Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Eurobasket 2011
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2
Joe

prvenstvo je vec pocelo, dobili smo Italijane, sad odradjujemo Letonce... uz malo srece, mozemo do medalje, mada je glavno plasirati se na OI.

Tonča
Da iskoristim priliku da se odmah na otvaranju topika pokenjam na povećanje broja učesnika na 24 i sistem takmičenja. A posebno na žDreb!

Hvala.
Aleksandar88
Zdreb isuse.gif, totalno neravnomerana raspodela kvaliteta.

Krle Hail.gif kida ove run'n'gun papane.
Tonča
A šta reći o derbiju Bugarska - Belgija. A juče su pikali Belgija - Gruzija. Znači da će vrlo brzo i Gruzija i Bugarska da se susretnu. isuse.gif
Periklo
CITAT (Tonča @ Sep 1 2011, 03:20 PM) *
Da iskoristim priliku da se odmah na otvaranju topika pokenjam na povećanje broja učesnika na 24 i sistem takmičenja. A posebno na žDreb!

Hvala.

Meni je najdebilnije što iz 2. kruga prolazi po četvero dalje. To je previše utakmica do onih odlučujućih, znači možeš doći u četvrtfinale s omjerom 8-0, onda izgubit i ostat bez borbe za medalju. Trebali su stavit kao u rukometu, po dvoje da prolazi i odmah polufinale.
Tonča
QUOTE (Periklo @ Sep 1 2011, 04:26 PM) *
Meni je najdebilnije što iz 2. kruga prolazi po četvero dalje. To je previše utakmica do onih odlučujućih, znači možeš doći u četvrtfinale s omjerom 8-0, onda izgubit i ostat bez borbe za medalju. Trebali su stavit kao u rukometu, po dvoje da prolazi i odmah polufinale.

Ne znam, meni je taj sistem u rukometu takođe debilan. IMO, bez četvrt-finala bilo bi glupo takmičenje. Glup je sistem u kome imamo 2 kruga sa grupama od po 6 ekipa. Sve je to direktno proisteklo iz proširenja na 24 ekipe pa nam tako sada bez problema na EP igraju Belgija, Gruzija, Finska, Portugal. Za njih su BiH, Crna Gora, Makedonija i Bugarska ekipčine a bez svih 8 navedenih EP ne bi ni promil izgubilo na kavelitetu.
Vanja Trotter
Ne, ne, ne, najjače je to što učestvuje Velika Britanija. laugh.gif
Scouser
Protiv Letonije počeli i završili alley oop-om smile.gif
matori lfc
Tako ce biti i protiv Izraela!
Tonča
QUOTE (Vanja Trotter @ Sep 1 2011, 04:45 PM) *
Ne, ne, ne, najjače je to što učestvuje Velika Britanija. laugh.gif

Oni su za razliku od nekih učestvovali i na prošlom i to su bili najuspešniji u kvalifikacijama. smile.gif
Vanja Trotter
Bravo, mutavi Hrvati izgube od Makedonije, i padnem na tiketu samo na njih! Aaaa!
Dr Stein
Tako ti i treba kad igras na Hrvate.
Elem, Letonija pala na misice, ocekujem nesto slicno i a Jevrejima sutra.
Dobro je sto nema neke petorke koja se forsira rotacija solidna
ali ima losih odluka, npr Bjelica je igrao puno
a nema ga ni u prici. Nekad Tepic zna da odigra, nekad je balvan, kao i Perovic, koji je uvek balvan tongue.gif
Od osovine Teo Krsta Savan zadnja dvojica dobro funkcionisu i to je ohrabrujuce,
Teo dobar kao asistent ali bi mogao mnogo vise suterski da se ukljuci.
Treba pronaci balans, i pogoditi igraca "kojem je dan" i sve ce doci na svoje mesto.
Zao mi je sto nema Novice Ubice.
Ocekivanja... 3 mesto, ustvari to je vise zelja nego ocekivanje, ali neka ostane tako wink.gif
Under
baš juče sa bratom gledam i skontamo da samo prve 2 ekipe imaju direktno obezbeđeno učešće na OI, a ekipe plasirane od 3-6 mesta stiču pravo da igraju dodatne kvalifikacije. Znači, finale po svaku cenu...
bocejan
CITAT (Dr Stein @ Sep 2 2011, 02:34 AM) *
Tako ti i treba kad igras na Hrvate.
Elem, Letonija pala na misice, ocekujem nesto slicno i a Jevrejima sutra.
Dobro je sto nema neke petorke koja se forsira rotacija solidna
ali ima losih odluka, npr Bjelica je igrao puno
a nema ga ni u prici. Nekad Tepic zna da odigra, nekad je balvan, kao i Perovic, koji je uvek balvan tongue.gif
Od osovine Teo Krsta Savan zadnja dvojica dobro funkcionisu i to je ohrabrujuce,

