Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Arsenal vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5
Narsil
vs

20th August, 13:45h, Emirates stadium.

Arsenal smo u ligi poslednji put pobedili u sezoni 2006/07, a na njihovom stadionu se i ne sećam. Poslednji put smo ih dobili 4-2, u LŠ. Prošle sezone su imali sreće na Enfildu, a mi na Emiratima.
Fabregas je otišao u Barselonu, Nasri (verovatno) u Siti, a Žervinjo neće igrati zbog crvenog kartona. Ukoliko Song dobije suspenziju, biće još bolje.

Arsenal nam se opet zadesio na samom početku sezone, a ja ovu utakmicu gledam kao "dobiti je moramo". Jeste početak sezone, ali ako mi sebe smatramo ozbiljnim takmacom za top 4, onda raspadnuti Arsenal treba da još više gurnemo u ponor. Očekujem 1:3, za nas.
Take Two
Ja očekujem nerešeno, uz dosta golova, grešaka, i žalbi na suđenje.

A nadam se naravno pobedi. Da Suarez objasni bivšem kolegi Vermaelenu neke stvari... a mogao bi i Carroll opet da ućutka kritičare.
milos7
Tacno, arsenal poslednji put dobijen 2007 sa 4-1, a u gostima nije pobedjen od 13.feb 2000. Ne znam koja je fora, niti imaju neke navijace, niti su toliko dobar tim imali godinama, a ipak pobedjivao se junajted i celsi u gostima...hmmm...sad je vreme. Realno fabregas je otisao, nasri nece igrati, zervinjo ima 3 utakmice suspnzije. Ne znam taj song, sto ne bi igrao??
U svakom slucaju Lierpul ima i bolji tim, kod njih ko zna nesto su arsavin i van persi. Nadam se da necemo igrati kao prosle godine na emiratima onako povuceno, mada to je bila utakmica koju sam gledao a nijednom mi nije bila frka za gol jer se videlo iz aviona da ga arsenal ne moze dati, sto je bilo i tacno, dali su ga iz penala.
Mora da se pobedi ne u smisli ako ne pobede kraj, nego realno je. Odbranu skoro da nemaju, niska im je odbrana, znaci Kerol je tu, mora udvajanje, znaci onda visak mesta za Suareza i molim.
Vanja Trotter
Ja očekujem još jedan remi, Arsenal nam nikako ne leži u poslednje vreme...
dejabgb75
Iako sam se pokenjao na prethodnu tekmu i izrazio sumnju da sa takvom igrom možemo dobiti Arsenal, nove okolnosti pobijaju sve to i ovo je prilika - sad il nikad -. Dakle, Keni će sigurno napraviti neku izmenu, nadam se da će to biti igranje Aquae i Kuyta, odsustvo Fabregasa, Nasrija, Gervinja i možda Songa i Wilshere-a treba iskoristiti! Ne nadam se nekom visokom rezultatu jer bez obzira na navedene okolnosti, Lpool mora dobro da se potrudi i skoncentriše na ovaj meč.
Mario_T
QUOTE (dejabgb75 @ Aug 15 2011, 01:01 PM) *
Iako sam se pokenjao na prethodnu tekmu i izrazio sumnju da sa takvom igrom možemo dobiti Arsenal, nove okolnosti pobijaju sve to i ovo je prilika - sad il nikad -.

Malo realnosti ne bi bilo na odmet; ja sam eto ubedjen da cemo mi jednog dana ipak pobediti Arsenal u gostima, cak ako nam to ne uspe u ovoj utakmici. smile.gif

Mislim da imamo dobre sanse da pobedimo, kako zbog naseg kvaliteta, tako i zbog velikih personalnih problema koje imaju nasi protivnici. Naravno, najvise se uzdam u Luisa. Sa nedelju dana normalnog treninga bice jos bolji nego protiv Sunderlanda.
dejabgb75
CITAT (Mario_T @ Aug 15 2011, 01:54 PM) *
Malo realnosti ne bi bilo na odmet; ja sam eto ubedjen da cemo mi jednog dana ipak pobediti Arsenal u gostima, cak ako nam to ne uspe u ovoj utakmici. smile.gif

Mislim da imamo dobre sanse da pobedimo, kako zbog naseg kvaliteta, tako i zbog velikih personalnih problema koje imaju nasi protivnici. Naravno, najvise se uzdam u Luisa. Sa nedelju dana normalnog treninga bice jos bolji nego protiv Sunderlanda.

