Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: WBA vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Narsil
vs

Saturday, 29. 10. 2011.
The Hawthorns
KO: 17:30h

Hodžsona uvek volim da vidim...ne.
collymore
Opet subota sad.gif Kolko se secam oni imaju neku frku sa povredama a mi igramo po principu toplo-hladno,sa strasnim padovima u igri.U svakom pogledu smo favoriti medjutim daleko od toga da ce oo biti lak mec za gledanje.0:2
sedplas
sanse cemo svakako stvoriti, i to na gomile. e sad pitanje je da li cemo ih iskoristiti.....
milos7
Kenny Dalglish has today revealed that he will leave it until the last minute to decide whether Luis Suarez will face West Brom on Saturday.
Scouser
Bio bi red da damo 2+ gola
Vanja Trotter
Očekujem pobedu. Suarez se raspucao, ekipa je u dobroj formi. A i prošle godine smo ovde izgubili, vreme je za naplatu duga. smile.gif
Digital_Jesus
Bice 4+, imam utisak da ce se na ovoj utakmici "raspucati Liverpulova masina" kako je Visko u sredu rekao. Voleo bih da napad predvode Bellamy, Carrol i Suarez, mislim da to jos nije vidjeno ove sezone a da bi nam upravo to bila dobitna kombinacija.
vladx
QUOTE (Digital_Jesus @ Oct 28 2011, 01:53 PM) *
Voleo bih da napad predvode Bellamy, Carrol i Suarez, mislim da to jos nije vidjeno ove sezone a da bi nam upravo to bila dobitna kombinacija.

Bili su zajedno u poslednjoj cetvrtini utakmice na Britannia-iji.

laugh.gif biggrin.gif
Joe
po meni ova i sledeca tekma su 'must win'... posle nam dolaze teske tekme sa Chelskijem i Cityem gde ce jako biti bitno uci u te tekme sa dobrim raspolozenjem koje samo 6 bodova protiv ovih mogu da nam donesu. ako protiv wba i svonsija ne uzmemo 6 bodova, kako onda planiramo CL sl. godine?

sedplas
Reina

Johnson
Skrtel
Agger
Enrique

Lucas
Adam

Henderson
Gerrard
Downing

Suarez

evo nam ga i za ovu tekmu kao neki inside info biggrin.gif
Tonča
Prema nekim postovima na RAWK-u, izgleda da je Stevica zadobio neku povredicu pred meč... :s

Evo i potvrde:
Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Adam, Lucas, Henderson, Downing, Carroll, Suarez
Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Flanagan, Bellamy.

Nema ni Carraghera. Pepe je kapiten, bez brige. Eto (još jedne) prilike za Aggera i Škrtela da možda odigraju dobro ili se pak uhvate za ruke u kolce... rolleyes.gif
Periklo
Liverpool: Reina, Johnson, Enrique, Skrtel, Agger, Adam, Lucas, Henderson, Downing, Carroll, Suarez. Subs: Doni, Maxi, Coates, Kuyt, Spearing, Flanagan, Bellamy.
vladx
ankle infection as it seems. dry.gif
Jbg, ne sme ovo da nas sputa, imamo vise nego dobar sastav za pobedu.
sedplas
steta za kapitena, valjda nije nista ozbiljno....

svidja mi se sto cemo konacno moci da podignemo malo odbranu sa Skrtelom i Agerom. volio bi da Henderson igra na sredini zajedno sa Adamom i Lukasom mada ne ocekujem da ce tako biti nazalost.
Take Two
QUOTE (vladx @ Oct 29 2011, 05:47 PM) *
ankle infection as it seems. dry.gif

Zezaš? biggrin.gif Mada kad su njegove komplikacije u pitanju, ništa me ne bi čudilo...

Bar Suarez može da igra. Ako nekako održimo clean sheet, uzimamo tri boda bez problema.

QUOTE (sedplas @ Oct 29 2011, 05:59 PM) *
svidja mi se sto cemo konacno moci da podignemo malo odbranu sa Skrtelom i Agerom.

Pa u tome je stvar, teško će to ići ad hoc, čim Carragher ne igra odmah se prestrojimo. Postavljanje odbrane se vežba na treninzima, ne znam koliko su sposobni ili voljni da nešto krupno menjaju zbog jedne utakmice.
vladx
QUOTE (Take Two @ Oct 29 2011, 06:10 PM) *
Zezaš? biggrin.gif Mada kad su njegove komplikacije u pitanju, ništa me ne bi čudilo...

Procitao na forumu, nisam posle proveravao.
milos7
Infekcija zgloba??? Kako moze da se inficira nesto a da nije rana, kad je to operisao ili sta je radio ??
Take Two
Ma neko se sigurno zajebava na račun one groin infection koju je imao letos (posle operacije). Ko zna šta mu je...
milos7
Sto ovi debili na sajtu ne napisu sta mu je, oni sigurno znaju
Take Two
Pa da, njih je prve nazvao da im kaže koji je deo tela inficirao, u poverenju tongue.gif

Viško je od starta počeo da me nervira.

"Nema Gerrarda iako je bio najavljen." Jeste, ali na vašem kanalu. Zato Carragherovo odsutsvo nije ni primetio.

