Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Manchester United
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4
milos7

Liverpool vs Manchester United
Premier League, 8. kolo
Subota, 15. Oktobar 2011. u 13.45h
Anfield

Prosle godine svi pamtimo het trik Berbatova, smesni penal Hauarda Veba i crveni Dzararda. Prosle godine pamtimo da nas Liverpul nema najvise titula sampiona Engleske.
Ali pamtimo mi, pamte i oni, Suareza, sampiona u veleslalomu u 16 crvenih djavola, a ponajvise se pamti Kajt sa svojim het trikom.
Pred ovaj susret oni imaju 6 poena vise, ali u velikim derbijima tabela nista ne znaci.
Mozda je ovo trenutak da kapiten pocne sa trakom na ruci.
A svakako ovo je trenutak da saf zavrsi sa kiselom zvakom u stomaku !!!

Prenos na SK
sedplas
Suarez i Lukas su pod znakom pitanja jer se iz domovine vracaju samo 2 dana prije utakmice, nadam se da ce igrati, jer bez njih ce biti mnogo teze.
mozemo da pobjedimo, i vrlo lako moze da se desi da smo samo 3 boda iza tog "mocnog" Junajteda.....
anfield_hooligans
Mrzim preprezentacije!!
Cuo sam nesto da se Suarez povredio? I kako to da dolaze samo 2 dana pre tekme. Zar se utakmice ne igraju ovog vikenda i oko njega 1-2 dana, kao i Srbija.
AnF1elD
Bio bi veliki hendikep ako Suarez ne igra,sto se tice Lukasa uvek cu stojati pri tome da je on antitalenat...tako da bih bio srecan da ga ne vidim na terenu. To je jedna obicna kornjaca koja ne zna da se krece i boji se da udje u duel... Nadam se da cu videti SG-a u prvoj postavi,sa naravno trakom na ruci.
Mario_T
QUOTE (AnF1elD @ Oct 9 2011, 11:49 PM) *
tako da bih bio srecan da ga ne vidim na terenu. To je jedna obicna kornjaca koja ne zna da se krece i boji se da udje u duel...

Ja mislim da ti nisi gledao nijednu nasu tekmu ove sezone. Da jesi, sigurno ne bi napisao ovoliku kolicinu ... (da izaberem politicki korektan odgovor i kazem) netacnosti, bez obzira na to koliko ga ne gotivis. Pored Suareza, nas najbolji igrac ove sezone. Maltene sam odradjuje defanzivne zadatke u nasem veznom redu, pokriva OGROMAN prostor i ne smem ni da pomislim sta bi bilo kad bi se povredio ili ne bi mogao da igra na duze vreme.
Narsil
Nisam video nijednu zvaničnu objavu da Suarez & Lukaš neće igrati. Nikako ne bi valjalo da se to dogodi.

Uvek pobeda protiv šljamovske - lopovske bande.
vladx
QUOTE (AnF1elD @ Oct 9 2011, 11:49 PM) *
To je jedna obicna kornjaca koja ne zna da se krece i boji se da udje u duel...

Ako mu se nesto ima zameriti, to svakako nije strah od duel igre. Jeste da jos uvek zna da napravi nepotreban faul, ali nemamo od Masch-a tako dobrog tackler-a.

Suarez je imao laksu povredu prosle nedelje, ali odigrao je vec nakon toga mec sa Bolivijom. Njegov i Lucas-ov povratak 2 dana pred utakmicu daje vise nego dovoljno vremena za pripremu i igrace bez problema.
Jamaica
Ni Suarez ni Lukas nisu igrači koje bi taj put sprečio da daju 110% protiv Scuma.

