidljivo je kako nam je ovako nesto trebalo.

Doslo mi je da zaplacem u subotu videvsi Kenny-ja onako skrhanog, ko zna mozda bih i zaplakao sinoc da sam bio sam kada su prikazali Kenny-ja sa suzama u ocima. Kao neka pateticna pickica sam, ali tako bih voleo da se uz naseg King-a smejem ove subote! Valjalo bi jos jedan "crni" januar zakljuciti sa dve velike pobede! lfc.gif
Kameni
Ponovo radi FORUM a ne topic. wink.gif
Vanja Trotter
Uff, koliko dugo nije bilo foruma, šta smo sve propustili da komentarišemo. AFRIČKI KUP NACIJA!!! biggrin.gif

Presrećan sam zbog plasmana u finale, zagoreli smo još od Komjuniti šilda 2006. biggrin.gif
Dr Stein
QUOTE (Kameni @ Jan 26 2012, 08:25 PM) *
Ponovo radi FORUM a ne topic. wink.gif

+1 smile.gif

QUOTE (Vanja Trotter @ Jan 27 2012, 10:31 PM) *
šta smo sve propustili da komentarišemo. AFRIČKI KUP NACIJA!!! biggrin.gif

Немој да се шалиш smile.gif
Ова текма ми је скроз у сенци пута за Вембли, вероватно јер овде има још 26 кола до финала
иако је ово ПРАВИ КУП. Али финале је финале,а трофеј је увек лепо освојити.
Исто тако, пажњу су ми скренули и сјајни рукометаши.
Чзјем неће бити Рунија , нот бед.

Mančester Junajted u duelu sa Liverpulom neće moći da računa ni na
Fila Džonsa, Rija Ferdinanda, Nanija, Nemanju Vidića, Ešlija Janga, Toma Kliverlija, Andersona i Majkla Ovena.

Нисам оптимистичан баш, али или Керол и Кајт , или нико.
О МАНЧЕСТЕР ИЗ ФУЛ ОВ ШИТ

Dee Jay
The Reds team in full is: Reina, Kelly, Enrique, Agger, Skrtel, Carragher, Henderson, Gerrard, Downing, Maxi, Carroll. Subs: Doni, Johnson, Coates, Kuyt, Adam, Shelvey, Bellamy.
Svebor
CITAT (Dee Jay @ Jan 28 2012, 12:55 PM) *
The Reds team in full is: Reina, Kelly, Enrique, Agger, Skrtel, Carragher, Henderson, Gerrard, Downing, Maxi, Carroll. Subs: Doni, Johnson, Coates, Kuyt, Adam, Shelvey, Bellamy.

Katastrofa postava, nista ne kapiram, ali... hit.gif ...mozhda je do mene...
vladx
Ocekivano izmesan sastav nakon srede i onoga sto nas tek ceka u utorak. Oni bez kmeta, daj ovo da bijemo!

C'MON YA REDS!!! lfc.gif
Kameni
Carroll 3 komada! biggrin.gif tongue.gif
Dee Jay
Carra izgleda igra DM.
Kameni
QUOTE (Dee Jay @ Jan 28 2012, 01:24 PM) *
Carra izgleda igra DM.

Jedna mogucnost mada ne verujem. Pre mislim da ce biti nesto 5-4-1.
Dee Jay
CITAT (Kameni @ Jan 28 2012, 01:33 PM) *
Jedna mogucnost mada ne verujem. Pre mislim da ce biti nesto 5-4-1.

Videćemo. Tamo gde je objavljen tim 5-4-1, a u match centre stoji 4-5-1.
Svebor
Skapirah postavu idea.gif , srecan rodjendan Carra! cake.gif Kidaj! lfc.gif
Kameni
Jel to Carra-i danas rodjendan? smile.gif

Hahaha, jeste znaci! Srecan rodjendan matori i da uvalis jedan ali u pravu mrezu! biggrin.gif tongue.gif
vladx
Cekaj, Agger ili De Gea glavom? tongue.gif
Kameni
Jbt, igramo kao Stoke, kad im nije dan... Jedino sam pristupom bio zadovoljan ali samo do primljenog gola. Onda smo samo cekali poluvreme. Nerazumljivo smo se toliko povukli.