Sad il nikad je fraza, retorike radi, izraz nadahnuća, poletnosti, osećaja za šansu........kako god. Zadnjih godina nam tradicija nikako ne ide na ruku pa se uz obilje okolnosti rađa šansa da ih dobijemo. Naravno, kao što rekoh i pored toga nikako ne očekujem lagan i posve izvestan meč ali ako odradimo najbolje što umemo nadam se pobedi. Sigurno da Lpool poprima jedno novo obličje i da će biti prilike da ih dobijemo još koji put. Kakve ćemo mi okolnosti imati na samom meču to je druga priča(sudije, povrede, propuštene prilike...)!? smile.gif
milos7
Jedno pitanje za sve pesimiste pred ovu utakmicu: Zasto Liverpul ne bi mogao da pobedi te pickice iz Londona??Sta to oni pa imaju, sta to Liverpul nema pa je pobeda nesto neocekivano ?? Tacno je da 10 godina nije pobedjen Arsenal u gostima, ali to je nekako splet okolnosti, bilo je prilika, po meni najveca kada je Kin dao gol a imali su i igraca vise, ali tada su bolje igrali sa igracem manje nego sa igracem vise. Ovaj Arsenal bez Nasrija, Fabregasa, Zervinja moze da se uporedi sa Evertonom, Astom Vilom itd. A ako takav tim ne moze da pobedi onda ne da je daleko od top4 nego i od proslogodisnjeg 6. mesta. Na gostovanjima je u igri 57 bodova, malo li je??? Prosle godine je LFC ukupno osvojio 58
Joe
sa igrom koju smo igrali u prvom poluvremenu sa Sunderlandom mozemo do pozitivnog rezultata... nadam se pobedi, ocekujem nereseno.

bocejan
Ma nije bitno sta oni imaju ili nemaju, bitno je da nam ne leze, pogotovu u gostima. Jeste lepa prilika bez Fabregasa i Nasrija, za Zervinja mislim da ne bi nista ni uradio. Imaju kvalitetne igrace, pa majku mu Rus nam pre neku godinu dao 4 komada. Pa auto golovi neki, pa penali na kraju utakmice. Bilo kakvi da su, sa ovakvim sistemom igre kao sto fura Voajer, nama ne leze.
Bod i ja zadovoljan, ko nam je kriv sto ne moze da pobedimo usrani Sunderland kuci.
dzoker
CITAT (milos7 @ Aug 15 2011, 02:52 PM) *
Jedno pitanje za sve pesimiste pred ovu utakmicu: Zasto Liverpul ne bi mogao da pobedi te pickice iz Londona??Sta to oni pa imaju, sta to Liverpul nema pa je pobeda nesto neocekivano ?? Tacno je da 10 godina nije pobedjen Arsenal u gostima, ali to je nekako splet okolnosti, bilo je prilika, po meni najveca kada je Kin dao gol a imali su i igraca vise, ali tada su bolje igrali sa igracem manje nego sa igracem vise. Ovaj Arsenal bez Nasrija, Fabregasa, Zervinja moze da se uporedi sa Evertonom, Astom Vilom itd. A ako takav tim ne moze da pobedi onda ne da je daleko od top4 nego i od proslogodisnjeg 6. mesta. Na gostovanjima je u igri 57 bodova, malo li je??? Prosle godine je LFC ukupno osvojio 58

Nema kvalitetnu odbranu! Imamo na levom beku igraca koji je dosao juce. Cetiri stopera od kojih su dvoje suvi prosek, istrosenog Karagera i pacijenta Agera! Na desnom beku dva klinca i Dzonsona koji je do sad pokazao taman toliko da moze da se definise kao los igrac! Uz to i na zadnjem veznom dodaj Maskerano podeljeno sa 100 i dobijes Lukasa! Tako da taman imas sve sto je potrebno da ti svaka ekipa iz PL zasije minimum jedan glup gol! A onda Suarez mora da smislja svakakve ludorije da bi to ispravio!

