Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Copa America
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Carlsberg Pub > Sport
Vanja Trotter
Grupa A:

Argentina, Bolivija, Kolumbija, Kosta Rika

Grupa B:

Brazil, Ekvador, Paragvaj, Venecuela

Grupa C:

Čile, Meksiko, Peru, Urugvaj

1. Jul

Argentina - Bolivija 1:1
(Aguero 78. - Edivaldo 48.)
Under
divno takmicenje da probamo da uzmemo neke pare. inace, prva utakmica je bila toliko dosadna da sam zaspao na pola (a i pocela je nesto pre 3), druga malo bolja, ali daleko od fudbala koji se (realno) ocekivao od juznoamerikanaca
Jamaica
Kakav ti fudbal ocekujes od Bolivije, pogotovo kad nisu na 5km nadmorske visine? tongue.gif
Under
ocekivo sam da argentinci igraju fudbal... a ovi planinari izvukli x van svih ocekivanja...
Vanja Trotter
U kvalifikacijama za SP ih je Bolivija dobil kod kuće 6:1, tako da je ovo uspeh za Argentinu. biggrin.gif

Ostali rezultati:

Kolumbija:Kosta Rika 1:0

(Adrian Ramos 45')

Paragvaj:Ekvador 0:0

Brazil:Venecuela 0:0

Under
QUOTE (Vanja Trotter @ Jul 4 2011, 09:50 AM) *
U kvalifikacijama za SP ih je Bolivija dobil kod kuće 6:1, tako da je ovo uspeh za Argentinu. biggrin.gif

u kvalifikacijama su u Boliviji igrali na nekih 5-6 hiljada metara nadmorske visine, i tamo je prilicno tesko da se dise ako nisi naviknut na tu nadmorsku visinu, tako da taj rezultat treba uzeti sa rezervom. mislim da je Mesi (mozda neko drugi) prigovarao posle tekme kako nisu mogli da disu. mislim da je FIFA posle te utakmice zabranila da se igra na tom stadionu.
Joe
nesto se nisu raspucali i razigrali juznoameri, nadam se da ce danas biti bolje...
Under
Urugvajci bi mogli lepo da nakantaju Peru... Cile i podmladjena selekcija Meksika mirise da bude smor kao i prethodne utakmice
Vanja Trotter
Urugvaj:Peru 1:1

(Luis Suarez 45'. Paulo Guerrero 24')

Čile:Meksiko 2:1

(Paredes 67', Vidal 73'. Araujo 41')

Stvarno, malo golova do sada. Ali, verujem da će biti kao na svetskom prvenstvu prošle godine, prvo kolo svi igraju zatvoreno da bi se kasnije raspucali. smile.gif
dzoker
Koji slepci, pa ja ne verujem! Ajde, Argentince i razumem, oni se raspadaju vec dugo, ali da Brazil i urugvaj odigraju x pa to je strasno! Ne igram kladzu do sredine avgusta!
Vanja Trotter
Koji je raspad ova Argentina. 0:0 sa Kolumbijom, još će slepci da ispadnu. isuse.gif
Vanja Trotter
Bolivija:Kosta Rika 0:2

(Martinez 59', Campbell 79')

Urugvaj:Čile 1:1

(Pereira 54'. Sanchez 65')

Peru:Meksiko 1:0

(Guerrero 83')

Brazil:Pargvaj 2:2

(Jadson 39', Fred 90'. Santa Cruz 55, Nelson Valdez 67')

Venecuela:Ekvador 1:0

(Gonzalez 62')
Vanja Trotter
Kolumbija:Bolivija 2:0

(Falkao 14', 28')

Kolumbijci obezbedili prolaz, a Argentina mora pobediti večeras Kosta Riku da bi prošla.

Tabela Grupe A

1. Kolumbija 3 2 1 0 3:0 7
2. Kosta Rika 2 1 0 1 2:1 3
3. Argentina 2 0 2 0 1:1 2
4. Bolivija 3 0 1 2 1:5 1

Larisa Rikelme dobila konkurenciju biggrin.gif :

Vanja Trotter
Argentina:Kosta Rika 3:0

(Aguero 45', 53', Di Maria 64')

Čile:Peru 1:0

(Carillo (o.g.) 92')

Urugvaj:Meksiko 1:0

(Perreira 15')

Grupa A:

1. Kolumbija 3 2 1 0 3:0 7
2. Argentina 3 1 2 0 4:1 5

3. Kosta Rika 3 1 0 2 2:4 3
4. Bolivija 3 0 1 2 1:5 1

Grupa B:

1. Venecuela 2 1 1 0 1:0 4
2. Brazil 2 0 2 0 2:2 2
3. Paragvaj 2 0 2 0 2:2 2
4. Ekvador 2 0 1 1 0:1 1

Grupa C:

