Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Aston Villa vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2
1jeAhonen
Sezona 2010/11. se zatvara utakmicama 38. kola koje se igraju u isto vreme s početkom u 17.oo

Očekuje nas dobar meč s obzirom da dolazimo na gostovanje ekipi koja nema nikakvih pretenzija u ovoj sezoni. Mi treba da završimo ovu sezonu makar još jednom pobedom. Domaćini nisu na svom terenu ubojiti ali redovno postižu barem jedan pogodak (18/18). Mi nismo izgubili u gostima od Vile još od 1998. Takođe nismo izgubili poslednji meč u sezoni od susreta sa Čelzijem 2003. Primili smo samo tri gola o Vile u proteklih jedanaest mečeva kao gosti, a poslednji put kada je King vodio Liverpul protiv Vile završeno je bez golova.

Kod domaćih Bred Fridel beleži 399 nastup a Daren Bent biće svakako najveća pretnja po naš gol, sa 9 postignutih pogodaka u 15 mečeva koliko je odigrao od prelaska iz Sanderlenda u A.V.

Nama se vraća Meireleš tako da će Kerol biti na klupi a sastav bi trebalo da izgleda ovako:

Reina, Džonson,Flanagan, Škrtel, Karager, Lukas,Meireleš,Spiring, Suarez,Kajt,Maxi.
dejabgb75
Uprkos ovoj po nas dobroj statistici, da se meč kojim slučajem igra pod okolnostima da i Villi trebaju bodovi, sumnjam da bi smo bili veliki optimisti. Dakle, trebali bi smo dobiti ovaj meč, tj. potrudimo se da ga dobijemo kad već imamo prilike za to. wink.gif
Svebor
Ajd da dobijemo, a mogao bi i Birmingem malko da pomogne. lfc.gif
Take Two
QUOTE (1jeAhonen @ May 22 2011, 10:44 AM) *
Nama se vraća Meireleš tako da će Kerol biti na klupi a sastav bi trebalo da izgleda ovako:

Reina, Džonson,Flanagan, Škrtel, Karager, Lukas,Meireleš,Spiring, Suarez,Kajt,Maxi.

Po kojoj to logici Meireles šalje Carrolla na klupu? Pre će Maxija, Spearinga, ili čak Kuyta.
Pedja_Nbg
Reina, Flanagan, Aurelio, Skrtel, Carragher, Spearing, Lucas, Kuyt, Cole, Meireles, Suarez. Subs: Gulacsi, Robinson, Wisdom, Wilson, Poulsen, Ngog, Shelvey.

Керол ни на клупи.
dzoker
Било би лепо да победом завршимо ову распалу сезону! Врло изненађујућа постава. Овај Керол изгледа гори од Тореса што се тиче повреда!
bocejan
Ni Maxi ga nema.
sedplas
maksi, glenjo, kerol svi su aut, ne vjerujem da su povrede u pitanju nego eto, onako....
nije losa postava
Take Two
Prenos na SK Prime, nećemo morati da se gnjavimo sa kombinovanim glupostima na prvom smile.gif
All Red
Ja nemam SK Prime. Mislio sam da se to plaća...
dule_lfc
evo stream.....

http://www.stopstream.tv/ch3.html
BoJaNNNNN
CITAT (All Red @ May 22 2011, 04:49 PM) *
Ja nemam SK Prime. Mislio sam da se to plaća...

Ako imaš SK i SK+ imaš i Prime,bez ikakve doplate
vladx
C'MON YA REDS!!! lfc.gif
dule_lfc
ja npr. nemam....kod ikom-a sam i oni imaju samo sk i sk+.....
Dr Stein
QUOTE (BoJaNNNNN @ May 22 2011, 04:53 PM) *
Ako imaš SK i SK+ imaš i Prime,bez ikakve doplate

hvala drink.gif
ne bih ni znao da imam Prime i smarao bih se sa streamovima kao pravi debil biggrin.gif
vladx
Kakav debil od pomocnog, a i glavni sto je aminovao.. isuse.gif
dule_lfc
oce li nas vise zaobici povrede......
BoJaNNNNN
Gerrard u traveling Kop-u?? smile.gif
vladx
Kapetan!!! inlove.gif Hail.gif
Take Two
"Verovatno možda" x2

"Definitivno izgleda" x1

Ajmo Jonjo lfc.gif

Koji je kurac ovom Kolu, već drugi put odbija da potrči?!

