Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Kvalifikacije za SP 2014. u Brazilu
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Vanja Trotter
Grupa A: Hrvatska, Srbija Belgija, Škotska, Makedonija, Vels.
Grupa B: Italija, Danska, Češka, Bugarska, Jermenija, Malta.
Grupa C: Nemačka, Švedska, R. Irska, Austrija, Farska Ostrva, Kazahstan.
Grupa D: Holandija, Turska, Mađarska, Rumunija, Estonija, Andora.
Grupa E: Norveška, Slovenija, Švajcarska, Albanija, Kipar, Island.
Grupa F: Portugalija, Rusija, Izrael, S. Irska, Azerbejdžan, Luksemburg.
Grupa G: Grčka, Slovačka, BiH, Litvanija, Letonija, Lihtenštajn.
Grupa H: Engleska, Crna Gora, Ukrajina, Poljska, Moldavija, San Marino.
Grupa I: Španija, Francuska, Belorusija, Gruzija, Finska.

dzoker
Hrvati! biggrin.gif biggrin.gif Bice bas zanimljivo.
Under
Norvezani nosioci???? Crnogorci u drugom sesiru??? wacko.gif
Jamaica
To za Norvezane mi je cudno, ali su Crnogorci izjednaceni sa Englezima u svojoj grupi za Euro, pa ti gledaj tongue.gif I na koju foru je Vels u losijem sesiru od Farskih Ostrva laugh.gif

Pretpostavljam da ce Belgija da se proseta kroz ovu nasu grupu, tako da treba da se borimo sa Hrvatima za baraz. Zanimljiva je grupa, nema nekog izrazitog favorita tipa Spanija/Nemacka ali nema ni standardnih fenjerasa Farska Ostrva/San Marino......moze svasta da se desi, cak i Skoti da se provuku tongue.gif

Aleksandar88
Belgija laugh.gif gotovo siguran favorit za predzadnje mesto, ispred Makedonaca.
Tonča
Ajd sad ozbiljno, ko je odgovoran za sastav šešira? laugh.gif
Mario_T
QUOTE (Aleksandar88 @ Jul 31 2011, 01:40 PM) *
Belgija laugh.gif gotovo siguran favorit za predzadnje mesto, ispred Makedonaca.

Belgijanci imaju vrlo talentovanu repku (Hazard, Vertonghen, Chadli, Dembele, Defour, De Bruyne, Courtois, to name a few), mene ne bi nimalo iznenadilo kad bi oni bili prvi u nasoj grupi.

QUOTE (dzoker @ Jul 31 2011, 12:01 PM) *
Hrvati! biggrin.gif biggrin.gif Bice bas zanimljivo.

It's been a long time coming. Samo se nadam mediji nece stvoriti preveliku tenziju pred utakmice.

...

...

...

...

Well, one can hope. biggrin.gif
Take Two
Ovaj, nisam obavešten, kako to da aktuelni šampioni moraju da igraju kvalifikacije? I to prilično zajebanu grupu? unsure.gif

Ko je za kolektivno odlaženje na stadion u LFC #26 dresovima kad bude Škotska gostovala? tongue.gif
Dr Stein
QUOTE (Take Two @ Jul 31 2011, 02:58 PM) *
Ovaj, nisam obavešten, kako to da aktuelni šampioni moraju da igraju kvalifikacije? I to prilično zajebanu grupu? unsure.gif

Ko je za kolektivno odlaženje na stadion u LFC #26 dresovima kad bude Škotska gostovala? tongue.gif

ko ce bre da kupi Adamov dres smile.gif
S VEROM U PIZONA KRALJA I OTADZBINU :S
Jamaica
QUOTE (Aleksandar88 @ Jul 31 2011, 01:40 PM) *

Kao sto je Mario rekao, samo jos dodaj Lukakua, Company-ja, Fellainija, ma koliko ga mrzeli.... smile.gif