Moguće da neće biti spremni za 90min, ali imamo dovoljno opcija da ih zamenimo negde oko 70-75min... smile.gif
sedplas
CITAT (AnF1elD @ Oct 9 2011, 11:49 PM) *
Bio bi veliki hendikep ako Suarez ne igra,sto se tice Lukasa uvek cu stojati pri tome da je on antitalenat...tako da bih bio srecan da ga ne vidim na terenu. To je jedna obicna kornjaca koja ne zna da se krece i boji se da udje u duel... Nadam se da cu videti SG-a u prvoj postavi,sa naravno trakom na ruci.

lulz
iskreno, ja bi radije bez Suareza igrao sa Skamom nego bez Lukasa. naravno najbolje d aigraju obojica, nego samo rekoh....
Ako ostavimo Adama i Stivija same na sredini jebace nam mater....
KingArthur
CITAT (Narsil @ Oct 10 2011, 08:01 AM) *
Nisam video nijednu zvaničnu objavu da Suarez & Lukaš neće igrati. Nikako ne bi valjalo da se to dogodi.

Uvek pobeda protiv šljamovske - lopovske bande.

Pobeda naravno ne bi smela da se dovodi u pitanje. Utakmice protiv njih su uvek bile za čast i prestiž. Pobedjivali smo ih i kada su igrački bili mnogo jači i kompletniji tim od nas, a sada smo što se kvaliteta tiče ujednačeni pa ko god da igra ili ne igra moraće da ostavi srce na terenu i uz takav pristup ne prihvatam ništa ispod 3:0
BeFair
CITAT (AnF1elD @ Oct 9 2011, 11:49 PM) *

O Boze ph34r.gif

Prvo sam gotivio Lucasa kad je dosao u LFC. Onda me je posle nekoliko meseci poceo uzasno nervirati jer je ocajno igrao. Medjutim, od prosle sezone, opet ga gotivim. Iskreno, sad mi je jedan od omiljenijih igraca. Jedino me jos ponekad iznervira sa svojim glupim/nepotrebnim faulovima u opasnoj zoni (mada je i tih faulova sve manje i manje, hvala Bogu). Btw, posle svake tekme se oglasi na twitteru/fbu da bi se zahvalio navijacima na podrsci i uvek pokazuje da postuje LFC kao klub. Neki ce reci da je to cisto preseravanje, ali ne bih rekao. Cenim te postupke Lucasa jer su postali velika retkost u danasnje vreme.

2-0 dobijamo Scumse

YNWA
Digital_Jesus
Andre Mariner sudi utakmicu.
milos7
Hvala Bogu nije Veb !!
Onda da se ponovi rez od 2-0 kad je sudio i sve super !!
Joe
nisam tako siguran u pobedu kao neki... dolazi nam prilicno jak i nalozen Utd, prosle godine smo ih pregazili po sredini kad su izveli Kerika i Skolsa u sredini, ovaj put to nece biti slucaj.

mi jos uvek trazimo igru i pretezno se oslanjamo na Suareza i njegove magije... odbrana nam je tanka, sredine neuigrana, dosta ce zavisiti od inspiracije pojedinih igraca i naseg pristupa. ako krenemo jako sa idejom da izdominiramo sredinu - mozemo da pobedimo ako budemo cekali i prepustili inicijativu bice zajebano.

Take Two
QUOTE (Joe @ Oct 10 2011, 09:50 PM) *
prosle godine smo ih pregazili po sredini kad su izveli Kerika i Skolsa u sredini, ovaj put to nece biti slucaj.

Ne, ovaj put će izvesti Kerika i Andersona biggrin.gif (Fletcher će možda igrati za Škotsku protiv Španije, pa bi mogao eventualno i protiv nas, mada verovatno ne.)

Ali slažem se sa ocenom situacije. Tako igramo, jebiga, isti pristup i za Wolverhampton i za Man Utd, plan B ne postoji. Zavisiće dosta od njihove odbrane, ako budu igrali centralno mrtvi Ferdinand i blentavi Evans, provući će se Suarez bar jednom. Ako im se vrati Vidić, i/ili ako Jones bude na CB umesto na RB, biće mnogo zajebanije.

Sa druge strane je najveći problem Carragher i naše povlačenje zadnje linije u peterac. Šljam zna kako da opseda bunker, ne bi nikako valjalo da pustimo da obigravaju oko šesnaesterca po pola sata... takođe, onaj Kelly vs. Young duel mi ne uliva previše poverenja.