Po meni je Savan najgore poceo od njih. Pogotovu prvu, gde nije znao gde se nalazi i kada je forsirao neke nenormalne suteve. U ovoj drugoj se malo sabrao, ali mislim da moze mnogo bolje.
Tepic pokidao prvu, a ni u drugoj nije bio los (kao Rasic npr.)
Ma moze da se igra, samo da se ne zajebe odbrana kada si na +15, a i zona protivnikova nas jebe.
Narsil
Rašić meni neopisivo ide na onu stvar. Dok je igrao za Partizan, uvek me je nervirao, u reprezentaciji još više.

Teodosić uvek izgleda kao mrtav konj, mogao bi da poradi nekad na tome da se nasmeje ili slično, čisto reda radi. tongue.gif On i Krsta će nam dobiti ovo prvenstvo. Ne razmišljam o manjem.
Tonča
Izmaltretirasmo se bzvz sa Izraelom. Savan dobar. Kešelj opet pokazao da je najčistiji šuter u repki.
Joe
nema mnogo odvratnijih kosarkasa od onog smrada Pninija... govno. malo smo se pomucili da bude sladje, Keselj i Savan kraljevi...
Tonča
QUOTE (Joe @ Sep 2 2011, 04:19 PM) *
nema mnogo odvratnijih kosarkasa od onog smrada Pninija... govno.

Slažem se, ali opet čovek na smrad od našeg napada napravi 5 poena. Otprilike u rangu kao kada Barton od roba iskamči crveni karton. Ne treba mu to dozvoljavati...
Dr Stein
Jevreji ... divni ljudi biggrin.gif
Aleksandar88
Jes' ti radio sa Babelovim ujakom na gradjevini mad.gif ???

laugh.gif
Mario_T
QUOTE (Aleksandar88 @ Sep 3 2011, 03:42 AM) *
Jes' ti radio sa Babelovim ujakom na gradjevini???

biggrin.gif
Dr Stein
QUOTE (Aleksandar88 @ Sep 3 2011, 03:42 AM) *
Jes' ti radio sa Babelovim ujakom na gradjevini mad.gif ???
laugh.gif

Nema to nikakve veze sa Fenixom, da bilo koji narod ima Pnini-ja
u repki i da nam onako ukradu 5 poena stavio bih:

insert name here divni ljudi. od engleza do rusa.
Al za Jevreje ne sme niko nista da kaze, ugrozeni su kao zelene pande...

Mario_T
QUOTE (Dr Stein @ Sep 3 2011, 03:42 PM) *
i da nam onako ukradu 5 poena stavio bih:

Sta se to desilo? Ne mogu da pratim EP radnim danima, a na netu nisam procitao nista od kradji poena.
Dr Stein
http://www.youtube.com/watch?v=L1-J-q1As7g
indirektno su ukrali 5 poena
umesto da dosude tehnicku gresku u nasu korist, i da imamo slobodna bacanja + novi napad posle toga
oni su dobili to i postigli 5 poena...

(Ako se uzme u obzir da bi mi imali potencijalnih 5 poena kada bi sudijska odluka bila tacna
onda bi oni imali 5 poena manje, a mi (mozda) 5 poena vise, to pravi razliku od 10
poena, a tako "sitna" situacija....sreca pa smo ih isprasili ipak do kraja.
Scouser
QUOTE (Dr Stein @ Sep 3 2011, 05:54 PM) *
umesto da dosude tehnicku gresku u nasu korist, i da imamo slobodna bacanja + novi napad posle toga
oni su dobili to i postigli 5 poena...

da Duda nije uleteo i počeo da "deli pravdu" možda bi i sudili nešto njima. U najmanju ruku ne bi nama sudili to što su sudili.
Aleksandar88
Mrem sad.gif
Joe
e jebi ga, malo nam je falilo... Keselj izrasta u vaznog igraca za repku i to mi se svidja. bice bolje, idemo dalje...

i Parker ima samo takvu protekciju kod sudija...

bocejan
Jebi ga kada nema X. Vise sam poludeo zbog nestanka slike angry.gif angry.gif angry.gif na 1:30 nego zbog promasaja Savana. isuse.gif
Keselj od pocetka prvenstva samo sipa.
Scouser
Baš je šteta što nismo pobedom unovčili tu igru Kešelja. Savanov promašaj je izgledao kao da se iznenadio što je dobio loptu a potom se ukenjao i bacio je kao vruć krompir...bzvz, i to na rođus

sad mora dobijemo Litvance i Turke ako mislimo dalje...
Take Two
Što, pa možemo i Špance smile.gif