"Andy Carroll OPET počinje utakmicu iako je postigao samo MIZERNA dva gola u ligi ove sezone!" Senzacija, jebote isuse.gif Nije dao gol još od poslednje utakmice koju je počeo!
Vanja Trotter
Ma gde mizerna, lepše golove nisam video. A i od kada je došao ne staje, em rešeta mreže, em asistira, razvija igru, ma Forlan mu nije ravan.
All Red
CITAT (Take Two @ Oct 29 2011, 06:32 PM) *
"Andy Carroll OPET počinje utakmicu iako je postigao samo MIZERNA dva gola u ligi ove sezone!" Senzacija, jebote isuse.gif Nije dao gol još od poslednje utakmice koju je počeo!

Koliko mi se prikenjalo kada sam ovo čuo... Debil.
vladx
Hail to pomocni and assist! biggrin.gif tongue.gif

Retko nam kad ovako nesto olako sviraju, e sad to lepo da iskoristimo i napunimo baggies kao sto to dobro znamo.
All Red
Bravo Čarli! I šta kenja ovaj Višković da je preoštro, lep penalčić... Suarez doktor. biggrin.gif

Ne znam da li je spomenuo Viško ali danas i Škrtel i Agger igraju stotu utakmicu u ligi za Liverpool.
Fred Kremenko
Tako je, ajmo!
Tonča
Olsson odmah uzima pravdu u svoje ruke. isuse.gif
BeFair
Viskovic rtd usrani! Ne vidis kako ga je kolenom odvalio ha Viskovicu, pizko Scumovska?! MRSSS
vladx
Cist penal nad Carroll-om, kakvo je govno Olsson!
Dee Jay
I sad će naravno da kompenzuju za onaj penal celu utakmicu.
vladx
Jbt, Mason-e some, kako ovo nisi video, direktno ispred tebe majmuncino idiotska?!
All Red
Dečko je izboksovao loptu. isuse.gif
Tonča
"Patris Mulumbu!" laugh.gif
Fred Kremenko
Udji kurvo
Pedja_Nbg
У тешкој конкуренцији између Лукаса, Адама, Хендерсона и Даунинга, по мом мишљењу Даунинг убедљиво води по питању незалагања и некреативности.
All Red
CITAT (Pedja_Nbg @ Oct 29 2011, 07:14 PM) *
У тешкој конкуренцији између Лукаса, Адама, Хендерсона и Даунинга, по мом мишљењу Даунинг убедљиво води по питању незалагања и некреативности.

Dauning se dečko raspao danas, ali za ove druge si opasno omašio. Sasvim su solidni svi danas...

Kako nam se rapala odbrana u momentu, presmešno.
Aleksandar88
CITAT

Covece jel gledas ti utakmicu uopste laugh.gif
vladx
QUOTE (Pedja_Nbg @ Oct 29 2011, 07:14 PM) *

Po pitanju zalaganja nema prigovora, a Hendo i Lucas sasvim ok u igri.
Fred Kremenko
GET IN!
vladx
To breeeeeeeeeee, Andyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy......................aaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sweet Carroll9!!!
mezzano
Keroooooolllllll!!!
Tako je! Treba mi 2 za 3.500rsd. smile.gif
A ni Suarezova asistencija, za Fantasy nece lose doci.
Tonča

Rokaj Mile!
Vanja Trotter
Konačno!!! Čoveče, koliko treba da te ispljujem da bi krenuo da igraš? biggrin.gif
bokeli
Trpaj Andy, trpaaaaj
dule_lfc
to bre carroll....
Pedja_Nbg
QUOTE (Aleksandar88 @ Oct 29 2011, 07:17 PM) *
Covece jel gledas ti utakmicu uopste laugh.gif

Да? За Лукаса се може рећи да се труди, али то је класика, док овима пуца прслук. Додају најближем до себе и то је то. Нема организоване игре, све на неке индивидуалне акције. Распад система. Ружан и досадан фудбал за гледање ко нигде другде.

Ево класичан пример Керолов гол. Чиста случајност, али браво Енди у сваком случају. wink.gif
Aleksandar88
Demantovala te trojica ljudi ovde, al' ti izgleda vidis nesto sto mi ostali ne.
mezzano
Aaaaaaaa.... kakva faca je ovaj Mile. biggrin.gif
Aleksandar88
I da Hail.gif za Carrolla !
Pedja_Nbg
QUOTE (Aleksandar88 @ Oct 29 2011, 07:24 PM) *
Demantovala te trojica ljudi ovde, al' ti izgleda vidis nesto sto mi ostali ne.

Па може да ме демантује цео форум, али је чињеница да нам је пас игра нула и да је креативност исто ту негде. Нисмо имали једну поштено одиграну акцију цело полувреме. Кад ми вас тројица нађете ту акцију, ја ћу да кажем да сте у праву. kewlpics.gif
vladx
QUOTE (Pedja_Nbg @ Oct 29 2011, 07:23 PM) *
Распад система. Ружан и досадан фудбал за гледање ко нигде другде.
Ево класичан пример Керолов гол. Чиста случајност, али браво Енди у сваком случају. wink.gif

Pridruzujem se i ja pitanju da li ti uopste gledas? Igramo sasvim ok, ovi sem poslednjih 5 minuta kada su pokusali na neko komesanje nisu mogli ni da prdnu od nas.
Prilicno sigurno delujemo za sada i realno je da cemo zabiti jos koji u drugom.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.