Pomoć - Pretraga - Članovi - Kalendar
Puna verzija: Fulham vs Liverpool
Liverpool FC - You'll Never Walk Alone > Liverpool FC > Utakmice > Prethodne sezone
Stranice: 1, 2, 3
Joe
vs

Ponedeljak, 9.5.2011. u 21h

ako mislimo da zavrsimo peti ovde nam treba 3 boda...
dzoker
За мене ова утакмица има огромну тежину! Дакле,ако победимо на овако тешком гостовању, могу да кажем да имам велико поверење у Даглиша и велика очекивања за наредну сезону! Као што сам већ рекао, ово су утакмице где је јако битна улога тренера! Лако је бити мотивисан против Манчестера,Челзија...овде ће се видели право лице играча и менаџера!

Неки причају о четвртом месту и све време помињу Сити и Тотенхем. Мислим да је од свих комбинација најтежа опција да ми победимо све три до краја! А ако се то деси ја ћу бити презадовољан ма каква ситуација на крају била! То би стварно био један леп завршетак једне веома чудне сезоне!
sedplas
mnogooooo mnogo bitna utakmica! kao i sve do kraja naravno, sve manje od 3 boda nam i matematicki onemogucava cetvrto mjesto, a vrlo otezava borbu za peto.
bice strasno zajebano, Fulam ima mocnu formu kod kuce dok smo mi uzasni u gostima. cak i sa Kenijem jedva smo ih pobjedili na Enfildu a i tada smo bili u dobroj formi kao isad sto smo.....
steta sto nema prenosa na jebenom sport klubu pa mora da se cimam preko streama za ovako bitan mec....
milos7
Fulam u poslednjih 6 na Kotidzu ima skor 5 1 0, sto je ok, i u formi su inace. Bice jebeno, ali mora da se pobedi pogotovu sto je Totenhem kiksnuo. I pre ovog kola, tj Totenhemove utakmice, bilo je jasno da je sad SVE u Liverpulovim rukama. Sad ako pobede Totenhe imaju pravo i na jednu neresenu, ali ja sam pre za 3 pobede do kraja.

Ne bih se lozio za to 4. mesto previse. Liverpul moze da dogura do kvote od 64 poena najvise, a Siti ima sada 62. Ostalo im je jos 3 kola: Totenhem k, Stouk k, Bolton g. Nemoguce mi je da ne osvoje makar 3 poena iz 3 utakmice, ali voleo bih da gresim.
I ta LS, tako blizu a tako daleko.
Take Two
QUOTE (dzoker @ May 8 2011, 01:28 PM) *
За мене ова утакмица има огромну тежину!

QUOTE (sedplas @ May 8 2011, 03:58 PM) *
mnogooooo mnogo bitna utakmica!

QUOTE (milos7 @ May 8 2011, 04:30 PM) *
Bice jebeno, ali mora da se pobedi pogotovu sto je Totenhem kiksnuo.

Čime se vi radite, ljudi... laugh.gif

Užasno mnoooogo bitna utakmica protiv zajebanog Fulhama, koja ne odlučuje bukvalno ni o čemu.
F4LFC

steta sto nema prenosa na jebenom sport klubu pa mora da se cimam preko streama za ovako bitan mec....
[/quote]
druze imas na sport klubu + smile.gif
All Red
Pa dovoljno je da odlučuje o evropi jer ako ne pobedimo sada u mnogome nam se smanjuju šanse za ulazak u istu.
Jamaica
Ako bude X iste su nam sanse kao i pre dva dana.... tongue.gif
collymore
Koban termin po nas ponedeljak u 21 i to u gostima.Opet necu moci da gledam
sedplas
CITAT (F4LFC @ May 8 2011, 07:55 PM) *
druze imas na sport klubu + smile.gif

biggrin.gif znam, ali opet moram da se cimam sa strimovima jer nemam SK+
Mario_T
QUOTE (collymore @ May 8 2011, 08:02 PM) *
Koban termin po nas ponedeljak u 21 i to u gostima.Opet necu moci da gledam