Naravno, uvek postoji mogucnost da se raspradnu, ali po kolicini talentovanih mladih igraca su za par klasa ispred svih ostalih u grupi....
Take Two
QUOTE (Dr Stein @ Jul 31 2011, 04:16 PM) *
ko ce bre da kupi Adamov dres smile.gif

Zar nisi čuo - on je novi, škotskiji Gerrard. Kako ga je ono neko ovde opisao pre par meseci, "malo dribla levo, pa malo desno, pa šut, pa duga lopta" i sve tako, ceo pasus biggrin.gif
Darko Carragher
Zaboravili ste i Witsela i Bojatu iz Man.Cityja,oni su isto veoma dobri igraci!

A da zaboravih i Martensa,sjajan igrac
Take Two
Inače, Pižon je budalesina samo takva, sećam ga se iz vremena kad sam još koliko-toliko pratio domaći fudbal a on trenirao Zvezdu. Pravićete Antića od blata, vi što se ložite na reprezentaciju smile.gif
Dr Stein
to smo zakljucili odavno smile.gif
samo meni je i Antic isao na kurac sa preglupim izjavama...
al od Bata Djore do Pidzin-a, on je najbolji
Vanja Trotter
Nek su oni oterali Antića, sad eto šta Pižon uradi od nas. Jednu Estoniju nismo u stanju pobediti. isuse.gif

Grupa veoma teška, nema totalnih autsajdera, a svako može svakoga da pobedi.

Srbija vs Hrvatska jedva čekam da odem da gledam. Ne zbog bilo kakve mržnje, ali veliko je uživanje pobediti prve komšije. tongue.gif
Vanja Trotter
Norveška je verujem nosilac zbog lošijih rezultata Francuza u poslednje vreme.

A što se tiče Belgije, poslednje veliko takmičenje na kojem su učestvovali je SP 2002. Imaju po imenima dobar tim ali su na terenu ništa. Trenutno su u kvalifikacijama za EURO drugi u grupi iza Nemaca....
Jamaica
QUOTE (Vanja Trotter @ Jul 31 2011, 09:49 PM) *
Norveška je verujem nosilac zbog lošijih rezultata Francuza u poslednje vreme.

A što se tiče Belgije, poslednje veliko takmičenje na kojem su učestvovali je SP 2002. Imaju po imenima dobar tim ali su na terenu ništa. Trenutno su u kvalifikacijama za EURO drugi u grupi iza Nemaca....

Jos je to mlad tim, taman ce da postanu ozbiljni pred sledece svetsko smile.gif

A i ko je to ikada bio u kvalifikacijama ispred Nemaca? tongue.gif
Vanja Trotter
Možda je bio, ali sam ja tad bio mali. biggrin.gif

Mada, mi imamo gorka iskustva sa Belgijom. Kvalifikacije EURO 2008. poraženi smo kod njih 2:3, sećam se da je Kuzmanović dao dva gola. A u Beogradu smo ih dobili valjda. I kvalifikacije za SP 2006. smo ih ako se dobro sećam dobili kući, a tamo je bilo nerešeno.

Jamaica
Samo sto je to bila Belgija gde je van Buyten bio najbolji igrac smile.gif

Mozda gresim, ali mislim da ce ovi novi Belgijanci biti jedna od ozbiljnijih reprezentacija sledecih 10ak godina....bar na nivou Portugala recimo....
Fred Kremenko
Belgijanci prvo moraju da imaju drzavu da bi imali reprezentaciju. Dokle god nemaju, igrace svi za sebe kao i do sada, veciti talenti bez rezultata
Under
samo da zavrsimo ispred Hrvatske, da mogu ortake iz Hrvatske da zajebavam rolleyes.gif
Dr Stein
QUOTE (Fred Kremenko @ Aug 1 2011, 02:35 PM) *
Belgijanci prvo moraju da imaju drzavu da bi imali reprezentaciju. Dokle god nemaju, igrace svi za sebe kao i do sada, veciti talenti bez rezultata

taman kao tvoji Englezi
tongue.gif
All Red
CITAT (Fred Kremenko @ Aug 1 2011, 02:35 PM) *