Ceo taj poslednji napad je bio ni za kurac, spustili nekako jedva na Krstića, on se ugura u reket i umesto da završi - vraća je do Markovića koji nije ubo trojku od zabavišta. I ovaj uspešno fintira šut da iznenadi Savanovića sad.gif

Kad nema Teodosića da improvizuje, a ni Duda im nije u poslednjem time-outu nacrtao šta da odigraju nego se samo drao da obavezno naprave faul dry.gif
Joe
bice bolje, dobili smo Keselje koji izrasta u vaznog igraca za repku.

Duda je nacrtao poslednji napad za Rasica, jbg nismo ga odigrali... prolazimo dalje sigurno, a ako naidjemo na ove opet - dobijamo ih 100%...
Scouser
Nije mi jasno zašto nije Duda probao zonu s ovim papanima, ubeđen sam da bi izgledalo daleko bolje. Čuva Duda za kasnije tongue.gif
Take Two
Probao je, kako nije. Jedan od razloga zbog kog su nas razvalili na skoku.
Scouser
šta je bre probao !? 3 minuta pred kraj ne znam koje četvrtine ... a ovako sa 1 na 1 igrom smo im jebali kevu dali su nam 97 poena od toga jednu trojku i 25 zakucavanja/laganih polaganja, pokidali smo odbranu dry.gif . Na skoku bi te svakako razvalili, teško ko će njih da nadskoči.

Ljudi su fizički bolji od nas, sve su rešavali isključivo kontrama i 1 na 1 igrom, tu se cementira zona , parkira se autobus dole, ok skočiće sigurno neki put jer se čuva prostor, ali je provereno bolje nego Teova odbrana Parkera ili Savanova protiv recimo Batuma.
Take Two
Ja ne znam šta si ti gledao, ali IIRC igrala se zona još tamo u trećoj četvrtini, ako ne i u prvom poluvremenu. Odbrana u svakom slučaju nije funkcionisala - još prošle godine je važilo da kome ne odgovara visok tempo neće se nadavati poena protiv Srbije koja sa milion izmena pokušava da izmori svakog protivnika. Ali Francuzi su fizički nadmoćniji a i pristojno duge klupe, pa ih to nije namučilo.

Veličković opasno nedostaje ovom timu, i zbog odbrane generalno i zbog skoka. Mačvanu svaka čast ali on je bolji bio kao emergency zamena za Krstića nego da se rotira sa Savanovićem. Zato kad umesto kapitena uskoči impact sub Kosta... isuse.gif
Take Two
Evo ti zona, jebala te zona... protiv Litvanije, koja sad ima šut 18 od 25 isuse.gif
Scouser
Ma sigurno, ja sam šapnuo Dudi da je igra sa Litvancima. Btw, dve dosta bitne tekme zaredom protiv totalno različitih timova - i mi primamo po 100 poena. Ali dobro, ako dobijemo Turke možemo dalje.

Govorim inače sve vreme da će Litvanci imati neku tekmu gde će ubacivati sve, a ako se to ne desi baš protiv nas (kao što se desilo) - onda dobijamo. Ne samo što su ubacivali, nego što protiv nas prolazi 90% pika ili više, jedan Jawai je pojam odbrane na piku za ove naše tantuze, stvarno su tantuzi kad im pik vrti Nisim i Elijahu po 5 puta npr a za to je kriv Duda za kog mi nije jasno kako ne može da uigra tu odbranu da bude bar malo podnošljiva...sinoć čak i ok, morali smo visoko da izlazimo na pika jer su ovi davali sve, a rezultat toga je recimo Valančiunasovih 18 poena. A tek Teov doprinos u bilo kojoj postavci odbrane je otprilike isti kao naš doprinos ispred tv ekrana istoj.

Za napad nemam neke zamerke ali odbrana je kriminal.

