Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Champions League 2011-2012
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Stranice: 1, 2, 3, 4
Vanja Trotter
1. kolo

Santa Koloma:Dudelanž 0:2
Tre Fiori:Valeta 0:3

2. kolo (12. i 13. jul/19. i 20. jul):

Makabi Haifa (Izrael) - Borac Banja Luka (BiH)
Mogren (Budva) - Liteks (Bugarska)
Maribor (Slovenija) - Santa Koloma (Andora)/Dudelanž (Luksemburg)
Škenderbeg (Albanija) - APOEL (Kipar)
Slovan (Slovačka) - Tobol (Kazahstan)

Šturm (Austrija) - Videoton (Mađarska)
Zestafoni (Gruzija) - Dačija (Moldavija)
Dinamo (Hrvatska) - Nefči (Azerbejdžan)
Pjunik (Jermenija) - Plzen (Češka)
Partizan (Srbija) - Škendija (Makedonija)
Trefjori (San Marino) - Valeta (Malta)/Ekranas (Litvanija)

Malme (Švedska) - Toršavn (F. Ostrva)
Šemrok (R. Irska) - Flora (Estonija)
Rozenborg (Norveška) - Breidablik (Island)
Helsinki (Finska) - Bangor Siti (Vels)
Skonto (Letonija) - Visla (Poljska)
Linfild (S. Irska) - BATE Borisov (Belorusija)
Vanja Trotter
Makabi (Izrael)-Borac (BiH) 5:1
(Amaša 49, 70, 73, Jampolski 72, Golasa 80 - Raspudić 24)

Zestafoni (Gruzija) - Dačija (Moldavija) 3:0
(Gelašvili 14, Dvali 23, 40)

Malme (Švedska) - Toršavn (F. Ostrva) 2:0
(Redžepi 58, Holm 77. ag)

Bangor siti (Vels) - Helsinki (Finska) 0:3
(Sadik 14, 55, Sorsa 89.)

Skenderbeg (Albanija) - APOEL (Kipar) 0:2
(Morais 52, Manduka 56.)

Dinamo (Hrvatska) - Nefči (Azerbejdžan) 3:0
(Badelj 37, Krstanović 46, 65.p)

Šturm (Austrija) - Videoton (Mađarska) 2:0
(Zabiš 69, Kienast 90.)

Skonto (Letonija) - Visla (Poljska) 0:1
(Rode 40.ag)

Partizan (Srbija) - Škendija (Makedonija) 4:0
(Vukić 48, Eduardo 57, 74, Emini 76. ag)

Rozenborg (Norveška) - Breidablik (Island) 5:0
(Skjelberg 43, Dorsin 48, Henriksen 72, Prica 76, Olsen 86)

Linfild (S. Irska) - BATE (Belorusija) 1:1
(Fordajs 5 - Bresan 38.p)

Odigrano u utorak:

Pjunik - Viktorija Plzen 0:4
(Bakoš 7, 40.p, Horvat 28.p, Kolar 72.)

Valeta (Malta) - Ekranas (Litvanija) 2:3
(Mifsud 43, Silva 90.p - Umeh 15, Gleveckas 22, Radavičijus 41.p)

Mogren (Crna Gora) - Liteks (Bugarska) 1:2
(M. Zec 14. - Todorov 77, 79.)

Maribor (Slovenija) - Dudelanž (Luksemburg) 2:0
(Argus 36, Ibraimi 45.)

Slovan (SLovačka) - Tobol (Kazahstan) 2:0
(Šebo 41, Guede 81.)

Šemrok (Irska) - Flora (Estonija) 1:0
(Tarner 34.)
Vanja Trotter
Apoel - Skenderbeg 4:0 (prvi meč 0:2)
Dačia - Zestefoni 2:0 (0:3)
Videoton - Šturm 3:2 (0:2)
Borac - Makabi 3:2 (1:5)
Breidablik - Rozenborg 2:0 (0:5)

