Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Jordan Henderson #14
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Jürgenovih Jedanaest
Stranice: 1, 2, 3
Fred Kremenko
Slusaj Kenny-a gledaj Gerrard-a i sve ima da bude u redu. Doduse, ne pominju da je Ngog otisao u kontra smeru, sto nije dobro!

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-henderson-deal

lfc.gif YNWA
RedsSu
CITAT (Fred Kremenko @ Jun 8 2011, 10:01 AM) *
Slusaj Kenny-a gledaj Gerrard-a i sve ima da bude u redu. Doduse, ne pominju da je Ngog otisao u kontraAl' smeru, sto nije dobro!

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-henderson-deal

lfc.gif YNWA

Odlican je Henderson, odlican. Al' 20 miliona...?
Joe
decku sve najbolje zelim i da se brzo adaptira! imam utisak da smo dali puno para, a da nismo mnogo dobili ovim potezom.
Svebor
Dobrodosao. lfc.gif
milos7
Zanima me sledece: ko ga je gledao, posto ja nisam, a i ako jesam protiv Liverpula nisam ga zapazio, na kojoj poziciji igra, znaci prirodno sta mu lezi i iz ovog tima Liverpula koji je zavrsio zadnjih 4-5 kola, koga bi izbacio iz 11 ??

Ako je placen 20m, mogu reci samo sledece, pa dodaj jos 10ak i uzmi Aguera, pun mi je kurac Liverpul uvek placa neke nenormalne sume, te Akvilani, pa Dzonson, pa Kerol...a kad prodaje uzme neku sicu, Mask 2om, Cabi 30. Igraci u punoj snazi, da li mogu da se porede sa ovim klincem ??

Ukoliko je dato 13m plus Ngog, onda do jaja posao, pa ma kakav da je mali, jer Ngog je ocajan bio...
Vanja Trotter
Кени остварује доста ризичне трансфере, Керол је плаћен пуно па је мало показао, надам се да ће да експлодира у наредној сезони. rolleyes.gif
Хендерсону желим да пожелим добродошлицу, и да схвати где је дошао, и да игра како треба...
milos7
CITAT (Vanja Trotter @ Jun 8 2011, 12:00 PM) *
Кени остварује доста ризичне трансфере, Керол је плаћен пуно па је мало показао, надам се да ће да експлодира у наредној сезони. rolleyes.gif
Хендерсону желим да пожелим добродошлицу, и да схвати где је дошао, и да игра како треба...

Ne verujem da Keni 100% sam odlucuje ko ce da dodje i koliko da bude placen, to mozda rade samo Ferguson i Murinjo.

Pritom moram da dodam, da ne znam koliko su Suarez i Kerol njegove kupovine, tek je bio dosao..no kao sto on kaze no one is bigger than LFC, pa dokle god se dobro kupuje, to nije ni toliko bitno...
bocejan
Aj nek' mu je sa srecom.

Aj nek' mu je sa srecom.
Joe
ja sam ga gledao vise puta i ni jednom nisam bio odusevljen... rekao bih tipican engleski(kad kazem 'tipican engleski' mislim na zavidnu energiju, snagu i solidnu brzinu) srednjak koji moze svasta da igra, a nigde nije majstor... kao i Milner kad se pojavio, ne zna covek dal je srednjak ili neko krilo. ja se nadam da Kenny zna sta 'oce od ovog malog da napravi, a iz prve postave ne moze odmah da izbaci ni Raula, ni Lucasa, ni Gerrarda, ni Kuyta... mozda ga Kenny vidi kao alternativu Gerrardu, posto Jonjo napr nema tu Gerrardovsku agilnost koju Jordan poseduje?

videcemo, prvo da vidimo koju formaciju(433? 442?) Kenny zeli da igra sl. sezone i koja ce nam biti ostala pojacanja?
Take Two
Srećno mu bilo. Moraće rano da ustaje da bi nasledio Gerrarda.