Ako prvi damo gol, rašrafićemo ih do kraja iz kontri. Ako ga oni prvi daju, jebali smo ježa.
milos7
Odbrana kao odbrana nije klimava, koliko odbrana celog tima tj najvise sredine je losa, tj nesinhronizovana.
Takodje kreacija sredine je tanka.
Na Janga ja bih pustio Dzonsona, jer samo crnac crncu moze da zaprzi biggrin.gif
U formi je, dao je gol uz asistenciju protiv CG. Runi mozda nervozan, treba iskoristiti.
Na sredinu ce im ver Kleverli i Anderson sto je svakako jace od Lukas Adam tandema i to veoma. Ja bih Kerika najvise voleo da ubaci seronja.
Take Two
Cleverley je povređen duže vreme, zar se oporavio baš za nas?!
milos7
Ovi sto prate man tako kazu
moony
Ako bude igrao Vidic, mozda dobije crveni opet. Al' sad negde oko dvadesetog minuta biggrin.gif
Take Two
Još ako bi mu dali da izvede penal, uf biggrin.gif

A za Cleverleya, ovde piše da se nadaju da će možda biti u sastavu. Dakle praktično nema šanse da počne utakmicu, nije igrao mesec dana.
sedplas
Kleverli Anderson bolji od Lukasa-Adama?? Ako je to tako ja sam Milo Djukanovic.
Dajte bre, jes, da se ova dvojica nasih nisu nesto uklopili dobro, ali kakav bre Anderson kakve picke materine. A Kleverli, koliko god da je perspektivan, nije to taj nivo jos.
Nije problem u sredini, problem je nasa njanjava odbrana koja nikako da dodje sebi, Jang, Nani i Runi ce nam se najebati majke ako im damo malo prostora
Aleksandar88
Anderson ove sezone igra odlicno, ali to i dalje nije razlog da im se ne useremo u zivot. Izlazili smo im na megdan i kad su dosta bolji bili i uz to dobijali, verujem da ce tako biti i u subotu.

U subotu koju cu ja provesti na poslu bez mogucnosti gledanja TV-a, pas mater mad.gif !
Daniel Agger
Mogao bi Stivi jednu u raslje da najavi povratak kewlpics.gif
Take Two
QUOTE (sedplas @ Oct 11 2011, 10:47 PM) *
Kleverli Anderson bolji od Lukasa-Adama?? Ako je to tako ja sam Milo Djukanovic.
Dajte bre, jes, da se ova dvojica nasih nisu nesto uklopili dobro, ali kakav bre Anderson kakve picke materine. A Kleverli, koliko god da je perspektivan, nije to taj nivo jos.
Nije problem u sredini, problem je nasa njanjava odbrana koja nikako da dodje sebi, Jang, Nani i Runi ce nam se najebati majke ako im damo malo prostora

Anderson stvarno igra bolje ove sezone, a i Cleverley je dobro krenuo, ali čini mi se da preteruju sa pohvalama na njihov račun. Tri dobre utakmice, i odmah su Zidane i Makelele dry.gif

Naša odbrana jeste njanjava ali nije ni njihova mnogo bolja, mogao je Norwich da im da tri-četiri gola da se nisu useravali u stopostotnim šansama. Kao što će Rooney nama, tako će i Suarez njima opštiti sa majkom duel.gif

