Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Stewart Downing #19
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Total Soccer
Reds seal Downing deal

Dobrodosao! lfc.gif

</div>
Scouser
QUOTE (Total Soccer @ Jul 16 2011, 02:45 AM) *
Dobrodosao! lfc.gif

Čak i Stjuart kaže da je fudbalski najbolji džoker - total soccer !
Joe
dobrodosao i da nam uspesno siris igru i uposljavas napadace!

Narsil
Kol'ko smo te jurili, bolje da si vredan toga. Dobro nam došao.
Mario_T
Dobro nam dosao! Nadam se da ce opravdati toliki trud i obestecenje.
dzoker
Ajmo rodjace, znaci samo Kerola u vuglu!
matori lfc
Nek ponovi sezonu iz Vile i svi zadovoljni!
Take Two
Samo da mi ne ponovimo sezonu iz Vile.

Srećno, Stanley Devastating. On s jedne strane a Suarez sa druge, Maxi i Kuyt kao backup, i teraj.
Shone61s
Dobrodoso tebra , ae sad pokazi sta znas pa da se vratimo de nam je mesto u top 4 !!
Dr Stein
al kukate ko da su vam od plate skinuli za njegov dolazak.
Ziveo
Vanja Trotter
Odlicno pojacanje, posto su nasi krilni igraci dotrajali. biggrin.gif
Starscream
koji krilni igraci ? XD

lfc.gif dobrodosao lfc.gif
dule_lfc
http://www.youtube.com/watch?v=VBnvYYoH8QY...feature=related

Stewart Downing: The First Interview
Jamaica
Downing squad number confirmed

#19......pa da bude malo stalozeniji od proslog biggrin.gif
Scouser
Donji biggrin.gif
Aleksandar88
Znaci nista od njega.
Take Two
Nemoj tako, ipak njemu svoje mesto u istorijskim knjigama duguju velikani kao što su Gerrard, Hyypia, i Igor Bišćan.

Plus što nam je posredno osvojio Ligu Šampiona 2005., jelte.
Dr Stein
matori lfc
Njega sledece sezone da vratimo u Vilu i dodamo jos 10 milki za Benta i cao zdravo!
Narsil
laugh.gif
rape91
Ja verujem u Downinga,i nadam se da ce uskoro krenuti da igra kako ume. Mislim da i Kenny malo gresi sa njim jer kad ga stavi da igra levo krilo tada Carrolla baci na klupu i onda ovaj nema kome da centrira, sto mu je najveca prednost; a kad ga stavi na desno krilo tada ubaci Carrolla i onda ovaj centrira desnom a ona kao da mu je tudja.
Proradice on vrlo brzo...
copkillah
Aleksandar88
Hail.gif laugh.gif
dzoker
http://www.mondo.rs/s281884/Sport/Fudbal/T...o_kontroli.html

hahahaha ja sam umro
Jamaica
"Downing has scored the same amount of league goals this season as Young, Valencia, Nani, Nasri & Oscar combined - 3" huh.gif
mixaynwa
Biće još bolji wink.gif
RORY
Best player I've ever played with? "I'd probably say Mark Viduka"
Take Two
Super. Neka ga vodi u Australiju da dribla kengure...
Dee Jay
To je njegov nivo, Boro i Villa koja se bori za opstanak. Verujem da se čovek takvog sklopa najkomtnije oseća u takvim klubovima.
Take Two
Mind you, Viduka jeste bio strašno zajeban centarfor, posebno u ranim verzijama menadžerskih igara... uzmeš ga iz Leedsa dok je još mlad i zelen, i napraviš od njega zver za par sezona. Dovodio sam ili njega ili Ibrahima Bakayokoa u LFC svaki put.
1jeAhonen
CITAT (matori lfc @ Feb 1 2012, 11:34 AM) *
Njega sledece sezone da vratimo u Vilu i dodamo jos 10 milki za Benta i cao zdravo!

Dauning o planovima za buducnost..
"I'm sure the manager will also be looking to add to the squad in the summer. He's told me I'm part of his long-term plans, which was great to hear. Now I have to ensure that continues to be the case."
"Some lads hit it off straight away at a new club. Others don't. In my case it took longer than I obviously wanted," .
Dauning
dejabgb75
Pa taj Bent je raspaliji od njega, niti bi ga menjao glavu za glavu a još manje doplatio 10m. Ako čovek hoće da se bori za mesto što da ne, naravno da se za tu poziciju nađe prva opcija a on neka uskače sa klupe. Možda se povampiri pa odigra neku sezonu na nivou. A to što Rodgers ima planove sa njim kao prvu opciju ako sam dobro razumeo, to je onda drugi problem i to veći.
1jeAhonen
Bent je bio van stroja, i u par utakmica u kontinuitetu stigli bi i golovi, a Dauning je igrao gotovo redovno i cak u dobroj formi, pa nista...U njegovom slucaju ne postoji nikakva sigurna opcija da ce proraditi, stavise, mrcvarice se jos koju godinu...ako ne pronadjemo resenje. Bent i Dauning nisu za poredjenje ali bih prvog pre odabrao kao napadačko rešenje u kombinatorici sa Staridžom i Suarezom, golovi ne bi bili dragocena retkost.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.