Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Odlazak na LFC-Man.utd / 15.10.2011.
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > LFC Serbia > LFC Serbia
Stranice: 1, 2
Fash
Postovani LFC saborci,
postavljam ovaj topic, sa pitanjem u vezi odlaska u Liverpul.
POSTAVIO SAM OVO I NA DRUGOM MESTU, AL ODGOVORA NEMA,
A JA NESTRPLJIV!!!

Posto sam blizu ispunjenja svih uslova da se tokom oktobra
nacrtam na Enfildu, trebala bi mi sva moguca pomoc oko
informacija o cenama karata, jeftinim hostelima, najboljom
shemom za putovanje...
(ovo poslednje sam vec izoveravao...biggrin.gif-WIZZAIR)

Najradije bih da odem 15og na tekmu protiv Man.Utd.-a.
Ja sam vec kontaktirao neke ljude koji bi mi trebali pomoci,
ali ne mogu da garantujem, pa jurim info na svim stranama.

Saljite sve sto moze da mi olaksa planiranje "debljine novcanika" i
ostalih zavrzlama koje me cekaju na putovanju ka nasoj Meki.

HVALA SVIMA.

YNWA
MarkoR
Bio sam ove godine 2 puta na Anfieldu i to sa zenom smile.gif gledali smo utakmice protiv Stouka u februaru i Tottenhama u maju....rado cu ti pomoci koliko mogu oko svih detalja, ali za pochetak mislim da bi trebalo da planiras neku drugu utakmicu, jer citajuci po forumima shvatio sam da za tu tekmu sa Manchesterom kuci nema jebene sanse doci do karte....jedino ako vec imas vec neku varijantu za kartu....ovo ostalo put i smestaj je opusteno!Rado cu ti pomoci!
Trunks
^ Gde si kupovao karte?
Narsil
CITAT (Trunks @ Jul 21 2011, 03:52 PM) *
^ Gde si kupovao karte?

I ostale detalje nam daj. smile.gif
Fash
CITAT (MarkoR @ Jul 21 2011, 03:31 PM) *
Bio sam ove godine 2 puta na Anfieldu i to sa zenom smile.gif gledali smo utakmice protiv Stouka u februaru i Tottenhama u maju....rado cu ti pomoci koliko mogu oko svih detalja, ali za pochetak mislim da bi trebalo da planiras neku drugu utakmicu, jer citajuci po forumima shvatio sam da za tu tekmu sa Manchesterom kuci nema jebene sanse doci do karte....jedino ako vec imas vec neku varijantu za kartu....ovo ostalo put i smestaj je opusteno!Rado cu ti pomoci!

Hej, nije me bilo nekoliko dana u interaktivnom svetu.
Dakle, mozes pomoci savetima. Kul.
Za karte cekam kao poslednju/najjacu shemu
chekam odgovor dobrog prijatelja, koji izgleda da moze
da zavrsi karte za nas trojicu.
Zato bi mi trebale ostale informacije...

Neam pojma pravila foruma, ali ako si voljan, posalji mejl na
f.c2h5oh@gmail.com

Pa, ako si u Beogradu, mozemo se naci, pa da nam "in vivo" das
info.

Hvala.
P.S. Svakako u pozadini moramo imati druge tekme za plan wink.gif
Anfield do kraja godine sigurno!
Narsil
Baš si brzo odgovorio. smile.gif
Ako bi nam dao neke detalje oko karata i sve to, možda bi i uradili nešto povodom te utakmice. Evo, ja bih (uz sređivanje vize) išao sigurno.
Fash
CITAT (Narsil @ Jul 26 2011, 03:08 AM) *
Baš si brzo odgovorio. smile.gif
Ako bi nam dao neke detalje oko karata i sve to, možda bi i uradili nešto povodom te utakmice. Evo, ja bih (uz sređivanje vize) išao sigurno.

