Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Norwich City
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Narsil
vs

Anfield, 22. Oktobar, 18:30h

Utakmica koju moramo da pobedimo. Kanarinci nisu protivnik koji bi trebao da nam zada neke muke, pogotovo na Enfildu. Prilika da možda napunimo nekog pošteno.

Liverpool VS Norwich stats.
Digital_Jesus
Ocekujem da cemo lagano dobiti sa 2-3 gola razlike. Bilo bi dobro kada bi Downing postigao gol, mnogo bi mu znacilo za samopouzdanje.
sedplas
ja se iskreno nadam da ce sledece 3 utakmice (Norvic, VBA i Svonsi) biti repriza proslogodisnjih Birmingem, Njukasl i Fulam. Vrijeme je da popravimo malo gol razliku.
collymore
Prava utakmica u pravo vreme,i lepa prilika za prikupljanje bodova kao i za uigravanje ekipe.Ocekujem pobedu u svakom smislu a pre svega dobru igru.
Aleksandar88
Ocekujem neku pobedu na guzove tongue.gif. Realno imam sranje osecaj u vezi ove utakmice.
milos7
Daj Boze da bude punjenje ali niko ih nije naguzio, primili su 11 na 8 utakmica.
Mislim da je pred ovu utakmicu najneizvesnije kojih 11 ce da istrci. Reina, Kara, Enrike, Dzerard, Adam, Kajt, Suarez su sigurni, za ostale ne bih smeo da se kladim
bocejan
Dosta bitnih nekoliko utakmica do nezgodnog novembra. Treba nam pobeda, makar i minimalna,a uigravanje ce doci samo po sebi.
Jamaica
Dugo nismo nekog razvalili, ali onako propisno i igrom i rezultatom, јоš od 6:1 protiv Hull-a 2009 mislim. Ne verujem da ćemo sad uraditi tako nešto, ali dolazi par lakših utakmica na papiru, red bi bio da počnemo da igramo fudbal neki... smile.gif
sedplas
@jamaica
ako prosle godine nismo razvalili i igrom i rezultatom Fulam, Birmingem i Njukasl onda da ga jebes.....

jel ce bit prenos na SK posto je u pola 7 utakmica?
Digital_Jesus
CITAT (sedplas @ Oct 21 2011, 12:40 PM) *

Bice.
Narsil
Imam neki osećaj da će biti Suarezov dan.
dzoker
Samo se nadam da nece Suarez opet promasiti zicer! Fantastican fudbaler koji MORA da popravi zavrsni udarac!
kalabaster
Norwich City Prematch Guide
Vanja Trotter
Ako se dobro sećam, prošli put smo ih dobili na Enfildu 3:2, a Baroš je dao tri gola?
Ne treba ih potceniti, i Čelsi se namučio sa njima. 3:1 za nas. Kerol ne daje gol, a ko će dati ne znam.
1jeAhonen
Bez obzira kakva ce utakmica biti, laka ili teska, a posebno s obzirom da nam dolazi nadobudan protivnik jedan od tzv. malih, pobeda mora biti ultimatum, da ih sameljemo i jasno stavimo do znanja da nema nade ni trgovine na Enfildu... cinjenica u sastavima timova pred ovaj mec, ulazimo snazni (uz moguc povrataka Agera i Dzonsona) dok su protivnici osokoljeni dobrim rezultatima ali relativno oslabljeni *Ajala, Vord i Von odsustvuju. norwich Pobeda ali vaspitna i ultimativna, za respekt!....a o rezultatskom znacaju pobede necemo unapred govoriti. GOOOOO REDS! lfc.gif

nije u najavi, zato trazimo dobar stream...
CITAT (sedplas @ Oct 21 2011, 12:40 PM) *
@jamaica
ako prosle godine nismo razvalili i igrom i rezultatom Fulam, Birmingem i Njukasl onda da ga jebes.....

Jamaica
QUOTE (1jeAhonen @ Oct 22 2011, 10:37 AM) *
nije u najavi, zato trazimo dobar stream...

QUOTE (Digital_Jesus @ Oct 21 2011, 01:24 PM) *

rolleyes.gif
matori lfc
1-1 uz barem 3 gola u njihovj mrezi...nadam se da ce Kerol igrati od pocetka i da ce ga zavuci! U Suareza nesumnjam!!!
1jeAhonen
Evo izasla najava...na SK. wink.gif
Trunks
Dajte svakako stream, nisam platio kablovsku. smile.gif
Take Two
Opa, Bellamy umesto Carrolla? unsure.gif Ne znam kako KD misli da mu ovaj uđe u formu. Možda ga kažnjava za manjak rada na trenigu ili tako nešto?