Ne kazem da cemo puci. Realno i oni se raspadaju biggrin.gif Ali mislim da je sve vrlo otvoreno...
Mario_T
QUOTE (dzoker @ Aug 15 2011, 03:46 PM) *
Nema kvalitetnu odbranu! Imamo na levom beku igraca koji je dosao juce. Cetiri stopera od kojih su dvoje suvi prosek, istrosenog Karagera i pacijenta Agera! Na desnom beku dva klinca i Dzonsona koji je do sad pokazao taman toliko da moze da se definise kao los igrac! Uz to i na zadnjem veznom dodaj Maskerano podeljeno sa 100 i dobijes Lukasa! Tako da taman imas sve sto je potrebno da ti svaka ekipa iz PL zasije minimum jedan glup gol! A onda Suarez mora da smislja svakakve ludorije da bi to ispravio!

Ne kazem da cemo puci. Realno i oni se raspadaju biggrin.gif Ali mislim da je sve vrlo otvoreno...

Ne kazes? Citajuci ovaj prvi pasus, pomislio bi covek da smo ekipa za dno EPL.
Dr Stein
QUOTE (milos7 @ Aug 15 2011, 02:52 PM) *
Sta to oni pa imaju, sta to Liverpul nema

QUOTE (dzoker @ Aug 15 2011, 03:46 PM) *
Nema kvalitetnu odbranu!

Daj mi majko piroshku da se lupam po glavi.
dzoker
CITAT (Mario_T @ Aug 15 2011, 04:47 PM) *
Ne kazes? Citajuci ovaj prvi pasus, pomislio bi covek da smo ekipa za dno EPL.

Pa zar i nismo bili tamo vise od pola sezone prosle godine sa tom odbranom?
Narsil
CITAT (dzoker @ Aug 15 2011, 03:46 PM) *

laugh.gif

Karager je mator, ali još uvek može da šije napadače po EPL. Ager je skroz zdrav i kao takav je naš najbolji štoper. Keli je klinac ali je pokazao da ume. Nismo baš Liverpul u slavnim danima ali Arsenal možemo da rašijemo.
Dr Stein
Meanwhile Arsenal’s Alex Song has been charged separately by The FA with violent conduct following an incident earlier in the same fixture.
Both clubs have until 4pm on 18 August to respond to the charge, whilst Song must reply by 6pm

Song je veoma bitan igrac i bez njega i ona 2 pedercica njima je sredina nikakva.
Da ubacimo Kuyta i Aquilania/Raula i da ih izdominiramo.
dzoker
CITAT (Narsil @ Aug 15 2011, 06:18 PM) *
laugh.gif

Karager je mator, ali još uvek može da šije napadače po EPL. Ager je skroz zdrav i kao takav je naš najbolji štoper. Keli je klinac ali je pokazao da ume. Nismo baš Liverpul u slavnim danima ali Arsenal možemo da rašijemo.

Ali Sanderlend je ipak vrlo mocna ekipa! dry.gif Njih nesto nismo uspeli da ''rasijemo''!

Dobro, vi mislite da nam je odbrana ok, ja pak mislim da je to mozda i najveci problem tj. nasa najveca slabost, jer previse primamo golove zbog sopstvenih grasaka, ali dzaba da se raspravljamo...
Narsil
CITAT (dzoker @ Aug 15 2011, 07:06 PM) *
Ali Sanderlend je ipak vrlo mocna ekipa! dry.gif Njih nesto nismo uspeli da ''rasijemo''!

Mi smo gol protiv Sanderlenda primili na Flanaganovu grešku, čuvao je Karagera umesto Larsona. Keli verovatno ne bi napravio tu grešku, ali ko zna...Da smo uboli još jedan kad je trebalo, bila bi tri boda. Ovako sebi možemo da oprostimo prvo kolo.
milos7
CITAT (dzoker @ Aug 15 2011, 03:46 PM) *

Jel ovo opisujes LFC ili AFC??? Koga to oni imaju pozadi??Sanja vermelen koselni gibs? Da li bi doveo nekog od ovih ??
Da li bi iko doveo bilo kog igraca iz Arsenala sem Van persija i mozda arsavina ali kad je u formi (nesto se ne secam kad je skorije nesto uradio i kad je i igrao) ???
NE BI !!! Imaju klince od 18-20 god koji ce za 2-3 god da pokidaju mozda ako ostanu i ako nastave da se razvijaju.
Moguce je da Liverpul izgubi i od Svensija ali ako gledamo realno, pobeda nije nerealna, mnogo su slabiji i trenutno ih drmaju odlasci kao LFC prethodne 2 god i kad je zbog toga igrao losije.