Kelly me je odusevio. Carroll se trudi ali nema lopte uopste a ni ostali mu ne pomazu kod presinga. Gerrard jos nije svoj a Enrique deluje kao da bi mu prijalo da ga neko nekad malo odmeni.

Treba nam Bellamy pod hitno, verovatno umesto Maxi-a. I da napadnemo malo. Ovakav tim Junajteda bi tebalo dobijemo, bar na Enfildu. Publika radi svoj posao ali igraci nikako da izvrse pritisak.

Da, atmosfera je prejebena!
vladx
Rizik nam se nije isplatio posle datog gola. Morace neka izmena, ne moze ovako sredina terena da nam izgleda ceo mec i mora napred.
rape91
samo Kenny da ne ceka 80. sa izmenama. Sto pre Bellamy,mozda i Adam. Carra je spor previse...

edit:i da ga ovaj sa mog avatara umulja,red bi bio lfc.gif
Djotun
Dobijamo garant ovu djubrad.. malo su se skenjlali posle primljenog (Enrike skk?).. ali dobijamo..
samo generalno malo je bedno da se ovako odvija igra, narocito posle najava da napadamo govna od prvog minuta, jer jelte mi smo Lpool.. a onda bunker izadje na Enfild.. a ovi sa cetvrtim timom.. ovaj tim nije ni za sedmo mesto oca mu jebem sad.gif bice bolje bice bolje bice bolje ! YNWA, C'mon Liverpool!
Kameni
Mislim da Carra samo smeta. Niti je DM niti CB. Niti ce da poveze a nisam video ni neku presecenu loptu.
Aleksandar88
Jebi sljam smrdljivi ! Jebi ih !!!!!
vladx
CUP KINGS ARE BACK!!! trophy.gif
sedplas
OOOOOOOOL RAAAAUND D FIIIILDZ OV ANFILD ROOOOUD!

jebi govna!!!!!
BeFair
Slika(e) dana : Suarezovo radovanje (kod oba gola), kao da je on sam dao pobedonosni gol u finalu World Cup-a biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Jbni car! lfc.gif
Djotun
We Love you Liverpool, we do. Oh Liverpool we love you. !!!
vladx
Na kraju kad je najsladje, oh...! screw.gif yahoo.gif
Svebor
Kuytinho, The Scuminator! nahnah.gif
Joe
jebi bre! Carroll bi bio ubica da ima nekog ko zna da centrira u ekipi. Kuyt ubica scum-a. lep poklon za Dzejmija...
BoJaNNNNN
Dirkules! lfc.gif lfc.gif lfc.gif
vladx
QUOTE (Joe @ Jan 28 2012, 03:46 PM) *
Carroll bi bio ubica da ima nekog ko zna da centrira u ekipi.

sedplas
dobar bio Kerol danas. inace ga ne volim, ali danas je dosta dobro odigrao.
Dr Stein

QUOTE (Dr Stein @ Jan 28 2012, 10:05 AM) *
Нисам оптимистичан баш, али или Керол и Кајт , или нико.
О МАНЧЕСТЕР ИЗ ФУЛ ОВ ШИТ

to mi reci, majmuncino
rape91
ne jebe lep nego Kuyt!!!
Carroll thumb.gif
Pogodjeno 1 i 2-3 biggrin.gif
BoJaNNNNN

Made my day
Dee Jay
Drao sam se, ćale me smirivao. yahoo.gif 50 gol Kuyta!
Kameni
QUOTE (BoJaNNNNN @ Jan 28 2012, 03:57 PM) *

Made my day

Kako ce ih jebati na Toiletu!
Dr Stein
ГЕТ ИН!
ГЕТ ИН!

Најјаче од свега, где је говно код победницког гола ?
и Луисова радост. па јеби.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.