Ja se ne bih žalio da se ponovi rezultat iz prošlog puta kad su svratili smile.gif
natasa lfc
Izem ti Liverpool ako nema bolje od Lukasa koji ne da je antitalenat nego covek ni sam izgleda ne zna sta ce u fudbalu
nazalost bolje nemamo ali to ne znaci da time treba da se zadovoljavamo nego na prelaznom roku da dovedemo nekog ko nece praviti toliko faulova i ko ce igrati nesto ... ne osporava se njegova zelja,trud,rad ali decko jednostavno ne zna ...
sto se tice Suareza,ako en igra onda tek nemamo sanse ma ni minimalne jer budimo realni united je super klub,iako me ljuti sto to moram da kazem ali realnost je takva ... ne moze Stivi sve sam ako nema sa kim a ovi novi pojedini se jos nisu uklopili ... ne sumnjam da ce biti dobra utakmica,ali uopste ne mogu da kazem pobednika iako nomralno zelim da pobedi Live ... u svaom slucaju jedva cekam pevam sa anfieldom i ugusim scumov-ski glory ... YNWA ... i sto manje gresaka neka bude sa nase strane,dosta ih je bilo biggrin.gif

CITAT (Take Two @ Oct 12 2011, 02:46 AM) *
Anderson stvarno igra bolje ove sezone, a i Cleverley je dobro krenuo, ali čini mi se da preteruju sa pohvalama na njihov račun. Tri dobre utakmice, i odmah su Zidane i Makelele dry.gif

Naša odbrana jeste njanjava ali nije ni njihova mnogo bolja, mogao je Norwich da im da tri-četiri gola da se nisu useravali u stopostotnim šansama. Kao što će Rooney nama, tako će i Suarez njima opštiti sa majkom duel.gif

Ja se ne bih žalio da se ponovi rezultat iz prošlog puta kad su svratili smile.gif

ako u igru ubace Vidica i Ferdinanda ne bih se ja onda tako lako opustala jer scumovci su to i igraju jako dobro ove sezona a mi sa puno kalkulacija ...
mnogo gresimo bre,to treba smanjiti na minum,pa odavno je krenulo prvensto
Joe
nisu ni Anderson ni Cleverley ni Fletcher boz zna sta... ali su i te kako sposobni igraci da se nose sa nasom sredinom. prosle put su im igrali Kerik i Skols - znaci dva igraca koja nikako u tandemu ne funkcionisu(obojica staticni nefizikalci) i tu smo ih gazili.

Flecher je, po meni, podcenjen igrac i kad go on igra vaznu tekmu i Utd igra bolje... ova dva klinca imaju da se naloze, a imaju i talenta i snage da ih ne izmaltretiramo puno. da li ce uspeti to cemo videti, ali sve su sanse da prodju bolje od Skolsa i Kerika onomad.

sve u svemu, ne smemo da dozvolimo da nas stisnu i da imaju posed jer im je napad ubedljivo najjaci deo ekipe...

matori lfc
X ko kuca!
sedplas
CITAT (Take Two @ Oct 12 2011, 02:46 AM) *

ne pomenuh da je i njima odbrana losa, ali svestan sam toga. nas napad jeste dosta jak tako da naravno da mozemo da im stvorimo probleme, samo ako se Adam ne bude glupirao i ako Lukas bude dobar kao u poslednjih nekoliko utakmica protiv skuma.
napad im je za rispekt i ovo je utakmica koja bi mogla lagano da zavrsi sa 5+ golova.
bice zanimljivo u svakom slucaju.
Take Two
Ja se bojim da sudije ne krenu baš sad u neko vaspitavanje Suareza, pošto se dosta kenjalo posle utakmice sa Evertonom da se mnogo bacakao kod Rodwellovog starta (iako je Atkinson pokazao crveni iste sekunde), da je na kvarno iznudio penal (iako je faul Jagielke bio više nego očigledan), i generalno da je prljavi smrdljivi latino prevarant, za razliku od naših divnih ostrvskih momaka koji nikad ne bi tako nešto radili.

Malo mu je Rooney olakšao svojim kretenizmom na utakmici protiv Crnogoraca, ali ako on bude izigravao francusku sobaricu umesto da konstantno pominje sudiji porodicu, Suarez se sigurno neće tako ustručavati. Cenim da imaju negde iste šanse za vaspitni karton bilo koje boje.
Narsil
The view from Old T.

KingArthur
Teacher asks class if Man Utd is their favourite team. Everyone says yes except for Jimmy.