Pa ja nemam nikakve detalje oko organizovanog odlaska.
Kao sto rekoh za mene i dva ortaka, cekam odgovor drugara.
Ako tu bude doovanja za karte, neam pooojma kako da se organizujemo
tipa za Norwich, Swansea ili mozda City (mada ce i tu biti guzva!)...
Jer pre oktobra nema sile da se teleportujem tamo.
Ajmo MarkoR, pricaj sta i kako!
biggrin.gif
Narsil
Ja sam mislio da je ovo ozbiljno. tongue.gif
MarkoR
Pozdrav svima,izvinjavam se nisam bio na sajtu par dana.....Ja sam iz Rume, nisam previse aktivan na forumu, uglavnom sam tu kada su tekme. Verovali ili ne to nam je bilo brachno putovanje smile.gif,jeeee, mislim na prvi put u februaru protiv Stouka,pa smo se toliko odusevili da smo morali da odemo josh jednom , jer je toooliko dobro! Prvo i najvaznije karte:chini mi se presudan faktor bio taj da smo (na zalost) imali loshu sezonu tako da sam ja za obe tekme kupio karte preko oficijalnog sajta liverpoolfc.tv! Pretplatio sam se Liverpoolfc TV to mu dodje oko 6 eura mesecno....Verujem da vecina zna kako je isla prodaja preko oficijalnog sajta,ne znam da li su se pravila menjala za ovu sezonu,mislim da su sve promenili,ne smem vishe ni da pogledam navukli smo se na Liverpool kao na heroin,al nema love jedino bubreg da prodam smile.gif,ali za kupovinu karata prosle sezone je to bilo ovako:za svaku tekmu prvenstvo kupovine imaju navijachi koji imaju membership card i oni imaju pravo da kupe samo 1 kartu,tako da sam od toga odustao odmah,jer membership je oko 30 funti,a nas dvoje...Zatim ide balot(izvlachenje) za 500 karata i tu mogu da uchestvuju korisnici Liverpool TV-a! E tako sam nabavio karte za utakmicu protiv Stuka...znachi ukenjaloooo me najstrashnije,karte sam platio 41 funtu po karti i karte su mi poslali poshtom na kucnu adresu,cak nije bilo ni preporucheno pismo,nisam mogao da verujem, jer je postar samo ubacio u sanduche,keva mi javlja "ej stiglo ti neko pismo, chini mi se iz Engleske"...tih dana sam uglavnom sam vristao! Posle balota je bila general sale, znachi ako ostane karata posle prve dve varijante,e tako smo kupili karte za tekmu Tottenhamom isto cena je bila negde oko 40 funti... Bilo je ludilo u oba navrata, ne vredi da pishem,josh sa mojom brzinom kucanja, trebalo bi mi dani da vam donekle opishem sve sto vas zanima!Kao sto rekoh iz Rume sam,pa kada bude neko okupljanje blizu su mi i BG i NS rado bih doshao pa to usmeno uz neko pivo, slike i slichno! Dolazicu za vikend kada je Beer fest,pa da se skupimo negde da gledamo utakmicu protiv Arsenala,ako ima zainteresovanih javite!
P.S. evo mail za Fash-a,ako ti je tako lakse renic@neobee.net
Mario_T
Ja sam nameravao da odem ove jeseni, ako budem uspeo da nabavim kartu. Ciljam, za sada, na tekme protiv Norwicha (22.10.2011) ili Swansea (5.11.2011). Pa, ako ima jos zainteresovanih, bilo bi lepo. Proslo iskustvo je definitivno vredno ponavljanja. smile.gif
Narsil
Ja sam u igri.
Dr Stein
ja sam za u periodu od 5 septembra do 15 oktobra
Jamaica
Mogao bi i ja mozda smile.gif Mada mi vise odgovaraju ovi datumi koje je Mario napisao, kraj oktobra/pocetak novembra nego septembar/pocetak oktobra smile.gif A predpostavljam da bi na tim 'slabijim' utakmicama mogle da se nadju karte koje nisu sa gostujucim navijacima tongue.gif

Nego pitanje za one koji su isli....koliko unapred to treba da se organizuje sve i koliko se ceka za vizu?
Tonča
QUOTE (Jamaica @ Jul 31 2011, 12:53 PM) *
Nego pitanje za one koji su isli....koliko unapred to treba da se organizuje sve i koliko se ceka za vizu?

Mi smo u kciju krenuli 2 meseca ranije. Viza se generalno ne čeka dugo (ako čekaš dugo to je znak da ćeš biti odbijen - videli iz primera Collya i Loua sad.gif ).
Konkretno, ja sam dokumenta predao u ponedeljak, a vizu dobio u sredu. Miškin i Ivke su čekali svega dan ako se ne varam.

