Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fantasy Premier League 2011/12
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Kameni
Najpre hvala svima na cestitkama za osvojenu trecu uzastopnu titulu! tongue.gif

Nova Fantasy sezona pocinje. Liga je obnovljena i svi koji su igrali prosle sezone bi trebalo da automatski upadnu cim prijave ekipu.

Za one koji igraju prvi put, sifra nase lige je 39060-16245

Fantaziranje moze da pocne!

Neka pobedi najusraniji! tongue.gif
bocejan
Mene ne drzi nikad cela sezona. Prvo natrpam iz Liverpula, posle kada krenemo da gubimo bodobe utripujem da je to zbog Fantasy, pa ond aubacim iz ostalih rivalskih klubova. Onda skocim na listi, pa dodje Nova Godina i onda zajebam sve do marta. Onda vidim da nisam toliko los, pa krenem da ubacujem sve zivo i za 4 kola uzmem 30 bodova. Onda zajebem do kraja.
mezzano
Evo, ja sam se prijavio. Nisam bas nesto mnogo vest, ali da probamo. smile.gif
Djotun
Evo i ja da se zapljunem..
Joe
titula se vraca kuci ove sezone, dosta je bila kod Kamenog wink.gif
stara lfc
Jos jedan kod lige od pre 3-4 godine LFC SERBIA P.L.11/12 je 569739-248331
pridruzite se!!!!

Tonča
Uleteh i ja standardno. Ipsratiću prvih par kola dok ne popucam i onda ću da batalim, kao i uvek.

Btw, Kameni, čestitam na kojoj već po redu tituli! smile.gif
emir_lfc
bice ovo moja prva sezona.. smile.gif
Dr Stein
Ush'o cisto da se oprobam biggrin.gif
Saleo
checked in
Dr Stein
Skidanje kapitenske trake Runiju i predavanje te casti Pepe-u
me kostalo 22 boda :/
Narsil
Ja ne posedujem ta mančesterska govna u timu. tongue.gif
Vanja Trotter
Sva sreća pa mi Džeko igra napad, i sva sreća da sam prodao Meirelesa još u prošlom kolu.
BoJaNNNNN
CITAT (Narsil @ Sep 2 2011, 11:05 AM) *
Ja ne posedujem ta mančesterska govna u timu. tongue.gif

Dr Stein
Zato i neces dobro proci tongue.gif
Runi kao kapiten prosle nedelje donosio 44 boda...
Meni ne smeta, lep napad on i Suarez biggrin.gif
Narsil
Rodaljega - Suarez - Bent

Kakvi Runiji i ostala seljanija. tongue.gif
Saleo
s rodaljegom si se bas usrecio:)

bocejan
Kako nas je zajebao Mancini sa Dzekom. Svaka cast izuzecima.
I opet, kada stavim naseg nekog u fantasy mi izgubimo 3 boda. Sada vec sam siguran da to ima veze, tako da ce Suarez napolje.
Vanja Trotter
A ja ko za ku.ac ostavih Adebayora na klupi. isuse.gif
Kameni
Ako ne osvojim fantasy ove godine to ce biti zbog utakmice Fulham-Swansea. bag.gif
emir_lfc
sto? ^^^ smile.gif
Reds
tucicemo se do kraja kameni wink.gif
Kameni
QUOTE (emir_lfc @ Mar 18 2012, 04:40 PM) *
sto? ^^^ smile.gif

Pa tri igraca Fulhama, 4 boda od 24 projektovana tongue.gif Vorm na klupi duplo vise od njih trojice zajedno! isuse.gif

QUOTE (Reds @ Mar 18 2012, 07:38 PM) *
tucicemo se do kraja kameni wink.gif

Naravno! Jesi ti Superstars?
Reds
QUOTE (Kameni @ Mar 19 2012, 12:05 AM) *
Pa tri igraca Fulhama, 4 boda od 24 projektovana tongue.gif Vorm na klupi duplo vise od njih trojice zajedno! isuse.gif

Naravno! Jesi ti Superstars?

republika zimbatwa wink.gif

worm u startnoj postavi,legendarni branič evans u startnoj postavi.
samo me klint ispaljuje vec 2.sedmicu za redom,tako da je otiso nazad odakle sam ga i angazovo.
Kameni
Mene sjebao i Ferguson, mogao je i Jang uzeti ove Valensijine ili Velbekove bodove al dobro sad...
Reds
iz tog razloga sam i angazovo valensiju, + doveo gilfija da raskuje karamele iduce kolo u velsu,tako da sam spuco 2 slobodna transfera.
ce da bude nesto valjda.
Kameni
I ja sam ubcio Sigurdsona sad. Svi imamo slicne ekipe.
Reds
štaš druže:)
kako sezona odmiče,sve je jasnije ko igra fudbal,a kome se posrećilo da ubode koji gol ili da asistenciju.
shodno s tim i imamo slicne ekipe.
jedino silvu,enrikea i krula nisam dirao citave sezone i tako ce i ostati.
Take Two
Ima li ovde neko da ne kupuje igrače Evertona i Man Utd ili ste svi izdajnička bagra, strani plaćenici i domaći izdajnici? dry.gif
vladx
QUOTE (Take Two @ Mar 20 2012, 03:23 AM) *
Ima li ovde neko da ne kupuje igrače Evertona i Man Utd ili ste svi izdajnička bagra, strani plaćenici i domaći izdajnici? dry.gif