"What's your favourite team, Jimmy?"

He says, "Liverpool​."

Teacher asks "Well why is that?"

"Well, my dad & mom are Liverpool fans, I guess that makes me a Liverpool fan."

Angry teacher says, "If your dad was a moron & your mom was an idiot, what would that make you?"

He replies "Well, that would make me a Man Utd fan."
gathering.gif

Ma izzgazićemo ih u subotu i lakše nego što se očekuje. 1.000.000% sam ubedjen u to. Imaju oni težak komplex od nas i ma koliko titula da osvoje nikad neće izaći iz senke zvane lfc.gif
Narsil
Lepo je rekao ovaj lik - ako prvi postignemo gol, biće im jako teško posle.
collymore
Pobeda bi nam legla ko budali samar i iskreno nije nemoguce je ostvariti.Medjutim ova ekipa na zalost ne moze da se izbori sa problemom koji npr. nastane u toku same igre vec vremenom pocinje da tone u bezidejnost kao sto je bio slucaj na tekmi sa Totenhemom i dopusta da je protivnik skroz pojede.Ulogu favorita bi bez obzira na sve prepustio njima a mi ukoliko budemo bili pametni i odigrali cvrsto imamo i tekako cemu da se nadamo.YNWA
Vanja Trotter
Zar nije nedavno pisalo da Kleverli ne igra do kraja sezone?
Dr Stein
ocekujem pun stadion.
Scouser
QUOTE (Dr Stein @ Oct 14 2011, 02:38 AM) *
ocekujem pun stadion.

ne seri?

Ja očekujem da bude 1 x ili 2.... smile.gif
Perx
Mene najvise brine duel Karager - Hernandez, stvarno se nadam da ce Ager igrati , u njega imam najvise poverenja. Dauning je po meni bio vise nego solidan od kad je dosao ali mi se cini da za ovakve utakmice pune duela i kontakata nije napravljen. Ja da sam Keni igrao bi 4-3-3 Adam-Lukas-Steva u sredini Belami - Suarez - Kajt u napadu. A plan B bi bio Dauning i Kerol od 60-og minuta. Jedini problem je sto tim u toj formaciji nije jos igrao nijednom.
Napred crveni!!!!
matori lfc
http://www.sportal.rs/news.php?id=60555 Nisam znao gde ovo da stavim pa reko aj ovde...Lebron dolazi da gleda tekmu protiv sljama!!!
Narsil
Mario_T
QUOTE (Scouser @ Oct 14 2011, 07:12 AM) *
Ja očekujem da bude 1 x ili 2.... smile.gif

Kao sto to (ako se ne varam) Keegan jednom prilikom rece: "pobedice jedna ili druga ekipa ........ naravno, sem ako ne bude nereseno". biggrin.gif

Sto se tice tekme, mislim da je vazno da zaigra Agger. A svidja mi se i ova ideja da zaigra Bellamy, mada sumnjam da ce Kenny tako poceti. Bellamy, Suarez, Kuyt i Gerrard; to bi bila moja navalna cetvorka.
kalabaster
Manchester United Prematch Guide
KingArthur
Vidim da se polemika vodi oko toga hoće li Kleverli da zaigra od starta ili neće!? Pa nije on ni Ronaldo ni Mesi pa da se nešto kao pribojavamo njega, već je jedan sasvim prosečan igrač čiji je kvalitet u rangu našeg Hendersona i to u najboljem slučaju. Ni Čičarito im ove godine ne briljira, stalno je nešto povredjen i sumnjam da će Ferguson krenuti sa njim. Pre verujem da će igrati Dani Velbek, koji je opet po mišljenju pojedinaca sa foruma 'suvi prosek' mada bih ja na osnovu onog što sam video rado menjao njega za Kerola. Mene Velbek stilom igre i fizionomijom podseća na Tjeri Anrija i daj bože da grešim mislim da će biti opak igrač.
Ključno pitanje je ko će Mančesteru da igra u odbrani pored Vidića i ako to budu Ferdinand ili Evans, njih bi trebali maksimalno da forsiramo jer je prvi užasno spor a ovaj drugi užasno smotan. Bude li Suarez njih napadao gol im sigurno zabijamo u prvih 20 min, a posle toga povlačenje u defanzivu i lov na kontre sve dok ih ne slomimo u potpunosti thumb.gif
sedplas
ako izvedemo Kerola i Suareza - a najvjerovatnije ocemo, Vidic ce da se bakce sa Kerolom a Suarez moze da se sprda sa drugim ko god to bio, tako da nema frke biggrin.gif
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Oct 14 2011, 07:53 PM) *
A svidja mi se i ova ideja da zaigra Bellamy, mada sumnjam da ce Kenny tako poceti. Bellamy, Suarez, Kuyt i Gerrard; to bi bila moja navalna cetvorka.