Ostalo očekivano.
anfield_hooligans
Prgavi Velshanin ce da pokidaaaaaaaa!!!! biggrin.gif
Pedja_Nbg
The team in full is: Reina, Carragher, Skrtel, Johnson, Enrique, Kuyt, Adam, Gerrard, Downing, Bellamy, Suarez. Subs: Doni, Agger, Carroll, Maxi, Spearing, Henderson, Flanagan.
vladx
Ustrucavam se da budem preterani optimista, Kanarinci su poprilicno namucili Chelsky i scum na gostovanjima ove sezone. Ipak, molio bih jedan home clean-sheet uz nekoliko golova u gostujucoj mrezi. lfc.gif
moony
Ova postava mi se svidja, valjda ce sve da radi kako treba.
milos7
Dobro sto Suarez nije sam napred kao protiv Man, igra Dzerard, igra Belami. Od njega ocekujem da se naprzi i da da bar gol...
sedplas
zanimljiv tim definitivno, valjda ce da bude dobro! idemoooo!!!
Vanja Trotter
CITAT (Take Two @ Oct 22 2011, 05:39 PM) *
Opa, Bellamy umesto Carrolla? unsure.gif Ne znam kako KD misli da mu ovaj uđe u formu. Možda ga kažnjava za manjak rada na trenigu ili tako nešto?

Ostalo očekivano.

A možda je jednostavno beskorisno drvo?
Trunks
Stream, neko?
moony
Ja cekam da se na ATDHE pojavi neki. Bice za jedno 2-3 minuta.
moony
Hvala. smile.gif
Pedja_Nbg
Како добро играмо без Лукаса, скроз други тим...
Trunks
Hvala dobri ljudi.

Ne volim Downinga desno.
milos7
Opa, pogodih za Krega
Aleksandar88
Dobro je da smo ovo zabili, da se ne uvuce nervoza u drugom poluvremenu, zbog onoliko propustenih sansi na pocetku. Valjalo bi da udje Carrol, mislim da bi on mogao da uvali jedan, stvaramo stvarno dosta izglednih sansi.
Digital_Jesus
CITAT (Pedja_Nbg @ Oct 22 2011, 06:48 PM) *

Al treba uzeti u obzir da igramo protiv Norwicha i to kod kuce. I bilo je ocekivano da cemo igrati napadacki i da cemo kontrolisati igru. Da nemamo pravog zadnjeg veznog protiv nekog jaceg protivnika, konstatno bi nas produvavali.

U svakom slucaju, igra za svaku pohvalu, i sasvim zasluzeno vodjstvo. Idemo dalje lfc.gif
anfield_hooligans
CITAT (Pedja_Nbg @ Oct 22 2011, 06:48 PM) *

Napusti sahranu.

Downing slabo, mozda i los.
Kreg naravno kida!
Za Dzerarda danas tesko da ce biti gola, sem iz slobodnjaka, menja Lukasa ako sam dobro primetio.
Losa realizacija, jbt, mogli su 4 da daju.
Wastelander7
Suarez ono sto je glavom promasio to za Carrola milina nadam se da ce biti takvih akcija za Carrola
BoJaNNNNN
Pripretili smo najvise iz kornera,mogao bi Andy oko 60. da udje da proba da ucacka koji
moony
Kakav je bio gol? Iskljucise mi stream.
Trunks
'Ajmo još neki stream burazeri. smile.gif
Take Two
@moony: duga na Suareza, greška odbrane, pada Belamiju na nogu on je malo vuče i kroz golmana ugurava u gol.

QUOTE (Digital_Jesus @ Oct 22 2011, 07:22 PM) *
Al treba uzeti u obzir da igramo protiv Norwicha i to kod kuce. I bilo je ocekivano da cemo igrati napadacki i da cemo kontrolisati igru. Da nemamo pravog zadnjeg veznog protiv nekog jaceg protivnika, konstatno bi nas produvavali.

Naravno. Verujem da su toga svesni i Dalglish i Clarke, ovo nam je opuštena varijanta smile.gif

Još kad bi SG mogao da izdrži neki jači duel bez gubljenja lopte...
moony
Izvol'te stream: http://www.ilemi.me/31661/4/Watch-Liverpool-vs-Norwich-City/

@Take Hvala.
Aleksandar88
Samo da nam se one promasene sanse ne obiju o glavu isuse.gif.
Dee Jay
Koja je ovo frustracija majkutijebem.
Wastelander7
Taman je i komentator i najavio gol -.-
milos7
Ja ne verujem, da svaki put prime gol
Wastelander7
Ako mi izgubimo nece me nista cuditi
milos7
Sto Belami napolje??
Wastelander7
Suarez kad popizdi nekad ne da gol a nece ni sada -.-
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.