Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Jonjo Shelvey #33
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
milos7
Jonjo Shelvey 1992.

Ne znam prati li neko championship, slucajno sam pre neki dan uhvatio pregled kad je dao gol u drugoj utakmici, protiv Barnlija, posl onog gola u prvoj iz slobodnjaka. Mislim da ce na zimu biti vracen
vladx
QUOTE (milos7 @ Nov 2 2011, 01:55 AM) *
Jonjo Shelvey 1992.

Ne znam prati li neko championship, slucajno sam pre neki dan uhvatio pregled kad je dao gol u drugoj utakmici, protiv Barnlija, posl onog gola u prvoj iz slobodnjaka. Mislim da ce na zimu biti vracen

Standardno igra tamo, verujem da ce Blackpool hteti da ga zadrzi do kraja sezone, mozda ne bi bilo lose da tako i bude. Inace, lepo i smireno je plasirao loptu kod gola.

Evo, nasa cela za pola sata na Elland Road-u vec dva gola na svom kontu, 1 iz penala. smile.gif
Fred Kremenko
Celca 2 komada za poluvreme, jedan iz penala tongue.gif
Jamaica
Ima mi njega da vratimo u januaru i damo mu 10-ku smile.gif
Tonča
Jonjo Ćelča jebač mame. smile.gif
Jamaica
Tri komada za ćelču smile.gif
sedplas
het trik jebotebog! ohmy.gif

dobar je Dzondzo
BoJaNNNNN
http://www.youtube.com/watch?v=wRjK2jiaiHU

Ćelča u stilu golgetera tipa prekaljeni smile.gif
milos7
Vidim ja da nisam dzaba otvarao temu. Decko puca iz svih sprava biggrin.gif
Saleo
Jonjo Shelvey has became Charlie Adam in Blackpool, and Charlie Adam has became Jonjo Shelvey in Liverpool...

FC171990 46 minutes ago

baby.gif
milos7
Jos jedna asistencija..
milos7
Midlzbro - blekpul 2-2
Selvi GOL

Jamaica
Šteta, ja bi ga zadržao, ali ako Kenny već na planira da ga koristi, bolje da malo više utakmica dobije u Championshipu.

Bar će ostati da uzme medalju smile.gif
matori lfc
Zar prelazni rok nije zavrsen?
Take Two
Za "emergency loans" traje malo duže.

Nije mi jasno zašto smo ga vraćali kad su ispali Lucas i Spearing, nije ni bio u kombinaciji da zameni njih dvojicu. Ovako je najgore prošao Blackpool.
Joe
jbg kad smo ga vracali i Gerrard je bio sjeban i pod znakom pitanja... ako nek' igra decko u boro-u, bolje nego da sedi kod nas.
Take Two
Ali ko zna kako će i koliko igrati u Borou. U Blackpoolu je razbijao, a onda smo ga bezveze prekinuli...
Jamaica
Jonjo bi razbijao i kod nas da ga pustimo da igra smile.gif
Tonča

Ćelča <3
Take Two
A ako ti sve pokvari na leto kad se vrati i uzme desetku? tongue.gif
Tonča
QUOTE (Take Two @ Feb 26 2012, 09:40 AM) *
A ako ti sve pokvari na leto kad se vrati i uzme desetku? tongue.gif

To i jeste plan! smile.gif
Take Two
Fowler u Blackpoolu... sad mi je tek žao što Jonjo nije tamo na pozajmici smile.gif

Tonča
QUOTE (Take Two @ Mar 2 2012, 12:23 PM) *
Fowler u Blackpoolu... sad mi je tek žao što Jonjo nije tamo na pozajmici smile.gif

TakođeR sad.gif

Hail.gif za Fowlera!
Take Two
Sad će Robbie da igra sa sinom svog bivšeg saigrača i protivnika, mali Thomas Ince... koji je upravo dao fenomenalan gol Hullu. Komentator priča da je on još naš igrač, ja sam mislio da smo ga prodali Blackpoolu. O čemu se tu radi, jel' zna neko?
Tonča
Prodat.
Take Two
Šteta, a taman sam se ponadao da ovaj nekim čudom ne bulazni. Opasno deluje mali, samo nekako lagano za tu visinu.
Tonča
A jel Jonjo uopšte otišao u Boro?
Djotun
Nije, evo ga na klupi.
Tonča
QUOTE (djotun @ Mar 3 2012, 01:04 PM) *
Nije, evo ga na klupi.