BATE Borisov - Linfild 2:0 (prvi meč 1:1)
Flora - Šamrok 0:0 (0:1)
Dudelanž - NK Maribor 1:3 (0:2)
Ekranas - Valeta 1:0 (3:2)
Nefči - Dinamo Zagreb 0:0 (0:3)
HJK Helsinki - Bangor siti 10:0 (3:1)
Tobol - Slovan Bratislava 1:1 (0:2)
Visla - Skonto 2:0 (1:0)
Viktorija Plzen - Pjunik 5:1 (4:0)
Liteks - Mogren 3:0 (2:1)
HB - Malme 1:1 (0:2)
Škendija - Partizan 0:1 (0:4)

Vanja Trotter
Apoel - Skenderbeg 4:0 (prvi meč 0:2)
Dačia - Zestefoni 2:0 (0:3)
Videoton - Šturm 3:2 (0:2)
Borac - Makabi 3:2 (1:5)
Breidablik - Rozenborg 2:0 (0:5)

BATE Borisov - Linfild 2:0 (prvi meč 1:1)
Flora - Šamrok 0:0 (0:1)
Dudelanž - NK Maribor 1:3 (0:2)
Ekranas - Valeta 1:0 (3:2)
Nefči - Dinamo Zagreb 0:0 (0:3)
HJK Helsinki - Bangor siti 10:0 (3:1)
Tobol - Slovan Bratislava 1:1 (0:2)
Visla - Skonto 2:0 (1:0)
Viktorija Plzen - Pjunik 5:1 (4:0)
Liteks - Mogren 3:0 (2:1)
HB - Malme 1:1 (0:2)
Škendija - Partizan 0:1 (0:4)

Vanja Trotter
Rezultati trećeg kola kvalifikacija za LŠ

Ekranas (Litvanija) - BATE Borisov (Belorusija) 0:0

Zestafoni (Gruzija) - Šturm (Austrija) 1:1
(Zevašvili 74. - Volf 78.)

APOEL (Kipar) - Slovan (Slovačka) 0:0

Liteks (Bugarska) - Visla (Poljska) 1:2
(Velington 45. - Lamej 19, Melikson 76.)

Dinamo Kijev (Ukrajina) - Rubin (Rusija) 0:2
(Kasajev 6, Načo 68.p)

Tvente (Holandija) - Vaslui (Rumunija) 2:0
(Janko 34p, 57.)

Rendžers (Škotska) - Malme (Švedska) 0:1
(Larson 18.)

Genk - Partizan 2:1
(Vosen 70.p, Ogunđimi 90+2 - Tomić 65.)
Take Two
Ne znam koliko je prigodno za ovu temu, ako neko ima bolju lokaciju neka kaže, pa ćemo da pomeramo.

Nedavno je Rummenigge, kao predstavnik European Club Association, najavio da bi najveći evropski klubovi mogli da od 2014. odjebu Fifu, Uefu, Blatera i Platinija, i formiraju sopstveno takmičenje. Dosta im je da se drugi bogate preko njihovih leđa, dok oni redovno posluju sa minusom (ne računajući sponsorship deals u koje se FIFA ne meša, ali božemoj, pay no attention to the man behind the curtain). Bilo bi zanimljivo, zar ne? smile.gif

Klubovi su sledeći: Arsenal, Barcelona, Bayern, Chelsea, Inter, Liverpool, Manchester United, Milan, Real Madrid.

Zamislite Ligu Šampiona bez ovih klubova. Tottenham, Roma, Juventus, Valencia, i ostali giganti laugh.gif
Jamaica
Meni u celoj toj prici nije jasno da li bi ti klubovi ostali u nacionalnim ligama ili bi napravili neku NBA-style-sranje-superligu?

I po kom je to kriterijumu Chelsea veci klub od Juventusa, ali ae... smile.gif
Take Two
Naravno da bi igrali u svojim ligama, samo bi zamenili CL, EL, i ostale gluposti nekim svojim takmičenjem. Plus što ne bi imali obavezu da puštaju igrače na prijateljske utakmice reprezentacije, kao što sad imaju pod FIFA patronažom.

