Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Brighton vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
Vanja Trotter

vs

21.9.2011, 20:45

Nakon dva uzastopna poraza u gostima u Ligi, okrećemo se Liga kupu, gde Liverpul ide na nogu ekipi Brajtona, novajliji u Čempionšipu, koji je odlično počeo sezonu, i tokom prethodnog vikenda doživeo prvi poraz u Čempionšipu, izgubivši od Lestera u gostima, rezultatom 1:0. Brajton je ove sezone neporažen kod kuće, a u prethodnoj rundi kupa su eliminisali ekipu Sanderlenda. Liverpul je bio bolji od Iksitera u prethodnom kolu.

Poslednji zvaničan susret ovi timovi su odigrali januara 1991. u okviru FA kupa, i Liverpul je slavio rezultatom 3:2.
Dee Jay
Slabiji su od nas naravno, ali po svoj priči, novajlije sa dobrim startom, izabacivanje Sunderlanda, mislim da su u bitnoj psihološkoj prednosti u odnosu na nas. Mada sa druge strane nije loše što nam u ovom trenutku dolazi nešto lakši protivnik, tako da bi dobra igra i pobeda mogli da predstavljaju neku prekretnicu kod nas posle dva vezana poraza.
Jamaica
Onaj ko protiv ovakvih protivnika pomišlja da imaju bilo kakav vid prednosti u odnosu na nas ima isti mentalitet kao Roy Hodgson i morao bi duboko da se preispita.
Trunks
Aj' pa da ih dobro naguzimo, srušili mi jedan lep tiket skoro.
Dee Jay
CITAT (Jamaica @ Sep 20 2011, 02:07 PM) *
Onaj ko protiv ovakvih protivnika pomišlja da imaju bilo kakav vid prednosti u odnosu na nas ima isti mentalitet kao Roy Hodgson i morao bi duboko da se preispita.

Čekaj, ali zar nisu oni puni samopouzdanja, igraju dobro, sa druge strane mi smo vezali dva poraza, pri tom obe partije slabo odigrali. Nisam rekao da treba da se sabijemo i naših 16 u branimo od Brajtona 90 minuta, samo sam rekao da oni u boljem raspoloženju ulaze u ovaj meč, a mi ćemo možda biti malo nervozniji. Opet kažem, ovo je lepa prilika da se sve to preokrene.
Joe
nadam se da ce igrati Carra, da jos malo nadrka svoju svemirsku statistiku odigranih tekmi...

Jamaica
QUOTE (Joe @ Sep 20 2011, 03:42 PM) *
nadam se da ce igrati Carra, da jos malo nadrka svoju svemirsku statistiku odigranih tekmi...

Nadao, ne nadao, nema ko drugi. Glupan&Tupan su suspendovani/povređeni, tako da nam ostaju još Wilson i Wisdom.

Coatesa podrazumevam naravno, ali ne može sam smile.gif
Dr Stein
QUOTE (Jamaica @ Sep 20 2011, 04:35 PM) *
Nadao, ne nadao, nema ko drugi. Glupan&Tupan su suspendovani/povređeni, tako da nam ostaju još Wilson i Wisdom.

Coatesa podrazumevam naravno, ali ne može sam smile.gif

To , a i pre bih gledao Karu nego Wilsona 10x, kad vec Carling Cup brani Reina i igra 90% prvog tima, zasto ne bi Carra,
pogotovo kad nemamo Aggera i Skrtela, pa ni Kelija
Narsil
CITAT (Dee Jay @ Sep 20 2011, 03:16 PM) *
Čekaj, ali zar nisu oni puni samopouzdanja, igraju dobro, sa druge strane mi smo vezali dva poraza, pri tom obe partije slabo odigrali. Nisam rekao da treba da se sabijemo i naših 16 u branimo od Brajtona 90 minuta, samo sam rekao da oni u boljem raspoloženju ulaze u ovaj meč, a mi ćemo možda biti malo nervozniji. Opet kažem, ovo je lepa prilika da se sve to preokrene.

Jeste, a mi smo Liverpul, a oni Brajton. I to govori sve.

Dobijamo, Kerol zabija.
Jamaica
QUOTE (Dr Stein @ Sep 20 2011, 04:50 PM) *
To , a i pre bih gledao Karu nego Wilsona 10x, kad vec Carling Cup brani Reina i igra 90% prvog tima, zasto ne bi Carra,
pogotovo kad nemamo Aggera i Skrtela, pa ni Kelija

Ja zaboravio na njega skroz.