Ja onako istinski mrzim taj termin u 21h. Kako zbog samog termina, tako i zbog naseg slabog uspeha kad igramo u to vreme. Ali eto, nadajmo se da cemo u ovoj istorijskoj utakmici uspeti da ostvarimo pobedu. biggrin.gif
Dr Stein
City smo istresli iz gaca prosli monday night biggrin.gif
1jeAhonen
Iako je utakmica važna u toj famoznoj trci za Evropu, cenim da nam ulazak u istu na ova "mala" vrata neće doneti veći izazov od Premijer lige u narednoj sezoni, tako da se ne priključujem željama za pobedom iz tog razloga. Štaviše mislim da nam takmičenje u toj ligi ne služi ni za prestiž, te stoga bi eventualni trijumf mogao pripisati dobrim izdanjima u završinici sezone.

Nisam sujeveran što se termina tiče, uostalom poslednji taj termin doneo nam je klasičnu razbijačinu Kerola i ekipe protiv građana.

Lagano iz lera, pa u treću. Pobeda jašta!
milos7
CITAT (Take Two @ May 8 2011, 06:08 PM) *
Čime se vi radite, ljudi... laugh.gif

Užasno mnoooogo bitna utakmica protiv zajebanog Fulhama, koja ne odlučuje bukvalno ni o čemu.

Ne, nije bitna ni malo, moze lagano da se izgubi, ali da se pobedi u kljucnoj protiv tot i na kraju vila da padne i da se desi da zafali jedan jedini poen. Bas je nebitna.
Bitna je ako se pobedi i dalje sve zavisi od LFC, a ne da se kao uvek do sada gleda u tudjA dvorista...

CITAT (1jeAhonen @ May 8 2011, 10:45 PM) *
Iako je utakmica važna u toj famoznoj trci za Evropu, cenim da nam ulazak u istu na ova "mala" vrata neće doneti veći izazov od Premijer lige u narednoj sezoni, tako da se ne priključujem željama za pobedom iz tog razloga. Štaviše mislim da nam takmičenje u toj ligi ne služi ni za prestiž, te stoga bi eventualni trijumf mogao pripisati dobrim izdanjima u završinici sezone.

Nisam sujeveran što se termina tiče, uostalom poslednji taj termin doneo nam je klasičnu razbijačinu Kerola i ekipe protiv građana.

Lagano iz lera, pa u treću. Pobeda jašta!

Od viska glava ne boli. Tako da ako se bude igralo tamo to moze da bude samo plus, a ne moze da skodi. Inace ja od titula jedino sto "priznajem" PL i LS, ovo ostalo je manje vise smesno, jer to moze da osvoji bilo ko. Ja sam za da se da gas do kraja, da se doda na sadasnji saldo jedna devetka i da se koliko toliko s obzirom na okolnosti iz cele sezone, kaze da je deo od dolaska Kenija bio ok u svakom smislu.
A ta LE moze da se iskoristi ako ni za sta drugo nego za mlade i rezerve...
Take Two
QUOTE (milos7 @ May 8 2011, 11:41 PM) *
Ne, nije bitna ni malo, moze lagano da se izgubi, ali da se pobedi u kljucnoj protiv tot i na kraju vila da padne i da se desi da zafali jedan jedini poen. Bas je nebitna.

Pa može uvek i avion da padne na stadion, tako da je na svakoj utakmici jako bitno da se to slučajno ne desi biggrin.gif

Ako izgubimo od Fulhama, opet bi se sve nadoknadilo pobedom protiv Tottenhama.
Ako dobijemo Fulham, opet ne bismo smeli da izgubimo od Tottenhama.
Ako odigramo nerešeno sa Fulhamom, Tottenham je i dalje na istoj distanci.