A sta znaci Arsenal ne lezi ?? Bilo je ne lezi Conga Djokovicu pa ga sad lomi kao suvu trsku. A za 10 god proslo je toliko igraca, trenera, ostali su samo grbovi i Enfild, arsenal je cak i stadion promenio. To reci da neki tim ne lezi je cista glupost, niti LFC igra isto kao pre 10 god niti oni i kraj price.

Da je obrnuta situacija, znam da bi oni Liverpul rasturili
bocejan
CITAT (milos7 @ Aug 15 2011, 07:38 PM) *
A sta znaci Arsenal ne lezi ?? Bilo je ne lezi Conga Djokovicu pa ga sad lomi kao suvu trsku. A za 10 god proslo je toliko igraca, trenera, ostali su samo grbovi i Enfild, arsenal je cak i stadion promenio. To reci da neki tim ne lezi je cista glupost, niti LFC igra isto kao pre 10 god niti oni i kraj price.

Mozda ne igraju uspesno pre 10 godina,ali igraju na istu foru.A treneri se jesu promenili,ali cinjenica je ta da ih nismo tukli ne njihovom terenu poodavno.A.bilo je i ligaskih utkmica i liga kupova.
Ne palim se ja na robove,ali i kada sam mislio da cemo da ih nadrvimo,mi smo pukli,tako da sam dosta rezervisan.
collymore
Gledao sam tekmu izmedju Arsenala i Newcastle-a,realno jako los fudbal i jako lose izdanje Arsenala.Kolko kapiram Arsenal je u nekoj fazi generalnog remonta i mislim da bi mozda trebalo da igramo na tu kartu.Nazalost nisam stigao da gledam nasu tekmu pa ne mogu da vidim tacno gde smo mi al predpostavljam da se raspadamo od neuigranosti ko po obicaju i taj proces ce verovatno da traje i traje.Tako da rasipanje bodova ne treba da nas uopste cudi.Mozemo da ih doijemo jer imamo daleko bolji tim i pobeda bi mnogo znacila medjutim Arsenal i da izadje sa timom sastavljenim od redara za nas ce da predstavlja veliki problem i dobro bi nas namucio. 0:1 fan club
Tonča
QUOTE (collymore @ Aug 15 2011, 09:29 PM) *
Gledao sam tekmu izmedju Arsenala i Newcastle-a,realno jako los fudbal i jako lose izdanje Arsenala.Kolko kapiram Arsenal je u nekoj fazi generalnog remonta i mislim da bi mozda trebalo da igramo na tu kartu.

Mi smo u nekoj fazi remonta, oni su u nekoj fazi ukidanja robovlasništva pa ne znaju šta da rade. Bilo bi lepo to iskoristiti, samo da kao po običaju nekog njihovog Arshavina ne prosere da da sve što šutne ka našem kaznenom.
Take Two
QUOTE (milos7 @ Aug 15 2011, 07:38 PM) *
Koga to oni imaju pozadi??Sanja vermelen koselni gibs? Da li bi doveo nekog od ovih ??

Da li bi iko doveo bilo kog igraca iz Arsenala sem Van persija i mozda arsavina ali kad je u formi

NE BI !!!

Vermaelen je izmislio fudbal za većinu naših odbrambenih igrača. Ali dobro, ako ga ti NE BI !!!, onda da ga ne dovedemo sad.gif

Potpuno je nebitno kako igra Arsenal i u kakvoj su oni formi - ako mi repliciramo drugo poluvreme SUN utakmice umesto prvog, dobiće nas i Swansea. Dakle, skoro sve zavisi od nas.
Periklo
Uvijek imam loš osjećaj kad idemo na Emirate, ali ako im stvarno ne igraju svi ovi iz sredine, onda je ovo must win ako mislimo išta ozbiljno u ovoj sezoni. Baš ne znam koga imaju stavit na CM ako im fale Diaby, Song, Wilshere, Fabregas i Nasri.