(Ne mislim na ovu lošu loptu Suareza, nego dva puta pre toga.)

Kakva užasna utakmica...
dule_lfc
nije svirao faul nad karagerom......
Dr Stein
waste of space ovaj Joe Cole
dule_lfc
bacenih 45 minuta.....
All Red
S obzirom da me ova utakmica podseća na Hodzsonovske dane odlučio sam da ugasim stream i posvetim pažnju borbi za opstanak gde navijam da Blackpool ostane u PL.
bocejan
Ovo je stvarno prilicno jadno. Ove sezone uvek kada nam je bila potrebna pobeda mi smo ovako igrali.
rape91
grozno.
sedplas
spasi Liverpul i ubij se, Kolee, Kolee
milos7
Mozda je resenje da im se kaze igrajte opusteno, boli nas kurac za tabelu
Dr Stein

Maxi i Joe Kole
Take Two
QUOTE (Dr Stein @ May 22 2011, 05:47 PM) *
waste of space ovaj Joe Cole

Hoće to tako kad dovedeš bivšu "zvezdu" hronično van forme i daš mu masan ugovor. Sad ga boli uvo da trči, da se trudi, da se dokazuje... primaće jednu od najvećih plata u zemlji do 2014., jebe mu se za sve isuse.gif

A Kolova beskorisnost posebno upada u oči jer trenutno ima gomilu izrazito vrednih igrača oko sebe. Najbolja ilustracija tamo u prvih 10 minuta, povuku kontru Meireles, Kuyt, Suarez, i zajebu se pa pošalju loptu na levo krilo... gde nema nikog. Požurili ljudi.
All Red
CITAT (milos7 @ May 22 2011, 06:03 PM) *
Mozda je resenje da im se kaze igrajte opusteno, boli nas kurac za tabelu

Pa oni već sada tako izgledaju. Evo Pevci poveli, zbogom evropo...
Dr Stein
"navijaci aston vile slave sto liverpul nece uci u ligu evrope"

to im je mnogo vaznije nego sto ce gradski rival B'ham da ispadne
vladx
QUOTE (Dr Stein @ May 22 2011, 06:10 PM) *

Lik i dalje ne kapira zasto ovi svrsavaju! laugh.gif
A, i ja cu mnogo lakse da svarim nase 6. mesto u slucaju da odvratni B'ham ispadne. wink.gif
Take Two
QUOTE (Dr Stein @ May 22 2011, 06:10 PM) *

Misliš da on zna da je Aston Villa iz Birminghama? Verovatno računa da su iz Villle biggrin.gif

Pardon, možda verovatno.

Kole makazicama skida loptu sa noge Meirelesu. Da ne bude da nije imao nikakav učinak na terenu...

AAA komentator povezao da Birmingham ispada, sam se sebi smeje Hail.gif

Luis lažnjakom bacio i Kola u reklame, uz dvojicu Villana Hail.gif

Meireles isuse.gif
All Red
Komentator na Toten. - Birm.: Nerealno je očekiati da Utd. može da postigne 2 gola Blackpool-u!isuse.gif
Mario_T
Gledam i ja na SK (blagodeti satelita i preplate na Total TV), pa vidim sta sam propustao sve ovo vreme ... Onaj komentar za Suareza (kako pada i posle mrkog pogleda), mu je zlata vredan ...