Naravno da bi bilo lepo da se nastavi serija pobeda, ali potpuno je nebitna utakmica što se plasmana tiče, jer treba još da igramo sa Tottenhamom.
F4LFC
CITAT (sedplas @ May 8 2011, 08:26 PM) *
biggrin.gif znam, ali opet moram da se cimam sa strimovima jer nemam SK+

evo druze onda za sve tekme http://atdhenet.tv/ sad samo pazari ladno pivo s' rozi i uzivaj smile.gif
dejabgb75
Ja se 4. mestu uopšte ne nadam iako je teorijski to moguće, razlog za to je isuviše jasan, dakle dve utakmice City - Stoke iliti 3 za 3. Sumnjam da će City zaobići tu varijantu ako prsne od Tothma. Peto mesto već zavisi od nas i to mi je realno, ''samo'' trebamo da dobijemo sve tri i eto nas. Bez obzira na inferiornost u odnosu na Ligu šampiona trebamo da se domognemo te evrope bar kroz Ligu Evrope.
Sa Fulamom je utakmica bitna ali sa Totthmom je definitivno odlučujuća s obzirom da sa Villom po meni možemo računati na tri boda, da ne obrazlažem.....
Najebaćemo al pobedićemo! 2guns.gif
1jeAhonen

Svakako mali oprez, lagane pobede ne smeju da nas zavaravaju, pogotovu što igramo s ekipom koja je ubedljiva samo u remijima. Rezultat kakav bio ne dovodi u pitanje rad Kenija genija a računicama se ne bavim jer kao što rekoh LE je samo dodatno opterećenje. Dovoljno smo sigurni da ne moramo ama baš ništa da strepimo od maleroznog Fulama...ekipe koju ne podnosim specijalno zbog Zamore a koju sam cenio u doba Kolemana.

Ugazićemo ..i to je to.
dzoker
Ма мени није ова утакмица толко важна због Лиге шампиона или Лиге европе, већ због тога што смо масу пута, након добрих резулатата на Енфилду и у дерби утакмицама, губили бодове као ментоли управо на оваквим гостовањима типа Фулам,Стоук,Блекбурн... Ако ово одрадимо у 'трећој брзини' и победимо на Енфилду Тотенхем (што мислим да ће бити много лакша утакмица него вечерас) онда могу мирне главе да сачекам следећу сезону, знајући да имамо једног озбиљног тренера! Ако данас опет пукнемо са 2-0, са оном нашом познатом распалом игром на гостовањима немам појма шта онда да очекујем у будућности!
dule_lfc
http://www.youtube.com/watch?v=zxr95-zHL7E...player_embedded

"Liverpool manager Kenny Dalglish looks ahead to the game with Fulham and insists that he is taking one game at a time and not looking at the possibility of qualifying for the Europa League, and talks about Luis Suarez settling in at the club."
milos7
CITAT (Take Two @ May 8 2011, 11:58 PM) *
Ako izgubimo od Fulhama, opet bi se sve nadoknadilo pobedom protiv Tottenhama.

Oni imaju 56, a Liverpul 55, kako moze da se nadoknadi ?? , a da se ne desi jos jedan kiks Totenhema u njihove preostale 2 utakmice (ako se ne racuna sa LFC). Pa pobedice i oni valjda neku, nece bas svaku da izgube.

Utakmica je BITNA jer posle 2 pobede na Enfildu treba da pokaze da moze i na gostujucem da pobedi neku malu ekipu i da pred Totenhem udje sa max poenom zaostatka (u zavisnosti sta oni u utorak urade sa sitijem, ako izgube, onda jos bolje, ali bolje je ne zavisiti ni od koga). U prvom delu je bilo 1-0, jedva onim golom posle suta plavog smrdljivka. Prosle godine na Kotidzu mislim 3-1 za njih.
Nije smak sveta ako se ne pobedi, ali to onda ne uliva neko poverenje za sledecu sezonu, jer koliko god da se pojaca Liverpul ne moze da kupi 22 igraca, znaci ova ekipa igra i sledece godine plus pojacanja..
Take Two
QUOTE (milos7 @ May 9 2011, 02:00 PM) *
Oni imaju 56, a Liverpul 55, kako moze da se nadoknadi ?? , a da se ne desi jos jedan kiks Totenhema u njihove preostale 2 utakmice (ako se ne racuna sa LFC).

Pa kako ne može? Koliko se ja sećam, za pobedu se još uvek dobija tri boda. Ako Tottenham dobije i nas u gostima i još City, onda svaka im čast, nek osvajaju i tu Ligu Evrope kao što su LŠ ove sezone...

