Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Exeter vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Vanja Trotter
vs

24 August 2011, 20:45

Očekujem da zaigramo u kombinovanom sastavu, mogao bi i Aqua da igra, i da lagano prođemo.

U prethodne dve sezone smo bivali eliminisani odmah na startu takmičenja, prošle godine od kluba iz Lige 1 Northamptona. Pre toga nas je na Emirejts stadionu dobio Arsenal.

Exiter je u prvom kolu eliminisao Yeovil town, pobedom od 2:0 na svom stadionu.
Starscream

+1 za kombinovani sastav (Jonjo , Flanagan, Robinson, Sterling , Coady ?)
dule_lfc
CITAT (Starscream @ Aug 21 2011, 01:21 PM) *

+1 za kombinovani sastav (Jonjo , Flanagan, Robinson, Sterling , Coady ?)

moze....plus suso na klupi da udje na nekih 15-20 min, mogu i morgan i wisdom....
Narsil
Dobro, ovi nisu Nortempton, možda ih i dobijemo. tongue.gif
The Pride Of Merseyside
nece Aqua igrati (iako bih ja zeleo) jer je njegov prelazak u milan skoro gotov...

procitao sam negde da ce Sterling definitvno biti u sastavu e sad dal ce poceti mec to ne znam al mogao bi ovde u kupu da se dokaze ( 5 komada bice dosta biggrin.gif )
dule_lfc
http://www.sportinglife.com/football/premi..._Liverpool.html

Liverpool (from): Reina, Kelly, Carragher, Agger, Enrique, Adam, Lucas, Kuyt, Suarez, Downing, Carroll, Doni, Flanagan, Skrtel, Henderson, Meireles, Spearing, Ngog, Robinson, Aurelio, Rodriguez, Cole, Wilson, Poulsen, Shelvey, Sterling, Coady, Eccleston, Wisdom.
1jeAhonen
Samo napred i ovakve timove uz respekt, treba propisno isprašiti!
BoJaNNNNN
Po meni,ovakav tim bi trebao Kenny da izvede sutra:
Reina
Flanno Wilson Skrtel Robinson
Spearing
Maxi Shelvey Cole
Sterling Ngog
Jamaica
Sterling nije napadac koliko ja znam, plus, ne verujem da je zasluzio prvih 11 jos. Neka udje zadnjih pola sata i neka proba da zasluzi smile.gif

Doni bi mogao na gol malo, cisto da igra kad ima prilike. Cole ne bi trebao da bude blizu tima, jedino da ga ostavimo u Exeteru. Meirelesu i Carrolu bi dobro doslo malo vremena na terenu. Raul da se uigra, a Andy da neki gol da vise utakmicarskoj utakmici smile.gif

A moze i Henderson umesto Colea a ne Raul, da pokaze da nije toliki balvan kao sto ga neki predstavljaju posle 2 utakmice...
1jeAhonen
.... šta će tu Ngog?zar već nije dobijao takve prilike ranije...njemu je ngoga na izlaznim vratima.
The Pride Of Merseyside
Sterling je vise krilo nego napadac al davanje golova mu nije strano biggrin.gif 5 golova prosle sezone protiv Sautenda, pa ako je trenutak da pokaze nesto u prvom timu onda je to na ovim tekmama u kupu
naravno ne treba ih podcenjivati tako da se slazem da recimo Sterling dobije priliku zadnjih pola sata a da od pocetka igraju i Meireles i Andy (cisto da ga krene malo)
milos7
Kol i Ngog ne bi trebalo da budu ni na klupi. Ako je neko dobijao sansu to su oni
Pedja_Nbg
Коначно! gathering.gif
Vanja Trotter
Dade ga i drvoseča, hvala bogu.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.