A Juventus je nedavno bio drugoliaš, i to svi znamo zbog čega tongue.gif

That being said, verovatno neće biti ništa od ovoga, samo prete da izvuku veći procenat zarade od FIFA/UEFA, i da ih manje zatežu sa puštanjem reprezentativaca. Sličnu inicijativu je pokrenuo Perez pre 4-5 godina, pa kad je UEFA popustila i dala im šta su hteli, oni odustali od ocepljenja.
mezzano
Po meni, glupa ideja, sto se nas, gledalaca tice. Sta bi bilo? Svake godine bi igrali isti klubovi to takmicenje, bez obzira na kom mestu na tabeli se nalaze u nacionalnom sampionatu? UEFA bi sigurno nastavila sa CL, pa bi posle par godina to spojili...A naravno da ce veliki klubovi poslovati sa minusom kad se daju nenormalne pare za igrace. Sad prosecan igrac kosta 20.000.000 evra. Igraci, kako Yaya Toure imaju po 200.000 evra nedeljnu platu, kako nece biti u minusu?
Jamaica
Mora se priznati da bi bilo veoma smesno videti kako je City izduvao za celu pricu i moraju da igraju LS protiv raznih Zvezda i Debrecena dok su svi 'normalni' klubovi u toj super ligi smile.gif

U svakom slucaju, bzvz ideja koja prilicno tesko da ce zaziveti....dace im vise para i eto, kao u Formuli 1 pre par godina...
Vanja Trotter
Kako je krenulo, ja više neću ni da gledam fudbal, jer u njemu ima najmanje fudbala. Ovo na šta liči današnji fudbal je bahatost, pohlepa i ruglo.
Naravno da su u minusu, kad im jedan igrač dobija mesečno 800.000 evra i više, šta bi oni?
Tonča
^^^
Teško da će tako nešto proći u fudbalu, iz razloga što je ipak situacija sa CL mnogo drugačija nego onomad u basketu kada je ULEB pokrenuo EL. Ipak, bilo bi lepo da se klubovi, i to što veći broj njih, malko organizovali i uz neke pretnje o pokretanju sličnih liga malo osamostalili CL od UEFE, Platinija i ostalih smrda koji se ustoliče u svoje fotelje (ufotelje?) na doživotno.
Take Two
QUOTE (mezzano @ Jul 28 2011, 01:30 PM) *
A naravno da ce veliki klubovi poslovati sa minusom kad se daju nenormalne pare za igrace. Sad prosecan igrac kosta 20.000.000 evra. Igraci, kako Yaya Toure imaju po 200.000 evra nedeljnu platu, kako nece biti u minusu?

QUOTE (Vanja Trotter @ Jul 28 2011, 02:01 PM) *
Naravno da su u minusu, kad im jedan igrač dobija mesečno 800.000 evra i više, šta bi oni?

Nemojmo se praviti ludi, ne siromaše oni zbog previsokih plata, niti će neko od njih skoro u bankrot. Ali s punim pravom zahtevaju veći deo kolača - oni plaćaju igrače, a Sepp Blatter se od toga bogati ni kriv ni dužan, zajebi takav posao.

FIFA je 1997. imala prihod od 22.5 miliona dolara. Ta cifra je 2009. skočila na 1 milijardu dolara. To je skoro pedeset puta veća kinta. A gde idu te pare? Sigurno se sve ulaže u infrastrukturu i pomoć siromašnim fudbalskim savezima po Africi...

Polakomila se stoka, a pošto ih poslednjih 100 godina ništa ne pomera iz fotelja više ih nije ni sramota da primaju mito poluotvoreno. Svetsko prvenstvo u Kataru, ej...
Jamaica
Sta ste se ljudi okomili na taj Katar, ako sve bude onako kao sto su rekli, sa stadionima kao na Marsu, koji su celi klimatizovani i onim lebdecim platformama da zamene oblake bice to vrhunski spektakl.....a nek igraci zarade lepo te milione na 50 stepeni, malo i da se oznoje tongue.gif

Meni je mnogo gore sto je Rusija dobila.....msm, jel ce ovim veselim drugarima da kao zabrane pristup stadionima?

Ili ce za 8 godina da rasizam dovedu na prihvatljivu meru. Oce, ali juce....
Take Two
Katar, RUsija, isti kurac - ljudi imaju neograničenu vlast nad ekstremno profitabilnim poslom, niko ih ne nadgleda i ne uslovljava. Zato ako ovih nekoliko klubova može da ih uceni secesionom pretnjom, ja kažem samo napred.