Naravno, da bi uopšte otišao i predao zahtev treba prvo da skupiš čitavu dokmunetaciju koja obuhvata i avionsku kartu, rezervaciju smeštaja i sve ostalo... Dobra stvar je da nema čekanja ni malo, jer sam zakažeš putem neta tačno vreme kada ćeš doći.
Mario_T
QUOTE (Jamaica @ Jul 31 2011, 12:53 PM) *
A predpostavljam da bi na tim 'slabijim' utakmicama mogle da se nadju karte koje nisu sa gostujucim navijacima tongue.gif

My thoughts exactly. wink.gif A termin koji Dr. Stein predlaze mi ne odgovara zato sto mi letnji odmor dobrim delom pada u to vreme.

Dakle, interesenata ima. smile.gif Meni je totalno svejedno na koju bi tekmu isli, ali mislim da bi trebali sto pre da se organizujemo. Ja se nadam da cu najkasnije u toku sledece dve nedelje znati na cemu sam (upravo sam promenio radno mesto, pa nije bas red da odmah prvi dan pitam slobodne dane wink.gif ), pa cu odmah potom i rezervisati sve sto je potrebno.
Fred Kremenko
Ja sam planirao da idem na prolece tipa april. Prvenstveno iz finansijsko tehnickih razloga tongue.gif Pare koje sam skupio za neku ovakvu priliku su potrosene iz razloga sto se nisam previse nadao da cu u dogledno vreme moci da dobijem vizu. Prvo sam bio nezaposlen, sad i kad sam zaposlen plata je smesna, tako da bi me verovatno odbili. U medjuvremenu sam pojurio neke ljude,koji zive tamo, i videcu ako mogu da zavrsim preko garantog pisma, onda taman do proleca da skupim lovu i spreman sam biggrin.gif
Dr Stein
Ja kontam da cu moci i posle 24 oktobra do decembra manje vise bilo koji dan,
to sam napisao samo za ove skorije termine, kad ne mogu zbog iZpita...
nisam bas upoznat sa tim garantnim pismima ali cini mi se da je Chris govorio da bi on to mogao da nam sredi ?
Djotun
Ja sam za, sto se tice termina prilagodicu se kako se dogovorite/dogovorimo..
Cini mi se da vec ima pristojan broj zainteresovanih, sto bi znacilo da moze da se krene sa nekim prvim planovima ?

p.s. Jel postoji neka mogucnost da uglavimo dve tekme, neki Carling cup?? biggrin.gif
Narsil
'Ajde samo ova ekipa što je bila već neka nam kaže kako se stvari sa kintom organizuju. Mi smo za Bukurešt i Skopje potrošili smešne pare, ovo je veća investicija.
Jamaica
QUOTE (djotun @ Aug 1 2011, 12:45 AM) *
p.s. Jel postoji neka mogucnost da uglavimo dve tekme, neki Carling cup?? biggrin.gif

E to ti nije losa ideja, pod uslovom da prodjemo naravno biggrin.gif I da utakmica bude kod kuce....

Predpostavljam da karte ne bi bile problem da se nadju ni na licu mesta ako bi igrali sa nekom ekipom iz nize lige, ali previse tu ima nagadjanja da bi mogli da racunamo na to cini mi se smile.gif

Djotun
Danas je ponedeljak, pa jos 1. u mesecu. Danas mora neka odluka da padne smile.gif a da ucim necu, tako da gospodo..
Jel zna neko kad su zrebanja za kupove.. ili da imamo neko gostovanje Evertonu, Sitiju, ili Scumu.. (mislim da nam je samo to u blizini) i to moze da se sredi ako ste kadri rizikovati smile.gif
Narsil
Mislim da mogu da pitam neke drugare iz Liverpula oko karata. smile.gif Imam par njih koji žive tamo, pa da vidimo kako stoje stvari i na čemu smo.
Mario_T
QUOTE (Narsil @ Aug 1 2011, 02:37 PM) *
Mislim da mogu da pitam neke drugare iz Liverpula oko karata. smile.gif Imam par njih koji žive tamo, pa da vidimo kako stoje stvari i na čemu smo.

Ako bi uspeo da na taj nacin nabavis karte (pretpostavljam da pritom mislis na tekme protiv slabijih protivnika), to bi bilo idealno. Dobio bi karte po normalnoj ceni (40-45 eura), umesto da placas 110-125 eura, sto je najjeftinije sto sam ja nasao. Za Centenary Stand ili Main Stand, posto za 20 eura manje ne bih da rizikujem da zavrsim medju gostujucim navijacima na Anfield Road Standu. A sumnjam da cu uspeti naci karte za Kop.