Miriše na onu protiv Scuma prošle sezone. Pišaj se po smrdljivim robovima. lfc.gif
Daniel Agger
Najbolji igrac Arsenala ubedljivo je Dzek Vilsir...A Van Persi kakav god da je je za Kerola Fowler otac...Ostatak nase ekipe je bolji od svih njihovih,bar po meni
KingArthur
CITAT (milos7 @ Aug 15 2011, 02:52 PM) *
Jedno pitanje za sve pesimiste pred ovu utakmicu: Zasto Liverpul ne bi mogao da pobedi te pickice iz Londona??Sta to oni pa imaju, sta to Liverpul nema pa je pobeda nesto neocekivano ??

Imaju sistem koji godinama funkcionise na isti nacin, jednog od najpriznatijih trenera na svetu i tehnicki perfektan stil igre sa velikim brojem dodavanja gde svako unapred zna gde tacno treba da krene ili se postavi.
Nasa sansa lezi u tome da su totalno rastrojeni odlaskom 2 najvaznija igraca a oni bi svoju priliku mogli da traze u neuhodanosti nasih pojacanja posebno u veznom redu. Odbrana ni njima ni nama nije narocit adut, ali smo u napadu definitivno u prednosti. Kao i na golmanskoj poziciji.
Ocekujem neizvestan mec, nadam se pobedi ali ni remi ne bih doziveo kao neki narociti neuspeh
Narsil
Počeću da mislim da ljudi ovde Liverpul smatraju nižerazrednom ekipom. dry.gif

Mario_T
QUOTE (dzoker @ Aug 15 2011, 04:59 PM) *
Pa zar i nismo bili tamo vise od pola sezone prosle godine sa tom odbranom?

Mislim da zaboravljas ko nam je bio trener u to vreme. A nakon njegove smene ta ista odbrana sa mrtvim Aggerom i starcem od stotinu ljeta Carragherom je imala 6-7 clean sheets zaredom. I na kraju nam pomogla da se ukljucimo u borbu za 4. mesto. Daleko od toga da nema prostora za napredak, ali situacija sigurno nije ni toliko strasna.
Tonča
QUOTE (Mario_T @ Aug 16 2011, 10:40 AM) *
Mislim da zaboravljas ko nam je bio trener u to vreme. A nakon njegove smene ta ista odbrana sa mrtvim Aggerom i starcem od stotinu ljeta Carragherom je imala 6-7 clean sheets zaredom. I na kraju nam pomogla da se ukljucimo u borbu za 4. mesto. Daleko od toga da nema prostora za napredak, ali situacija sigurno nije ni toliko strasna.

Agger i Carra kažeš? Sreća pa Škrtel baš tada propustio onih 7 tekmi koje nije odigrao u ligi.

tongue.gif
Scouser
Fali nam protagonista na sredini (Steviceeee), neko ko će da povuče ceo taj deo terena da igra bolje, to ne mogu biti Henderson i Adam očigledno, to nije ni Stjuart...Suarez i Kerol mogu i treba da igraju zajedno, ali pretumbavanje na sredini mora da se izvrši. Kujtara da se vrne pod hitno ako može u prvi tim, i sa Meirelešom i Lukasom na sredini mislim da ćemo pružuiti znatno bolju partiju od ove protiv Sanderlenda.

Nadam se da nećemo izgubiti, mada to ne znači u isto vreme da bi me naša pobeda iznenadila. Predlažem troznak! tongue.gif
Mario_T
QUOTE (Tonča @ Aug 16 2011, 10:44 AM) *
Agger i Carra kažeš? Sreća pa Škrtel baš tada propustio onih 7 tekmi koje nije odigrao u ligi.

tongue.gif

Oni su bili prozvani. tongue.gif A i Skrtel je odigrao sasvim ok u drugom delu sezone. Da ne gresim dusu. smile.gif
Joe
meni se cini da je Skrtuljko odigrao sve tekme u ligi prosle sezone...

sto se tice Arsenala, ne leze nam... nismo ih dobili zadnjih x godina na Hajberiju i Emiratima. mada, ovaj put su ranjiviji nego ikad - to nam je prilika.