Kao i Španci. Ups, oni su svetski i evropski prvaci.
Mario_T
Citam danas listu pozvanih za reprezentaciju, pa ne mogu da se odlucim sta je tuznije/jadnije; sam spisak (i motivacija za isti), ili selektor koji ga je napravio ... dry.gif
Under
QUOTE (Mario_T @ Aug 5 2011, 02:56 PM) *
Citam danas listu pozvanih za reprezentaciju, pa ne mogu da se odlucim sta je tuznije/jadnije; sam spisak (i motivacija za isti), ili selektor koji ga je napravio ... dry.gif

ako mislis na reprezentaciju Srbije, ja mislim da smo i dobro prosli... Pizon je svakakve ludake zvao u repku za ovo malo vremena, sad je tu skoro najbolji tim i samo nekoliko koji su "kupili" svoje mesto (Damjanovic, Trivunovic, ne mogu da verujem da su drugacije dosli do repke), Jovanovic na staru slavu mada je trebao Mukija da zove koji je vec u takmicarskom ritmu a Dzova je zadnju takmicarsku utakmicu odigrao zimus, i ovo sa golmanima mi je nejasno, ali ae. i naravno vecita misterija po imenu Gojko Kacar. verovatno jedan od nasih najboljih veznjaka koji moze da igra nekoliko pozicija, ali dzaba, nije ga gotivio ni Antic, ni Pizon.
Vanja Trotter
Golmani: Bojan Jorgačević i Damir Kahriman
Odbrana: Branislav Ivanović, Nenad Tomović, Nemanja Vidić, Milan Biševac, Milan Vilotić, Aleksandar Kolarov, Ivan Obradović i Slobodan Rajković
Sredina terena: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Nenad Milijaš, Radosav Petrović, Veseljko Trivunović, Miloš Ninković, Miloš Krasić, Zoran Tošić, Adem Ljajić i Boško Janković
Napad: Marko Pantelić, Milan Jovanović i Jovan Damjanović

Jorgačević je dobar golman, ako se ne varam čak je i kapiten Genta. Od ostalih, odbrana nam je ponovo najjači deo tima, a stvarno ne znam šta više vide u tom Radosavu Petroviću, Trivunoviću, pa čak i Ninkoviću.
Boško Janković nije igrao sto godina. isuse.gif
A napad neću da komentarišem.

Pižon nema pojma, ali tako je to kad predsednik fudbalskog saveza sastavlja tim... Zato je Antić i oteran.
Mario_T
QUOTE (Vanja Trotter @ Aug 6 2011, 12:11 PM) *
Golmani: Bojan Jorgačević i Damir Kahriman
Odbrana: Branislav Ivanović, Nenad Tomović, Nemanja Vidić, Milan Biševac, Milan Vilotić, Aleksandar Kolarov, Ivan Obradović i Slobodan Rajković
Sredina terena: Dejan Stanković, Zdravko Kuzmanović, Nenad Milijaš, Radosav Petrović, Veseljko Trivunović, Miloš Ninković, Miloš Krasić, Zoran Tošić, Adem Ljajić i Boško Janković
Napad: Marko Pantelić, Milan Jovanović i Jovan Damjanović

Zasto nije zvao Stojkovica? Koje to stare zasluge (Pizonove reci) ima Jankovic? Pa on cak nema ni tim, a nije igrao redovno vec 2-3 godine. O Jovanovicu less said the better. Vilotic, Milijas, Trivunovic, Damjanovic, Petrovic; zar je uopste potrebno i komentarisati?
Gde je Kacar? Tadic? Sulejmani? Lazovic, koji igra vrlo dobro za Zenit? Ima i drugih zasluznijih igraca koje sigurno zaboravljam.