Apropo tvog pitanja o troskovima puta, mogu ti reci sledece ... Moci ces naci hostel za 10-20 eura na dan. Sto se tice hrane, mi smo prosli put jedno vece otisli u restoran (Nando's smile.gif , a mogli bi i ovaj put posto ime restorana nema nikakve veze sa you know who wink.gif ), ali uglavnom smo ziveli od fast fooda (Lloyds ima odlicne hamburgere i jos bolji cider! smile.gif ). Sto i nije problem na 3-4 dana. Racunaj na 20 eura na dan za hranu. Ja bih putovao iz Amsterdama sa EasyJet (i nasao se sa vama u Liverpoolu), a povratna karta me izadje oko 90-95 eura. Verujem da ni WizzAir nije (puno skuplji) skuplji.

Dakle, ja bih isao na tri dana (i prosli put sam bio dan krace nego ostatak drustva) i troskove cenim ovako:
smestaj - 60 eura
hrana - 60 eura
avionska karta - 95 eura
karta za tekmu - 115 eura.

Ukupno, za sada, 330 eura. Na to bi trebalo dodati bus sa i do aerodroma, koriscenje busa i/ili taksija po samom gradu, recimo jedno 25-30 eura. Takodje, vama bi trebao i prevoz do Budimpeste, dok ne znam kakvi su troskovi engleske vize. Bilo bi lepo otici na stadium tour, ali zaboravih koliko to kosta (ali sumnjam da nije vise od 15 eura). Rezervacija moze i do par dana unapred. Takodje, bilo bi lepo otici na nesto slicno onoj Magical Mystery Tour koju smo mi uradili (oko 15-20 eura, ako se dobro secam). To bi trebalo da ti da neku ideju sto se tice troskova.
Naravno, u sve ovo nije ukljuceno odlazak u pub, pazarenje u club shopu i neke druge aktivnosti. Ne secam se kako je finansijski prosao ostatak drustva (pricali smo o tome svojevremeno, ali proslo je vec 2,5 godine), ali mislim da je potreban budzet od 600-700 eura.

Narsil
Da, da, na neku slabiju utakmicu sam mislio. Raspitaću se oko tih karata sa nekim drugarima odande pa ću da postavim ovde njihove reči.

MarkoR
Mi smo išli Wizz-air Beograd-London(Luton) i ako se zakaže ranije može se kupiti povratna karta za oko 65 eura po osobi,ukoliko se odradi web-check in i ponese samo ručni prtljag. Tu treba uračunati povratnu katru Luton -London(oko 1h vožnje) oko 20 funti, najpovoljniji je Easy-bus,a od Londona sam najpovoljnije našao isto bus,kompanija Nationall-express i povratna London -Liverpool je oko 25 funti,put traje oko 5h...i jedan i drugi bus se može zakazati preko neta i bolje je ranije zakazati zbog cene.
Fash
E caos ljudi!
Ni mene nije bilo tonu vremena...Tehnolog sam, pa je krenula sezona
fermentacije i destilacije! wink.gif ne dizem glavu od sljake.
paz'te 'vamo.
ja verovatno, posto jos uvek nemam odgovora, doowam za tekmu protiv
manure-a...
onda ulazim i ja sa jos dva ortaka ulazim u prichu za Norwich ili Swansea...
ovo kasnije mi je vec heavy, tada mi stize dunja! biggrin.gif sad.gif
kako god. racunajte na nas 3ojicu.
sto se tice puta, moj plan je u prvoj prichi za tekmu sa manure-om, bio
da idemo Bg-London-Bg WizzAir-om...Sada je cena sa 68 skochila na nekih
86e. postoji i varijanta do Bratislave vozom, pa direkt u Liver, ali to mi je
ludilo. Iskreno, prvi put idem na Ostrvo, pa bih pre putovao od Londona do
Livera, no do Bratislave odavde...
MarkoR hvala za info za taj bus do Liverpula, jer sam bash trazio tu informaciju...
U svakom sluchaju, mislim da bez 500 ojra minimum, ne moze da se razmislja o nekom
putovanju na 5-6 dana. Jel to prava procena?
Bash se razvila tema oko odlaska!
TO!
Jos samo da krenemo sezonu kako treba!
Bez Stivija, al' jbg...
YNWA
Djotun
Saturday 24th September 2011 : Liverpool v Wolverhampton Wanderers 15:00 Anfield
Saturday 1st October 2011 : Everton v Liverpool 12:45 Goodison Park

Jel ima neko da misli da je ovo izvodljivo.. znam da bi to znacio ostanak od 8-9 dana.. ali dajebeoca!