Song izgleda i on dobio suspenziju, tako da ce bas biti oslabljeni za ovaj mec... ako nam vezni red bude na visini zadatka mozemo da pobedimo.

takodje mi i plasi nasa kondicija( posto su nam igraci hodali celo drugo poluvreme protiv macaka) i neuigranost, nadam se da stvari biti znatno bolje u tom pogledu za vikend.
Mario_T
QUOTE (Scouser @ Aug 16 2011, 11:13 AM) *
Nadam se da nećemo izgubiti, mada to ne znači u isto vreme da bi me naša pobeda iznenadila. Predlažem troznak! tongue.gif

Kako ono rece (ako se ne varam) Keegan? Fudbal je igra u kojoj na kraju utakmice jedna od dve ekipe pobedi. Naravno, sem ako utakmica ne zavrsi nereseno. biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Joe @ Aug 16 2011, 11:30 AM) *
meni se cini da je Skrtuljko odigrao sve tekme u ligi prosle sezone...

Ali očigledno nije zaslužan ni za jedan clean sheet. smile.gif

Što se tekme tiče, jasno je da "od nas zavisi". Arsenal je bulja, a mi ako odigramo dobro možemo da ih i unakazimo. Ako, pak igramo ko protiv Sunderlanda drugo poluvreme, naša odbrana će se već pobrinuti da nas dobiju robovi...
Dr Stein
Kelly > Flanno
Kuyt > Hendo
---------------o tome ne treba raspravljati.to ocekujem da vidim od prvog minuta.

Aqua/Raul > Adam (bilo bi divno)

sa ove tri izmene u odnosu na prvo kolo mislim da bi rastrgli desetkovane tobdzije.
dejabgb75
Ne znam, možda se neki ili mnogi neće složiti ali ja Adam ne bih izbacio iz postave, mada je isuviše važna tekma da bi se experimentisalo. Meni je gotivna formacija 4132, Rafa je to furao kad igra sa dva špica. Adama bih stavio na tu poziciju cm cdm kako god, nešto kao Alonso, znači postava bez Lukasa, bez obzira što je bolji u def zadacima. Mislim da bi se on sam bolje snašao, mada je kudikamo zahtevnija uloga. Čini mi se da bi distribucija lopte bila bolja, sa Lucasom je to nekako bio potez više ali i gušća odbrana s druge strane.
--------reina----------
kelly-carra-agger-enrique
---------adam----------
kuyt-----aqua-----downing
----carroll---suarez-----
All Red
CITAT (dejabgb75 @ Aug 16 2011, 02:09 PM) *
--------reina----------
kelly-carra-agger-enrique
---------adam----------
kuyt-----aqua-----downing
----carroll---suarez-----

Pa ako ćemo već na DM da stavljamo nekoga ko to nije zar nije bolje da to bude Raul?
Vanja Trotter
Ja ne znam po čemu sad Adam treba da bude ispred Meirelesa? Raul je prošle sezone bio veoma bitan faktor naše sredine, a Adam je tek došao u klub.
dzoker
Ja se nesto bojim da i ovaj Raul ne boluje od kurcobolje. On je usao protiv Sanderlenda i bukvalno se nije video! Nadam se da gresim, ali cini mi se da cela ovo situacija sto se desava moze da utice na njegove partije. Barem do kraja prelaznog roka. Jebi ga, kad su zapeli da ga prodaju. Ne verujem
da bi iko ostao ravnodusan.
bocejan
Adam ima tek da igra utakmice. Samo da se nadamo da ce se popraviti, kao sto smo poceli da se radujemo kada Lukas zaigra. Situacija oko Meiralesa i Akve mi je totalno nejasna. Akvu sam siguran da cemo prodati do kraja roka, a Meirales je mozda vukao neku povredu ili sta vec. I ako je to povecanje plate problem, nadam se uskoro prodaji nekog igraca (Kola) pa neka daju coveku to povecanje.
dejabgb75
Može i Meirales bez problema samo trenutno mi ova opcija deluje interessantnije, mogu da odigraju po poluvreme što se mene tiče. Ima i onoga što pominje Džoker, beše da se reši već jednom to pitanje, ne samo oko njega, kako se vazdan ne bi smo natezali ko treba da igra.
Joe
QUOTE (dzoker @ Aug 16 2011, 04:17 PM) *
Ja se nesto bojim da i ovaj Raul ne boluje od kurcobolje. On je usao protiv Sanderlenda i bukvalno se nije video! Nadam se da gresim, ali cini mi se da cela ovo situacija sto se desava moze da utice na njegove partije. Barem do kraja prelaznog roka. Jebi ga, kad su zapeli da ga prodaju. Ne verujem
da bi iko ostao ravnodusan.

nije kurcobolja nego smo ga uveli da nam igra levo krilo... kad god je igrao po strani bio anonimus osima ako ne da neku bombu.