Ali stvarno su im minimalne šanse za to. U nikakvoj su formi, i dalje imaju gomilu povreda, a genijalni trener im je nedavno izjavio da ga ne zanima plasman u LE.
Jamaica
QUOTE (Take Two @ May 9 2011, 03:38 PM) *
Pa kako ne može? Koliko se ja sećam, za pobedu se još uvek dobija tri boda. Ako Tottenham dobije i nas u gostima i još City, onda svaka im čast, nek osvajaju i tu Ligu Evrope kao što su LŠ ove sezone...

Ali stvarno su im minimalne šanse za to. U nikakvoj su formi, i dalje imaju gomilu povreda, a genijalni trener im je nedavno izjavio da ga ne zanima plasman u LE.

Imaju i Birmingham kod kuce u zadnjem kolu....ako mi izgubimo od Fulhama a oni dobiju Birmingham i City mozemo da ih dobijemo 15:0 ali cemo opet imati bod manje......a ko je u goroj formi, oni ili City, ja to ne bi zeleo da saznam preko nasih ledja biggrin.gif
matori lfc
Fulam je u najboljoj formi od pocetka sezone,a kod kuce igraju odlicno...ali ipak misli da dobijamo! Iz X-2 Suarez!
Jamaica
QUOTE (matori lfc @ May 9 2011, 05:57 PM) *
Fulam je u najboljoj formi od pocetka sezone

I mi smo biggrin.gif
LaCiKa
teska utakmica,ali DOBIJAMO
lfc.gif lfc.gif lfc.gif
Svebor
Ajmo! lfc.gif
bocejan
Andy Carroll has not been deemed fit enough to make the matchday squad.

The Reds team is: Reina, Flanagan, Johnson, Carragher, Skrtel, Spearing, Lucas, Meireles, Kuyt, Suarez, Maxi. Subs: Gulacsi, Kyrgiakos, Wilson, Cole, Shelvey, Poulsen, Robinson.

Kerol povredjen jos. unsure.gif
All Red
Ipak ništa ni od Aurelia i Jove.

Dobijamo 3-0!
igzy79
Sta je sa Kerolom? Opet povredjen,dokle vise?????
Fred Kremenko
Klupa je kilava, zato krecemo od starta i dobijamo iz dvojke. Raul daje gol!
rape91
tesko cemo umuljati ovima,oni nama jos teze. 0-1

Klupa je toliko napadacki nastrojena da verovatno kad bismo morali da jurimo rezultat prvo bih ubacio Sotira smile.gif
Periklo
Jebi ove majkldžeksonovce. lfc.gif
LaCiKa
MAXIIII
lfc.gif
milos7
Luis legendaaaaaaaaaaaa
All Red
MAXI JEBOTE! biggrin.gif
33 sekunde!!!

Najbrži gol ove sezone.
sedplas
hahahha Lukas koje ne zna da da loptu naprijed!
Suarez koji je sebican!
i Maksi koji ne zna da da gol!
hahah ironije li
Digital_Jesus
Kako je luuud biggrin.gif
LaCiKa
Suarez ovaj put posten biggrin.gif

milos7
MAXI ????
All Red
Čekaj bre, zašto smo koj kurac kupovali Carrolla? biggrin.gif
Maxi sija!!!
Dee Jay
MAAAAAAAAXXXXXIIIII!!!!!!!!!!!
Fred Kremenko
Pa tako je bre! Sjajni defanzivac Salcido laugh.gif
sedplas
jeboteeeeee xD

petarda?? biggrin.gif

maxiii maxi rodriguez! run down the wing for me!!!!
Take Two
Beštija sabija. Carroll će se namučiti da se vrati u prvu postavu, možda ispadnu Meireles ili Kuyt? tongue.gif
Wastelander7
Pa ovaj covek je lud smile.gif
LaCiKa
hahaha slazem se
All Red
E jebiga Suarezu...
Fred Kremenko
Jebi bre!
LjutiKrilo
neki strim? nemam glupi sportklub +
Ovo je "lo-fi" verzija našeg glavnog sadržaja. Da biste videli punu verziju, sa svim informacijama, formatiranjem ili slikama, molimo vaskliknite ovde.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.