Ako nemam istomisljenika, onda varijanta Norwich i da nas mozda ukenja neki FA/Carling cup tokom te nedelje kad smo tamo..

p.s. Posto mi se cini da je jasno da Beograd Luton wizz airom je najbolja pogodba.. trebalo bi karte sto pre uzimati. jer cene jako brzo idu na gore..
trenutno je za oktobar oko 90 eura.. a recimo drugarica moja je danas uzela kartu za 21.9. i platila je 185.. govorim o povratnim kartama smile.gif
Fash
CITAT (djotun @ Aug 3 2011, 01:04 AM) *
Saturday 24th September 2011 : Liverpool v Wolverhampton Wanderers 15:00 Anfield

Jel ima neko da misli da je ovo izvodljivo.. znam da bi to znacio ostanak od 8-9 dana.. ali dajebeoca!

Ako nemam istomisljenika, onda varijanta Norwich i da nas mozda ukenja neki FA/Carling cup tokom te nedelje kad smo tamo..

p.s. Posto mi se cini da je jasno da Beograd Luton wizz airom je najbolja pogodba.. trebalo bi karte sto pre uzimati. jer cene jako brzo idu na gore..
trenutno je za oktobar oko 90 eura.. a recimo drugarica moja je danas uzela kartu za 21.9. i platila je 185.. govorim o povratnim kartama smile.gif

Ja da naglasim, da nisam u akciji za kraj septembra i oktobar.
Dakle, kraj oktobra i novembar...
Mozda bih isao i do kraja novembra kada dolazi City, ali ce i ta
tekma biti rasprodata i paprena...
Pozdrav.

PREDLOG : Ajmo da otvorimo neki spisak sa potencijalnim tekmama i zainteresovanim ljudima
koji ce se "potpisivati" za te tekme...
STA MISLITE O TOME?
Ne znam kako ste ranije radili.
Moramo da budemo expeditivni.
biggrin.gif
YNWA
Mario_T
Odlicna ideja, mislim da bi polako (ali sigurno) trebali da konkretizujemo stvari. Recimo, da u sledecih 10tak dana odlucimo na koju cemo tekmu ici, pa onda da se snalazimo oko karata i ostalih stvari. Dakle, za mene jedna od sledece dve tekme:

22.10.2011 vs Norwich
Mario

5.11.2011 vs Swansea
Mario
Jamaica
QUOTE (djotun @ Aug 3 2011, 01:04 AM) *

Meni ti datumi ne odgovaraju, i nemojmo se zanositi da cemo naci karte za Goodison za debi....

Zar nije najbolja varijanta kao prosli put sto su isli? Do Budimpeste minibusom pa onda direktno za Liverpool?

@Mario meni su te tekme cool.

Sa wikija, za League cup:
Fourth Round

The draw for the Fourth Round will take place after all the Third Round fixtures have taken place.

The Fourth Round will take place in the week commencing 24 October 2011.

E sad, to 24. mi se ne svidja. Sta ako bi doslo do pomeranja utakmica? Mada koliko znam to se ne radi, verovatno ce biti 25-26, pa ako bi isli na Norwich, mozda bi mogli da uklopimo i to ako bi bila neka low-profile utakmica.
Mario_T
Dakle ...

22.10.2011 vs Norwich
Mario
Jamaica

5.11.2011 vs Swansea
Mario
Jamaica

Drugih predloga nema? Kao sto rekoh, ja cu verovati ostati samo tri dana (od petka do nedelje), eventualno i cetvrti dan. Tako da ja ne racunam na tu eventualnu tekmu u League Cup.
Neovisno od planova ostatka ekipe (sto se tice te dodatne tekme), voleo bih da se sto pre dogovorimo, pa da pocnem(o) da planiramo. Izvinjavam se ako smaram sa ovim pozurivanjem smile.gif , ali dugorocno planiranje mi je profesionalna mana. biggrin.gif A i sto pre pocnemo, to ce biti lakse, a time i jeftinije, naci karte, prevoz i smestaj.
Prosli put smo svi bili u istom hostelu (ja sam otkazao svoj smestaj i preuzeo prazno mesto nakon sto colly nije mogao da dobije vizu), ali mislim da to ne mora po svaku cenu. Ionako cemo najveci deo vremena biti up and about. smile.gif
MarkoR
Nema više direktnih letova iz Budimpešte, tj Ryanair ne leti iz Budimepešte do Liverpoola...ima samo KLM sa presedanjem u Amsterdamu, a verujem da su im karte skupe...razmatrao sam i tu opciju kada sam išao,jbg!
Tonča
Ako se ne varam, ryan air nije leteo tokom čitave godine za Liverpool iz Budimpešte ni taea, već su letovi krenuli tipa negde krajem godine.

