Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Sunderland
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Joe
vs
Anfield Road, 13.8.2011. u 16.00h

sezona samo sto nije pocela, jos 'samo' 5 dana do pocetka... ocekujem da otvorimo crne macke sa 2-3 gola, mada bih i sa 1-0 bio zadovoljan. smile.gif

Narsil
Što je rekao TT - pred ovu sezonu imam mnogo veći optimizam nego pred neke prethodne. Stoga očekujem najbolji mogući ishod. 2:0 i da pevamo.

http://www.youtube.com/watch?v=1_ejvvNjjBs

Edit: Meni je ovaj prozor beo, ne znam da li se vidi klip. smile.gif
Jamaica
Ne vidi se, zameni [y t ]http://www.youtube.com/watch?v=1_ejvvNjjBs[/y t ] sa [y t ]1_ejvvNjjBs[/y t ] tongue.gif
Narsil
Može i ovako. biggrin.gif
bocejan
1-0 je zadovoljan. Optimizam mi je bio na mnogo visem nivou do ovih pripremnih, a onda su ovi primljeni golovi sve pretvorili u strah.
Mario_T
Prva tekma u sezoni, i to na Anfieldu, ja bih bio zadovoljan sa 2-0.
Saleo
kako stojimo sa Luisom..ima li nade za ovu tekmu?
Tonča
Luis danas počeo da trenira.
Mislim da se maksimalno možemo nadati klupi...
Take Two
4-3, uz prvi gol Downinga smile.gif
dzoker
Uf, najzad neka tema o utakmici!! Pobeda i nista sem pobede ne dolazi u obzir!! Ima prenos na sportklubu! 3-0, pa da zasednemo odmah, ko gospoda, na prvo mesto!!
collymore
Ne mogu da se setim koga su ovi doveli u prelaznom roku.Ali prosle sezone smo odigrali prvu tekmu vrhunski protiv Arsenala pa je sezona bila bulja.Mi jednostavno moramo da opravdamo ocekivanja tako da nema posustajanja ni protiv ovakvih ekipa koje realno znaju da budu pogubne po nas.
Aleksandar88
Doveli su Larsona i Gardnera iz B'hema, kao i nase nesudjeno pojacanje Wickhama. Od zvucnijih imena cijim se kiksevima treba nadati tu su i scumovi stubovi odbrane Wes Brown i John O'Shea wink.gif. Otisli Henderson kod nas i Malbranque zapalio za St. Etien.
Narsil
CITAT (collymore @ Aug 8 2011, 10:47 PM) *
Mi jednostavno moramo da opravdamo ocekivanja tako da nema posustajanja ni protiv ovakvih ekipa koje realno znaju da budu pogubne po nas.

Mi moramo da lešimo ovakve ekipe, što ne radimo inače. Gubimo bodove protiv raznroaznih šabana, a dobijamo derbije.
Trunks
Ja se tu samo Sesenjona plašim, igra dečko ko zmaj, ostalo bulja.
Djotun
http://www.guardian.co.uk/football/2011/au...iverpool-injury

Kazu da sigurno preskace Sunderland, i verovatno Arsenal..
Vanja Trotter
1:0 puna kapa.
KillForGlory
Ocekujem 3 boda, makar bila minimalna pobjeda.
Take Two
Šteta za GJ što se ipak stvarno sjebao. Inače, zanimljivo mi je kako nigde ne pominju da je Meireles povređen, stalno se navode samo Gerrard, Skrtel, i evo sad Johnson... unsure.gif

QUOTE (Aleksandar88 @ Aug 8 2011, 10:54 PM) *
Doveli su Larsona i Gardnera iz B'hema, kao i nase nesudjeno pojacanje Wickhama. Od zvucnijih imena cijim se kiksevima treba nadati tu su i scumovi stubovi odbrane Wes Brown i John O'Shea wink.gif. Otisli Henderson kod nas i Malbranque zapalio za St. Etien.

