Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Swansea
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe

vs

5.11.2011. u 16h

ovo moramo da dobijemo...
sedplas
nema se mnogo sta reci....
nek pocne Kerol, toliko.
kalabaster
Swansea Prematch Guide
vladx
attack, attack, attack...!!! lfc.gif
All Red
Nisu oni naivni, treba od početka krenuti ozbiljno i puniti...
anfield_hooligans
Suarez i ekipa u subotu nam pripremaju filovanog ili pak punjenog labuda! biggrin.gif
Narsil
Ništa od prenosa?
LaCiKa
4:1
lfc.gif
nema povlacenja nema predaje!!!
moses
CITAT (Narsil @ Nov 5 2011, 04:43 AM) *
Ništa od prenosa?

ima na SK 5
Take Two
QUOTE (moses @ Nov 5 2011, 11:09 AM) *
ima na SK 5

Opštio im ja s majkom 5 puta.

Opet streamovi isuse.gif
Fred Kremenko
Ziveli cergari i njihov C+Multideporte biggrin.gif
Narsil
Dajte linkove. šta da se radi.
Dr Stein
Reina, Johnson, Enrique, Agger, Skrtel, Lucas, Adam, Downing, Henderson, Carroll, Suarez
Mario_T
Opet Downing, i opet Bellamy nije u prvoj postavi ... (sigh) Sto se ostalih tice, ocekivana postava. Nadam se laganoj pobedi; dva gola u prvom poluvremenu i posle tekmu lagano privedemo kraju.
Total Soccer
Dajte neki strim.
Take Two
QUOTE (Total Soccer @ Nov 5 2011, 03:47 PM) *
Dajte neki strim.

Ja čekam ovde, pa šta mi Fowler da sad.gif
bocejan
Kako bese onaj norveski ili tako nesto? Oni su znali da iznenade.
Take Two
Onaj gore radi odlično za sada, da ga ne ureknem.
Dee Jay
Linda AU!
sedplas
kako jebote!?!?
Dee Jay
Šta bi ovo malo mi mulja stream? Prečka?
milos7
rekorder u zutim kartonima
All Red
http://tvgolazo.blogspot.com/p/channel-1.html

U životu bolji stream nisam video.

PEPE MAČKA!
dule_lfc
steta za suareza....
BeFair
CITAT (All Red @ Nov 5 2011, 04:29 PM) *

PEPE MAČKA!

Auuuuuuuuu, svaka cast za link lfc.gif Jos da je komentator engleski (dobro, znam da mnogo trazim tongue.gif ) Cek, kako si dosao do ovog linka, na kom sajtu???
Kameni
Ne valja mi ni jedan stream. Prakticno ne gledam utakmicu... :/
Djotun
Isto.. svaki secka i baguje sad.gif... ovaj sto je all red postavio, slika je perfektna ali mi koci..
mada na sbb vec mesecima protok i download ni za kurac ne valja.
bocejan
Channel - 6816
za one koji imaju Sopcast.
Ma jadni smo.
bokeli
Koja smo mi raspustena banda. Nema autoriteta na terenu, samaranje na poluvremenu, inace ne ide na dobro
bocejan
Protiv Kanarinaca smo makar pravili sanse, ovo sada je kao da igraju za od 7-10 mesta.
mezzano
Auuuu... a meni treba H1. Nije valjda da protiv Swansea ne moze da dodje na H1?
Take Two
QUOTE (bokeli @ Nov 5 2011, 04:43 PM) *
Koja smo mi raspustena banda. Nema autoriteta na terenu, samaranje na poluvremenu, inace ne ide na dobro

Ma daj, nije tako loše. Igramo strpljivo mi, strpljivo oni... Swansea forsira taj svoj possession stil, mi ga polako lomimo. Odlično su nas i oni probili par puta, ali dobro smo prošli.

Henderson je bio nevidljiv na desnom krilu, a na levom potpuno zbunjen. Možda Kuyt umesto njega, mada ne znam da li bi to pomoglo.

Da li mi se to učinilo ili je Carroll nešto krenuo da napušava Adama tu negde oko pola sata, kad je poslao neku bočnu loptu u aut?

U drugom ćemo sigurno ići malo agresivnije dok ne gurnemo bar jedan, jer ovim muljanjem u stranu pa nazad ne razigravamo ni Suareza ni Carrolla. Onda kad najzad stigne lopta, oni zadremali.
Mario_T
Henderson redefinise znacenje pojma beskorisnost. Totally and utterly useless. Fudbalska inteligencija na nivou jedne amebe. Downing konacno malo zivnuo, a Kenny ga kao nagradu prebacio na desnu stranu. (sigh) Enrique najbolji, ostali onako ... prosecni ... Jedan hairdryer treatment na poluvremenu je vise nego zasluzen.