I ja sumnjam da će Downing prvi put da popije klupu baš protiv Man Utd. On umesto Suareza, dakle verovatno:

Lucas Adam
Kuyt Gerrard Downing
Suarez

S tim što nije nemoguće da ta ista postava ispadne 4-4-2 dry.gif

Meni se generalno ne sviđa ideja da Suarez igra sam u napadu. On je prodoran i pokretljiv, nije najbolje iskorišćen ako igra leđima prema golu, čeka pravu loptu, i konstantni pizdi zbog ofsajda. Slično kao Rooney kad ga onaj stavi da igra solo CF u LŠ, pa onda ništa ne urade.

Šta god da izvedemo, od Gerrarda će zavisiti užasno mnogo (no shit, Sherlock). Mislim, čak i više nego inače. Treba da poveže tu prilično rasklimatanu sredinu sa Suarezom i da trči kao mladić, a pitanje je koliko je fizički spreman.

Nego, kakvo je stanje na desnom beku? Čuje se nešto da možda ni Kelly ni GJ nisu spremni, to bi značilo Škrtel ili Flanagan ph34r.gif
Narsil
Bez povreda smo i svi su trenirali. Samo je pitanje ko je najmanje rovit. Mislim da će Keli biti prva opcija.
vladx
QUOTE (Take Two @ Oct 15 2011, 04:18 AM) *
I ja sumnjam da će Downing prvi put da popije klupu baš protiv Man Utd. On umesto Suareza, dakle verovatno:

Lucas Adam
Kuyt Gerrard Downing
Suarez

Sam ja to nesto propustio ovde?! Zasto Suarez ne bi startovao? Apsolutno, to ne dolazi u obzir.
dule_lfc
http://www.liverpoolbanter.co.uk/2011/10/m...rpool+Banter%29

Man Utd's line-up for today's match at Anfield wink.gif
Svebor
CITAT (dule_lfc @ Oct 15 2011, 11:54 AM) *
http://www.liverpoolbanter.co.uk/2011/10/m...rpool+Banter%29

Man Utd's line-up for today's match at Anfield wink.gif

Mozhe i neki twat manje, oko 50-og minuta (mozhda bash potatohead?), pa da im smestimo 2-3 komada, ne rachunajuci jedan vec smeshten u prvom poluvremenu. rolleyes.gif
ps
Ne znam koj' mi je, bash sam optimistichno nastrojen. lfc.gif
sedplas
kao i pred svaki mec, imamo neke likove sa inside info biggrin.gif
evo 2 tima koja oni prognoziraju

Team from RAWK:

Reina

Kelly
Carragher
Skrtel
Enrique

Henderson
Adam
Lucas
Downing

Suarez
Carroll

Team From Twitter
Reina

Kelly
Carragher
Agger
Enrique

Kuyt
Gerrard
Lucas
Downing

Suarez
Carroll

ja se nadam da je tviter tim tacan, ali ovi sa rawk-a su skoro uvjek u pravu.....
Digital_Jesus
Ocekujem pobedu. Gledacu utakmicu u kaficu prepunom scumovaca, dakle poraz ne sme da bude opcija biggrin.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.