A O'Shea im je iz mesta proglašen za novog kapitena, zbog čega se (kažu) Cattermole naljutio biggrin.gif

Otišao im je i onaj pozajmljeni Wellbeck nazad u Man Utd, stvarno su Teleoptik...

Takođe, otišao im je i legendarni Bolo Zenden, samo se ne sećam gde.
Narsil
Za Raula kažu da je bila u pitanju lakša povreda. smile.gif
Take Two
Lakša povreda = potpuno propustio pripreme dry.gif

Nego, zašto ne bi Suarez igrao posle samo nedelju dana treninga sa timom? Nije on odmarao celo leto pa da mu treba vremena da povrati fizičku spremu - imao je dosta malu pauzu posle Copa America, ako se nije baš razvalio od kurvi & kokaina za to vreme, ne treba mu neki duži oporavak. Nadam se da će bar biti na klupi, zlu ne trebalo...
Joe
i ja mislim da mozemo da ocekujemo Suareza na klupi, do odigra 15tak minuta pa da pocne protiv Arsenala...

BoJaNNNNN

Bring on Sunderland! smile.gif

Očekujem da će biti kao i na debiju protiv Stoke,uće u 60. i objasniti
dzoker
Samo da ne odloze mec zbog ovih nereda! Vec je otkazana tekma Engleska-Holandija!
Scouser
Jes da odlože, pa da budu još veća sranja zbog toga tongue.gif

Beše 2008/09 počeli smo sa Sanderlendom al u gostima valjda, kad Tores dade onaj gol iz pripizdine za 1:0

Da ga tako metne Kerol sad na primer, sasvim dosta, pošto delujemo spremnije nego ikad ! smile.gif
Joe
te godnie smo poceli sa A.Villom kad je Steva dao slobodnjak u 90tom za 2-1, a druga nam je valjda bila sa Sunderlandom kad je Torres dao bombu...

milos7
2007/08 se pocelo sa A vilom, a sledece sa sanderlendom, i tores je zabio ali sa ivice sesnaesterca, a to kad je zabio iz pm pod precku polulob to je bilo sezona pre znaci 2007/08 ali ne prva utakmice, vec ko ce ga znati
Jamaica
http://www.soccerway.com/national/england/...season/matches/
Evo, ovde ima sve smile.gif

07/08 Villa i slobodnjak, pa onaj mrtvi Finnanov 'penal' na Maloudi protiv CSKA, pa onda Sunderland gde su Momo i Voronin dali gol, ali toga se ne secam uopste biggrin.gif

08/09 Sunderland i Torres a onda Boro i Carra i Gerrard smile.gif
Narsil
Kolike su šanse da odlože početak lige zbog ovih nereda?
Scouser
QUOTE (Joe @ Aug 9 2011, 03:30 PM) *
te godnie smo poceli sa A.Villom kad je Steva dao slobodnjak u 90tom za 2-1, a druga nam je valjda bila sa Sunderlandom kad je Torres dao bombu...

Ne, protiv Vile je bilo prvo kolo 2007/08, a protiv Sanderlenda u gostima prvo kolo 08/09...
Aleksandar88
CITAT
Kolike su šanse da odlože početak lige zbog ovih nereda?

Ne znam, bas danas sam razmisljao o tome, nadam se da ce se sve vratiti u normalu do vikenda. Inace u toku noci neredi su se prosirili i na Liverpool, gde je doslo do paljenja automobila i autobusa i obracuna sa policijom. Ne znam da li je bilo pljacki, ali vidim da je sudeci po komentarima na internetu, masa Liverpuldjanatm poprilicno ogorcena na demonstrante, ako se ovi uopste tako mogu nazvati.

Danas su otkazane neke utakmice liga kupa, kao i utakmica Engleza i Holandjana.
Vanja Trotter
Zar je moguće da se takve stvari dešavaju u Evropskoj Uniji? To mora da su neki Srbi započeli.

Manite se gluposti, gleda mi se fudbal.
Take Two
QUOTE (Vanja Trotter @ Aug 9 2011, 10:17 PM) *
Zar je moguće da se takve stvari dešavaju u Evropskoj Uniji?