Carrollu pohvale za onu promasenu sansu, ono zaista nije bilo lako.
Take Two
Leave Britney alone, Mario! mad.gif

Nisu u utakmici ni on ni LS, ali ne svojom krivicom.
Pedja_Nbg
Мора боље. Убацити Беламија, и брзо ће се видети разлика.
sedplas
gledo sam samo prvih 10 minuta, ali po komentarima sve mi je jasno....
bokeli
CITAT (Take Two @ Nov 5 2011, 04:52 PM) *
Ma daj, nije tako loše. Igramo strpljivo mi, strpljivo oni... Swansea forsira taj svoj possession stil, mi ga polako lomimo. Odlično su nas i oni probili par puta, ali dobro smo prošli.

Henderson je bio nevidljiv na desnom krilu, a na levom potpuno zbunjen. Možda Kuyt umesto njega, mada ne znam da li bi to pomoglo.

Da li mi se to učinilo ili je Carroll nešto krenuo da napušava Adama tu negde oko pola sata, kad je poslao neku bočnu loptu u aut?

U drugom ćemo sigurno ići malo agresivnije dok ne gurnemo bar jedan, jer ovim muljanjem u stranu pa nazad ne razigravamo ni Suareza ni Carrolla. Onda kad najzad stigne lopta, oni zadremali.

O tome i pricam. Banda, Suarez ne pomaze Downingu, siri ruke, Carroll isto. Ko na livadi.

A sta smo mi igrali zadnjih 10-tak minuta jebemliga. Sto je Downing presao desno, ko je pokrivao levo, totalni raspad.
Take Two
Adam već drugi put savršeno izbacuje Downinga, i opet nema gola sad.gif

Da bar imamo nekog i na drugom krilu da utrčava...

QUOTE (bokeli @ Nov 5 2011, 05:02 PM) *
O tome i pricam. Banda, Suarez ne pomaze Downingu, siri ruke, Carroll isto. Ko na livadi.

totalni raspad.

Pa dobro, napadači nam nisu baš mentalno najstabilniji, normalno je da se unervoze kad su izolovani.

Ali nije igra ko na livadi, ni totalni raspad. Stvarno ne znam što toliko kukate, obično sam ja ovde najveći pesimista. Igra se sasvim OK, samo malo fali taj završni pas.
mezzano
CITAT (Take Two @ Nov 5 2011, 05:52 PM) *

Ovo sam primetio par puta na utakmici sa WBA, i uopste mi se ne svidja. Cim neko pogresi ili mu ne da dobar pas, on pocne da nesto komentarise i gundja. Da to radi Gerrard, razumeo bih, ali tip je juce dosao, i uz to ne je kostao boga oca, a ne pruza nista, i on daje sebi za pravo da drugima soli pamet.
All Red
CITAT (BeFair @ Nov 5 2011, 04:33 PM) *
Auuuuuuuuu, svaka cast za link lfc.gif Jos da je komentator engleski (dobro, znam da mnogo trazim tongue.gif ) Cek, kako si dosao do ovog linka, na kom sajtu???

Preko onog što je Narsil nakačio na prethodnos strani...

CITAT (Take Two @ Nov 5 2011, 05:11 PM) *
Ali nije igra ko na livadi, ni totalni raspad. Stvarno ne znam što toliko kukate, obično sam ja ovde najveći pesimista. Igra se sasvim OK, samo malo fali taj završni pas.

Slažem se, nismo toliko loši mada delujemo neorganizovani.
sedplas
kako lako dolaze do naseg gola...
1jeAhonen
Losa igra....i jos sta sve dopustamo.
Take Two
Ma da, Carroll tako kenja na svakoj utakmici, i mene nervira... ali ovo sad je baš bilo neko otvoreno dranje. I to mi se čini da je vikao na Adama zato što nije dodao Suarezu koji je bio slobodan, nego je (nesupešno) promenio stranu. Stvarno previše sebi dozvoljava, ali bar mi Adam ne deluje kao neko ko bi to dugo tolerisao.

Nigde Luisa celo drugo poluvreme...
Vanja Trotter
CITAT (All Red @ Nov 5 2011, 04:29 PM) *

PEPE MAČKA!

A što meni onda avast izbacuje ''Trojan horse blocked''?
Aleksandar88
Igra i ekipa, bar po ovome do sada vidjenom, je za sesto mesto. Pa nas ce Arsenal koji se onoliko raspadao na pocetku sezone prestici posle ovog kola. Sto se tice meca, jebeno ga je mucno gledati.
All Red
Belami nam treba.
Aleksandar88
Igra i ekipa, bar po ovome do sada vidjenom, je za sesto mesto. Pa nas ce Arsenal koji se onoliko raspadao na pocetku sezone prestici posle ovog kola. Sto se tice meca, jebeno ga je mucno gledati.
Vanja Trotter
CITAT (Take Two @ Nov 5 2011, 03:49 PM) *
Ja čekam ovde, pa šta mi Fowler da sad.gif

Hvala.
Narsil
Ubiše nas. Još tri dana ne možemo ovako da postignemo gol.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.