(Naravno, ne živim u zabludi da dotični klubovi hoće nešto plemenitije nego da se samo malo bolje utale biggrin.gif )
Vanja Trotter
Rubin - Dinamo Kijev 2:1, prvi meč 2:0
Malme - Glazgov Rendžers 1:1 (1:0)
Vaslui - Tvente 0:0 (0:2)
Plzen - Rozenborg 3:2 (1:0)
Slovan - APOEL 0:2 (0:0)
Cirih - Standard 1:0 (1:1)
Šturm - Zestafoni 1:0 (1:1)
Visla - Liteks 3:1 (2:1)
Dinamo Zagreb - Helsinki 1:0 (2:1)
Maribor - Makabi Haifa 1:1 (1:2)
Trabzon - Benfika 1:1 (0:2)
Partizan - Genk 1:1 (1:2)

Utorak

Panatinaikos - Odense 3:4 (prvi meč 1:1)
BATE Borisov - Ekranas 3:1 (prvi meč 0:0)
Šemrok - Kopenhagen 0:2 (prvi meč 0:1)
Vanja Trotter
UEFA Champions League play-off round
Champions route
Wisła Kraków (POL) v APOEL FC (CYP)
Maccabi Haifa FC (ISR) v KRC Genk (BEL)
NK Dinamo Zagreb (CRO) v Malmö FF (SWE)
FC København (DEN) v FC Viktoria Plzeň (CZE)
FC BATE Borisov (BLR) v SK Sturm Graz (AUT)

League route
Odense BK (DEN) v Villarreal CF (ESP)
FC Twente (NED) v SL Benfica (POR)
Arsenal FC (ENG) v Udinese Calcio (ITA)
FC Bayern München (GER) v FC Zürich (SUI)
Olympique Lyonnais (FRA) v FC Rubin Kazan (RUS)

Napred Udinese!
mezzano
CITAT (Take Two @ Jul 29 2011, 05:35 PM) *
Nemojmo se praviti ludi, ne siromaše oni zbog previsokih plata, niti će neko od njih skoro u bankrot. Ali s punim pravom zahtevaju veći deo kolača - oni plaćaju igrače, a Sepp Blatter se od toga bogati ni kriv ni dužan, zajebi takav posao.

FIFA je 1997. imala prihod od 22.5 miliona dolara. Ta cifra je 2009. skočila na 1 milijardu dolara. To je skoro pedeset puta veća kinta. A gde idu te pare? Sigurno se sve ulaže u infrastrukturu i pomoć siromašnim fudbalskim savezima po Africi...

Polakomila se stoka, a pošto ih poslednjih 100 godina ništa ne pomera iz fotelja više ih nije ni sramota da primaju mito poluotvoreno. Svetsko prvenstvo u Kataru, ej...

Ne opravdavam ja UEFA što im uzima/ne daje zaslužene pare, ali svi su počeli ozbiljno da preteruju sa cenama igrača i platama. Još malo pa će igrači koštati po 300.000.000 evra, a primaće platu od 10.000.000 mesečno...
Vanja Trotter
Pa, koliko se sećam nedavnih informacija, da su većina velikih klubova u minusu, sa obzirom da su za dovođenje nekih igrača dizali kredite od banaka. Na primer, nedeljno potroše 1 milion evra za plate igrača, mesečno neka bude 4 miliona evra, što je godišnje 48 miliona. Plus na transfere da potroše oko 30 miliona, neka prodaju nekog to je ajde 20 miliona potrošeno, plus ovih 48 znači 68, i dodajmo na to ostale troškove i ulaganja neka bude oko 70 miliona godišnje rashoda, a da li klub ima tolike prihode? Mislim, možda mi je računanje pogrešno, nisam ekonom, a i primer sam uzeo iz menadžera. biggrin.gif
Ili na primer jedan Real Madrid, koji troši više nego ostali, ali pitanje je da li se te pare vrate nazad, sa prodajom ulaznica, dresova itd....

Mene samo nervira što je fudbal danas najmanje sport, fudbal je postao biznis gde se, ukoliko klub ima puno pristalica koje će dolaziti na utakmici i kupovati dresove, isplati uložiti. Mi navijači ispadnemo samo brojke koje donose zaradu tamo nekim tajkunima....

