Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Liverpool vs Tottenham
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe
vs

Anfield Road
Nedelja u 17h

jos malo pa gotovo sa ovom sezonom, kljucna tekma za Evropu i 5to mesto.

Narsil
Kratko i jasno, Joe.

Vratiti im za poraz u prvom delu sezone, iskoristiti što je pritisak na njima i našu lepu seriju produžiti za još jednu pobedu.

lfc.gif
All Red
Ne bi trebalo da bude problema, zaleteli smo se sada. 4-0
dzoker
Ма разгузићемо их ко мајмуне!! Најмање се плашим дербија на Енфилду.
milos7
Sad mi zao sto se ova sezona blizi kraju..
Jamaica
Gledaj to sa druge strane, sa svakim danom je sledeca bliza smile.gif
Dee Jay
Pa mi smo čak 20 kola odigrali pod Hodgsonom! ohmy.gif
Mario_T
QUOTE (Dee Jay @ May 13 2011, 06:52 PM) *
Pa mi smo čak 20 kola odigrali pod Hodgsonom! ohmy.gif

Samo? Meni je izgledalo kao vecnost. biggrin.gif
milos7
Sudi ono govno od Veba, koga je ser pohvalio da je najbolji i opet ceka kaznu biggrin.gif
Take Two

angel_not.gif happy.gif
Djotun
Ma ovo je Boban Piroman smile.gif
1jeAhonen
Nesto je pogresno...al definitivno pogresna pesma moglo je da bude Glory glory...(lik je mladji bar 10 godina).
Inace, zna se ko diriguje Webom. wink.gif

matori lfc
Dobijamo ih provereno,samo je pitanje koliko ce pobesneli Maxi zavuci komada!
All Red
Moramo da pobedimo ovu, ne bih podneo da nas Najbolji Engleski Trener™ pretekne i obezbedi Evropu a da ga mi ispušimo.
1jeAhonen
Izuvamo ih to je sigurno...a da li ce Najbolji Engleski Igrac ove sezone biti u sastavu? Bale, isnt it?
dule_lfc
dobijamo sa tri razlike...provereno
All Red
Linda_Pizzuti Twitter:
CITAT
Feeling pretty lucky that I'm able to be at Anfield for LFC's important last home match of the season tomorrow!

Razlog više za gledanje tekme. smile.gif
Dee Jay
CITAT (All Red @ May 14 2011, 11:17 PM) *
Linda_Pizzuti Twitter:

Razlog više za gledanje tekme. smile.gif

thumb.gif

Zna li se hoće li Carroll biti u ekipi?
Saleo
gledam danas onaj jad od junajteda i kakvi govnjivi navijaci navijaju za taj klub.pa oni nemaju ni one plastike sa stamforda,pa ni toliko makar.
ja stvarno ne mogu ni da sanjam kako bi izgledalo da ova tekma danas u 5 odlucuje o tituli kao sto je ova blck-manu.
danas nalazim strim jedno pola sata pre samo da se izlecim od ove sranjetine od navodno "šampionskog" slavlja.
All Red
Pa ove sezone je Anfield bio neprijatno tih, ako ćemo već o tome. Na tekmi protiv Fulhama su navijači bili najglasniji u celoj sezoni. Zgrozim se kada je na Anfieldu atmosfera toliko vatrena da se čuje svaki prijem lopte i dranje pojedinih likova iz prvih redova.
milos7
CITAT (Saleo @ May 15 2011, 12:46 AM) *
gledam danas onaj jad od junajteda i kakvi govnjivi navijaci navijaju za taj klub.pa oni nemaju ni one plastike sa stamforda,pa ni toliko makar.
ja stvarno ne mogu ni da sanjam kako bi izgledalo da ova tekma danas u 5 odlucuje o tituli kao sto je ova blck-manu.
danas nalazim strim jedno pola sata pre samo da se izlecim od ove sranjetine od navodno "šampionskog" slavlja.

Ja vise ne mogu da verujem da oni osvojise Pl i da su u finalu LS (nadam se da ce Mesi da ih unisti, inace strasno, 4ta titula LS za njih) a da igraju srednje zalosno. Do sada kad su osvajali uglavnom su drali, makar ove jadne timove. Danas cujem jedva izvukli bod, a to utakmica za titulu. Ok nije prava, jer su onu najbitniju dobili protiv smesnog Celsija.

Narsil
Premijer liga tema pa tamo drvite janka o tim divokozama.

CITAT
Pa ove sezone je Anfield bio neprijatno tih, ako ćemo već o tome. Na tekmi protiv Fulhama su navijači bili najglasniji u celoj sezoni.