1. Čile 3 2 1 0 4:2 7
2. Urugvaj 3 1 2 0 3:2 5

3. Peru 3 1 1 1 2:2 4
4. Meksiko 3 0 0 3 1:4 0
Under
kojim redosledom ovi ljudi igraju, to niko ne zna...

u svakom slucaju i Peru ide dalje, bolji je od Kostarike a dalje idu i 2 (naj)bolje treceplasirane ekipe...
Vanja Trotter
Koji je ovo sistem, Fowler zna. biggrin.gif Skroz sam zaboravio da dalje idu i dve najbolje trećeplasirane ekipe. I Brazil ponovo igra sa Paragvajem. isuse.gif
Take Two
Slabo sam gledao do sada, ali planiram da ispratim polufinala koja počinju večeras, i Urugvajce. Zna li neko neki dobar stream, ili da pecam opet ovde?
Fred Kremenko
imaces na fromsportu sigurno dobrih streamova, pogotovo uzimajuci u obzir vreme odigravanja
piku
na njihovom youtube kanalu ima uzvo prenosa svih utakmica
http://www.youtube.com/user/CopaAmerica
mozes da biras spansko/englesko komentarisanje
Take Two
Hvala smile.gif

Gledam neki veetle stream ali samo zato što ne mogu da spavam, užasno je dosadna utakmica.

Ali evo ga Suarez ubacuje otpadak, 1-0 Hail.gif

I još jedan Hail.gif Hail.gif
Jamaica
kennethdalglish Kenneth Dalglish
@
@luis16suarez buena suerte para la gran final esta noche. Kenny

Kenny legenda Hail.gif
All Red
Suarez! lfc.gif
Under
ovaj Paragvaj je katastrofa

easy money
All Red
Suarez - Forlan jebačka kombinacija.
Take Two
Očekivano, Paraguay je za klasu slabija ekipa.

Suarez MotM, fenomenalna asistencija za treći gol. Šteta samo što nije dao još jedan da bude najbolji strelac prvenstva smile.gif
All Red
CITAT (Take Two @ Jul 24 2011, 11:02 PM) *
Suarez MotM, fenomenalna asistencija za treći gol. Šteta samo što nije dao još jedan da bude najbolji strelac prvenstva smile.gif

Pa zar nije? Deli mesto sa onim Peruancem?

Plus je verovatno i jedan od biljih asistenata.
Take Two
Mislim da su komentatori rekli da on ima 4, a Peruanac 5.

U svakom slučaju je MotM finala, a možda i prvenstva Hail.gif
bokeli
Suarez odlicno odigrao polufinalei finale. Hail.gif Tekme u grupi nisam gledao smarale su me.

Cenim da ce sada na zasluzeni desetodnevni odmor, pa na ostrvo 2 dana pred pocetak prvenstva. dry.gif
Dr Stein
http://www.footylounge.com/films//copa-ame..._cfcacc866.html
Shtoljpijev gol u finalu biggrin.gif

dule_lfc
gerero je najbolji strelac....dao u mecu za trece mesto tri gola jbg.......
Djotun
Ali je Suarez MVP smile.gif
Fred Kremenko
Da se izrazim po cergarski El grande Luis trophy.gif Najkrivlje mi je sto sam pre pocetka hteo da bacim par crvenih na U r Gay na kvotu 15, iskrslo mi more i kupim neke evre, i sad samo valjam na finalu na kvotu 3,20 prelaz. Sad nek se decak odmori prvo kolo to ce da resi Catermole autogolom.pa nek spakuje robovima 2 na strani i svi srecni
Trunks
CITAT (All Red @ Jul 24 2011, 10:54 PM) *
Suarez - Forlan jebačka kombinacija.

Bojim se da zamislim šta bi tek radili Suarez - Torres. sad.gif
Mario_T
QUOTE (Trunks @ Jul 25 2011, 12:53 PM) *

Strah i trepet svih ekipa u EPL, steta sto Torres nije hteo da saceka par meseci da vidi kako bi to islo. Medjutim, his loss.
Take Two
QUOTE (Dr Stein @ Jul 24 2011, 11:53 PM) *

Taj i nije nešto, deflection. Ali asistencija glavom za treći gol, negde na 2:27 Hail.gif

QUOTE (Trunks @ Jul 25 2011, 12:53 PM) *

QUOTE (Mario_T @ Jul 25 2011, 12:57 PM) *
Strah i trepet svih ekipa u EPL, steta sto Torres nije hteo da saceka par meseci da vidi kako bi to islo. Medjutim, his loss.

Ma jeste, Torres je otišao zato što mu se nije sviđao strike partnership sa Kuytom biggrin.gif

Hteo čovek da osigura poslednji superplaćeni ugovor u karijeri, dok ne shvate svi da je na zalasku iste. I uspešno ih zajebao, svaka čast.
BoJaNNNNN

Zavrsava karijeru u Partizanu,garant! smile.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.