Što se tiče cifara to je i više nego preterano, da jedan Yaya Toure ima nedeljno 200.000 evra, ma daj molim te....
Tonča
QUOTE (Vanja Trotter @ Aug 6 2011, 12:05 PM) *
Pa, koliko se sećam nedavnih informacija, da su većina velikih klubova u minusu, sa obzirom da su za dovođenje nekih igrača dizali kredite od banaka. Na primer, nedeljno potroše 1 milion evra za plate igrača, mesečno neka bude 4 miliona evra, što je godišnje 48 miliona. Plus na transfere da potroše oko 30 miliona, neka prodaju nekog to je ajde 20 miliona potrošeno, plus ovih 48 znači 68, i dodajmo na to ostale troškove i ulaganja neka bude oko 70 miliona godišnje rashoda, a da li klub ima tolike prihode? Mislim, možda mi je računanje pogrešno, nisam ekonom, a i primer sam uzeo iz menadžera.

Ekonom vodi računa o nekim drugim stvarima. smile.gif
Vanja Trotter
Ekonomista. smile.gif
Tonča
Dotrčao brzo na topic da prijavim kako onaj Frimpingpong ima debilsku frizuru, ali se u međuvremenu setio Aggera i Meirelesa. isuse.gif
Vanja Trotter
Arsenal - Udineze 1:0
(Volkot 4.)

BATE Borisov - Šturm 1:1
(Simić 59. - Veber 12.)

Kopenhagen - Viktorija Plzen 1:3
(Otesen 69. - Otesen 52.ag, Pilar 59, Filo 79.)

Tvente - Benfika 2:2
(De Jong 6, Ruiz 80. - Kardozo 21, Nolito 35.)

Olimpik Lion - Rubin 3:1
(Gomis 10, 40, Brijan 71 - Djadjun 3.)

Nadam se da Udineze prolazi, a drago mi je da ćemo gledati Plzen u LŠ. biggrin.gif
Vanja Trotter
Visla - APOEL 1:0
(Malecki 71.)

Makabi Haifa - Genk 2:1
(Amaša 8, Dvališvili 28. - Barda 61.)

Dinamo Zagreb - Malme 4:1
(Samir 4, 60. p, Rukavina 56, Bećiraj 84. - Mehmeti 17.)

Odenze - Viljareal 1:0
(Andreasen 84.)

Bajern - Cirih 2:0
(Švajnštajger 8, Roben 72.)

Viljareal. biggrin.gif Ali, lagano ih dobiju u revanšu 2-3:0 i prolaze...
Vanja Trotter
Grupa A
Bajern Minhen
Viljareal
Mančester siti
Napoli

Grupa B
Inter
CSKA Moskva
Lil
Trabzonspor

Grupa C
Mančester junajted
Benfika
Bazel
Ocelul

Grupa D
Real Madrid
Olimpik Lion
Ajaks
Dinamo Zagreb

Grupa E
Čelsi
Valensija
Leverkuzen
Genk

Grupa F
Arsenal
Olimpik Marsej
Olimpijakos
Dortmund

Grupa G
Porto
Šahtjor
Zenit
APOEL

Grupa H
Barselona
Milan
BATE Borisov
Plzen

Grupa A i najteža i najzanimljivija. A i F je dosta zajebana.
Trunks
I grupa D bogami, sem Dinama.
dejabgb75
Da a zato Barsa može da se zajebava i u prvenstvu i u LŠ. Prosto sumnjam u taj žreb, svake godine isto. Verovatno ne postoji grupa koju Barsa ne bi prošla ali ovo je zaista smejurija. Bilo bi zanimljivije da Napoli i Ocelul zamene mesta kao i Dortmund i Plzen. U svakom slučaju A grupa najneizvesnija slede F,E,G......
Vanja Trotter
Grupa A
Bajern Minhen
Viljareal
Mančester siti
Napoli

Verujem da dalje idu Bajern i Man Siti. Prvi imaju iskustvo, za ovakve mečeve su majstori, a Siti je svake godine sve jači. Viljareal će biti treći, a Napoli je po meni u ovoj grupi najslabiji.

Grupa B
Inter
CSKA Moskva
Lil
Trabzonspor

Verujem da će Inter uzeti prvo mesto u grupi, mada nije ni isključeno da to bude CSKA. Lil ne može više od trećeg mesta, jesu šampion Francuske, ali smatram da nemaju potreban kvalitet. Trabzon poslednji u grupi.