Šteta što je povređen, možda ne bi bilo loše probati njega i Coatesa zajedno. Ko zna, možda bi njih dvojica mogli da nam budu glavni CB-ovi sledećih 7-8 godina smile.gif

Ja sam Škrtela i Aggera otpisao. Jedan je dobar da bude treći CB a drugi je dobar da bude Aurelio. Znači doviđenja i hvala na uslugama, ovo više nema smisla...
sedplas
----------Reina
Flano Kara Koates Enrike
--------Lukas Stivi
Kajt-----------------Maksi
-----Suarez--Kerol

da se da sansa Kajtu, Maksiju i Flanu. i naravno Stiviju bar sat vremena (posle da ga zamjeni Selvi)

CITAT (Jamaica @ Sep 20 2011, 05:10 PM) *
Ja zaboravio na njega skroz.

Šteta što je povređen, možda ne bi bilo loše probati njega i Coatesa zajedno. Ko zna, možda bi njih dvojica mogli da nam budu glavni CB-ovi sledećih 7-8 godina smile.gif

Ja sam Škrtela i Aggera otpisao. Jedan je dobar da bude treći CB a drugi je dobar da bude Aurelio. Znači doviđenja i hvala na uslugama, ovo više nema smisla...

Keli je mnogo dobar ali i on je nesto previse cesto povrijedjen
mi imamo back four koji jebu al su stalno povrijedjeni
Dzonson Keli Ager Aurelio

steta....
Digital_Jesus
CITAT (sedplas @ Sep 20 2011, 05:13 PM) *
----------Reina
Flano Kara Koates Enrike
--------Lukas Stivi
Kajt-----------------Maksi
-----Suarez--Kerol

da se da sansa Kajtu, Maksiju i Flanu. i naravno Stiviju bar sat vremena (posle da ga zamjeni Selvi)

Ja ne bih bas ubacivao Gerrarda od prvog minuta. Drzao bih ga na klupi i ubacio negde oko sedamdesetog minuta, a mladjanom Selviju dati sansu od pocetka.
bocejan
Spearo ima da pocne, ako vec nece Skipper. Mozda ce sada Coatesa na desnog beka, posto Skrtel ne igra, jer treba da se ima visok spor igrac na toj poziciji.
Sve osim pobede u regularnih 90 bio bi slag na tortu ovog mucnog meseca. Mada posto nece da igra Adam, verovatno je da ce biti pobeda, jer bilo ko da igra moze samo brze da salje loptu napred. Voleo bi i Hendo da bude na klupi, a da pocne Maxi.
0-2 i idemo dalje.
vladx
Izacicemo u dosta jakom sastavu ako je suditi po prethodnoj rundi, a i treba pobedom podici samopouzdanje. Slucajno videh da Brighton vec u petak docekuje Leeds-a u Championship-u, ali to je vec njihov problem.
Ajmo Andy do nekog zgoditka! lfc.gif
Saleo
ono što mi se svidja ove godine u kupu je sto konacno igramo sa igracima iz prvog plana,mislim na one koji čine okosnicu,i da se ne potcenjuje ovo takmičenje.
daj da nešto osvojimo više majku mu.dosta mi je patnje sa brajtonima,nortemptonima i sličnima.
milos7
Zasto bi se pravili RB od CB. Tu je Flanagan. Ako ne moze da igra protiv drugoligasa neka ga skinu sa liste igraca. Dakle ocekujem da ce Keni da promesa ovako nesto.
Reina
Flan Kara Koates Enrike
Lukas Spiring
Maksi Kajt
Suarez Kerol/Belami

A ne bi bilo lose videti i pomalo zaboravljenog Selvija...
Periklo
Baš sam nešto naložen na kupove ove sezone, valjda zato što znam da je to jedina šansa da se nešto osvoji. Trebala bi bit dobra utakmica, nije Brighton naivna ekipa.
matori lfc
U kom god sastavu izasli moramo da dobijemo!!!
Sotir Vračarević
dobri ljudi interneta,dajte neki link za stream ili sajt blagovremeno.
Trunks
Prenos na SK+, ko ima.
Svebor
Ajd, tri komada, bar! lfc.gif
sedplas
Reina kelly carra coates robinson speo lucas dirk bellamy maxi suarez

to bi trebalo da je tim, bar po nekom liku sa twiterra koji je uvjek u pravu....

bice snimak na SK-u posle Celzija odma, tako da cu ja da se strpim i da sacekam snimak biggrin.gif da se ne jebem sa strimovima
emir_lfc
ima direktno na SK+ smile.gif
milos7
CITAT (sedplas @ Sep 21 2011, 07:17 PM) *
Reina kelly carra coates robinson speo lucas dirk bellamy maxi suarez

to bi trebalo da je tim, bar po nekom liku sa twiterra koji je uvjek u pravu....

