Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Rangers vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Narsil
Pih, jeste da je prijateljska, al' daj bar nešto da komentarišemo.

vs

Prijateljska, očekujem 14. postavu, sa sve Koatesom, Donijem, Belamijem...
All Red
Kad se igra ovo uopšte? Takođe očekujem decu...
kalabaster
QUOTE (All Red @ Oct 18 2011, 12:44 AM) *
Kad se igra ovo uopšte? Takođe očekujem decu...

Veceras u 20:30.
vladx
Nece biti tu samo "dece". Doni bi stvarno trebao da dobije priliku, Coates, mozda Agger kad je vec bio na klupi protiv scum-a, Aurelio se takodje oporavio. Spearing-a ocekujem, Maxi-ja, mozda Carroll. Sve u svemu, mislim da ima rezona za odigravanjem ovakve utakmice protiv solidnog protivnika koji svakako nece odigrati lezerno, a mi imamo nekolicinu igraca koji ove sezone iza sebe nemaju mnogo minuta. Tesko da ce se ponoviti onih 0:4 od pre tri godine, ali nadam se makar nekom ok stream-u s obzirom na vecerasnju LS.
Narsil
Očekujem i Džonsona možda.
milos7
Mozda ovo nema veze sa utakmicom ali ovde se skuplja najvise ljudi i mislim da je bitno pitanje. Zna li neko kada ce se okoncati saga Evra - Suarez??
Mislim to je tako jadno da ja nemam reci. Ja ne znam sta je rekao i da li je, ali ako i jeste to mi lici na uciteljice uciteljice Perica mi je rekao da sam glup. Mislim stvarno, imas 30 godina, uzmi i resi to sa njim posle meca itd... A ako laze Evra onda bi trebao da dobije 10 utakmica minimum. I to ne preterujem. Citao sam za Finana i za nekog redara na Stamfordu. Zbog tog na Stamfordu dobio je 4, tako da bi 10 bilo sasvim realno!!! Govno sugavo mancestersko !!!
bocejan
Ma rekao mo klasicno "hijo de puta" a ovaj poceo "Aha,psovao mi majku crnkinju!"
Take Two
QUOTE (milos7 @ Oct 18 2011, 11:28 AM) *
Mozda ovo nema veze sa utakmicom ali ovde se skuplja najvise ljudi i mislim da je bitno pitanje. Zna li neko kada ce se okoncati saga Evra - Suarez??

Pa i u kafani na ćošku se skuplja dosta ljudi, probaj da upadneš tamo i pitaš ih. Samo glasno, da te svi čuju biggrin.gif

Okončaće se kad pročitamo u novinama da je "istraga završena", i verovatno da su "nalazi inkonkluzivni"... pojela maca.
Fred Kremenko
QUOTE (vladx @ Oct 18 2011, 10:15 AM) *
Nece biti tu samo "dece". Doni bi stvarno trebao da dobije priliku, Coates, mozda Agger kad je vec bio na klupi protiv scum-a, Aurelio se takodje oporavio. Spearing-a ocekujem, Maxi-ja, mozda Carroll. Sve u svemu, mislim da ima rezona za odigravanjem ovakve utakmice protiv solidnog protivnika koji svakako nece odigrati lezerno, a mi imamo nekolicinu igraca koji ove sezone iza sebe nemaju mnogo minuta. Tesko da ce se ponoviti onih 0:4 od pre tri godine, ali nadam se makar nekom ok stream-u s obzirom na vecerasnju LS.

Utakmicu prenosi samo lfctvonline, tako da vrlo tesko za stream
Jamaica
Kad su prijateljske leti u pitanju, najbolji streamovi su kad prenosi lfctv smile.gif
Dr Stein
ako neko navata stream , nek udeli
vladx
QUOTE (Fred Kremenko @ Oct 18 2011, 01:01 PM) *
Utakmicu prenosi samo lfctvonline, tako da vrlo tesko za stream

Bilo je i ranije takvih slucajeva tokom letnjih priprema, pa je opet bilo stream-ova. Nazalost, izgleda da sada nece biti zbog LS, barem ja jos nisam video neku najavu. sad.gif
Fred Kremenko
QUOTE (Jamaica @ Oct 18 2011, 01:41 PM) *
Kad su prijateljske leti u pitanju, najbolji streamovi su kad prenosi lfctv smile.gif

to je problem, ne prenosi lfctv nego lfctv online, do sad je to cinilo bitno razliku. Neki ce stream verovatno biti, ali prilicno negledljiv
Jamaica
Ja mislio da je to isto smile.gif

Liverpool: Doni, Johnson, Wilson, Coates, Agger, Spearing, Lucas, Maxi, Aurelio, Carroll, Bellamy. Subs: Reina, Hansen, Enrique, Henderson, Kuyt, Downing, Adam, Skrtel, Flanagan.