Grupa C
Mančester junajted
Benfika
Bazel
Ocelul

Mančester osvaja grupu, Benfika je druga, Ocelul možda može da se izbori za treće mesto, ali prednost dajem Bazelu.

Grupa D
Real Madrid
Olimpik Lion
Ajaks
Dinamo Zagreb

Real sa svojim starim rivalom, Lionom, biće između njih borba za prva dva mesta. Ajaks ima mladu i talentovanu ekipu, ali će presuditi iskustvo Liona i Reala. Dinamo može da se nada eventualnim bodovima kod kuće.

Grupa E
Čelsi
Valensija
Leverkuzen
Genk

Dosta teška grupa, i mislim da ne treba smatrati da će Čelsi lako proći kroz nju. Leverkuzen je sve bolji, Valensija je uvek tu negde u vrhu, tako da će biti zanimljivo videti borbu za prolazak. Genk teško može do trećeg mesta.

Grupa F
Arsenal
Olimpik Marsej
Olimpijakos
Dortmund

Bez obzira što je loše počeo sezonu, mislim da Arsenal može da se nada prolasku u narednu rundu. Uz njih bi dalje mogao Dortmund, ali ovo je po meni grupa o kojoj se najmanje može govoriti unapred.

Grupa G
Porto
Šahtjor
Zenit
APOEL

Porto će dalje, a a Zenit i Šahtjor vode borbu za drugo mesto. APOEL će otkinuti koji bod kući i to je sve od njih.

Grupa H
Barselona
Milan
BATE Borisov
Plzen

Barselona prva u grupi, odigraće sa Milanom nerešeno u gostima i kući pobediti. Viktoria će u Ligu Evrope.
Vanja Trotter
Milan se provukao baš milanovski...

Golčina Hulka:

Scouser
Lepo je raspalio po lopti...ali je meni Perišićev gol (dortmund) najbolji bio sinoć
Take Two
RTS ima highlights sa svih utakmica na sajtu, jednom da i njih mogu da pohvalim zbog nečega smile.gif

Što je najbolje slika ide bez tona, nema Ace i kompanije da kvare.
Jamaica
"Anders Lindegaard igra prvi put za Manchester United u ligaškoj utakmici"

Da Aco, Liga Šampiona je ligaška utakmica isuse.gif
redsi
CITAT (Take Two @ Sep 14 2011, 07:46 PM) *
RTS ima highlights sa svih utakmica na sajtu, jednom da i njih mogu da pohvalim zbog nečega smile.gif

Što je najbolje slika ide bez tona, nema Ace i kompanije da kvare.

Meni je vrh stvar sto se cuje zvuk udarca noge po lopti. npr kod Hulkovog gola...
Jamaica
Aca trolluje namerno, ja ne verujem više da ljudsko biće može ovo da radi slučajno.
Dr Stein
A kad Visko kaze "Dalglish je 3x bio sampion Liverpool-a" ?

Jamaica
Ima i onaj link na SC-u koji kaže Dalg'lish smile.gif
Vanja Trotter
Dinamo je odigrao dosta hrabro, i zaslužili su barem bod. Kelava branio kao Đole Pantić.

To što je Trabzon pobedio Intera u gostima je pobeda za fudbal. Sad će biti još zanimljivije.
redsi
Oba tima kao da se samozadovoljavaju postignutim rezultatom Hail.gif Hail.gif Hail.gif
Take Two
QUOTE (Jamaica @ Sep 14 2011, 08:45 PM) *
"Anders Lindegaard igra prvi put za Manchester United u ligaškoj utakmici"

Da Aco, Liga Šampiona je ligaška utakmica isuse.gif

Šta ti hoćeš da kažeš, da Aca ne zna razliku između kupa (šampiona) i lige (šampiona)?! mad.gif

Da troluje namerno to se odavno zna, tom smradu je godinama unazad glavni i jedini zadatak dalje privlačenje medijske pažnje putem umotvorina i palamuđenja, bolji njega dupe za fudbal. Čovek profesionalac, zna gde leži kinta.