Ja sam tek poceo oko Nove godine u jednoj internoj ligi sa 4 ucesnika gde poslednji daje veceru. Trenutno sam pretposlednji sa ekipom gde nemam nijednog igraca iz scum-a, bitters-a, arse-a, chelsky-ja i spurs-a. smile.gif
Kameni
QUOTE (Take Two @ Mar 20 2012, 03:23 AM) *

Haha, jedini igrac kojeg nikad nisam kupio na fantaziju je C. Ronaldo, tog stvora ne bih podneo u ekipi. Ostali su male bebe sto se tice moje mrznje prema igracima Jedinstva. I pored toga sam osvajo ligu jer me vadila cinjenica da je bio preskup pa sam mogao da priustim vise drugih dobrih igraca iako je placljivac redovno kao kapiten donosio 30+ bodova.

Everton ne uzimam za ozbiljno. smile.gif
Narsil
CITAT (Take Two @ Mar 20 2012, 03:23 AM) *

laugh.gif

Ja nemam igrače Junajteda u ekipi, iz principa. Imao sam Bejnsa samo iz Evertona, na početku, inače ne.

Haha, valjda sam zato 26 u ligi. gathering.gif
Reds
kod mene jedino runpig nikada nece zaigrati.
inace,njukini igraci me bas fino ispostovali ove sezone.
i S.Taylor na pocetku,pa simpson,pa krul,i evo Ba me jebe pa me rastura vec 3-4 kola od kako se vratio..nece da mece.
LUIS_7_SUAREZ
Uuuu al ce biti gusto sutra biggrin.gif
Ko je Red Gang? tongue.gif
Reds
jel ko odlazio u minus sa transferima za zadnje kolo..?
Kameni
Ja sam Red Gang smile.gif
Jesi ti prvi Suarez?
Isao sam minus 8. Jbg, sjeba me Dempsi posle dve promene. Tako da sam sad na -10. Dobar potez Superstarsa za Aguera, tu sam ocekivao razliku. Svaka cast na celoj sezoni, ne mogu ni ja bas svake godine da osvojim! tongue.gif
Mada, nije jos gotovo... wink.gif
LUIS_7_SUAREZ
Ma dobices me sigurno, nisam imao net prosle nedelje dobio juce, pa sam samo nesto minimalno menjao. A sad me jos nece sreca pa mi pola igraca ni ne igra smile.gif
Tesko da cu uspeti. Samo me silva i suarez mogu spasiti biggrin.gif
Kameni
Imam par igraca u koje sam se uzdao ali slabo mi vracaju za sada. Prvi Persi i Cisse. Yaya vratio svojih -4 od izmene ali se povredio.

Evo sad mi vadi Vaarta u 59. Zakide mi 2 boda....
LUIS_7_SUAREZ
prvi si, ali jedan gol suareza sve menja biggrin.gif
Kameni
Cestitam Luis!
LUIS_7_SUAREZ
Hvala! Steven Fletcher zlatna rezerva biggrin.gif
Mada jos nije sugurno ko zna kako ce podeliti bonuse smile.gif
Reds
čestitke dušane!
emir_lfc
cestitam pobedniku na fer i korektnoj igri, i naravno zasluzenoj pobedi biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
rape91
http://en.euro2012fantasy.uefa.com/ ako je neko zainteresovan da cepa biggrin.gif Ja sam napravio tim i na b92. Neka neko napravi privatnu ligu ako ima zainteresovanih da se takmicimo
Djotun
ja sam navikao na mondo od svetskog prvenstva tako da sve sto ima poslednje 3 godine tamo igram, pre sam na b92 ali me smaraju odavno..
BoJaNNNNN
Za Mondo

Ime lige : LFC Serbia

Pristupni kod : 2GC6PTUG
Djotun
QUOTE (BoJaNNNNN @ Jun 7 2012, 07:09 PM) *
Za Mondo

Ime lige : LFC Serbia

Pristupni kod : 2GC6PTUG

uso.
Dee Jay
Uzeo ja da igram ovaj fantasy EURO oficijelni. Prvi put igram fantasy. Danas mi igrali Lewandowski (6p), Keržakov (5p) i Širokov(7p) , 18 poena. Stavio sam bio Džagoeva (13p) al izbacim, reko ajde da držim Iniestu i Ozila. Keržakov me sahranio, skup je bio mogao sam Ibru za te pare, govedo omašio 1000 šansi, ne znam dal će ga ovaj više i stavljati u prvu, Pavljučenko ušao i gol i asistencija.
Djotun
U ljubavi svi su gresni meni kurcinu uvalio Scensni.. jebo me konj kad sam sve iz odbrane stavio A grupu..
rape91
QUOTE (djotun @ Jun 8 2012, 11:35 PM) *
U ljubavi svi su gresni meni kurcinu uvalio Scensni.. jebo me konj kad sam sve iz odbrane stavio A grupu..

razmisljam dal' da stavim njega ili Givena i odlucim se za Scesnjog sad.gif Valjda ce danas Lale da me povade malo
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.