Lepo bi bilo da dobije desetku, znači da namolimo nekog da uzme Joe Cola makar za dva džaka krompira. Na tu temu, evo šta kažu na harry-hotspur.com

Pronađite put do Joe Colea i osvojite vredne nagrade! biggrin.gif
Digital_Jesus
Ako je 13m ili manje + N'gog , ok posao. Ako je preko 18m bez N'goga, onda sam poprilicno razocaran. I dalje stojim iza toga da on ne vredi vise od 15m - to mi je za njega neki plafon. No, hajde da mu damo sansu pa cemo komentarisati da li je posao dobar ili ne kada ga vidimo na delu. Nek ti je sa srecom mali lfc.gif lfc.gif
Dee Jay
Elem, pominjalo se dosta imena, nisam mogao da se opterećujem, pa da se oglasim na ovo pojačanje!

Ovo nije transfer gde se sere u gaće od sreće, ali nemamo pravo da budemo razočarani odmah i da budemo skeptični. Nije ništa posebno pokazao do sada, ne znači da će biti omašaj. Mislim da je doveden kod nas da igra krilo, a nadam se da neće biti ono krilo na koje smo imali nameru da platimo reda 20m već da će biti ono back up krilo (a koje smo platili 20 mil biggrin.gif ). Znači voleo bih da se dovede neko pravo provereno krilo a ne da nam to pojačanje bude Henderson, jer ko što neko reče za sad deluje kao neki veznjak koji igra dve pozicije a nije savršen ni na jednoj. Dalje, tek od narednih transfera koji se budu realizovali ili ne moći će da se zaključi što smo ga dovodili i šta će igrati.
Takođe neki sladak ukus pobede bi bio ako se Ngog potera u suprotnom smeru, za sad niko to zvanično ne pominje, ali nekako bi prihvatili ovih 20m lakše. Opet se postavlja pitanje dokle smo mi spremni da idemo u ovim transferima engleskih talenata i kako će to uticati na odnos drugih klubova prema nama u narednim transferima. Za sad deluje malo glupo što prvi transfer ovog leta nije jedan od onih za koji postoji opšti konsenzus ovde na forumu (levi bek, top class krilo,štoper,back up krilo, back up špic jeftin a iskusan), ali opet ovaj transfer tek može da se anlizira lepo kad se rok završi i kad dečko krene da igra. Do tada JC da se 'proda za džak krompira' i da se dečku da #10.
LFC - Prijepolje
Kako god drago mi je sto je dosao. Ne sumljam da je Kenny namenio decku neku ulogu u timu i da cemo biti jaci. Sto se tice cene o tome je nezahvalno govoriti. I da ga platimo 1 mil. a on se ne pokaze dobro to su bacene pare ali ako bude dobar ni 100 mil. nam nece biti zao. Mlad je i potencijal za buducnost tako da ne treba odmah poceti nagadjanjem dok ga ne vidimo na delu.
Narsil
Mali, neka ti je sa srećom!

YNWA
Digital_Jesus

Henderson i Comolli
Narsil

Joe
sto nosi Comollijevu trenerku? smile.gif tongue.gif
bocejan
CITAT (Joe @ Jun 8 2011, 06:19 PM) *
sto nosi Comollijevu trenerku? smile.gif tongue.gif

Mozda mu je vanbracni. tongue.gif
Mario_T
QUOTE (bocejan @ Jun 8 2011, 06:20 PM) *
Mozda mu je vanbracni. tongue.gif

To bi objasnilo zasto smo bili spremni da platimo toliki fee. biggrin.gif

A sada malo ozbiljno ... Smatram da smo ga ozbiljno preplatili i da smo za te pare (bio to cash only ili cash+player deal) mogli kupiti mnogo kvalitetnijeg i dokazanijeg igraca.