Da ne radi tako, misliš da bi dosegao te visine kao što su gostovanje u jutarnjem programu STB-a i u onoj idiotskoj emisiji na idiotskoj Avali sa onim idiotom što ima više idiotskih alter egoa, kao Ali G?
Narsil
CITAT (redsi @ Sep 15 2011, 12:45 AM) *
Oba tima kao da se samozadovoljavaju postignutim rezultatom Hail.gif Hail.gif Hail.gif

Vrištao sam od smeha.
Dr Stein
QUOTE (Jamaica @ Sep 14 2011, 09:31 PM) *
Ima i onaj link na SC-u koji kaže Dalg'lish smile.gif

Pa kako ti mislis da se kaze? Sa dugim i , kao Dalgliiish?
meni totalno svejedno, al kazem kratko Dalglis. ne imitiram engleske komentatore,
isto kao sto svaki fan BSabbath-a u Srbiji zna za pesmu
P a r a n o i d
a niko ne zna za Pəranojd tongue.gif
Jamaica
QUOTE (Take Two @ Sep 15 2011, 01:09 AM) *
Da troluje namerno to se odavno zna, tom smradu je godinama unazad glavni i jedini zadatak dalje privlačenje medijske pažnje putem umotvorina i palamuđenja, bolji njega dupe za fudbal. Čovek profesionalac, zna gde leži kinta.

I to što kažeš....zna budala znanje...

QUOTE (Dr Stein @ Sep 15 2011, 02:19 AM) *
Pa kako ti mislis da se kaze? Sa dugim i , kao Dalgliiish?
meni totalno svejedno, al kazem kratko Dalglis. ne imitiram engleske komentatore,

Pa i ja kažem kratko, ali on napravi pauzu između Dalg i lish smile.gif

mezzano
CITAT (Take Two @ Sep 14 2011, 07:46 PM) *

Moze li link?
Take Two
Ostrvljani kažu Dag-LEEESH, ali nama je prirodnije kratko DAG-liš. (Prvo L se čuje samo ako se baš trudiš da ga naglasiš.)

@mezzano: Naravno - http://www.rts.rs/page/sport/ci/champions_...0%BE%D1%80.html
Vanja Trotter
Sviđa mi se baš kako RTS obrađuje LŠ, grafika je odlična, puno slika... do jaja.
rape91
otkad je LS na RTS-u nas nema. A i serem im se u sve komentatore do jednog.
Jamaica
Mario "Kuyt" Gomez. smile.gif

Ovaj komentator glup ko kurac samo sere nešto.
vladx
Ma, idiot tezak. Pocne da prica o danasnjem mecu CSKA v Inter, i isere se propisno o svemu i svacemu u vezi ta dva tima, isprede covek celokupnu blizu istoriju i konacno se namoli posle nekoliko minuta da kaze koji je rezultat bio, a za sve to vreme tece igra u Minhenu. A, tek kenjaza o neizvesnosti i kako je City u mecu, a Gradjani sem prvih 5-10 minuta nisu dosli, kakvo spustanje. Ali, mislim da su veceras sami sebi priredili najvece ponizenje kada na 0:2 Mancini menja Dzeka za De Jong-a! isuse.gif
A, druga mancesterovska govna...poserem se ja na sve ekipe u Premier-u koje se same unapred useru pre nego sto njima izadju na megdan!!!
Fred Kremenko
http://www.independent.co.uk/sport/footbal...ni-2362105.html

To je taj sjajni profesionalac koji daje sve od sebe na terenu, sem kad ga mrzi da udje na isti biggrin.gif Ovakve stvorove treba tuci dok ne propisaju krv, a kad propisaju onda opet.
Joe
nije sramota izgubiti od Bajerna u Minhenu - velika je to ekipa, sramotno je ponasanje pojedinih igraca City-a... De Jong za Dzeka mi je bila logicna izmena, posto je Dzeko bio uzasan a ovaj bi im mozda doneo sigurnost na sredini gde ih je Bajern gazio... ja ne cenim Macinijeve menadzerske kvalitete puno, al' menadzer je menadzer - on je glavni, ne moze igrac da odlucuje kad mu se igra. Tevez je odlican igrac, al' i velika kretencina.

Utd kao i uvek krece sporo u grupama sa kombinovanim sastavom, nema sumnje da ce proci dalje...

Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.