Proverite kako stoje letovi iz Dubrovnika. Bilo je svojevremeno do Liverpoola ako se ne varam.
Mario_T
QUOTE (MarkoR @ Aug 3 2011, 03:41 PM) *
ima samo KLM sa presedanjem u Amsterdamu, a verujem da su im karte skupe...

Mozda i jesu (zbog presedanja), mada i ne mora da znaci. U junu sam putovao Amsterdam-Oslo, povratna karta (na 17 dana) je kostala 100 eura. Sto me je pozitivno iznenadilo kad je u pitanju KLM. Naravno, ne znam da li ce tako biti i kad je u pitanju Liverpool.
Djotun
Zasto komplikujete, od Lutona do Lpoola ima oko 200 km, od Bg do Budimpeste jace od 300 km..
plus prevoz od Lut do Lpoola je neka bagatela, npr 10 funt sa aerodroma Luton.. A Bg - Bud je 70 evra mni bus..
Ekipa koja je isla pre 3 godine je isla preko Bud jer nije bilo druge ili bolje opcije..
Ne vidim koji cemo kurac da trazimo aerodrome u okruzenju kad Wizz leti za male pare Iz Beograda, cak je zgodnije sto je Luton nego da je London. smile.gif

Ja glasam za Norwitch jer mi se svidja mogucnost da je Jamaica u pravu sto se tice liga kupa.

Sa Mariom se slazem u potpunosti, sto pre treba napraviti plan, dobar plan smile.gif

Bilo bi dobro da se prebrojimo i da znamo na koga se moze racunati.. i da vidimo koliko dana itd, jer kad vec idemo odavle do Lpoola pa ne ostaje mi se samo jedan vikend, puknes 500 evra za tri daana, bolje da puknem 700 za 6-7 smile.gif ako je moguce..

p.s. Trebalo bi lepo za tekmu sa Sunderlendom da se org neki mini skup da se dogovorimo konkretnije, da ne nabadamo kad ce ko da postuje odgovor ovde.
Jamaica
Nego polako, da ne ureknemo mi sa tim Liga kupom pa da ispadnemo od nekog Crewa u prvom kolu biggrin.gif

QUOTE (djotun @ Aug 3 2011, 04:36 PM) *
p.s. Trebalo bi lepo za tekmu sa Sunderlendom da se org neki mini skup da se dogovorimo konkretnije, da ne nabadamo kad ce ko da postuje odgovor ovde.

Dodji u Sport Cafe, tamo gledamo uvek, pise da si iz bg-a smile.gif
Djotun
Ok, ja cu da dodjem, ali da se ne ponavljam.. treba prebrojati trupe i konkretizovati planove smile.gif
Fash
CITAT (djotun @ Aug 3 2011, 04:36 PM) *
Zasto komplikujete, od Lutona do Lpoola ima oko 200 km, od Bg do Budimpeste jace od 300 km..
plus prevoz od Lut do Lpoola je neka bagatela, npr 10 funt sa aerodroma Luton.. A Bg - Bud je 70 evra mni bus..
Ekipa koja je isla pre 3 godine je isla preko Bud jer nije bilo druge ili bolje opcije..
Ne vidim koji cemo kurac da trazimo aerodrome u okruzenju kad Wizz leti za male pare Iz Beograda, cak je zgodnije sto je Luton nego da je London. smile.gif

Ja glasam za Norwitch jer mi se svidja mogucnost da je Jamaica u pravu sto se tice liga kupa.

Sa Mariom se slazem u potpunosti, sto pre treba napraviti plan, dobar plan smile.gif

Bilo bi dobro da se prebrojimo i da znamo na koga se moze racunati.. i da vidimo koliko dana itd, jer kad vec idemo odavle do Lpoola pa ne ostaje mi se samo jedan vikend, puknes 500 evra za tri daana, bolje da puknem 700 za 6-7 smile.gif ako je moguce..