Најгласнији.
sedplas
CITAT (All Red @ May 15 2011, 02:54 AM) *
Pa ove sezone je Anfield bio neprijatno tih, ako ćemo već o tome. Na tekmi protiv Fulhama su navijači bili najglasniji u celoj sezoni. Zgrozim se kada je na Anfieldu atmosfera toliko vatrena da se čuje svaki prijem lopte i dranje pojedinih likova iz prvih redova.

tako je bilo i prosle godine uglavnom.
nasi navijaci su na gostovanjima uglavnom dobri, bilo da igramo sa Fulamom ili sa Celzijem oni ce se cuti, dok je na Enfildu dobra atmosfera samo kad je neki derbi, jbg nadam se da ce to da se promjeni....

btw opet smradovi sa Sport kluba ne daju utakmicu blowup.gif
rape91
daju na sport klubu plus...zar si ocekivao da ce prenositi na prvom kanalu sport kluba Liverpool u vreme kada igra Djokovic. Ne bi me cudilo da Visko vec sad krene specijalnu emisiju posvecenu finalu smile.gif
Svebor
Idemo! lfc.gif
LaCiKa
Svebor tako je bre
IDEMO NAPRED
Dobijamo 2:0 smile.gif
Dr Stein
Upravo su nas najavili kao CRVENI DJAVOLI na sk ?
Dee Jay
Jel to ovi sa SKa nazvaše nas u najavi Crvenim Đavolima ili mi se učinilo? blink.gif

Izgleda da jesu. isuse.gif
1jeAhonen
Ima li neko dobar stream-a?
Digital_Jesus
Bice interesantna utakmica, pogotvo zbog 'Arijeve izjave kako on ne zeli da Totenhem igra LE dogodine da mu se igraci ne b zamarali, odjednom su Spursi postali tako velik klub da ne zele da ucestvuju u LE isuse.gif . Ili blefira ili se previse uziveo u ulogu najboljeg engleskog trenera.

Ja ocekujem pobedu, imam utisak da bih uspeli i Barcelonu da pobedimu u ovim trenucima. 3:1 konacan rezultat.
Periklo
Iserite im se u kokošinjac. lfc.gif
rape91
Carroll umesto Raula,ostalo je nepromenjeno. Tovari pevce
dule_lfc
http://www.empireofthekop.com/anfield/?p=33022

Reina, Johnson, Flanagan, Skrtel, Carragher, Spearing, Lucas, Maxi, Kuyt, Carroll, Suarez

Subs : Gulacsi, Kyrgiakos, Ngog, Cole, Poulsen, Robinson, Shelvey.
sedplas
odlozen tenis zbog kise. dal da se nadam da ce sad SK da uzmu utakmicu ili od toga nema nista??
rape91
ne nadaj se prenosice na sport klubu +,a kisa ce u Rimu kad tad da stane
sedplas
dry.gif
smaraci, jebo ih tenis da ih jebo....
Take Two
QUOTE (rape91 @ May 15 2011, 04:07 PM) *
Carroll umesto Raula,ostalo je nepromenjeno.

I dalje mi je teško da se naviknem da postava može lako da se pogodi unapred, sve očekujem neko rotaciono Rafa-iznenađenje biggrin.gif

3-1, gol i asistencija za šampiona Eredivisie
Wastelander7
PUUU mamu jebem kako ga prosralo -.-
A i mi smo lose poceli...
All Red
Igramo ko pičke.
LaCiKa
samo polako sad cemo se popravit....
All Red
Ja bih za ovo tako jedan lep crveni izvukao... Mora da se kontroliše Suarez, nije mu ovo Urugvaj.
Wastelander7
Ma kakvi crveni sta pricas ti...
Malo su se previse digli posle onih silnih pobeda
Trunks
Skoro da se bojim da izgovorim ovo, ali čini mi se da igramo povezanije kad Kerol nije u postavi. Nadam se da lupam.
All Red
CITAT (Wastelander7 @ May 15 2011, 05:23 PM) *
Ma kakvi crveni sta pricas ti...

Pa šutiranje lika bez razloga je prilično dobar osnov.

CITAT
Skoro da se bojim da izgovorim ovo, ali čini mi se da igramo povezanije kad Kerol nije u postavi. Nadam se da lupam.

Potpuno se slažem.
Wastelander7
Sad bolje igramo ...

e moj Andy...
Take Two
Suarez bi mogao da prestane da pokušava da iznudi faul Kinga, i da malo igra fudbal. Već se provukao samo sa žutim kod onog idiotskog šutiranja Dawsona u dupe.

Mislim da nije problem Carroll koliko 1) nedostatak Meirelesa i 2) sigurna igra Tottenhama na svojoj polovini, odlično im se kreće lopta i naš pritisak skoro da nema efekta. Kao što sam i ranije pisao, pozicionu igru nemamo, mora ili da se otme lopta i povuče kontra, ili ništa ne ide.

Možda bi bilo bolje sa GJ-om na desnom boku, ali on je zakucan levo da ne bi Flanagan branio Lennona...

Andy volino!
Trunks
Jao bre Kerol. Svaka čast Škrtel.
vladx
Neverovatna dva suta Spearing-a i Carroll-a. isuse.gif
Take Two
Zašto se Carroll baš toliko povlači u sredinu? Posle mu treba 5 minuta da dokaska do peterca, džabe se Maxi i Suarez kurče centaršutevima spoljnom kad je samo Kuyt tu da natrči...

Sad tek vidim gol, kakav user za VDVa...

Nula šuteva u okvir, i cela dva van isuse.gif
milos7
Evo sad kad nema mozda neprimetnog ali bitnog Meirelesa. Raspucani Maxi nigde. To je to, trenutak kad te usere
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.