Odlican potez Luisa, kicmu je slomio onoj dvojici. A Raul zasluzuje jedan facepalm zato sto:
1. nije uradio isto sto i Luis, i poslao Friedela, Younga i Dunna po burek
2. loptu nije zakucao pod precku.
vladx
Au revoir Cole...

Steta za ove 2 prilike Meireles-a. sad.gif
Dr Stein
Flanno ocajan
Take Two
Jebiga, Kenny, kad daješ protivniku sat vremena igrača više a onda uvedeš N'goga dry.gif

Teško da ćemo ovde išta iščupati.

Owen da dokrajči malog Blackpoola, govnar mad.gif
vladx
Majstori smo da se spetljamo u poslednjih 16m. sad.gif
Take Two
Jel' mi se to čini ili je neki mikrofon jako blizu Dalglisha? Ranije se čulo kako neko urla "SHELVEEEEEY", a sad kad je Fabio spucao u aut "For fuck's saaake..." biggrin.gif
milos7
zadnja 2 kola samo jedna pobeda da se ostvarila, islo bi se u LE, ali 2 poraza, neverovatno
E sad vec nije biggrin.gif, pobedi Totenhem
Dr Stein
Kupuj Downinga jebes Younga
bocejan
Kraj kakav smo zasluzili. Jos smo zavrsili na boljoj poziciji nego prosle godine.
Mozda ce da nam uruce wild card, da bi punili stadione po Ceskoj i Rumuniji.
Mario_T
Igrali smo sasvim u ok u drugom poluvremenu, stvorili par lepih sansi, mislim da bi neresen rezultat bio najposteniji. Stvarno steta sto smo sa dva poraza pokvarili utisak koji smo ostavili u drugom delu sezone. A mislim da bi bilo lepo igrati u Evropi, makar to bila i EL.
Doduse, ne znam kako stvari stoje nakon sto je Birmingham otisao u Championship. Da li oni zadrzavaju pravo da igraju EL i da li to uopste zele.

1jeAhonen
po onoj po kojoj je bio prosli put u timu...no u timu ovaj put je bio Kol umesto Maxija.
CITAT (Take Two @ May 22 2011, 03:52 PM) *
Po kojoj to logici Meireles šalje Carrolla na klupu? Pre će Maxija, Spearinga, ili čak Kuyta.

nema sanse Kajt i Meireles se ne poznaju osim po tvojoj logici. xaxa...

No sada je sve to nebitno...stoički smo se oprostili od ove prazne sezone...bilo je daleko uzbudljivije na ostalim mecevima pa i nisam pratio sta se desavalo osim na livescore-u.
sedplas
CITAT (Dr Stein @ May 22 2011, 06:41 PM) *
Flanno ocajan

rastrgao ga je Dauning ali decko je ipak ostao uporan i nije klonuo duhom do kraja, naucice on vec ne brinem se ja za njega...

Selvi je bio dosta tih, kao i Kajt i Aurelio, a Luis u jednom trenutku baca trojicu na zemlju a malo kasnije ne moze da sutne kako treba, i on je bio los danas. Raul je bio dosta dobar ali pobratime ona dva promasaja su bila.... bag.gif
Lukas je bio dobar iako cete vi da ga napljujete al do kurca, grijesio je i on al je dao nekoliko fenomenalnih lopti naprijed....
Mario_T
QUOTE (Dr Stein @ May 22 2011, 06:41 PM) *
Flanno ocajan

Downing ga je prosao 3-4 puta kao da ga nije bilo na terenu. Neiskustvo pretpostavljam.
milos7
Vest Hem, Birmingem i Blekpul... skoro niko zanimljiv od igraca iz ovih timova za pokupiti
All Red
CITAT (Mario_T @ May 22 2011, 06:59 PM) *
Doduse, ne znam kako stvari stoje nakon sto je Birmingham otisao u Championship. Da li oni zadrzavaju pravo da igraju EL i da li to uopste zele.

Wolvsi nasledili.
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.