Jamaica
A fora je sto je Meireles po strani igrao vecinu utakmica. Ajde kod Kenny-ja posto je ocigledno imao neke druge planove i undroppable Spearinga, ali sto je kod onog preiskusnog konja koji ga je doveo isto uglavnom bio po krilu umesto u sredini isuse.gif

Kad se setim kako nam je bilo pre godinu dana dodje mi da skacem od srece posle 1:1 sa Sunderlandom biggrin.gif
Masch otisao, Aqua poslat na pozajmicu a kao zamena doveden Poulsen, Insua poslat na pozajmicu a kao pojacanje levo dosli Aurelio i Konchesky. A onda dodje Meireles, i umesto da ga imbecil stavi u sredinu, ajde njega desno isuse.gif A nakon osam utakmica, skor 1-4-3...

Sto se tice Arsenala, bilo bi lepo da izgube veceras. Onda ce biti pod pritiskom za LS a i mozda ce odmoriti neke igrace protiv nas zato sto ce im sigurno biti bitnije da udju u grupe smile.gif
Saleo
gledajuci arsenal veceras protiv udina,kerol bi ladno mogo da ga zavuce glavom (x2:) preko ovih pigmejaca iz njihove odbrane
Dr Stein
Arsenal without Gibbs, Traore, Djourou, Nasri, Fabregas, Song, Wilshere and Gervinho.
ako je istina morace klinca nekog da izvuku na LB i mislim da nebi smeli da kalkulisemo protiv ovakve ekipe.
Take Two
QUOTE (bocejan @ Aug 16 2011, 04:29 PM) *
Adam ima tek da igra utakmice. Samo da se nadamo da ce se popraviti, kao sto smo poceli da se radujemo kada Lukas zaigra.

Upravo. Mislim da ne postoji ni promil šanse da KD izbaci Adama iz postave posle jednog lošeg poluvremena (u kom je bukvalno ceo tim odigrao loše). On je zakucan u startnu postavu bar dok se Gerrard ne vrati, a posle ko zna.

Aqua može sa Adamom i Lucasom u postavu samo u onoj formaciji o kojoj ja trubim celo leto, a Dalglish je još nikad nije izveo - sa Suarezom i Dowmingom po krilima, a Carrollom u sredini. Ako nismo to do sada videli, teško da ćemo na ovom gostovanju.
milos7
Jedva pobedise Udineze. Ako im ne bude igrao ni van persi, pa mislim stvarno, to nije ni tim za suprotstaviti Evertonu
1jeAhonen
Gledao sam pre par nedelja snimak te sjajne utakmice protiv vengerovih poletaraca iz 2007. sa Kroučovim hetrikom (!!!)...i takva motika je u našim redovima vredela više no krajcara u petlova.

Za ovaj klizeći ka propasti tim Arsenala ne znam šta reći(nikako potcenjivati)...Iako smo glupo izgubili tri boda kod kuće, hrabro, strpljivo i uporno osvojili smo ne tako važan bod na kraju sezone...Iako nije presudno da li ćemo dobiti ovaj derbi ipak je jako važno da napravimo podvig i protiv kakvog god Arsenala donesemo bodove kući. Treba dosta čvrstine i samopouzdanja i glavni zadatak svakako je u odbrani ali i na sredini terena a voleo bih da im zabijemo bar jedan i da baš kao njima juče, to bude dovoljno za pobedu. Go REDS!
Shone61s
Niko nije spomenuo od vec navedenih igraca da ni Eboue nece igrati jer je presao u Galatu smile.gif
Wastelander7
CITAT (Shone61s @ Aug 17 2011, 01:12 PM) *
Niko nije spomenuo od vec navedenih igraca da ni Eboue nece igrati jer je presao u Galatu smile.gif

Pa to je lose,on bi opet mogao da faulira nekog naseg igraca u kaznenom prostoru biggrin.gif 10 sek pre kraja
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.