U POTPUNOSTI SE SLAZEM, S TIM STO JA I DALJE OSTAVLJAM I SWANSEA KAO OPCIJU,
AKO NEGDE BUDE SHKRIPALO.

ODLICNO ZA OVO OD LUTONA DO LIVERPULA, AKO POSTOJI NARAVNO.
PROSTUDIRACU MALO OVAJ DEO.

KUL I ZA LIGA KUP.

AJMO DA OTVORIMO SPISAK - JA OVDE STAVLJAM IMENA NAS TROJICE, PA VI PREDLAZITE
GDE DA GA SMESTIMO, MOZDA KAO NOVI TOPIC ILI TAKO NESTO...

*PUT U LIVERPUL OKT/NOV 2011*

1. Vladimir Stojkovic (ne onaj biggrin.gif, to sam ja ljudi!:D)
2. Ivan Popovic
3. Vladica Radosavljevic

NADOVEZUJTE SE.
DOVUCI SEMO SE NAS TROJICA DO SPORT CAFEA-A.\
CAOS.
Scouser
QUOTE (Tonča @ Aug 3 2011, 04:00 PM) *
Ako se ne varam, ryan air nije leteo tokom čitave godine za Liverpool iz Budimpešte ni taea, već su letovi krenuli tipa negde krajem godine.

Proverite kako stoje letovi iz Dubrovnika. Bilo je svojevremeno do Liverpoola ako se ne varam.

Kad smo mi išli letovi su bili tokom cele godine iz Budimpešte za Liverpul, samo je postojao neki tajmaut u jednom periodu, al onda su celu rutu ukinuli mislim još 2009 godine...bar ja od tad nisam video da su uveli let ponovo, a neretko sam bacao pogled.

Mislim da vam je sad najbolja i najkomfornija varijanta da idete odavde Wizzom do Londona i da se onda dalje kačite na voz/bus. Mislim da možete da nađete i ok cene za brze vozove za Pool, samo je fora da ih što pre rezervišete.

I obratite pažnju da svima koji nisu studenti nije garantovana viza !
Fash
Drugari,

ja sam na osnovu tekme sa Norwichom, 22.10.2011.,
napravio grubi plan/troskovnik.
Napominjem da se ovo odnosi na nas trojicu sto se tiche
vremena koje cemo provesti u UK. Ko nece da se vrati kad
i mi, tacnije 26og (NARAVNO AKO PRVO NADJEMO KARTE ZA TEKMU!:D)
ima avion 24og nazad.
Pa da pocnemo.

BG-LUTON-BG (Wizzair) Cena u ovom trenutku!
Let iz Beograda 19.10.2011.
Let iz Londona 26.10.2011. (imate i 24.10.)
Oko 80 ojra

LUTON-LIVERPOOL-LUTON *National Express*
Oko 40 ojra

SMESTAJ LIVERPOOL (nas trojica cjemo i LONDON, nakon tekme)
Neko je pomenuo da je hostel oko 15-20 ojra na dan, pa racunajte....

KARTA ZA TEKMU
Zavisi od trnutka i kategorije, mi smo spremni da damo i do 100 ojra

VIZA
Oko 100 ojra (tako sam opet ovde procitao, ali i cuo od prijatelja)

PLUS LOVA ZA KLOPU I TROSHAK...

Iskreno mislim, da ovo govori da se bez 700, ne razmislja o putu, u nasem slucaju,
od 7 dana. Par dana smanjuje za oko 100ke...

To je to.
Ajmo javljajte se.

Pozdrav svima!
Danas bilo do jaja! Samo da u igru udje i lucidni Luis, pa da dobro otvorimo sezonu.
Downing igrach kakav nam je trebao.

Djotun
Meni sve ovo odgovara, hocu da se opustim ko covek :-)
a mozda uleti i jebeni carling cup.
flash, jel imas nekoga za garantno pismo, i da li zna neko da li mozemo da apliciramo za vizu zajedno,
mislim da ako nam je svima ista svrha posete.. Da ne odbiju nekog kao prosli put, neko mi je rekao da je to sigurnija varijanta, ali ja se ne razumem. :-)
dakle ja sam za ovu varijantu, naravno manje korekcije su moguce, imamo u tom periodu i gostovanje fulhamu, ko zna, mozda nas ukenja :-)
Mario_T
Konacno malo konkretnih planova. biggrin.gif Ostali zainteresovani su takodje za tekmu protiv Norwicha? Ukoliko je odgovor "da", ja pocinjem sa svojim planiranjem i rezervisanjem karte, prevoza i smestaja.
Jamaica
Moj komsija jedan zivi u Engleskoj, Londonu kontretno ali je pre ziveo u Liverpoolu i naravno da se podrazumeva za koga navija tongue.gif
Sreo sam ga pre neki dan posto je trenutno u Bg-u i pitao sam ga za neke informacije i slaze se da je najbolja kombinacija za London ili Luton, a onda brzim vozom do Liverpoola. Za sve informacije koje nam budu trebale mozemo da ga pitamo, a mozda bi i on isao na utakmciu, ali to nije sigurno a i isao bi direktno iz Londona, tako da ne utice na nas mnogo.