E, ali nisu u Euro zoni! I to namerno, samo da bi mi morali stalno da preračunavamo cene igrača iz GBP u EUR i obratno tongue.gif
LFCVrsac
Utakmice van Londona nisu ugrozene,a odluka ce se doneti u cetvrtak.

Inace i ja sam se vratio biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Take Two @ Aug 9 2011, 10:45 PM) *
E, ali nisu u Euro zoni! I to namerno, samo da bi mi morali stalno da preračunavamo cene igrača iz GBP u EUR i obratno tongue.gif

Ja razmišljam da krenem u borbu protiv evroizacije i funtizacije foruma i da vas primoram da sve cene igrača, a Fowlera mi i njihove plate, izražavate u dinarima!
Aleksandar88
CITAT
During the recent riots in Tottenham, Spurs had their trophy cabinet looted. Police are searching for two glass doors and two wooden handles. A Mr Wenger has been brought in for questioning

CITAT
Fernando Torres has joined in with the London riots. He's thrown 12 petrol bombs but police can confirm that none have hit the target

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Djotun
hhahah, sjajno, odlicno smile.gif
bocejan
Do je Keni popalio masu jer je glupav raspored, pa se prijateljske tekme igraju 3 dana pre pocetka sezone. To kada je izjavio bio je vrlo ljut, dovoljno ljut da podigne narod.
Ovo za Toresa je stvarno sjajno.
Kameni
Ja sam za to da se odlozi prvenstvo. Palim sutra na more... smile.gif
Saleo
bbc njuz sad kaze da je 50 ljudi sinoć uhapšeno oko mersija..
Take Two
QUOTE (Tonča @ Aug 10 2011, 12:17 AM) *
Ja razmišljam da krenem u borbu protiv evroizacije i funtizacije foruma i da vas primoram da sve cene igrača, a Fowlera mi i njihove plate, izražavate u dinarima!

Pa ti lepo dodaj neki thingamajig koji sam preračunava po aktuelnom kursu, kao ovo što menja "b0g" u "Fowler". Kad neko napiše "deset" da se automatski promeni u "hiljadu sto sedamdeset tri". Šut sa 30 metara postane šut sa 3,520 itd.

Mada vidim da je Mario već počeo sam da se prilagođava, prati čovek trendove biggrin.gif
LFCVrsac
ahahahahhahaha stvarno super za Toresa biggrin.gif
Tonča
QUOTE (Take Two @ Aug 10 2011, 12:50 PM) *
Pa ti lepo dodaj neki thingamajig koji sam preračunava po aktuelnom kursu, kao ovo što menja "b0g" u "Fowler". Kad neko napiše "deset" da se automatski promeni u "hiljadu sto sedamdeset tri". Šut sa 30 metara postane šut sa 3,520 itd.

Mada vidim da je Mario već počeo sam da se prilagođava, prati čovek trendove biggrin.gif

Ma lakše mi da to uvedem u pravila pa da imam koga da banujem kada ne poštuje. Ionako ste mi se mnogo smirili u poslednje vreme.

Videćemo ovih dana da donesemo konačnu odluku.
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Aug 10 2011, 12:50 PM) *

XE.com mi je ionako bio u favoritima, sad imam jos vise razloga da ga koristim. biggrin.gif
Dr Stein
Raul nije povredjen, jer je , kontam, optputovao na tekmu repke u Portugal.
(ne verujem da ga cimali bez veze)
vladx
QUOTE (Dr Stein @ Aug 10 2011, 10:02 PM) *
Raul nije povredjen, jer je , kontam, optputovao na tekmu repke u Portugal.
(ne verujem da ga cimali bez veze)

Odigrao poluvreme.
Dee Jay
Igra se celo kolo osim utakmice Tottenham-Everton koja je ranije otkazana. Statement
LFCVrsac
U koliko sati ce zagrmeti Anfield?
Dee Jay
16:00 CET.
LFCVrsac
Hvala!

Ajmo Liverpool!
bocejan
Ima prenos na SK-prime. Uh jedva cekam da subota dodje.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.