bice snimak na SK-u posle Celzija odma, tako da cu ja da se strpim i da sacekam snimak biggrin.gif da se ne jebem sa strimovima

Ako je ovo tacno drago mi je sto je tu keli konacno nadajmo se do kraja sezone bez vise povreda jebenih

2-3 gola razlike je ok, sve ispod ne priznajem
sedplas
CITAT (emir_lfc @ Sep 21 2011, 07:25 PM) *
ima direktno na SK+ smile.gif

ma znam al nemam SK+ biggrin.gif

CITAT (milos7 @ Sep 21 2011, 07:27 PM) *
Ako je ovo tacno drago mi je sto je tu keli konacno nadajmo se do kraja sezone bez vise povreda jebenih

2-3 gola razlike je ok, sve ispod ne priznajem

dobro bi bilo da se ne povrijedi ali i on i Dzonson kao da su pokupili virus od Agera i Aurelija.....

a sto se rezultata tice, ja cu biti zadovoljan bilo kakvom pobjedom ali da igra bude dobra.
Dee Jay
Gerrard on bench
Sotir Vračarević
za drugove koji javljaju da ima na sk+,svaka cast,ali STREAM NIJE ISTO STO I SK+....ili ti dajte stream/link...
Dee Jay
Evo, možda ovde nešto valja (linkovi)
milos7
to legendo
KingArthur
CITAT (Sotir Vračarević @ Sep 21 2011, 08:43 PM) *
za drugove koji javljaju da ima na sk+,svaka cast,ali STREAM NIJE ISTO STO I SK+....ili ti dajte stream/link...

eve ti link wink.gif
http://free-footie.comli.com/mypremiumtv/ss2.php
kod mene sljaka besprekorno rolleyes.gif
Trunks
Krejg!
All Red
Belami car otima loptu Lukasu... biggrin.gif
Take Two
Nije loše za sada, Bellamy i Suarez se lepo kreću i razumeju bez razmišljanja, samo Spearo ne zna gde udara. I dalje su sve to improvizacije i minijature, nemamo rutinu (što je i normalno za kombinovan tim, ali za prvu postavu u ligi baš i ne valja).

Kaže komentator da se Coates čita kao "coats" jer mu je otac Škot, to prvi put čujem unsure.gif

PA UĐI JEBEM TI SVE!
Trunks
Jbt kako je Kujt prosledio loptu. ohmy.gif

CITAT (Take Two @ Sep 21 2011, 09:13 PM) *
Kaže komentator da se Coates čita kao "coats" jer mu je otac Škot, to prvi put čujem unsure.gif

Čuo sam i ja to ranije, da su mu roditelji Britanci tamo vamo.
All Red
Omađijali su loptu! PU!
Wastelander7
Otac mu je Skot a majka urugvajka smile.gif, tako wikipedia kaze.
Take Two
Čini mi se da je Spearing skrivio bar pola svih izgubljenih lopti tima. Ne znam koji mu je, trema, kao da igra protiv Barcelone umesto Brightona dry.gif
vladx
Kurvo!
All Red
Ovo bi mrežu odnelo!
Wastelander7
Bellamy ANIMAL biggrin.gif
bokeli
uuuuuuu sunce ti pa sto ne udje Hail.gif
Take Two
Jebotebog... od kad Bellamy ovako izvodi prekide? Ajde sad u prečku, ali pre toga je dva puta odlično centrirao... Hail.gif
Wastelander7
I Spearo ga prakno biggrin.gif
Dr Stein
Jel ovo onaj Novakovic ?
Kako haos navija za Brighton
Trunks
Jebote šta je sa čuvanjem igrača. :S Napad dobro funkcioniše, odbrana ne zna gde bije.
vladx
QUOTE (Dr Stein @ Sep 21 2011, 09:32 PM) *
Jel ovo onaj Novakovic ?
Kako haos navija za Brighton

Nije, Loncarevic prenosi.
Wastelander7
Sta nam sad radi Brighton -.-
Take Two
Coates deluje kao da ima Carragherovo iskustvo, a Carra nervozan strašno.
Dr Stein
ne znam ko je ali izletelo mu je
2x nazalost.
odlicno (kada smo mi izgubili loptu)
i gol! biggrin.gif
To onaj debeli sa cvikama ?
milos7
Belami moze da kupi mesto za Vulvse opusteno...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.