E sad, moj predlog je da svi koji su zainteresovani, a iz Bg-a, dodju u Sportcafe(ili ako su oni na odmoru negde drugde gde cemo gledati) u subotu na Sunderland pa da se lepo dogovorimo tamo. Ko nije iz Bg-a ili ne moze da dodje nek lepo ovde napise sta mu odgovara pa cemo uzeti u obzir sve naravno smile.gif

Norwich odgovara i meni, ali bi 7 dana(19.-26.) mozda bilo puno, od 19.-24. bi bilo bolje, ali onda tesko da moze da udje League Cup. Dogovoricemo se vec smile.gif

Jel mogu svi da dodju u subotu?

-- EDIT --

Sad sam pogledao Ticekt info na sajtu.
Pise da je Norwich(a i sve ostale) Sould Out dry.gif
Sad, nisam ranije gledao taj deo sajta nikad, jel neko mozda obavesteniji? Jel su to sve karte ili posle puste jos?
steva8lfc
QUOTE (Jamaica @ Aug 7 2011, 01:31 PM) *
Sad sam pogledao Ticekt info na sajtu.
Pise da je Norwich(a i sve ostale) Sould Out dry.gif
Sad, nisam ranije gledao taj deo sajta nikad, jel neko mozda obavesteniji? Jel su to sve karte ili posle puste jos?

Ja sam bas to video pre neki dan, onda sam jurio karte po netu i mislim da nisam naleteo ni na jednu kartu ispod 130e plus je zeznuto sto retko gde ima 10-ak karata nego je sve neka sitnurija ostala od po 4-5 karata po sajtu. Tako da, bice zeznuto za karte.

p.s. Ja sam daleko od sigurnog za put, ali ozbiljno razmatram. Takodje mi odgovara Norwich (19-24.)
Djotun
Treba nam Narsil, on ima neke ljude u Lpoolu smile.gif
evo potvrdjujem dolazak u sport kafe, ne bi bilo lose da nas dodje sto vise zainteresovanih, a oni koji ne mogu a sigurni su za put, ili da se okupimo opet neki drugi dan, ili da razmenimo telefone.
samo mora brzo da se deluje zbog prevoza i smestaja, da ne idemo rastrkani nego kao grupa biggrin.gif jedino za vizu ne znam sta ciniti, tj. koji redom. dry.gif
Narsil
Zavisi kako se dogovorimo, a onda ću da pitam Džeja i ekipu oko karata.
Jamaica
A jel oni mogu da nabave sigurno?

Da ne bude da gledamo tekmu u nekom baru tamo biggrin.gif
Narsil
Pa, ne znam ja da li mogu sigurno ali žive u Liverpulu, a koliko sam shvatio, Džej ide redovno i na gostovanja. Uostalom, na kraju krajeva, i Krisa možemo da pitamo, on sebi sređuje redovno karte preko nekih prijatelja kad ide gore.
Mario_T
Pa hajde da ih pitamo onda. biggrin.gif Ako oni mogu da nam nabave karte (ali da to bude 100% sigurno), to bi verovatno bila kudikamo jeftinija opcija nego kupovina preko neta. A ako ne mogu, da znamo da trazimo druge nacine (= online kupovina).
Jamaica
QUOTE (Mario_T @ Aug 8 2011, 09:27 AM) *
Pa hajde da ih pitamo onda. biggrin.gif Ako oni mogu da nam nabave karte (ali da to bude 100% sigurno), to bi verovatno bila kudikamo jeftinija opcija nego kupovina preko neta. A ako ne mogu, da znamo da trazimo druge nacine (= online kupovina).

Ali tamo pise Sold Out. Ili ja nesto radim naopako smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.