Primetih smile.gif
dule_lfc
http://www.soccerway.com/news/2012/Septemb...esent-scotland/

Shelvey could represent Scotland
copkillah
Narsil
Car.

Joe
bice on zivotinjica za 2-3 sezone, samo nikad nece biti na Stvenovom nivou... fali mu Gerrardova eksplozivnost i brzina koju je ovaj imao kao mladji, ali sve ostalo je tu da bi bio odlican igrac. on, Lucas i Alen bi mogli da budu paklena sredina za neku godinu... jos ako nekako zadrzimo Sahina - Fowler da nas vidi...

Stevie_G
Hodza pozvao Jonjo-a u reprezentaciju. Svaka cast

http://liverpoolfc.com/news/latest-news/sh...ts-england-call
Svebor
Dobra njushka.

"How can you pull out of a tackle if the ball is there to be won? That's what fans want to see but times have changed and we have to adapt. You don't go on the training pitch and learn how to tackle. You learn how to shoot, how to pass but not how to tackle."
Take Two

Twitter, leglo najbednijih mogućih LFC navijača. Imbecilija isuse.gif
Narsil
Tek sad to vidiš? Indijanci.
bocejan
Jel ovaj james ustvari LeBron? tongue.gif
Take Two
QUOTE (Narsil @ Dec 30 2012, 03:18 PM) *
Tek sad to vidiš? Indijanci.

Ma da, jednom u sto godina odem na zvanični sajt i odmah na to naletim isuse.gif

Već duže vreme na twitteru okupljamo najgoru bagru koja pljuje po svojim igračima, ranije Charlie Adam, pre njega Konchesky, a sad im ni Jonjo Shelvey ne valja. Nalupati šamare i oduzeti internet bezobraznoj deci, ništa drugo.
AnF1elD
Zao mi je sto mu rodzers u poslednje vreme ne pruza sasu. Meni se njegova igra svidja,ne znam za vas. Ima strasno jak sut i uporan je i istrajan. Bice on predobar igrac,samo mu treba dati vecu minutazu.
Take Two

He's coming for you, Arry Potta is coming for you...

emir_lfc
bas sam se kontao zasto su mu to pevali smile.gif
AnF1elD
Shelvey amazing goal
Tonča
Kakvo genijalno kombinovanje dresa i šortsa isuse.gif Znam za ono pravilo tamno-svetlo, ali mi ništa nije jasno! biggrin.gif
Take Two
Katastrofa. Već nekoliko godina nam to rade sa tim away garniturama, kao da nisu sposobni da naprave dve dovoljno različite od svih home kits u ligi. Sve je počelo od one utakmcie na Emiratima (1-1) gde je Robbie Keane dao gol, sive majice crvene gaćice isuse.gif Tada nisam mogao da verujem šta rade, ali sad se to već dešava bar jednom godišnje, to prinudno frikombinovanje away i home dresova...
Tonča
A imali smo i ona gostovanja Portsmouthu kada nismo mogli crvene šortseve da nosimo...
Under
QUOTE (Tonča @ May 7 2013, 05:28 PM) *
A imali smo i ona gostovanja Portsmouthu kada nismo mogli crvene šortseve da nosimo...

bar to gotovanje necemo skoro gledati wink.gif

mogao bi Jonjo da startuje ove 2 tekme, s obzirom da ce kapiten biti odsutan...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.