That being said, zelim mu sve najbolje u najdrazem nam dresu, kao i da svojim igrama sto pre opravda ovaj hefty fee. Dobro dosao u najbolji klub na svetu. smile.gif
dule_lfc
http://www.youtube.com/watch?v=Mzjm4W8qoX0

Jordan Henderson at Melwood 08/06/11
matori lfc
Mislim da je Joe sve rekao!
Under
Ngong odbio da predje u Sunderland. placen 16 miliona, sa doplatama moze cena da poraste do 20.
dzoker
Na koji foru je ovaj lik zasluzio da dodje uopste u nas klub, a kamoli da bude placen 20 MILIONA, nemam pojma! Ae neka mu je sa srecom i ako ne bude bio u top 5 asistenata lige crno mu se pise!!
Daniel Agger
Zapusice vam usta Henderson svima sto ga ovako pljujete tongue.gif
Joe
QUOTE (Daniel Agger @ Jun 9 2011, 04:39 PM) *

ja se iskreno nadam u takav rasplet dogadjaja smile.gif
Take Two
Henderson reklamira sanderlendskog zubara laugh.gif

Isto kao ono kad je Torres promovisao madridske frizere, mesare, dresere pasa...
dzoker
laugh.gif laugh.gif laugh.gif Koji ciganin!!
collymore
welcome
Mario_T
QUOTE (Daniel Agger @ Jun 9 2011, 04:39 PM) *

Ja se iskreno nadam tome. smile.gif Sto pre, to bolje. smile.gif
Narsil
Tačno, što pre - to bolje. Al' za sada mu želim dobrodošlicu.

Intervju.

Take Two
Nisam video da ga neko pljuje, Joe je malo kritičniji ali to se više odnosi na transfer policy nego konkretno na JH. Mislim da je bitno da očekivanja budu razumna, dečko je long-term prospect, neće odmah u prvoj sezoni da pokaže koliko može.

Inače, u nekom YT intervju od ranije, na pitanje "who's the best player you've been up against" rekao je Steven Gerrard. Respekat. (Mada baš nije morao posle da doda da su mu uzori u detinjstvu bili Beckham i Giggs.)

A ne kao onaj Phil Jones koji na isto pitanje odgovorio Tom Huddlestone, ni manje ni više laugh.gif
Narsil
I ovde je spominjao Džerarda + šlihtanje što dođe u svakom intervjuu.
Take Two
Pa ovde su ga pitali, naravno da se sad šlihta novom kapitenu. Ali ono je bilo u davna, davna vremena dok je još igrao za Sunderland.

Kao klinac je navijao za lokalce ali je na TV-u najviše voleo da gleda Giggsa i Beckhama, uzorne profesionalce čije ponašanje na terenu i van njega bi voleo i sam da demonstrira rolleyes.gif
Dr Stein
Znaci kad udje u krizu srednjih godina ima da juri kurve kao Gigs.
A kada dodje u Srbiju da dobije svoju verziju pesme :
http://www.youtube.com/watch?v=9eDP9Aqj700 .

Scouser
QUOTE (Take Two @ Jun 9 2011, 10:19 PM) *
A ne kao onaj Phil Jones koji na isto pitanje odgovorio Tom Huddlestone, ni manje ni više laugh.gif

Nisam video nijednu njegovu partiju, al videh taj intervju, a pomenuti odgovor nije bilo teško zapamtiti smile.gif Mislim daj, protiv koga si sve onda igrao jbt....
Take Two
Ma lupio čovek, to mu bio cimer na pripremama mlade reprezentacije ili nešto biggrin.gif
Narsil
"HENDER-SON-SON-SON,
CHOSE THE KOP ABOVE THE SCUM,
HENDER-SON-SON-SON,
HE'S OUR MIDFIELD SENSATION,
WITH HIS LEFT, WITH HIS RIGHT,
HENDERSON IS DYNAMITE,
AS A BLACK CAT HE HAS GROWN,
NOW HE'LL NEVER WALK ALONE!"

biggrin.gif
Joe
QUOTE (Narsil @ Jun 11 2011, 04:07 PM) *
"HENDER-SON-SON-SON,
CHOSE THE KOP ABOVE THE SCUM,
HENDER-SON-SON-SON,
HE'S OUR MIDFIELD SENSATION,
WITH HIS LEFT, WITH HIS RIGHT,
HENDERSON IS DYNAMITE,
AS A BLACK CAT HE HAS GROWN,
NOW HE'LL NEVER WALK ALONE!"