A za Francuze kažem ti više od tri minuta zone nije igrano ako i toliko, pa jebote nema ko se nije pitao jel Duda čuva zonu sa finale s njima ili šta
Take Two
Čekaj, prvo se čudiš što nismo više probali zonu, a onda konstatuješ da kad je probamo ispadamo kao budale? biggrin.gif

Ovaj tim je defanzivno limitiran sa ili bez Novice, ma kakvu odbranu postavili. Ajde Teo ili Savanović moraju da se istrpe, ali onaj mrtvi Kosta Perović, jebotebog, ne znaš da li je gore kad pokuša da preuzme beka ili kad krene da se vraća za centrom kad ovaj krene dole posle bloka isuse.gif (A u napadu je naravno slow motion kao i uvek.) Kakav li je onda onaj Marjanović kad ne dobija ni minut?
redsi
Kakva zamena teza biggrin.gif
Scouser
QUOTE (Take Two @ Sep 8 2011, 06:53 PM) *
Čekaj, prvo se čudiš što nismo više probali zonu, a onda konstatuješ da kad je probamo ispadamo kao budale? biggrin.gif

vadi te smajli na kraju smile.gif

Ne samo što ne razumem ne probavanje Marjanovića umesto Koste, nego Paunić koji je deklarisan kao naš najbolji defanzivac, nije dobio ni jedan jedini minut sinoć...
Take Two
Jbg, bar je Bjelicu malo ubacio. Čudno mi je da su u Turskoj igrali više i Bjelica i Paunić, a tamo smo imali i Veličkovića... ovde njega nema, a vrti se samo 8 igrača (plus Kosta).

Ne znam šta im je sad u glavama posle dva poraza, ako se oporave mogli bi da dobiju obe preostale utakmice uz malo (više) sreće. Ako ne, verovatno mogu već da pakuju kofere.
Tonča
Zahvaljujući RTS-u nisam odgledao ništa od Španaca na ovom Eurobasketu, ali kako shvatih na osnovu nekih impresija drugih ljudi deluju vrlo pobedljivo, ne?

Iskorišćavam priliku da se pokenjam na sve što sam se već ranije pokenjao, a usput na to dodam i termin od 14:30... sad.gif
Scouser
Pobedljivi su ako se odigra u napadu pristojno protiv njih (od odbrane sam digo ruke smile.gif ), i na to da je Skariolo glup, mada to su provalili i španski igrači pa sad igraju više na "svoj ćef" što je nažalost bolje za njih sad.gif

Sad nema Rašića i dakle 10ak potencijalnih poena manje. Igra i Boby čak ! Očekujem od 15 razlike pa na dalje

Ali koje je zadovoljstvo gledati Rubija kako šutira, kako baca eksere, letve i cigle. Jebem ti pleja koji nema ni š od šuta smile.gif

I mi idemo dalje ako pobedimo Turke, bez obzira na rezultat ovde.
Joe
cini mi se kao da smo svesno bacili ovo tekmu u tri lepe materine... mislim, druga postava je igrala skoro ceo mec.
vladx
QUOTE (Take Two @ Sep 8 2011, 06:53 PM) *
Kakav li je onda onaj Marjanović kad ne dobija ni minut?

haha.gif Hahahaha...hahahaha...

Ali, sto se tice Koste, meni jos niko, pa evo vec godinu dana, da pruzi odgovor, kako ona cepanica jebeno igra u Barca-i? isuse.gif
Vanja Trotter
Koji je našima k? Kao da su pali u neku depresiju posle meča sa Francuzima, nikako ne igraju.
Take Two
QUOTE (vladx @ Sep 9 2011, 05:42 PM) *
haha.gif Hahahaha...hahahaha...

Ali, sto se tice Koste, meni jos niko, pa evo vec godinu dana, da pruzi odgovor, kako ona cepanica jebeno igra u Barca-i? isuse.gif

Pokazao se i Boban danas, Kosta #2. Ali original je ipak bio impresivniji, kako je samo prikucao onaj alley-oop, pravo u obruč! Napredak je vidljiv biggrin.gif

Bjelica je jedini odigrao kako treba, možda i dobije neki minut protiv Turaka. Samo da im nije to poslednja utakmica... unsure.gif
Scouser
Za Turke nam treba Teo ili Savan da nekog od njih dvojice prokenja već jednom ljudski. Uz neku normalnu partiju Kešelja (ne mora da izdivlja baš kao sa Francuzima) možemo da dobijemo. I oni igraju nekako letargično, Krle bi trebalo da ima prednost u odnosu na Kantera koliko god on bio perspektivan, a u tom nekom duelu krila ako napravimo prednost dobijamo 100%. Savan sve što da u napadu, prospe u odbrani svojim nevidljivim skokovima, lopta pored njega u odbrani pada na pod u skoro 50% situacija, ne pokupi je jednostavno...ali Teo bi morao da napuni onog Onana i prcvoljka Arslana...krajnje je vreme
matori lfc
Jel znate sta je to muk? Kada trener Litvanije se okrene ka klupi i kaze ko jos nije dao trojku? tongue.gif
Under
Teo se obrijao i tim se raspada...

ali hejtovanje onog Djurovica u poluvremenu je bilo vrhunsko...
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.