Koji kurac igraju Lucas, Carroll i Bellamy ko zna...
sedplas
pa Lukas ne igra sledecu u ligi pa kao da ne zardja za to malo vremena tongue.gif Belamiju nece skoditi malo vremena na terenu kao ni Kerolu....

edit:
jedini link koji nadjoh
http://www.firstrowsports.tv/watch/86651/1...verpool-fc.html
koliko ce da radi.....
vladx
http://www.vipbox.tv/watch/12801/1/rangers-vs-liverpool.html samo da potraje
Dr Stein
Lucas da dobije koji minut jer propusta sledecu zbog kartona biggrin.gif
sedplas
YNWA se cuje usred utakmice?
Jamaica
Kad je pre nakupio 5 kartona jbt... smile.gif
sedplas
Doni dobar, Lukas i Ager isto. Maksi nako.... ostali muka.
vladx
Zasluzeno vodjstvo Gers-a, moglo je biti i ubedljivije. Mi smo se donekle trgli u poslednjih 15-ak minuta, ali smusene zavrsnice.

QUOTE (sedplas @ Oct 18 2011, 08:58 PM) *
YNWA se cuje usred utakmice?

To je bilo i nesto najbolje od nas u ovom prvom delu. Prava steta sto se veoma retko peva tokom meca, a da ne pominjem sto je takodje veoma retko da se ljudski otpeva na pocetku i kraju. Poseban plus zato sto su time iznervirani Huni! thumb.gif
milos7
Nije normalan, jedan u kupu i 4 ovako.
A kako se racuna kad dobije na jednoj 2 i to predje u crveni. Jel se to kasnije broji kao 0, 1 ili cak 2 ??
moony
Kakvi pasovi u prostor za Aurelija. biggrin.gif

Smuci mi se sve kad sam Doniju video prst. ohmy.gif
milos7
Koja je svrha onom golmanu Dzonsu??? Ni ovde ne moze da bude ni na klupi
Take Two
Carroll laugh.gif isuse.gif

QUOTE (milos7 @ Oct 18 2011, 10:09 PM) *

Hodgson mu dao ugovor, boli ga uvo da se bori za mesto. Uzeće ga neki australijski drugoligaš kad ga budemo pustili za džabe.
bocejan
Bespotrebna utakmica i poraz.
vladx
Ne umemo mi na prijateljskim. Coates obecava, takodje i kratko izdanje Adam-a veceras uz subotnju partiju hrabri pred naredne meceve.
bokeli
Jebali smo jeza budemo li morali bez Suareza u prvenstvu

CITAT (milos7 @ Oct 18 2011, 10:09 PM) *

Ala Bunjevcevic
milos7
Utakmica nije bespotrebna, moglo bi da se org jos ovakvih provera, samo da prodje bez povreda. Da bi igraci koji ne igraju dobili priliku da zaigraju, s obzirom da nema evrope. Sinoc su se vratili Ager, Dzonson, Aurelio i sansu su dobili oni koji retko igraju u PL.
Nisam bas pazljivo pratio, ali ovako:
nesrecni Vilson pojma nema, mada realno opet je krenuo na LB.
Belami po meni pokazuje da mora vise da igra.
Kerol je nesto pokusavao ali ne znam ni ja ni on da li moze da krene da opravda broj na ledjima.
Dzonson u napadu mnogo bolje radi nego Keli. Mozda treba protiv Norvica, mada ni oni nisu tako lak zalogaj.
Henderson opet sa klupe ulazi u dosta sansi, samo mi se ne svidja sto slabo pogadja okvir..
Dauninga nikako da krene, da krene da materijalizuje, da pravi asistencije i golove. Samo jedan gol kad bi ga ukenjao da bude onaj iz Vile..
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.