biggrin.gif

nj-e-sra smile.gif
emir_lfc
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=aHpxbXKFMOk

Welcome to Liverpool smile.gif
Take Two
QUOTE (Joe @ Jun 11 2011, 04:08 PM) *
nj-e-sra smile.gif

A šta i da očekuješ od pesmica sklepanih dok dečko nije odradio ni prvi trening, a kamoli debitovao. Već je "midfield sensation" dry.gif

Nego gledam nešto, ako bi Henderson dobio Kolovu desetku, a Mata/Downing/kogod jedanaesticu, onda bi prednja linija mogla ovako da nam izgleda:

__8_10__
7__9__11

Dakle, najklasičnija klasika moguća. Jednom i to da vidim smile.gif
Mario_T
QUOTE (Take Two @ Jun 11 2011, 06:46 PM) *
__8_10__
7__9__11

Mislim da ni Masch ili Essien (ili Makalele u najboljim danima) ne bi bili u stanju da zatvore promaju koja bi vladala iza ovog peterca. biggrin.gif S druge strane, bio bi duboko razocaran ako ne bi davali barem dva gola po tekmi (ako ta 11ica budu Mata ili Hazard). biggrin.gif
bocejan
CITAT (Mario_T @ Jun 11 2011, 07:49 PM) *
Mislim da ni Masch ili Essien (ili Makalele u najboljim danima) ne bi bili u stanju da zatvore promaju koja bi vladala iza ovog peterca. biggrin.gif S druge strane, bio bi duboko razocaran ako ne bi davali barem dva gola po tekmi (ako ta 11ica budu Mata ili Hazard). biggrin.gif

Imamo Pepea na golu, nema potrebe da se zatvara nista biggrin.gif . Osim toga mozes i njaboljeg igraca ove sezone da stavis da igra zadnjeg veznog, jer ce ocigledno da igramo sa tri nazad posto LEVOG BEKA NI NA VIDIKU!!!
Jamaica
Ja mislim da 10 treba da se zasluzi malo ipak....eto mu 20 sezonu-dve pa cemo da vidimo, ako sve bude lepo moze da dobije i 8 jednog dana.... smile.gif
Take Two
QUOTE (Mario_T @ Jun 11 2011, 07:49 PM) *

Pa vidi, to nam je skoro postava koju držimo ove sezone. Samo Gerrard i Henderosn umesto Spearinga i Meirelesa... i Mata/Downing/neko umesto Kuyta. Nije neka ogromna razlika.

Ipak, još nismo videli da KD izvede Suareza i nekog drugog bočno, uz Carrolla na CF. Ako budemo forsirali 4-4-2, imaćemo problem sa slabom sredinom u odbrani unsure.gif

@Jamaica: Kao što je Joe Cole zaslužio? Ili Jovanović onih par dana pre njega? Ili Voronin?
Jamaica
QUOTE (Take Two @ Jun 11 2011, 11:22 PM) *
@Jamaica: Kao što je Joe Cole zaslužio? Ili Jovanović onih par dana pre njega? Ili Voronin?

isuse.gif ko je nama nosio deset smile.gif

Pa nisam im ja dao brojeve, to je neko moje misljenje kako bi trebalo.....Cole je bar imao reputaciju kad je dosao, ali se ispostavilo da bi mu pre pristajalo 58 tongue.gif
bocejan
Ovaj nas ce igrati veceras protiv nadam se buduceg naseg. Koliko sam ja video nema nigde prenosa. angry.gif
Take Two
Biće valjda ovde nešto: http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports

Henderson bi trebalo da počne (kao i Mata i Jones), ali ne i Wickham.
Jamaica
Ti bi da prenose a ne igraju nasi? biggrin.gif

Ne bi me cudilo ni da Evropsko Prvenstvo bude na nekoj areni 18 kad se ne kvalifikujemo...
Joe
Jordan: vise od 'srednjak-a'
All Red
CITAT (Joe @ Jun 14 2011, 07:14 PM) *

Toga se i plašimo. dry.gif
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.