Iskreno, ne bi me moglo biti manje briga kako cemo proci u kvalifikacijama. Ali me Pizon svaki put odusevi nekom svojom genijalnoscu.
Vanja Trotter
Tadić je bio drugi ili treći asistent evrope prošlu sezonu.

Lazović i Luković su rekli da više neće da igraju za reprezentaciju.
Trunks
Meni ne smeta Boško Janković, zna on fudbala samo ako se vrati u formu. Ali neki od ovih likova pre Kačara - nevera.
Take Two
Ne mora da ti smeta, ali ovo što pita Mario je i meni palo na pamet - kakve su to stare zasluge u pitanju? Dečko je uvek bio marginalan igrač za reprezentaciju, možda mu računa to što se teže povredio pa propustio prošlo SP u nekakve zasluge? unsure.gif
dzoker
Ajde bre, Pizon je prsotina samo takva! Ja ga kao legendu Zvezde obozavam, ali veze on sa trenerskim poslom nema!! Sulejmani bi morao da bude u sastavu.
Under
ma jankovic je najmanji problem, kad je Antic preuzeo tim, bio je jedan od najboljih, a onda je povredjen 2 godine, treba mu dati priliku da se vrati u ovakvim utakmicama. mislim da se verovatno nikad nece vratiti u tu formu, ali nema veze... ali izostanaci Mukija, Kacara i Tadica je skroz nenormalan potez, kao uostalom i igranje Jovanovica, Trivunovica i Damjanovica.Trivunovic je komedija, ono sto sam ga gledao, a trebao bi da je neki plejmejker. a ako vec mora da zove nekog iz nesrecne super lige, bolje da zove one iz Spartaka, onog Ubiparipa (valjda je bio jedan od najboljih strelaca lige) i onog Mirica (cini mi se da taj ume bar nesto)
i stvarno ne znam sto se ljudi ljute na Pizona, pa zar stvarno mislite da on sastavlja tim?
Vanja Trotter
CITAT
i stvarno ne znam sto se ljudi ljute na Pizona, pa zar stvarno mislite da on sastavlja tim?

Tačno tako. Tim sastavlja Tomislav Karadžić.
rape91
sta ste se nalozili na jebene prijateljske utakmice. Ko da ce Vilotic,Veseljko i kompanija da igraju protiv Zabara i Slovenije. Tad ce igrati oni koji treba da igraju. Pantelic je bio najbolji igrac na zadnje tekme,pa kog CF imamo to pa da ga zovemo umesto njega. Jeste Pizon suntav ali nije toliko da ne zna da sastavi dobru postavu kad ima Ivanovica,Vidica,Stankovica,Kolarova,Zigica,Krasica,Bambija...
Aleksandar88
Problem je u tome sto nama prijateljske utakmice umesto za uigravanje prve postave ili isprobavanje novih potencijalno dobrih igraca ( Sulejmani, Tadic...) sluze kao stocna pijaca, gde se izvode Trivunovici, Damjanovici i ostala boranija koja debituje sa 30 i kusur godina, a potom zapali u Azerbejdzan.

I da, Pizon je trenerski isprdak bez trunke integriteta.
Trunks
CITAT (Under @ Aug 6 2011, 11:14 PM) *
onog Ubiparipa (valjda je bio jedan od najboljih strelaca lige)

Voja je ubica, mada se nije nešto snašao u Poljskoj, al' nema teorije da bi njega zvali.
Jamaica
QUOTE (Aleksandar88 @ Aug 8 2011, 10:38 PM) *
Problem je u tome sto nama prijateljske utakmice umesto za uigravanje prve postave ili isprobavanje novih potencijalno dobrih igraca ( Sulejmani, Tadic...) sluze kao stocna pijaca, gde se izvode Trivunovici, Damjanovici i ostala boranija koja debituje sa 30 i kusur godina, a potom zapali u Azerbejdzan.

I da, Pizon je trenerski isprdak bez trunke integriteta.

laugh.gif laugh.gif

Da nije istinito, bilo bi smesno... dry.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.